εγκεφαλικος ερεθισμος - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 39
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    καλε μην το απγοητευετε το ερημο!ενταξει κι αυτη για να ''παιζει'' ολο και κατι γουσταρει να γινει,αρκει ο φιλος να μην το συνδεει πλυ με τα αισθηματικα,γιατι πραγματι πρκειται για ψαγμενη γυναικα
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    Quote Originally Posted by Γιώργος Πολίδης View Post
    Μπορεί κάποιος να μας εξηγήσει τι εννούμε όταν λέμε <<εγκεφαλικός ερεθισμός>>>;;;
    για εμενα σημαινει να της γινει εμμονη στο μυαλο,να καταφερει να εισχωρησει στο μυαλο της ο ερωτισμος του..φφφφ...να την καψουρεψει τεσπα.κατι τετοιο πιστευω ζηταει
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    πες τα ρε ξωτικο!κι εχεις εναν τοσο ιδιαιτερο τροπο να τα λες!!!πες τα μηπως καταλαβουν
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    11
    μηπως θεσ να στην γνωρισω?ακουγεσαι,σαν εμπειρος,γνωστης του αντικειμενου,γενικος ''περπατημενος''!
    πιστιρικας εγω?χμμμμμμμμμ,αυριο ειναι κυριακη,να θυμηθω να παω να γραφτω στα λυκοπουλα!!!!!
    ο λογος που ρωτησα να μαθω για τον εγκεφαλικο ερεθισμο,ειναι πως η γυναικα μου ενδιαφερεται για τετιο ειδος ερεθισμου.και ψαχνουμε να βρουμε πληρωφοριες,πως γινεται κλπ

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    χαχαχαχαχαχα!ξωτικο δεν πεζεσαι!λιωνωωωω
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  6. #21
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    Μπαρμπα- Πολιδοβιτς μαη ντια
    Η εγκεφαλικη διεγερση δεν εχει να κανει με τον ερωτισμο ως μεσο, αλλα οδηγει σε αυτο....
    Έχεις αντίφαση στα λόγια σου Ξωτικουλιδουλιδουλίτσα.

    Φάσκεις λέγοντας: δεν εχει να κανει με τον ερωτισμο ως μεσο

    και αμέσως στη συνέχεια αντιφάσκεις: αλλα οδηγει σε αυτο

    Μα αυτό που "οδηγεί" είναι πάντοτε ο ενδιάμεσος στην ενέργεια και το αποτέλεσμα.

    Κάτι άλλο ή κάπως αλλοιώς θα ήθελες να το πεις.


    Προσωπικά πάντως έχω εγκεφαλικό ερεθισμό κάτω από διάφορες συνθήκες. Λόγου χάριν με ένα υπέροχο και εξαίσιο μουσικό άκουσμα (ας πούμε το Νοσταλγία του Janni),
    ή όταν ένα άκουσμα έχει τέλεια, υπερτέλεια θα έλεγα, ερμηνευτική εκτέλεση, όπως λόγου χάριν η τραγουδιστική ερμηνευτική έκφραση του Στέλιου Καζαντζίδαρου.

    Ή ακόμη και στην θέα ενός τοπίου που σου αφήνει μία αίσθηση απόλυτης τελειότητας και αρμονίας.

    Ή ακόμη μπορώ να διεγεργηθώ εγκεφαλικά αντικρύζοντας το πρόσωπο της Ξωτικουλιδουλιδουλίτσας.

    Ή ακόμη...

    Ή ακόμη... ...

    Ή ακόμη... ... ...

  7. #22
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    η εκδικηση ειναι πιατο που σερβιρεται κρυο πουροσιτεμενε μου και πως ναντισταθω να σας σερβιρω;
    Nostalgia και Yiannis. ... οοοορισχτε μαχ που θελετε και να με βαλετε σε καλουπια.

    εννοω δεν ειναι οργανο ερωτικο, δεν ειναι ερωτικο μεσον αλλα ειναι αλλης φυσης διαυλος που τελικως οδηγει και στα πεδια του ερωτισμου.
    Αχ ελατε, πειτε μου οτι τωρα καταλαβατε...

    αν οχι, εχω το απολυτο : ginkgo biloba ιχιχιχιχιι

    υστερΙογραφο ερωτικης εξομολογησης: αν δειτε το ξωτικομαπιδιον μου θα μεινετε στον τοπο καθοτι εχει πολλακις προσκρουσει σε ντουβαρια με παθος και περισση χαρη απο τα λαθη μου. Η μονη περιπτωση να σκιρτησει η καρδια της τσεπης σας ειναι αν ειστε ο Φουστανος.
    Δεν αναφέρθηκα σε ερωτική εγκεφαλική διέγερση με τα παραδείγματα αλλά σε ευρύτερες καταστάσεις.

  8. #23
    Τι να κάνω βρε Ξωτικολιδολουδίνη ο έρμος παππουλινάκος.

    Τώρα που γέρασα και βιώνω στο πετσί μου την ηλικία του γερολιδουλινάκου λέω στον εαυτό μου: <<Γηράσκω αεί διδασκόμενος>>

    Κλαψ... Σνιφ... Δεν μου αρέσει που είμαι γέρος... Αν είμουν νεότερος θα είχα την ευχέρεια να κατακτήσω την καρδούλα σου...

    Τώρα στην περασμένη ηλικία που είμαι αυτό που πρέπει να σχεδιάζω να κατακτήσω είναι να διαλέξω μέσα σε ποιό φέρετρο θα με βάλουν μιάς και μετά που γίνεσαι γέρος-παππούς
    δεν ακολουθεί άλλη ηλικία, τελευταία ηλικία είναι η γεροντική παππουλινάδικη, μετά σειρά έχει ο τάφος. Κλαψ... Σνιφ...

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    17
    Πήγαινέ την για ηλεκτροσόκ.
    Quote Originally Posted by denis1 View Post
    καλησπερα.ειμαι νεο μελλος στην κοινοτητα.ην
    θα ηθελα να μου πειτε πως πετυχενεται ο εγκεφαλικος ερεθισμος σε μια γυναικα?

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    μπραβο σου παντως που ασχολεισαι με την γυναικα σου,ειναι καλυτερα να το κανεις εσυ παρα κανενας αλλος..τα εχουμε δει κι αυτα...
    παντως απ'οτι αντιλαμβανομαι θελει να κανετε προσπαθειες για να σβηστει η ρυτινα και εφοσον ενδιαφερεσαι και δινεις σημασια σε αυτα που σου ζηταει,εισαι σε καλο δρομο..
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    11
    αντε ρεεεεεε,σοβαρα?

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    11
    secretly,εισαι μεσα .ξερεις πολλα και καλα.
    ετσι πρεπει.εγω κανεις αλλος!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    το προβλημα θα ηταν αν δεν εδινες σημασια σε αυτα που σου λεει.
    η γυναικα οταν ζηταει κατι σε τετοιου ειδους ζητηματα,δεν πρεπει να περναει στο ντουκου,ειναι σημαντικο.
    κι επισης για να το ζηταει σε εσενα,που εισαι ο αντρας της,γνωριζει οτι μπορεις να την καλυψεις..
    συνεχισε με εκπληξεις και παιξε στο νεο της παιχνιδι..ολα καλα θα πανε :-)
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  14. #29
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Athens
    Posts
    55
    Αγαπητέ denis1 καλησπέρα. Θα μιλήσω από την πλευρά της γυναίκας που "γουστάρει" το εγκεφαλικό ερέθισμα το οποίο αν δεν προηγηθεί, δεν φτάνουμε στο επιθυμητόν αποτέλεσμα ;) Παιχνιδάκια του μυαλού, λοιπόν. Θα συμφωνήσω με την secretly , ως προτάσεις στο θέμα σου, αλλά θέλει αναζήτηση ανάλογα με την περίπτωση (την κοπέλα δλδ). Να είσαι προετοιμασμένος ότι θέλει χρόνο κι ενασχόληση με το "αθλημα", όμως η ανταμοιβή είναι τιτανοτεράστια. Και για τους δυο σας φυσικά. Αν θέλεις να σου διηγηθώ τη δική μου "εμπειρία" που ελπίζω να σε βοηθήσει σε κάτι. Δίπλα μου κάθεται ο άνθρωπος ο οποίος "ξύπνησε" μέσα μου πράγματα μέσα από αυτή τη διαδικασία. Βέβαια λογικά πρέπει να υπάρχει και η προϋπόθεση ότι η κοπέλα που έχεις "απέναντι" το'χει, αλλά δεν έχει τύχει ο κατάλληλος να της το "βγάλει". Από τη στιγμή που στο ζήτησε βέβαια, δεν υπάρχει αμφιβολία ότι το θέλει. Παίξε λοιπόν με το μυαλό της, πριν "παίξεις" με το σώμα. Φλέρταρέ την συνέχεια, κάνε κινήσεις που δεν τις περιμένει, στείλε της μηνυματάκια με υπονοούμενα, παρε την τηλέφωνο όσο είναι στη δουλειά, κίνησέ της το ενδιαφέρον πχ ότι όταν γυρίσει σπίτι, θα την περιμένει μια έκπληξη. Με λίγα λόγια ασχολήσου μαζί της, είτε είστε παρέα είτε όχι...και προσπάθησε και τόλμησε να ανακαλύψεις τί την εξιτάρει. Οι συζητήσεις αυτές (χωρίς ντροπές..) συνήθως φέρνουν αποτέλεσμα. Όσο την "πειράζεις", άλλο τόσο θα το ζητάει. Αν πραγματικά σε ενδιαφέρει, ψάξε το... Ελπίζω να βοήθησα λιγάκι...

  15. #30
    Μου πέρασε απο το μυαλό να θυμώσω.. αλλά βαριέμαι να καταστρέψω το μελαγχόλικό απογευματάκι της κυριακής με αρνητικα συναισθήματα.. καλά ρε φίλε.. για την γυναίκα σου μας μιλάς; Και αμα δεν μπορείς εσύ να μας πεις τι εννοεί η γυναίκα σου με το εγκεφαλικός ερεθισμος περιμεένεις να το ξέρουμε εμεις;;;; Σου λέει μηπως κάτι αυτό;;
    Πάντως καλ'α σου λέει η μυστικοτατα πιο πάνω.. τουλάχιστων αποφάσισες τώρα να ασχοληθεις οπόταν αυτό είναι καλό σημάδι...
    Επίσης καλό είναιο ότι α΄πο την στιγμή που είναι γυναίκα σου και απο την στιγμή που σε παντρεύτηκε τότε έχεις κερδίσει την καρδιά της στο παρελθόν... ή την έχεις εγκεφαλικά ερεθισει.. εκτος και αν τώρα της προέκυψε αυτο με το εγκεφαλικο ερέθισμα οπόταν ίσως πρέπει να ψαξεις να βρείς ποιος απο το περιβάλλον την διεγήρει εγκεφαλικά και να προστατέψεις τα ρούχα σου απο αυτόν.. γιατί αν δεν το ήθελε πριν πως της προέκυψε τώρα να το θέλει αυτό το παγωτο.. κάποιος το διαφήμησε..!!!! και δεν προτείνω να συγκρουστείς μαζί του.. ή μάλλον αυτό προτείνω αλλά να συγκρουστείς εγκλεφαλικά με εκείνον .. να τον κερδίσεις στην σκακιέρα του.. έχεις ένα παρελθόν μαζί της και θα χεις το πάνω χέρι... ή παλι μπορεί εγω να είμαι παρανοικος.. ποιος ξερει...
    οσο για το ανα είμαι ή οχι περπατημένος... στα είπα θεωρόντας ότι ήσουν νεαρούλης και άβγαλτος.. περπατώ μέχρι την μέρα που θα φτάσω στον τάφο μου.. αν αυτό σε καλύπτει..

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Εγκεφαλικος ογκος
    By dolce_21 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 22-10-2009, 14:51

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •