ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    with my master
    Posts
    105

    ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΑ

    ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΑ ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΕΝΟΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΗΡΘΕ Η ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    aναλυσε το για να κατταλαβουμε.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Για πες .........

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Πάντως όσο ζεις, μπορείς και πάλι να ελπίζεις ότι όλα σιγά-σιγά θα φτιάξουν.
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    206
    Οπως λέει και το κλειδί σκέψης, τα προβλήματα έχουν τη διασταση που εμείς τους δίνουμε
    Κουράγιο

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    384
    και θα πω και κάτι ακόμη ... κάνε μου μια χάρη και πες στην επιτροπή αρνητικότητας που συνεδριάζει μέσα στο κεφάλι σου να κάτσει κάτω και να το βουλώσει... Σκέψου ψύχραιμα!!! Τρόμαξα με το ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΑ...!!! καμία καταστροφή δεν θα έρθει φίλε μου που να μην διαχειρίζεται. . Τα πράγματα αλλάζουν, αλλά ο ήλιος ανατέλλει πάντα την επόμενη μέρα. Τα άσχημα νέα: τίποτα δεν είναι μόνιμο. Τα καλά νέα: τίποτα δεν είναι μόνιμο.
    Ας ξεκλειδώσουμε την σκέψη μας.... http://www.tokleidi.com/

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,763
    όσο ζεις μην παραπονιέσαι όταν πεθάνεις μετά κανε ότι θες
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athenz
    Posts
    338
    Tη καταστροφή έφερες !
    Last edited by Άγνωστος; 16-04-2013 at 23:54.
    Υou don't know the power of the darkside...

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    τα σεναρια καταστροφολογιας ανηκουν στον δεκεμβριο.

  10. #10
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    τα σεναρια καταστροφολογιας ανηκουν στον δεκεμβριο.
    χαχαχα σωστά! Τώρα μόνο ανάπτυξη :P
    [I]Staring at the bottom of your glass
    Hoping one day you’ll make a dream last
    But dreams come slow and they go so fast[/I]

  11. #11
    Διάβασα τα μηνύματά σου, αυτά που έγραψες τον περασμένο Αύγουστο, βρήκα παρηγοριά στις απαντήσεις και στα μηνύματα συμπαράστασης που σου έστειλαν. Δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω. Βιώνω παρόμοια κατάσταση και τραβάω τον εαυτό μου από τα μαλλιά. Μόλις συνειδητοποίησα πόσο σοβαρό είναι το πρόβλημα, η ζωή μου πάει πιο αργά και βασανιστικά. Δεν έχουν σημασία οι ημέρες αποχής , αλλά το θηρίο που παραμονεύει στη γωνία. Δεν ξέρω εάν είναι χειρότεροι οι κανονικοί οι πότες ή εμείς οι light. Τι να σου πω βρε φίλε, μοιάζει σαν ένας αγώνας που δεν τελειώνει .Δεν μπορώ να σε συμβουλέψω. Βάστα γερά . Δες, δεν είσαι ο μόνος , είμαστε κι άλλοι , αλλά είσαι πράγματι μόνος. Άρχισα να κρατάω ημερολόγιο και να περιμένω να δω πότε θα ξαναμπεί ο διάολος μέσα μου. Κι εκεί να ψάξω να βρω το γιατί.Περπατάω για ώρες και ουσιαστικά κάνω κύκλους γύρω από εμένα.
    Κάτι ακόμα που με βοηθάει είναι να έχω στο μυαλό μου ένα ποτήρι κι επάνω του ένα μεγάλο κόκκινο ΟΧΙ .Δεν έχω σταγόνα αλκοόλ στο σπίτι και τελευταία φορά ήπια προχτές ένα ποτήρι κρασί στο σπίτι του φίλου μου , δεν μπορώ να είμαι αντικοινωνική.Δεν το αντέχω.Γράφε όμως, μην απομονώνεσαι.

  12. #12
    Πέρυσι, μετά από νυχτερινή βόλτα στα μπαράκια πήρα την πρωτοβουλία να πάω με το αμάξι τη φίλη μου σπίτι της. Σε κεντρική λεωφόρο παρ ολίγον να σκοτωθούμε. Πάνω σε ένα διάζωμα. Ευτυχώς δεν. Η φίλη είναι νεότερή μου και μητέρα. Η επόμενη μέρα ήταν καθοριστική για τη ζωή μου. Έπρεπε να κερδίσω τη συγνώμη της κι ήταν και η ημέρα που έβαλα σημάδι και απαγόρεψα στον εαυτό μου να ξαναβγώ έξω μεθυσμένη. ήταν η αρχή.

  13. #13
    Σκέψου και το κακό σενάριο. Σε λίγο καιρό η κόρη σου θα βγαίνει τα βράδια έξω. Εάν στην φέρουν νεκρή στα χέρια διότι εγώ ή εσύ ή ο άλλος της στερήσαμε τη ζωή ένα ζόρικο δικό μας βράδυ που τα κάναμε *******, τι ακριβώς θα κάνεις ;

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Κουραγιο κ απευθυνθειτε καπου οσο ειναι καιρος!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Αμαν ρε συ μας κατεστρεψες με αυτο το καταστρεπτικο ποστ! Την καταστροφη εφερες!
    Και εφορμωμενη απο τον τιτλο κ απ ολα τα καταστρεπτικα που (δεν) εγραψες, θα σου βαλω ενα κομματι!
    Δεν εχει καμια σχεση με το θεμα σου, don't worry, αλλα θελω κι εγω να destructεψω ρε παιδι μ, κ ως μανιοκαταθλιπτικο καταστροφικο κ αυτοκαταστροφικο κοριτσακι κανω ενιοτε καταστρεπτικους συνειρμικους στοχασμους που οδηγουν στην απαλλοτριωση του υπερεγω μου!
    (ο,τι καταλαβες καταλαβα)

    Dedicated! :)

    http://www.youtube.com/watch?v=hyWJCd1GYhw
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •