DΔεν εχω επιθυμία
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1

    DΔεν εχω επιθυμία

    Γειά σας παιδιά. Θα ζητήσω τη βοήθεια σας γιατί νοιώθω πραγματικά πολύ μπερδεμένος. Είμαι 38 χρονών και
    πριν από τριάμισι χρόνια γνώρισα στις διακοπές του καλοκαιριού μια κοπέλα που τώρα είναι 35 μέσω ενός κοινού φίλου. Είναι μέτρια στην εμφάνιση, με λίγα κιλά παραπάνω, Δεν με ξετρέλανε, άλλα έδειξα ενδιαφέρον στο οποίο ανταποκρίθηκε, και ξεκινήσαμε σχέση. Σεξουαλικά ξεκινήσαμε καλά, χωρίς όμως να είναι κάτι το συνταρακτικό, δηλαδή κάναμε έρωτα μια φορά όταν ξαπλώναμε, ενώ με άλλες σχέσεις κάναμε μετά από λίγο και δεύτερη ή και τρίτη. Και με συχνότητα 2 ή 3 φορές την εβδομάδα ίσως.
    Την κοπέλα αυτή την εκτίμησα στην πορεία πάρα πολύ γιατί είναι ένας καταπληκτικός άνθρωπος και η συμπεριφορά της ήταν αψεγάδιαστη. Κοινωνική, πάντα με χιούμορ και ζωντάνια και με ένα καλό λόγο για όλους. Μορφωμένη, εργατική, με καλή δουλειά και τεράστια υπομονή και ενδιαφέρον απέναντι μου. Δεν μου είπε κακό λόγο και δεν με στενοχώρησε ποτέ.
    Μετά όμως από 1 περίπου χρόνο άρχισα να βαριέμαι, και οι σεξουαλικές μας επαφές έγιναν πιο αραιές, ίσως μια φορά την εβδομάδα. Ξαπλώναμε πολλές φορές μαζί αλλά δεν ερεθιζόμουνα, και της είπα ότι πρέπει να το κοιτάξουμε. Ίσως είπα να μην είμαστε συνέχεια αγκαλιασμένοι όταν είμαστε στο κρεβάτι γιατί είχαμε γίνει σαν αδερφάκια. Άρχισαν να με ενοχλούν και άλλα πράγματα, που πριν δεν τα έβλεπα, όπως η τριχοφυία (μουστάκι), το πάχος, το χαλαρό σώμα και η μεγάλη περιφέρεια, μου φαινόταν ότι το στόμα της μύριζε, αλλά και ότι έβγαζε πάρα πολύ σάλιο όταν με φιλούσε. Άρχισα λοιπόν να ψάχνομαι για άλλη γνωριμία και έτσι γνώρισα μια πολύ ελκυστική κοπέλα, αλλά η οποία αποδείχθηκε με στόκο στον εγκέφαλο μέσα σε δύο μόνο εβδομάδες. ¨Έτσι ξαναγύρισα πίσω (δεν τα είχαμε χαλάσει, απλώς το βίωσε σαν μια κρίση στη σχέση), αλλά όποτε τύχαινε κάτι (και έτυχε 2-3 φορές) έκανα έρωτα και με άλλες. Η συχνότητα όμως των επαφών με την κοπέλα έπεσε κι άλλο. 8-9 μήνες μετά από αυτή την πρώτη κρίση, γνώρισα μια κοπέλα που ήταν εμφανίσιμη και καλή στο σεξ και αυτή η περιπέτεια που κράτησε περίπου 2 μήνες με συντάραξε, γιατί ένιωσα ότι ξαναγεννήθηκα σαν άντρας. Το κάναμε 2-3 φορές καθημερινά και ήθελα και άλλο! Βέβαια αυτή η κοπέλα ήταν κολλημένη με την προηγούμενη της σχέση, και ήταν και με πολλά άλλα προβλήματα, και στο τέλος γύρισε στον πρώην της. Τον καιρό που διήρκεσε αυτή η περιπέτεια είχα πει στην κοπέλα μου ότι θέλω να μείνω μόνος ένα διάστημα να σκεφτώ για τη σχέση μας και το δέχτηκε, παρόλο που όταν της το είπα ήμουν με μια πιπιλιά στο λαιμό που την είδε. Τέλος πάντων, τέλειωσε κι αυτό, αλλά εγώ είχα πιά ξυπνήσει ερωτικά και είπα μέσα μου. «Ψάξε να βρεις μια γυναίκα που να τη γουστάρεις πολύ, κι αν δεν την βρείς μέσα σε ένα χρόνο, τότε μείνε και παντρέψου με την σχέση που έχεις» Άρχισα λοιπόν το ψάξιμο, είχα μια δυο περιπέτειες ακόμη, μέχρι που γνώρισα μια κοπέλα, 37, αλλά που όμως δεν είχε προχωρήσει σεξουαλικά. Δύσκολος χαρακτήρας, με τρομερά χαρίσματα και αρετές, και ξεκίνησα παρέα σαν φίλος που εξελίχθηκε σε σφοδρό έρωτα. Παρόλο όμως τον έρωτα είχα τα μάτια μου ανοιχτά και για άλλες. Με την κοπέλα μου της είπα πάλι την ίδια ιστορία, ότι θέλω να μείνω μόνος, τα χαλάσαμε, κρατώντας όμως τηλεφωνική επαφή, και έπεσα με τα μούτρα στη νέα σχέση. Η κοπέλα αυτή όμως λόγω του ότι δεν είχε ξανακάνει σχέση χρειαζόταν πολύ λεπτούς χειρισμούς που δεν έκανα και έτσι τελικά χωρίσαμε και εγώ ξαναγύρισα στην πρώτη μου σχέση. Βέβαια είμαι ακόμα ερωτευμένος με την σχέση που χάλασε, (την δεύτερη), την ονειρεύομαι κάθε βράδυ, και προσπαθώ να την ξαναπροσεγγίσω. Γυρίζοντας πίσω στη πρώτη σχέση, κάναμε ίσως 3 μήνες να κάνουμε έρωτα. Η δεν μου σηκωνόταν, ή σηκωνόταν και έπεφτε.
    Τώρα συγκατοικούμε, ίσως έχουν περάσει 6 μήνες από τότε που τα ξαναφτιάξαμε, και είπαμε να δούμε πως είμαστε μαζί για να προχωρήσουμε ή να το διαλύσουμε. Αυτή θέλει να παντρευτούμε, αλλά πάνω κι από αυτό να γίνει μάνα άμεσα, τόσο που με παρακαλεί να μην βάλω προφυλακτικό τις λίγες φορές που κάνουμε κάτι. (Ίσως κάθε 10 μέρες περίπου) Μου λέει ότι με αγαπάει αλλά πρέπει να πάρω μια απόφαση και να μην την καθυστερώ άλλο. Και εγώ δεν ξέρω τι συμβαίνει, τι με εμποδίζει, μήπως είναι ο φόβος της δέσμευσης.
    Συμβαίνουν τα παρακάτω:
    Έρχεται να με φιλήσει και την αποφεύγω
    -Υπνηλία αμέσως μόλις πέσω στο κρεβάτι
    -Μου μυρίζει άσχημα το αιδοίο
    -Μου μυρίζει άσχημα το στόμα και το δέρμα.
    -Ξεκινάμε μα κάνουμε έρωτα και μου πέφτει
    -Με ενοχλεί η τριχοφυία
    -Νομίζω ότι όταν φιλάει έχει πάρα πολλά σάλια, θέλω να σκουπιστώ μετά.
    -Το στήθος μου φαίνεται μικρό, η περιφέρεια πολύ μεγάλη, το πρόσωπα αδιάφορο, το σώμα πλαδαρό, η φιγούρα κακή, και το δέρμα πολύ μελαχρινό.
    -Προσπαθώ να περνώ καιρό παρέα και με τρίτα άτομα όταν είμαστε μαζί
    -Κάνουμε έρωτα πολύ σπάνια, και συνήθως με κλειστό το φώς, ώστε να φαντάζομαι κάτι άλλο.
    -Δεν υπάρχει ερωτική έλξη, ακόμα και όταν έχουμε καιρό να ειδωθούμε
    -Στο κρεβάτι την παίρνω και κοιμόμαστε αγκαλιά.
    -Μου λείπει όταν δεν την βλέπω το χιούμορ, η γλυκιά κουβέντα και η αγκαλιά της
    -Όταν συζητάμε γιά τη σχέση μας κλαίω, γιατί λέω ότι δεν θέλω να την πληγώσω, ή να της καταστρέψω τη ζωή, και γιατί δεν έχω κανένα παράπονο από αυτή. Νομίζω ότι σαν χαρακτήρας και συμπεριφορά είναι η τέλεια σύζυγος, και δεν ξέρω γιατί τα παθαίνω όλα αυτά.
    Εδώ ίσως πρέπει να πω και μερικά στοιχεία για μένα Εχω στο ιστορικό μου πολλές διπλές σχέσεις, νοιώθω ότιείμαιαχόρταγος γιά νέες γνωριμίες.
    Υπάρχει επίσης
    Φόβος μη μείνω μόνος
    Φόβος μήπως δεν τα καταφέρω
    Οικονομικός φόβος, πως θα ανταποκριθώ στα έξοδα της οικογένειας?
    ¨Κάποιος ψυχολόγος είχε πει «μόλις αποκτήσουν το αντικείμενο του πόθου φεύγουν γιατί είναι αβέβαιοι γιά τον εαυτό τους και μόλις αποδείξουν ότι μπορούν, θέλουν να το ξανααποδείξουν αλλού».
    Βαριέμαι μετά από καιρό

    Ελαττώματα μου
    Οχι αποφασιστικότητα
    Όχι ισχυρή θέληση
    Δύσκολο να πάρω αποφάσεις
    «ενώ είμαι δυνατός σαν άντρας, είμαι σε κάποια πράγματα αδύναμος. Δηλαδή πολύ και εύκολο κλάμα, ευσιγκίνητος και εκδηλωτικός, λέω πράγματα που δεν πρέπει να τα πώ, (όπως πχ γιά τις προηγούμενες σχέσεις), φοβία στο χτύπημα και στον έλεγχο, σαν κάποιος να σου κρατάει τα φτερά. Έλλειψη πρωτοβουλίας και αυτοπεποίθησης.

    Καποιος ψυχολόγος μου είπε «Εισαι κακό σκυλί» αφού κάνεις απιστία. Σου αρέσει το φλέρτ και η κατάκτηση, παίρνεις ευχαρίστηση από αυτό, γιαυτό δεν θα το κόψεις. Επειδή την απάτησες δεν μπορείς πιά να πας μαζί της. Βλέπεις τις γυναίκες με αισθητικά κριτήρια, και αυτό είναι πολύ δύσκολο να αλλάξει. Ϊσως γίνεται αλλά θέλει πολύ προσπάθεια γιά να εκτιμήσεις τόσο τα άλλα χαρίσματα.

    Ερωτήματα
    Μπορεί να επιστρέψει η ερωτική έλξη?
    Τι πρέπει να κάνει η κοπέλλα?
    Να πάμε σε ψυχολόγο μαζί?
    Γιατί βαριέμαι?
    Μπορεί να βελτιωθεί ή θα γίνεται χειρότερο?
    Μήπως αν το πάρω απόφαση βελτιωθεί η κατάσταση?
    Μήπως είναι μιά αντίδραση γιατί υποσυνείδητα δεν θέλω να δεσμευτώ?
    Αν γινόταν σωματικές βελτιώσεις, δηλαδή πρόσθεση στήθους, αφαίρεση περιφέρειας, αδυνάτισμα, αποτρίχωση, θα καλυτέρευαν τα πράγματα?
    Μήπως με την οποιαδήποτε γίνει έτσι μετά από καιρό? Η απλά δεν ταιριάζουμε μαζί?
    -Μήπως με ρίχνει το ότι είναι σίγουρη, κατακτημένη και δεν χρειάζομαι να προσπαθήσω? Μήπως με εξιτάρει το δύσκολο και ότι μου δίνει ένταση?
    Μεγάλο το γράμμα, αλλά και μεγάλο και το πρόβλημα...
    Α.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Απλά σημειώνω ότι είσαι μαζί της παρά τις περιπέτειες σου. Δηλαδή γυρίζεις σ\' αυτή...
    Τώρα τι σημαίνει αυτό... εσύ πρέπει να το βρεις!

    Το σεξουαλικό είναι έκφανση της ποιότητας της σχέσης... Δηλαδή με κοπελιά που τσακονώμασταν συνέχεια το σεξ ήταν εκπληκτικό... Σώμα που αντικειμενικά κάποιος θα το έβλεπε τέλειο εγώ το έβλεπα μέτριο και σώμα που ήταν αντικειμενικά πιο κάτω... εγώ το έβλεπα θελκτικότερο μακράν... Όλα είναι θέμα ψυχολογίας και ποιότητας της σχέσης. Ξέρω πως είναι να είσαι με μια κοπέλα έξω καρδιά... Πόσο ωραία νοιώθεις. Αλλά τις φορές που έκανα σχέση με τέτοιου τύπου κοπέλα πάντα εξελισσόμασταν σε \"αδελφάκια\"... Ενώ μ\' εκείνες που τσακονώμουνα ήταν πολύ καλό το σεξ. Ανωμαλία, τι να πω. Μεγάλο ρόλο παίζει κι αυτό που τη θεωρείς δεδομένη. Φεύγει εντελώς το ενδιαφέρον τότε και σε μένα. Από την άλλη έστω κι αν υποπτευτώ ότι παίζει κάτι άλλο, φεύγω. Λεπτές ισοροπίες...!

    Για το γιατί βαριέσε μάλλον είναι επειδή τη θεωρείς δεδομένη πάντως...

    Από την άλλη δεν ξέρω αρχίζω να πιστεύω ότι στην ηρεμία της δίνουμε πολύ λιγότερη σημασία από ότι της αξίζει... προσωπική άποψη.

    Να προσθέσω ότι δεν είναι δίκαιο για την κοπέλα η οποία είναι σε μία ηλικία που τα περιθώρια της για να κάνει παιδί στενεύουν, να παραμένεις αναποφάσιστος. Να μου πεις αν δεν το αντέχει να φύγει. Σωστό κι αυτό αλλά... Ελπίζω καταλαβαίνεις τι θέλω να πω... (αν δεν είσαι πολύ εγωιστής και την αγαπάς λίγο...)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    332
    όλα αυτά που σ¨ενοχλούν όταν είσαι με αυτή την κοπέλα είναι στη πραγματικότητα ¨η απλά επειδή δεν σε ικανοποιεί σεξουαλικά τα βρίσκεις όλα στραβά

  4. #4
    Παιδιά συγνώμμη, αλλά είναι φως φανάρι ότι ο άνθρωπος δεν την θέλει ποιά την κοπέλα και είναι εκεί πρώτον από ανασφάλεια μη μείνει μόνος (δεν είναι και λίγο) και δεύτερον γιατί είναι καλοί φίλοι.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    354
    Originally posted by aris1
    Έρχεται να με φιλήσει και την αποφεύγω
    -Υπνηλία αμέσως μόλις πέσω στο κρεβάτι
    -Μου μυρίζει άσχημα το αιδοίο
    -Μου μυρίζει άσχημα το στόμα και το δέρμα.
    -Ξεκινάμε μα κάνουμε έρωτα και μου πέφτει
    -Με ενοχλεί η τριχοφυία
    -Νομίζω ότι όταν φιλάει έχει πάρα πολλά σάλια, θέλω να σκουπιστώ μετά.
    -Το στήθος μου φαίνεται μικρό, η περιφέρεια πολύ μεγάλη, το πρόσωπα αδιάφορο, το σώμα πλαδαρό, η φιγούρα κακή, και το δέρμα πολύ μελαχρινό.
    -Προσπαθώ να περνώ καιρό παρέα και με τρίτα άτομα όταν είμαστε μαζί
    -Κάνουμε έρωτα πολύ σπάνια, και συνήθως με κλειστό το φώς, ώστε να φαντάζομαι κάτι άλλο.
    -Δεν υπάρχει ερωτική έλξη, ακόμα και όταν έχουμε καιρό να ειδωθούμε
    Μετά από όλα αυτά, δεν νομίζω να υπάρχει έστω και η ελάχιστη ελπίδα για να κρατήσει αυτή η σχέση....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    354
    Originally posted by aris1
    -Στο κρεβάτι την παίρνω και κοιμόμαστε αγκαλιά.
    -Μου λείπει όταν δεν την βλέπω το χιούμορ, η γλυκιά κουβέντα και η αγκαλιά της
    -Όταν συζητάμε γιά τη σχέση μας κλαίω, γιατί λέω ότι δεν θέλω να την πληγώσω, ή να της καταστρέψω τη ζωή, και γιατί δεν έχω κανένα παράπονο από αυτή. Νομίζω ότι σαν χαρακτήρας και συμπεριφορά είναι η τέλεια σύζυγος, και δεν ξέρω γιατί τα παθαίνω όλα αυτά.
    Άρη, οι φίλες μας δεν είναι μάνες μας. Πρέπει να είναι αντικείμενα πόθου.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    354
    Originally posted by explorer2004
    Παιδιά συγνώμμη, αλλά είναι φως φανάρι ότι ο άνθρωπος δεν την θέλει ποιά την κοπέλα και είναι εκεί πρώτον από ανασφάλεια μη μείνει μόνος (δεν είναι και λίγο) και δεύτερον γιατί είναι καλοί φίλοι.
    Ακριβώς αυτό ήθελα να πω...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Ναυσιπλοία
    Posts
    395
    Φίλε aris1,

    αν στα 38 σου χρόνια δεν ξέρεις τι θέλεις,

    ψάξε να βρεις γιατί.


    (ΠΟΥ ειναι η Ιντερ και η Κάσσι ρε γμτ;:D)
    (με συγχωρείτε αλλά αυτό πρέπει να το δουν τα τζιμάνια)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    εγώ απορώ έτσι που τα περιγράφεις πως κοιμάσαι και στο ίδιο κρεβάτι?όχι να σκέφτεσαι και γάμο!εδώ ξεκινάμε με τις καλύτερες προυποθέσεις και μας βγαίνει μούφα!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    178
    Συμφωνώ με τον εξπλόρερ. Δεν τη θέλεις την κοπέλα, φίλε Άρη, αλλά μένεις μαζί της από ανασφάλεια, φοβάσαι μήπως μείνεις μόνος σου ή μήπως τελοσπάντων, πέσεις σε χειρότερα. Και τη συμπαθείς βέβαια πολύ κι αυτό σε μπερδεύει.

    Μια φορά ζεις. Μη συμβιβάζεσαι τόσο.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    334
    Originally posted by aris1
    Γειά σας παιδιά. Θα ζητήσω τη βοήθεια σας γιατί νοιώθω πραγματικά πολύ μπερδεμένος.

    Ερωτήματα
    Μπορεί να επιστρέψει η ερωτική έλξη?
    Τι πρέπει να κάνει η κοπέλλα?
    Να πάμε σε ψυχολόγο μαζί?
    Γιατί βαριέμαι?
    Μπορεί να βελτιωθεί ή θα γίνεται χειρότερο?
    Μήπως αν το πάρω απόφαση βελτιωθεί η κατάσταση?
    Μήπως είναι μιά αντίδραση γιατί υποσυνείδητα δεν θέλω να δεσμευτώ?
    Αν γινόταν σωματικές βελτιώσεις, δηλαδή πρόσθεση στήθους, αφαίρεση περιφέρειας, αδυνάτισμα, αποτρίχωση, θα καλυτέρευαν τα πράγματα?
    Μήπως με την οποιαδήποτε γίνει έτσι μετά από καιρό? Η απλά δεν ταιριάζουμε μαζί?
    -Μήπως με ρίχνει το ότι είναι σίγουρη, κατακτημένη και δεν χρειάζομαι να προσπαθήσω? Μήπως με εξιτάρει το δύσκολο και ότι μου δίνει ένταση?
    Μαλον σολα σχεδον τα ερωτηματα που θετεις, ηδη γνωριζεις την απαντηση. Πολλες φορες μαλιστα, την γραφεις κιολας. Γιατι τα θετεις τοτε; Ισως για να αποφυγεις να την ακουσεις.

    Ενδιαφερει περισσοτερο η γυναικα με την οποια σχετιζεσαι. Ηθελα να ξερα, ποση ανασφαλεια την κατατρεχει ωστε να υπομενει μια τετοια σχεση; Γιατι να μενει με εναν ανθρωπο που τοσο την περιφρονει; Να δεχεται τοσα και να μην αντιδρα, ξεσπα; Δεν ειναι λειτουργικο.
    Αν ενδιαφερεσαι καθολου γι\' αυτην, βοηθα την να σε χωρισει.

    ΥΓ \"Ζητα απο το δακρυ να ελεησει τα ξερα σου ματια\" (Β. Λεονταρης).

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Και εγω ειμαι της αποψης οτι πρεπει να χωρισεις αν απο τωρα βλεπεις οτι υπαρχουν προβληματα πως θα κρατησει η σχεση τα επομενα χρονια?
    Αδικο ειναι για την κοπελλα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    τι θα γινόταν άραγε αν αυτή η κοπέλλα που απ ότι φαίνεται θεωρείται ξενέρωτη και δεδομένη έκανε παρόμοια πράγματα με τον συμφορουμίστα αρι??(ψαχνόταν και αυτή με διάφορους ώσπου να βρεί τον κατάλληλο κλπ)
    πως θα αντιδρούσε τότε;(υποθετική ερώτηση??)
    Dum spiro spero (?)

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Θα αποστασιοποιηθώ από τους άλλους και θα επιμείνω στο ότι πρέπει να το δεις πιο προσεκτικά... Άνθρωποι σαν κι εσένα είναι πολύ δύσκολο να κολλήσουν (βλέπω τον τωρινό μου εαυτό μου σε σένα? Δεν ξέρω αν και μικρότερος). Βλέπεις τις κοπέλες αισθητικά, σαν κομμάτια δηλαδή... Πάντα θα φεύγεις... Από την άλλη ξέρεις και \'συ ότι ό,τι έκανες δεν ήταν σωστό. Διπλές σχέσεις και τα τοιαύτα. Κι έχεις μία κοπέλα που στα συγχωρεί όλα... Και ξαναγυρίζεις πάντα σ\' αυτήν. Σαν να θέλεις να τη διώξεις μ\' όλα αυτά που κάνεις αλλά δεν φεύγει. Το αισθητικό είναι και για μένα πολύ σημαντικό. Δεν θα μπορούσα να κάνω σχέση με μια κοπέλα που θα θεωρούσα άσχημη και με τίποτα με μία με παραπάνω κιλά, το βρίσκω από τα πιο απωθητικά πράγματα σε μία κοπέλα. Αν λοιπόν θέλεις με χίλια μύρια να απεμπλακείς αλλά δεν γίνεται τότε μήπως να μείνεις κι όλας; Το σωστότερο θα ήταν βέβαια να μην κάνεις τίποτα, να φύγεις, να προσπαθήσεις να τα βρεις με τον εαυτό σου και εάν κι εφόσον αυτό γίνει, να παντρευτείς. Εγώ θα τρομοκρατιώμουν αν άκουγα για παιδιά. Απλά δεν μπορώ να με φανταστώ να δεσμεύομαι. Μου είναι αδιανόητο. Θα πρέπει να έχει περάσει πολύς καιρός να τα πηγαίνουμε πολύ καλά να την αγαπάω πραγματικά να είμαστε πρώτα απ\'όλα φιλοι, να υπάρχει σεβασμός, να είμαστε στο ίδιο μήκος κύματος, να καλύπτει τα ελλείματα μου κι εγώ τα δικά της και χίλια μύρια άλλα για να πω, κάνουμε παιδί γιατί από τη στιγμή που αυτό γίνει, εγώ δεν φεύγω. Σκέψου τα, τώρα είμαι και σε μία περίεργη φάση και φλυαρώ.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    332
    Κανονικά με αυτά που της κάνεις η κοπέλα πρέπει να σε αφήσει χαλαρααααααά!!!!!

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •