Εχει γινει καραμελα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    896

    Εχει γινει καραμελα

    Ε ναι μου την εχει δωσει σε καθε επεισοδιο ο λαζοπουλος σατυριζει τους ψυχασθενεις και εμεις ολοι γελαμε και χειροκροταμε σαν χαχες.Στο προηγουμενο επεισοδιο ειχε βαλει βιντεακι με τα προσωπα των πολιτικων ως ασθενεις σε ψυχιατρειο.

    Σημερα που παρακολουθησα παλι ειχε σκετσακι με εναν ηθοποιο να παριστανει ασθενη ψυχιατρειου που το εσκασε απο το ψυχιατρειο και ολοι απολαμβαναν το παραληλημα του λες και σωνει και καλα για να επιβιωσεις σ αυτο τον τοπο πρεπει να εισαι ''τρελος'' και να μη σε νοιαζει τιποτα...

    Δεν ξερω ισως να ειμαι εγω που το βλεπω στραβα και απο μια αλλη οπτικη γωνια να εκθειαζει σε εισαγωγικα τους τρελους και να χαιρομαστε γι αυτο και ισως πρεπει να γινουμε ολοι τρελοι μπας και ξυπνησουμε...αλλα μπα δεν το νομιζω εξω απ το χορο πολλα τραγουδια λενε..

    Το μονο που εχω να πω η ψυχωση τρελα οπως θες πεστο ειναι μια σοβαρη ασθενεια και δεν πρεπει να ''περιπαιζεται'' ως μεσο σε οποιοδηποτε κυκλο κοινωνικου φασματος κι οσο επι το πλειστον σε μεσα μαζικης ενημερωσης που ειναι και ευρειας μεταδοσεως.....

    Ε ναι ρε γαμωτο τι ταμπελαρες μας κολλανε εχει καντατησει γελοιο ολο το πραγμα...ειπαμε..αλλα οχι και ετσι...

  2. #2
    Εγω το προηγουμενο επεισοδιο δεν το ειχα δει αλλα ειδα το χθεσινο οπου ο ηθοποιος πηγαινε περα δωθε σαν να μην μπορει να κατσει ησυχος και ο λαζοπουλος εκανε πως τον φοβοταν.συμφωνω απολυτα σακη με οτι λες

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    parola afta o lazopoylos exei mpei sto psixiatrio. dn thelw na epektathw...

  4. #4
    Παλιά μου έβγαζε πολύ γέλιο. Ήταν μιά περίοδο που 3-4 χρόνια δεν γέλασα καθόλου. Την εκπομπή με το τσαντίρι-λαζόπουλου δεν την ήξερα. Ένα βράδυ κατά τύχη τον βλέπω για πρώτη φορά. Πω πωωω... Μου βγήκε σε 2 ώρες μέσα γέλιο 3-4 ετών.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    896
    Δεν ξερω αμα εχει μπει ψυχιατρειο αλλα θυμαμαι πολυ καλα που τους επιασαν σε ενα κοτερο με ρουβα ψινακη και ενα μεγαλογιατρο ιδιοκτητη ιδιωτικης ψυχιατρικης κλινικης να πινουν κοκες...καλα αυτο δεν εχει σημασια...διασκεδαζαν τα παιδια.... αλλωστε για να βγαλεις καλλιτεχικη φλεβα πρεπει και να μαστουριασεις λιγο...

    Περα απο την πλακα ο βλαδιμηρος το γλυκο μου ηταν ξεκαρδιστηκος...αλλα ολη η παρουσια του πιστευω θιγει αυτη την ευαισθητη κοινωνικη ομαδα των ''τρελων''.

    Και μενα Γιωργο παλιοτερα μου εβγαζε γελιο ειδικοτερα στους 10 μικρους μητσους...τωρα στο τσαντηρι επαναλαμβανεται δυστηχως... πολλα χρονια ετσι κι αλλιως...πιστευω χρειαζεται ενα off να ξεςκουραστει και να επανελθει δρυμητερος...

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    22
    εμένα να με συγχωρείτε για την φράση αλλά τον μαλάκα έχω σταματήσει καιρό να τον βλέπω...
    Συγνώμη που σ'αγάπησα πολύ...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    122
    δυστυχως η προκαταληψη αυτη με την τρελα και το ψυχιατρειο δεν εχει ξεπεραστει στο ετος 2012 που ζουμε εδω στην Ελλαδα,,συμφωνω με το σακη αλλα παρακολουθω λαζοπουλο

  8. #8
    kapoios na pei toy lazopoyloy:bgale ton skoyfo soy kai xtypa(ase kiolas poy paraponietai synexeia gia thn oikonomia ths ellados kai o idios bgazei 50000/mhna kata ta alla einai dyskolo ayto poy kanei ontw6)

Similar Threads

  1. Για να μη γίνει η θλίψη... κατάθλιψη
    By Anonymous in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 05-10-2011, 01:53
  2. θελει να γινει παπας
    By savanina in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 21-04-2011, 13:06
  3. ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΦΟΝΙΑ-ΠΑΝΙΚΟ-ΑΓΟΡΑΦΟΒΙΑ
    By melene in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 1
    Last Post: 22-12-2009, 21:10
  4. ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΤΣΑΤ?
    By mixalakis in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 4
    Last Post: 21-08-2006, 20:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •