ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    αθηνα
    Posts
    300

    ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ

    Εχω αναγκη απο κοκαινη. Δεν ειμαι υπερ των ναρκωτικων γενικοτερα, ουτε ναρκωμανης θελω να γινω. Θελω απλα να δοκιμασω. Το εχω αναγκη και δεν ξερω κανεναν που να κανει. Ειμαι αφορητα πιεσμενος, ξερω οτι δεν ειναι και η καλυτερη λυση, αλλα αυτο εχω αναγκη. Ας με καταλαβει καποιος. Τα λογια και οι συμβουλες δε μου λενε κατι. Το εχω αναγκη. Δε μπορω να δοκιμασω μονος, φοβαμαι. Οποιος εχει, ας μου στειλει πριβε.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    415
    Στέφανε κόψε τις μλκς! μην αποκτήσουμε νέο downward_spiral, ένας αρκεί! :)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Α καλα εσυ εχεις ξεφυγει.. Αρχισαμε κ τα dealing μεσω πμ... Να αρχισω κι εγω να πουλαω xanax μπας κ βγαλω κανα φραγκο, να αρχισει ο καθενας να πουλαει ο,τι εχει κ δεν εχει.. Εγω δεν εχω να σου δωσω κοκαινη, εχω ομως να σου δωσω μια ωραιοτατη μπατσα (μτφ) μπας κ συνελθεις.. Αντε μη σου πω τπτ χειροτερο.. Λοιπον πανε στη σχολη σου, ΔΙΑΒΑΣΕ κ λιγο δεν θα παθει τιποτα το μυαλο αμα διαβασεις, εξεταστικη δν εχετε τωρα? Πατας καθολου? Πιασε εκει να μαθεις 5 πραγματα κ να δεις πως θα σου φυγουν οι τασεις ναρκομανιας.. αιντε..
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    αθηνα
    Posts
    317
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Α καλα εσυ εχεις ξεφυγει.. Αρχισαμε κ τα dealing μεσω πμ... Να αρχισω κι εγω να πουλαω xanax μπας κ βγαλω κανα φραγκο, να αρχισει ο καθενας να πουλαει ο,τι εχει κ δεν εχει.. Εγω δεν εχω να σου δωσω κοκαινη, εχω ομως να σου δωσω μια ωραιοτατη μπατσα (μτφ) μπας κ συνελθεις.. Αντε μη σου πω τπτ χειροτερο.. Λοιπον πανε στη σχολη σου, ΔΙΑΒΑΣΕ κ λιγο δεν θα παθει τιποτα το μυαλο αμα διαβασεις, εξεταστικη δν εχετε τωρα? Πατας καθολου? Πιασε εκει να μαθεις 5 πραγματα κ να δεις πως θα σου φυγουν οι τασεις ναρκομανιας.. αιντε..
    λακρυ μου πως εισαι;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Danay1997 View Post
    λακρυ μου πως εισαι;
    Καλα ειμαι, τρεχω κ δεν φτανω! Αγχωμενη κ κουρασμενη συνεχεια, ξεκινησαμε πρακτικη σε σχολειο κ εχουμε πολυ τρεξιμο, δεν προλαβαινω ουτε να φαω ουτε να ξεκουραστω, πρεπει να συναντιομαστε κ απογευματα για διεκπαιρεωση θεματικων ενοτητων, παραλληλα κανω ιδιαιτερα σε 2 παιδακια αδελφακια κ εχω κ για εκει διαβασμα .. Εσυ??
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    αθηνα
    Posts
    317
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Καλα ειμαι, τρεχω κ δεν φτανω! Αγχωμενη κ κουρασμενη συνεχεια, ξεκινησαμε πρακτικη σε σχολειο κ εχουμε πολυ τρεξιμο, δεν προλαβαινω ουτε να φαω ουτε να ξεκουραστω, πρεπει να συναντιομαστε κ απογευματα για διεκπαιρεωση θεματικων ενοτητων, παραλληλα κανω ιδιαιτερα σε 2 παιδακια αδελφακια κ εχω κ για εκει διαβασμα .. Εσυ??
    χαλια με το ζορι αναπνεω.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Danay1997 View Post
    χαλια με το ζορι αναπνεω.
    Γιατι ρε συ?? Depression?? Με το γιατρο το συζητησες? Τι φαρμακα παιρνεις?
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    Pane se ena farmakio i se katastima pou poulane votana kai tetia kai zhta tsai Valleriana ... na deis poso xalaros 8a nio8eis !!!
    Και αμα δεν μοιαζεις με αυτους τους *αμημενους αστούς να χεραισε γιατι αυτη ειναι η ομορφια σου....!!!

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by Molostroi View Post
    Pane se ena farmakio i se katastima pou poulane votana kai tetia kai zhta tsai Valleriana ... na deis poso xalaros 8a nio8eis !!!
    αυτο πρεπει να το δοκιμασω!

    Οσο για την κοκαινη.. καλητερα κανε βολτα με μηχανη!
    :D

  10. #10
    Στεφανε σου εχω ξανααπαντησει. Η Κοκα ΚΟΣΤΙΖΕΙ. Επισης θελει διασυνδεσεις. Επίσης διαρκει λιγο και θες μεγαλες ποσοτητες για να εχει διαρκεια. Επισης μπορει να πεθανεις.

    Αν σονει και καλα θες κατι ψυχοδραστικο αρχισε το καπνισμα. Η το ποτο. Θα χαλαρωσεις και πιο φτηνα θα σου ρθει. Επίσης ειναι σχετικα πιο ακινδυνο (λεμε τωρα...)
    1. Πες πες πες στο τέλος κάτι θα μείνει
    2. Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    αθηνα
    Posts
    300
    την εχω αναγκη λεμε!!! δε θελω πια συμβουλες και νουθεσιες σαν να ειστε οι γονεις μου. ξενερωνω. δε θελω λογια πια. δε μου κανουν τιποτα απολυτως. δεν ειπα οτι θα γινω ναρκομανης. θελω να δοκιμασω. ειμαι πολυ πιεσμενος ψυχολογικα και το εχω αναγκη.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    salonica
    Posts
    1,049
    Quote Originally Posted by stefanos14587 View Post
    Εχω αναγκη απο κοκαινη. Δεν ειμαι υπερ των ναρκωτικων γενικοτερα, ουτε ναρκωμανης θελω να γινω. Θελω απλα να δοκιμασω. Το εχω αναγκη και δεν ξερω κανεναν που να κανει. Ειμαι αφορητα πιεσμενος, ξερω οτι δεν ειναι και η καλυτερη λυση, αλλα αυτο εχω αναγκη. Ας με καταλαβει καποιος. Τα λογια και οι συμβουλες δε μου λενε κατι. Το εχω αναγκη. Δε μπορω να δοκιμασω μονος, φοβαμαι. Οποιος εχει, ας μου στειλει πριβε.
    Το μεγαλύτερο ρίγος, την απόλυτη ηδονή, την ομορφότερη ευχαρίστηση και την ομορφότερη ικανοποίηση θα σου την δώσει η κοπελιά που βρίσκεται λίγο πιό δίπλα από'σένα και θα έχει και μεγαλύτερη διάρκεια από κάθε χημικό. Φτάνει να θές να προσπαθήσεις να την κερδίσεις
    διαρκής αναθεώρηση ________________________________________ Β α σ ί λ η ς

  13. #13
    Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    86
    Τι λε ρε φιλε δηλαδη οποιος πιεζεται ψυχολογικα θα το ριξει στη κοκα? Συνελθε

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Αν λες αληθεια! αμα οντως θες να πιεις προσφερομαι να σε βοηθησω! βαλε τα λεφτα κι οπωτες θες! οσο θες !!¨), Αφου εισαι αποφασησμενος για να το κανεις μπορω να σε βοηθησω! Εισαι ωρημος ανδρας, υπευθυνος για τις πραξεις σου αρα δεν υπαρχει λογος να αγχονεσαι!

    Αν λες αληθεια οτι δεν εχεις ξανα κανει χρηση αυτου του ναρκωτικου πως εισαι συγουρος οτι θα σου προσφερει χαλαρωση? μαλον λες αληθεια γτ. θα ηξερες πως μονο αυτο δεν κανει! ειδικα αμα ειναι η πρωτη σου φορα! Το αποτελεσμα θα ειναι το αναποδο! θα εχεις πολυ αγχος, θα τρεμεις απο την αυξημενη πιεση σου! θα ιδρωσεις και θα εισαι μες στην κινηση ! μαλον μπερδευψες τα ναρκωτικα! αλλη ουσια θες για αυτο που ζητας¨)

    Αν θες παντοως εδω ειμαι! ευχομαι να μην μας κυνηγα η ασφαλεια ετσι? χεχεχε¨)

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Πας καλα Γιωργο?
    Εγραψε ο αλλος μια μαλακια για να τραβηξει και εσυ το συνεχιζεις.
    Τι ακριβως βοηθεια θες να προσφερεις? Kαι καλα τον στεφανο τον ξερουμε ολο ποστακια για να τραβηξει την προσοχη γραφει , αλλα πες οτι καποιο μελος που εχει θεμα με τα ναρκωτικα βλεπει το ποστ σου , και σου ζηταει να μεσολαβησεις για να βρει , θα το κανεις?
    Θα βαλεις καποιον αλλον σε αυτο το τριπακι που εισαι εσυ τοσα χρονια και μονος σου εχεις γραψει απειρες φορες ποσο ασχημο ειναι ολο αυτο και ποσο δυσκολο ειναι να ξεμπλεξεις.

    Λιγο μυαλο ρε συ πριν γραψεις .

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Αναγκη για μια αγκαλια..
    By confuse in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 37
    Last Post: 01-05-2012, 21:54
  2. Σας εχω αναγκη ειμαι χάλια
    By giota in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 119
    Last Post: 11-11-2009, 12:32
  3. Ανάγκη για αίμα
    By anitak in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 22-05-2007, 01:42
  4. Ανάγκη και για μια δεύτερη άποψη
    By aporia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 03-07-2006, 09:26
  5. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ
    By stefanos in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 22
    Last Post: 11-05-2006, 15:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •