ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14

    ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ

    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΟΥΜΕ ΟΣΟΙ
    ΕΧΟΥΜΕ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ.ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΑΣ
    ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ
    Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ.ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ
    ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ..ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟΥΣ..ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!
    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ..ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    ανταρκτικη τζαμαικα, κουβα , βραζιλια, κατω μαγουλινιτ
    Posts
    417
    maraki θελω να ρωτησω κατι επειδη δεν το εχω ξεκαθαρισει ακομα. Οταν λεμε κριση πανικου τι πανω κατω ειναι. Δηλαδη ας πουμε πως το βιωνεις εσυ? Ιδρωνεις ας πουμε ζαλιζεσαι σε ποναει κατι κτλ. Αν θελεις απαντησε μου εσυ και οποιος αλλος
    Δυο εκατομμυρια ευρω και θα μου περασουν ολα...

  3. #3
    Τι ειναι τουτο,η κριση πανικου ειναι πολλα (δυσαρεστα)συμπτωματα μαζι ,κυριως περιλαμβανει ζαλαδα,αποπραγματοποιηση,τ αχυπαλμια,δυσπνοια,εντονο φοβο τρελας ή θανατου,αισθημα απωλειας ελεγχου,ριγη και τετοια ωραια πραγματακια.Μπορει να κρατησει 10 λεπτα να σε τσακισει και να ηρεμησεις σχετικα μετα ή μπορει να ειναι συνεχομενες και ετσι να μην σε αφηνουν να ηρεμησεις. Εγω τουλαχιστον ειχα αυτα ως κυριοτερα συμπτωματα σε συνδυασμο βεβαια με αγοραφοβια που αναπτυχθηκε παραλληλα,αφου ουτε το τετραγωνο δεν μπορουσα να βγω να κανω επειδη ενιωθα πως μου κοβοταν η ανασα. Μαρακι ποσο καιρο ταλαιπωρεισαι? Εισαι κατω απο φαρμακευτικη αγωγη? Εγω πριν 1μιση μηνα ξεκινησα τα σιπραλεξ. Αλλα στο μαρτυριο μπηκα απο τον περασμενο Μαρτιο,οπου και διαγνωσθηκα με διαταραχη πανικου. Τρελο κεφι...και ειμαι 16-17 χρονων !

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    ανταρκτικη τζαμαικα, κουβα , βραζιλια, κατω μαγουλινιτ
    Posts
    417
    Μαλιστα... Ορισμενα απο αυτα τα συμπτωματα τααναγνωριζω στον εαυτο μου ιδιως σημερα μετα απο μια αποτυχημενη "επιχειρηση" περιορισμου του αντικαταθλιπτικου που παιρνω. Αλλη μια ερωτηση Η αποπραγματοποιηση τι ειναι πως την βιωνεις δηλαδη
    Δυο εκατομμυρια ευρω και θα μου περασουν ολα...

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ..ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ
    ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΘΑΙΝΑ ΗΤΑΝ ΣΤΑ 20 ΜΟΥ Κ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΠΟΔΥΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ
    ΝΑ ΤΙΣ ΕΛΕΝΞΩ, ΚΡΥΟΣ ΙΔΡΩΤΑΣ,ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΑ,ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΜΑ ΚΡΥΟΥ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ,ΣΑΝ ΝΑ ΣΟΥ ΡΙΧΝΟΥΝ
    ΠΑΓΑΚΙΑ,ΤΑΣΗ ΛΥΠΟΘΥΜΙΑΣ(ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΛΥΠΟΘΥΜΗΣΑ)ΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙΣ,
    ΑΙΣΘΗΜΑ ΤΡΟΜΟΥ,ΕΝΙΩΘΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΡΟΜΟ,ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ..

  6. #6
    Quote Originally Posted by ti einai touto pali View Post
    Μαλιστα... Ορισμενα απο αυτα τα συμπτωματα τααναγνωριζω στον εαυτο μου ιδιως σημερα μετα απο μια αποτυχημενη "επιχειρηση" περιορισμου του αντικαταθλιπτικου που παιρνω. Αλλη μια ερωτηση Η αποπραγματοποιηση τι ειναι πως την βιωνεις δηλαδη
    αυτο με την διακοπη αντικαταθλιπτικου ειναι φυσιολογικο να φερνει καποια αναστατωση και να νιωθεις ειτε οτι ζαλιζεσαι ειτε κατι παρομοιο.Αλλα βεβαιως θα ειναι παροδικο. Ποσο καιρο επαιρνες αντικαταθλιπτικο? Η αποπραγματοποιηση ηταν το χειροτερο μου.Ενιωθα σαν να ζουσα σε ονειρο,σαν να μην ημουν εγω,σαν να εκανα τις κινησεις χωρις να το αντιλαμβανομουν πχ εγραφα και ελεγα πως γραφω ? και κατι τετοιες κουλαμαρες. Επισης εβλεπα καποια μερη που μου ηταν γνωριμα και ενιωθα για καποια δευτερολεπτα λες και τα εβλεπα πρωτη φορα και νομιζα,πως παει αυτο ηταν ,αρχιζω και τα χανω. Ειναι γενικοτερα σαν ενα μονιμο φαινομενο ντε ζα βου!

  7. #7
    Quote Originally Posted by maraki83 View Post
    ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ..ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ
    ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΘΑΙΝΑ ΗΤΑΝ ΣΤΑ 20 ΜΟΥ Κ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΠΟΔΥΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ
    ΝΑ ΤΙΣ ΕΛΕΝΞΩ, ΚΡΥΟΣ ΙΔΡΩΤΑΣ,ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΑ,ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΜΑ ΚΡΥΟΥ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ,ΣΑΝ ΝΑ ΣΟΥ ΡΙΧΝΟΥΝ
    ΠΑΓΑΚΙΑ,ΤΑΣΗ ΛΥΠΟΘΥΜΙΑΣ(ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΛΥΠΟΘΥΜΗΣΑ)ΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙΣ,
    ΑΙΣΘΗΜΑ ΤΡΟΜΟΥ,ΕΝΙΩΘΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΡΟΜΟ,ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ..
    Και μενα οι πρωτες ηταν οι χειροτερες μου.Εγω πανικους ειχα απο τα 12 μου αλλα φετος εγιναν διαταραχη.Και εγω ειχα αυτα τα συμπτωματα...και ουτε τα ζαναξ δεν με ηρεμουσαν ...παθαινα και πανικους στον υπνο μου,εκει να δεις ταλαιπωρια. Εσενα τι πιστευεις οτι σου προκαλει τους πανικους?

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΤΑ 20,ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 29,
    Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ
    ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ
    Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ..ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΩ ΓΙΑ ΒΡΑΔΥ,ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΓΕΛΙΑ
    ΚΑΝΩ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΛΕΣ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΠΤΩΣΗ.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ Κ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ,
    ΑΥΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ Κ ΣΤΡΕΣΑΡΙΖΟΜΟΥΝ,ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΣΤΡΕΣ ΕΚΑΝΕ ΕΚΡΗΞΗ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ
    Κ ΕΠΕΙΔΗ ΟΤΑΝ ΗΡΕΜΟΥΣΑ ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ 20 ΧΡΟΝΩΝ ΓΑΙΔΟΥΡΑ ΤΟΤΕ,ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΙΩΘΩ
    ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ.

  10. #10
    Quote Originally Posted by maraki83 View Post
    ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΤΑ 20,ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 29,
    Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ
    ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ
    Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ..ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΩ ΓΙΑ ΒΡΑΔΥ,ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΓΕΛΙΑ
    ΚΑΝΩ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΛΕΣ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΠΤΩΣΗ.
    Τι αντικαταθλιπτικο παιρνεις ?? Μηπως η αγωγη σου δεν ειναι καταλληλη?? Ολα αυτα που λες τα ειχα και εγω ,αλλα απο τοτε που πηρα το αντικαταθλιπτικο τα περισσοτερα - να ναι καλα η επιστημη- εχουν εξαλειφθει. Βεβαια κανω και ψυχοθεραπεια παραλληλα ,αλλα μην φανταστεις τρελα πραγματα. Απλα πραγματικα δεν θελω να αφησω τις κρισεις να με περιορισουν ,θελω να περασω και ψυχολογια και τιποτα δεν θελω να μου στερησει ειτε αυτο ειτε το ο,τιδηποτε. Αλλα σε εμενα φταιει και το οτι τα χαπια ηταν αποτελεσματικα.

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ seroxat,ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΡΚΕΤΕΣ,cybalta,cipralex,deprevix
    Κ ΤΩΡΑΚ ΤΩΡΑ paroxia,που απο οτι βλεπω ειν.ι το καλυτερο.

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    κ οταν ηταν αναγκη κ δεν μπορουστα να σταματησω τον πανικο επαιρνα lexotanil,φαρμακειο
    εχω καταντησει, η μαλλον φαρμακοαποθηκη..αχ!ατιμη ζωη!

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Είμαι νέα στον κόσμο των κρίσεων πανικού. Μου εμφανίστηκαν περσι το καλοκαίρι. Ήταν τελείως ξαφνικό. Καμία απολύτως προειδοποίηση.Ήταν το χειρότερο συναίσθημα του κοσμου. Ξαφνικά είχα ταχυπαλμία, εκανα εμετό, αρχισαν να μουδιάζουν τα χέρια μου και τα πόδια μου, να τρέμουν οι μυες του προσώπου, να μην μπορω να παρω ανάσα. Νόμιζα ότι θα πεθαινα, ότι έπαιρνα τις τελευταίες μου ανάσες και ότι δεν θα προλάβαινα καν να παρηγορήσω τους δικούς μου. Βασανίστηκα για αρκετές ωρες, φοβήθηκα να παω στο νοσοκομειο και καταφερα να κοιμηθω. Την επόμενη μερα και ενώ ήμουν στη δουλειά, μου ξανασυνέβη αλλα ακόμα πιο επιθετικά. Νόμιζα ότι είμαι άρρωστη και ότι παθαίνω καρδιακή προσβολή και πήγα στο νοσοκομείο. Κλαίγωντας με λυγμους εξήγησα στον γιατρό τι είχα και μετα από εξετάσεις κατάλαβε οτι ήταν πρόβλημα αγχους. Και από τότε συνειδητοποίησα ότι έχω πρόβλημα με το άγχος. Ποτέ δεν το σκέφτηκα και ούτε με απασχόλησε . Πάντα στα 27 μου χρόνια ήμουν δυνατός άνθρωπος. Με θεωρούσα σκληρή και αποδείχθηκε με τον χειρότερο τρόπο το αντίθετο. Για να μην τα πολυλογώ και μετά από άλλες 2 επισκέψεις - βραδυνές πάντα- στο νοσοκομείο απευθύνθηκα σε νευρολόγο-ψυχίατρο. Έπαιρνα για κάποιες μέρες ζαναξ σε συνδυασμό με το entact και μετά μόνο του το entact. Αυτήν την φαρμακευτική αγωγή την κράτησα για 4-5 μήνες. όταν την σταμάτησα ένιωθα ότι ξεπέρασα το πρόβλημά μου και ότι ήμουν καλά.. .Όμως αρχισαν να μου μπαίνουν ιδέες ότι είμαι άρρωστη, ότι έχω καρκίνο καθώς τα τελευταία χρόνια η οικογένειά μου έχει έρθει αντιμέτωπη με την συγκεκριμένη αρρώστια πολλές φορες, και γενικά νόμιζα ότι πέθαινα. Και εννοείται ότι το φυσικο επόμενο ήταν να ξαναπάθω κρίση πανικού. Άρχισα πάλι φαρμακευτική αγωγή μετά από συνεννόηση με τον γιατρό μου. την σταμάτησα τον Σεπτεμβριο. Και από τότε τις τελευταίες εβδομάδες έχω αρχίσει να έχω πόνους στο στομάχι, πονους στα μάτια, πονοκεφάλους, ναυτία και ζαλάδα. Δεν αντέχω άλλο, δεν μπορώ να δουλέψω, δεν χαίρομαι τίποτα, κουράστηκα να νιώθω έτσι. Έχουν πέσει όλα μαζί. Άγχος με τη δουλειά, με τα χρήματα, με το αν μπορω να ανταπεξέλθω στις απαιτήσεις του επαγγέλματός μου, να μην κάνω πουθενά λαθος, να είμαι πάντα προετοιμασμένη για το οτιδήποτε, να φοβαμαι με το παραμικρό, να πονάω συνεχως στο κεφάλι, να έχω τσιμπήματα στην καρδιά, να μην μπορώ να πάρω ανάσα, να νιώθω τόσο μόνη μου.. Ξέρετε είναι πολύ εύκολο να σου λένε "χαλάρωσε.." Και εγώ σας ρωτάω πως? Πως μπορώ να πάψω να νιώθω έτσι?

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Α και ξεχασα να αναφέρω ότι έχω επισκεφθεί αρκετούς γιατρούς για τους πονους που νιωθω ανα διαστήματα σε διάφορα σημεία του σώματος, και όλοι μου είπαν ότι φταίει το αγχος.

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    14
    ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ
    ΤΩΝ ΠΑΝΙΚΩΝ,ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΟΤΙ ΟΣΟ ΤΟΥΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕΛΑΝΙ
    ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ..ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ
    ΑΠΟΔΕΧΤΟΥΜΑΙ,ΝΑ ΜΗΝ ΒΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΩΞΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΕΡΘΟΥΝ
    ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΟΥΣ Κ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ.ΜΗΝ ΞΕ ΝΑΣ
    ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΤΡΕΦΟΥΜΕ,ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΡΑΤΑΜΕ ΖΩΝΤΑΝΟΥΣ..ΕΚΕΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΕΞΕΙ
    ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΤΡΟΜΟΦ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ..

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Κρίσεις Πανικού και εγω !!!!!
    By filakhs in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 41
    Last Post: 02-01-2015, 00:06
  2. κρισεις πανικου vs κρισεις αγχους.διαφορά??
    By dora-agxos in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 8
    Last Post: 12-11-2014, 10:42
  3. κρισεις και παλι κρισσεις.εχουν αραγε τελος?
    By andri.n in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 28-09-2011, 23:51
  4. Δείτε το όλοι όσοι πιστεύουν οτι έχουν κάτι που δεν ξεπερνιέται...
    By Konstantinoss in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 30-04-2010, 15:19
  5. Εχουν τελος οι κρισεις πανικου???
    By maria... in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 20
    Last Post: 05-07-2008, 18:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •