ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Athens
    Posts
    97

    ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

    Γεια σας! εχω γραψει αρκετες φορες στο forum και παλιοτερα!! Ειμαι με μια κοπελα και ανεκαθεν ειχα παρα πολλες ανασφαλειες... ειδικα με το πεος μου... εχω ξεπερασει ανασφαλειες που αφορουν μεγεθος κτλπ αλλα εχω διαφορα θεματα που θα θελα καποιος που πραγματικα ξερει να μου απαντησει αν ειναι φυσιολογικα!! με εχει πιασει ενα τρομερο αγχος για τη πρωτη φορα και ο λογος ειναι οτι οταν το πεοσ μ ειναι σε στυση το "κεφαλακι" δεν βγαινει εξω απο μονο του... πρεπει εγω να κατεβασω το πετσακι... τσουζει λιγο αλλα μπορω ανετα να το κατεβασω τελειως... το τσουξιμο πιστευω οφειλεται στο οτι απο μεσα το δερμα ειναι ιδιαιτερα ξυρο οσες φορες το χω προσπαθησει και κανονικα χρειαζεται λιπαντικο ή οτιδηποτε! δε νομιζω να εχω καποια φιμωση και ο λογος ειναι οτι πριν ενα χρονο περιπου ειχα διαπιστωσει οτι ειχα μια ενοχληση στο να κατεβασω το πετσακι, πηγα στο γιατρο και με υπεβαλε σε εγχειρηση βραχυ χαλινου! αν υπηρχε φιμωση νομιζω θα το αντιλαμβανοταν ετσι δεν ειναι? αυτο που με αγχωνει και απευθυνομαι σε αυτους που πραγματικα ξερουν ειναι γιατι το "κεφαλι" δε βγαινει απο μονο του εξω κατα τη στηση? ειναι φυσιολογικο? δε θα με πειραζε να το κατεβαζω απο μονος μου αλλα αυτο που βλεπω ειναι οτι αναλογικα με το μεγεθος του πεους το πετσακι απ εξω ειναι πολυ περισσοτερο ετσι ωστε ακομα και οταν βγαζω εξω το ¨"κεφαλι" το δερμα να τινει να το καλυψει ξανα...και αναρωτιεμαι πως θα μπορω τη πρωτη φορα να βαλω το προφυλακτικο κτλπ?για να βαλω το προφυλακτικο θα πρεπει να κρατησω το " κεφαλι" εξω.... ειναι φυσιολογικο το δερμα να τινει να το καλυψει ή εχω εγω καποιο προβλημα?? παρακαλω βοηθηστε με οσοι ξερετε

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Μηπως να εκανες περιτομη αφου σε ενοχλει τοσο? Θα ειναι και πιο εμφανισημο μετα.

  3. #3
    Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Athens
    Posts
    97
    Μα αν δεν υπαρχει λογος γιατι να κανω?? αυτο που ρωταω ειναι αν ειναι φυσιολογικο... να μου καποιος που ξερει τελοσπαντων γιατι δε θελω να παει κατι στραβα με τη κοπελα μου, να ποναω ή οτιδηποτε...

Similar Threads

  1. υπάρχει όντως κάποιο πρόβλημα?
    By mina@@ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 17-06-2012, 01:21
  2. υπάρχει όντως κάποιο πρόβλημα?
    By mina@@ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-2012, 19:54
  3. Replies: 4
    Last Post: 04-06-2012, 01:58
  4. Replies: 0
    Last Post: 05-02-2012, 18:16
  5. Ειναι οντως ιδεοληψια?
    By Alkas in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 20
    Last Post: 05-11-2011, 14:56

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •