Γεια σας παιδιά...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390

    Γεια σας παιδιά...

    Θέλω απλά να σας αποχαιρετήσω γιατί εκτός μεγάλης ανάγκης δεν πρόκειται να ξαναγράψω εδώ...ευχαριστώ όσους με βοήθησαν και να είστε όλοι καλά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    γεια σου ,και ευχομαι να ζητησεις μια ουσιαστικη βοηθεια στη ζωη σου !!!!
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Ε οχι, δε το δεχομαι αυτο! Αφιερωμενο κυκνε....http://www.youtube.com/watch?v=3JarfLmxQ14

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Ε οχι, δε το δεχομαι αυτο! Αφιερωμενο κυκνε....http://www.youtube.com/watch?v=3JarfLmxQ14
    Σ' ευχαριστώ για την αφιέρωση κεράσι αλλά δυστυχώς πρέπει πραγματικά να φύγω για το καλό μου...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    μπραβο σου καλο μου !!
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    οδός φαντασία
    Posts
    1,199
    http://4.bp.blogspot.com/_hj8vENzfSq...E%9F%CE%A3.pngΆνοιξε τα φτερα σου κ πέτα...λυπάμε που φευγεις..αλλα απο την αλλη πραγματικα χαίρομαι αν ειναι για το καλο σου..εχε πίστη βαθεια μεσα σου κ οι φοβοι σου θα φυγουν κ οταν φυγουν εμεις θα περιμενουμε να μας πεις εστω ενα γεια κ οτι τωρα δεν λυπασε για τιποτα..σου ευχομαι να γινεις ο πιο χαμογελαστος κυκνος στη λιμνη της ζωής σου
    Η νίκη επί των παθών μας συνιστά την πρώτη κ ουσιαστικότερη νίκη -Βίκτωρ Ουγκώ

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by ΗΛΙΑΝΝΑ View Post
    http://4.bp.blogspot.com/_hj8vENzfSq...E%9F%CE%A3.pngΆνοιξε τα φτερα σου κ πέτα...λυπάμε που φευγεις..αλλα απο την αλλη πραγματικα χαίρομαι αν ειναι για το καλο σου..εχε πίστη βαθεια μεσα σου κ οι φοβοι σου θα φυγουν κ οταν φυγουν εμεις θα περιμενουμε να μας πεις εστω ενα γεια κ οτι τωρα δεν λυπασε για τιποτα..σου ευχομαι να γινεις ο πιο χαμογελαστος κυκνος στη λιμνη της ζωής σου
    Να ΄σαι καλά Ηλιάννα...χθες σκέφτηκα ότι ίσως να γράφω λίγο κάθε μέρα για να μην μου έρθει πολύ απότομα η διακοπή γιατί θα μου λείψει το φόρουμ και γιατί χρειάζομαι βοήθεια...και τα φτερά μου είναι σπασμένα άρα δεν μπορώ να πετάξω και χρειάζομαι στήριξη μέχρι να γίνουν καλά...
    Σ' ευχαριστώ για την ευχή και η εικονίτσα σου είναι πολύ όμορφη...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by soft View Post
    μπραβο σου καλο μου !!
    Σ' ευχαριστώ!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Ερη μη φευγεις ρε δν ειναι αναγκη να φυγεις οποτε νιωθεις την αναγκη μπορεις να γραφεις κ οποτε δν τν νιωθεις να μν γραφεις ειναι τοσο απλο ρε συ μν λες μεγαλα λογια κ εγω ειχα πει το ιδιο καποτε αλλα τελικα καταλαβα κ πιστευω οτι δν χρειαζεται να βαζουμε περιορισμους στον εαυτο μας "πρεπει" να κανω αυτο κ "δεν πρεπει" να κανω το αλλο αφησε τον εαυτο σου ελευθερο κουκλα μ κ χαλαρωσε ευχομαι να πηγαινουν ολα καλα στη ζωη σου κ ο,τι χρεαστεις εδω ειμαστε η μ στελνεις πμ. φιλακια :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Ερη μη φευγεις ρε δν ειναι αναγκη να φυγεις οποτε νιωθεις την αναγκη μπορεις να γραφεις κ οποτε δν τν νιωθεις να μν γραφεις ειναι τοσο απλο ρε συ μν λες μεγαλα λογια κ εγω ειχα πει το ιδιο καποτε αλλα τελικα καταλαβα κ πιστευω οτι δν χρειαζεται να βαζουμε περιορισμους στον εαυτο μας "πρεπει" να κανω αυτο κ "δεν πρεπει" να κανω το αλλο αφησε τον εαυτο σου ελευθερο κουκλα μ κ χαλαρωσε ευχομαι να πηγαινουν ολα καλα στη ζωη σου κ ο,τι χρεαστεις εδω ειμαστε η μ στελνεις πμ. φιλακια :)
    Λακρυμόζα, έχω απογοητευτεί από κάτι ρε συ και γι' αυτό σκέφτηκα να φύγω...θα δω πως θα πάει...θέλω να ελπίζω ότι αν γράφω λιγότερο και κυρίως στα θέματα που έχω ανοίξει εγώ δεν θα νιώθω έτσι...θα δείξει...
    Όπως και να 'χει, σ' ευχαριστώ!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    ..και τα φτερά μου είναι σπασμένα άρα δεν μπορώ να πετάξω και χρειάζομαι στήριξη μέχρι να γίνουν καλά...
    .
    κυκνε εχεις καταλαβει οτι εδω δεν προκειτε να βρεις "αυτη" την στηριξη που ζητας ,για να γιανεις τα φτερα σου ??Και οτι στηριξη σημαινει να παω σε εναν ειδικο ,και να κανω μια σοβαρη δουλεια με τον εαυτο μου ??
    Ακομα και για τα σπασμενα φτερα των πουλιων υπαρχουν ειδικοι που ασχολουνται ..
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Καλή σου τύχη, ότι κι αν αποφασίσεις Κύκνε μου.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by soft View Post
    κυκνε εχεις καταλαβει οτι εδω δεν προκειτε να βρεις "αυτη" την στηριξη που ζητας ,για να γιανεις τα φτερα σου ??Και οτι στηριξη σημαινει να παω σε εναν ειδικο ,και να κανω μια σοβαρη δουλεια με τον εαυτο μου ??
    Ακομα και για τα σπασμενα φτερα των πουλιων υπαρχουν ειδικοι που ασχολουνται ..
    Ξέρω soft...πηγαίνω και σε ειδικό αλλά εγώ χρειάζομαι καθημερινή στήριξη γι' αυτό γράφω εδώ για να πάρω έστω ένα κομματάκι αν γίνεται...η ζωή είναι πολύ δύσκολη για μένα και δεν μπορώ να τα καταφέρω...
    Με την τελευταία σου φράση μου θύμισες ένα περιστέρι με σπασμένο φτερό που είχα βρει και το πήγα σε σχετική οργάνωση για να το φροντίσουνε...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by kuxumuxu View Post
    Καλή σου τύχη, ότι κι αν αποφασίσεις Κύκνε μου.
    Σ' ευχαριστώ πολύ, να 'σαι καλά!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. γεια σας παιδιά
    By stirixi in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 68
    Last Post: 24-08-2012, 15:51
  2. Γειά σας!!!
    By Sehrazat in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 1
    Last Post: 28-10-2010, 19:04
  3. Παιδιά γεια σας
    By maniax in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 15
    Last Post: 03-01-2010, 11:43
  4. Γειά σας
    By Negel in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 06-06-2009, 22:02
  5. ΓΕΙΑ ΣΑΣ
    By MELI in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 04-03-2007, 23:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •