Ανασφάλεια στην σχέση - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 38 of 38
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    168
    Quote Originally Posted by willowfairy View Post
    ioanni και mariana καταλαβαινω πληρως τι με συμβουλευετε και συμφωνω κ εγω μαζι σας, χαζη πολυ δεν ειμαι και εχω καποια εμπειρια των τυπων των ανθρωπων..
    Τουλαχιστον τότε ας με αφησει ησυχη ας δεχτει το να χωρισουμε ωστε να ασχολειται ανενοχλητος με οποιες και οσα site θελει
    Δεν μ αφηνει ομως!!!
    Και η μα@@@κια μου ειναι οτι 'εκτιμω' ως ευαλωτη τις προσπαθειες του για επανασυνδεση
    Σιγουρα, ναι, και τον σκυλο χορτατο ισως κ την πιτα ολοκληρη..

    Ειμαι σε καλο δρομο φανταζομαι σταματησα να χαιδευω τα αυτια μου οτι δεν θα καταληξουν αλλου τα φλερτ του ...
    Μα ειμαι τοσο πολυ ηλιθια : αφου το ειδα το μηνυμα του σε μια κοπελα 'το φιλακι που σου εδωσα χθες ανυπομονω να στο ξαναδωσω'
    (Μη βαρατε) !!!
    Κάνε πλάκα!!!Ρε συ σε κερατώνει..τι ελπίζεις να μην το προχωράει??

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    168
    Quote Originally Posted by willowfairy View Post
    ioanni και mariana καταλαβαινω πληρως τι με συμβουλευετε και συμφωνω κ εγω μαζι σας, χαζη πολυ δεν ειμαι και εχω καποια εμπειρια των τυπων των ανθρωπων..
    Τουλαχιστον τότε ας με αφησει ησυχη ας δεχτει το να χωρισουμε ωστε να ασχολειται ανενοχλητος με οποιες και οσα site θελει
    Δεν μ αφηνει ομως!!!
    Και η μα@@@κια μου ειναι οτι 'εκτιμω' ως ευαλωτη τις προσπαθειες του για επανασυνδεση
    Σιγουρα, ναι, και τον σκυλο χορτατο ισως κ την πιτα ολοκληρη..

    Ειμαι σε καλο δρομο φανταζομαι σταματησα να χαιδευω τα αυτια μου οτι δεν θα καταληξουν αλλου τα φλερτ του ...
    Μα ειμαι τοσο πολυ ηλιθια : αφου το ειδα το μηνυμα του σε μια κοπελα 'το φιλακι που σου εδωσα χθες ανυπομονω να στο ξαναδωσω'
    (Μη βαρατε) !!!
    Δεν υπάρχεις!!!!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    315
    Quote Originally Posted by tasakiou View Post
    Κάνε πλάκα!!!Ρε συ σε κερατώνει..τι ελπίζεις να μην το προχωράει??

    Δεν κανω πλακα ειμαι κολλημενη-μπερδεμενη...τιι να πω...η θεωρια φανερωνει οτι το προχωραει..
    [I]Love...[/I]

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    168
    Οι πράξεις φανερώνουν ότι το προχωράει..δουλεύεις?

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Ναι... οι πράξεις φανερώνουν ότι το προχωράει. Θα σου έλεγα να ψάξεις μέσα σου αν εσύ θέλεις και μπορείς να κατανοήσεις και να αποδεχτείς (όχι να συμβιβαστείς) την ανάγκη του για συνεχή αναζήτηση, διαδικτυακό (και όχι μόνο) παιχνίδι και ίσως και την ανάγκη του να στο κρύβει. Αυτό βέβαια καταλαβαίνεις ότι σημαίνει πως δεν θα έχεις μια αποκλειστική, μονογαμική σχέση. Φλερτ, φιλάκια, σεξ και σχεσούλες θα παίζουν μόνιμα στο παρασκήνιο, τουλάχιστον όσο παραμένει ενεργός ως άντρας (και έχει πολύ δρόμο μπροστά του ακόμα...). Όλο αυτό δεν σημαίνει πως ταυτόχρονα δεν έχει ανάγκη κι από μια πιο σταθερή, στενή σχέση, ενδεχομένως και με προοπτικές εξέλιξης. Εσύ λοιπόν θέλεις να είσαι (όπως ήδη φαίνεται να είσαι) αυτή η σχέση, μαζί φυσικά με όλο το υπόλοιπο πακέτο? Επίσης λάβε υπόψη πως ναι, δεν είναι καθόλου βέβαιο πως μεθαύριο δεν θα βρει την 'επόμενη'. Αυτό είναι κάτι για το οποίο έτσι κι αλλιώς δεν υπάρχουν εγγυήσεις. Δες λοιπόν όσο πιο καθαρά μπορείς μέσα σου, αν μένεις για αυτό που νιώθεις, αυτό που ζεις και αυτό που είναι, χωρίς την κρυφή ελπίδα πως θα αλλάξει και χωρίς να εναντιώνεσαι στις δικές σου αξίες και προτιμήσεις.

  6. #36
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    17
    ΤΕΛΙΚΑ ΟΣΟ ΤΑ ΠΟΛΥ ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.... ΕΓΩ ΕΠΑΨΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΦΘΕΙΡΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ... ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ..ΜΗΝ ΧΑΛΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΠΤ ΔΝ ΜΕΝΕΙ ΚΡΥΦΟ..ΟΠΟΤΕ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ..

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    315
    Marina ετσι τα νιωθω και εγω οπως τα λες και μαλλον η αληθεια ειναι αυτη
    απλως ως αναλαμπη επαψα να ασχολουμαι ιδιαιτερα με αυτο το θεμα αλλα και με τον ιδιο, οποτε θα αρχισω να βλεπω και αλλους ανθρωπους και αν εκεινος θελει να ειναι αποκλειστικα μαζι μου θα φανει..
    διοτι Vicky σωστα 'τιποτα δεν μενει κρυφο'

    :)
    [I]Love...[/I]

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    168
    Quote Originally Posted by willowfairy View Post
    Marina ετσι τα νιωθω και εγω οπως τα λες και μαλλον η αληθεια ειναι αυτη
    απλως ως αναλαμπη επαψα να ασχολουμαι ιδιαιτερα με αυτο το θεμα αλλα και με τον ιδιο, οποτε θα αρχισω να βλεπω και αλλους ανθρωπους και αν εκεινος θελει να ειναι αποκλειστικα μαζι μου θα φανει..
    διοτι Vicky σωστα 'τιποτα δεν μενει κρυφο'

    :)
    Τέτοια να βλέπω..είσαι νέα και ωραία μιας κ μπορείς να βλέπεις άλλους! Αυτή είναι ζωή..όχι να κλεινόμαστε στο καβούκι μας κ να καθόμαστε να μιζεριάζουμε για μια σχέση που δν είναι όπως θέλαμε!Εύγε..

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Ανασφάλεια στη σχέση
    By tingerbell in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 47
    Last Post: 02-02-2013, 14:35
  2. ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ - ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ?
    By liodaraki_23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 24-12-2011, 02:08
  3. ανασφάλεια στη σχεση.
    By elpida24 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 16-11-2011, 21:16
  4. ανασφαλεια στη σχεση..κι εσεις;
    By νιφάδα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 37
    Last Post: 24-10-2011, 18:46
  5. Προκατάληψη στην σχέση..
    By Christina82 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 10-06-2011, 23:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •