ετσι για να τα πω μην απαντατε καθολου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697

    ετσι για να τα πω μην απαντατε καθολου

    λοιπον κουκλιτσα για να τελειωνουμε με σενα 5 χρονια ζουμε μια ιστορια παρεα αρχισεσ χαλαρα κ τωρα τελευταια μασ εχεισ γαμησει μεχρι τα κοκκαλα λοιπον εχεισ τισ θεωριεσ σου καλα κανεισ ωραια μην τα πλασαρεισ για σιγουρα κ μη μου σπασ τα αρχιδια απο την ωρα που αρχισεσ να βοηθασ μασ εχεισ γαμησει την παναγια η ζωη απο μονη τησ εχει παπαρεσ τρελεσ κλπ δε χρειαζομαι κ σενα πανω απο το κεφαλι μου να μ εμποδιζεισ οι υπολοιποι χαιβανια ειναι που μπερδευονται επειδη σε ακουνε για να καταλαβεισ πωσ ειναι να εισαι απο κατω δεν ειναι τι θα πεισ ειναι τι θα καταλαβει θα κανω κ γω τα δικα μου κ γαμηθηκε ο διασ εχει γινει το κεφαλι του αλλουνου πουρεσ
    κ ποιον θα πιστεψει; εσενα που εχεισ κυροσ κ προσ πια μερια θα γυρισει το κεφαλι του;στη μαλακια λοιπον αστα γιατι δεν εχεισ καταλαβει χρηστο κατσε ψαξτα αμα δε βαριεσαι κανε δουλεια καταλαβε τα να μπορεισ να προβλεψεισ τι θα γινει κ γιατι κ μετα ελα πεσ μασ τ εγινε μεχρι τοτε μασ τα χεισ κανει τσουρεκια κανεισ δε μπορει να ξερει τι γινεται εκτοσ απο σενα κ μενα οι αλλοι ξερουν κομματια τησ ιστοριασ κ μετα τι καταλαβε ο καθενασ κ γαμηθηκε η υποθεση λοιπον αστα γτ σκατα τα κανω κ μονοσ μου κ αυτοι που το παιζουν μαγκεσ ουτε 2 μερεσ δε θα αντεχαν αμα ηξεραν λοιπον ψαξτα βρεσ τα κ ελα να μασ τα πεισ γτ σε εχω μαθει μη νομιζεισ σε ξερω οπωσ νομιζεισ οτι με ξερεισ κ εσυ
    Κ ΠΟΥ ΣΑΙ ΧΑΡΙΣ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΕ ΜΑΘΑΝΕ ΧΑΡΙΣ ΣΕ ΣΕΝΑ ΘΑ ΜΕ ΞΕΜΑΘΟΥΝΕ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΚΙ ΟΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΟΛΑ ΠΟΥΤΑΝΑ Κ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ Κ ΜΕ ΣΕΝΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    359
    Εγω εβγαλα το συμπερασμα ελις απο τα παραπανω που εγραψες οτι ολα εχουν τη τιμη τους. παμε στη κρητη...
    Εκει θα χαμε , θα χα(σχιζοφρενεια), βεντετα. Εκει υπαρχει ο Κωδικας της Τιμης, ο αγραφος νομος.

    Εγω , αν μπορουσα, θα γινομουν δολοφονος. Αυτο θα μου αρεζε. Αλλα, επειδη η κοινωνια εχει κανονες, νομους, δεν μπορω να σκοτωσω. Υπαρχουν, οι θερμικες καμερες, υπαρχει ο γενητικος ελεγχος. Δηλαδη, και ενα *******κι να βιαζα για τη πλακα μου θα καναν εξεταση DNA και θα με επιαναν. Μου αρεσει πολυ η εκπομπη της ΝικοΛΟΛη αν ημουν 12 χρονων θα τους εκανα φαρσα καθε φορα που προβαλοταν. Βασικα, πριν προβληθει η εκπομπη.

    Sam 0-13 περιοδικο για παιδοφιλους. βλεπε pidgeons @ amrica.

    θυμαμαι την καριοκα την γυναικα παιδοφιλο...

    *προτροπη για φονο"

    Θα τα κάνει όλα. βλέπε δόλος,: Λεξικό.

    Αν , γινουμουν αστυνομικος τοτε θα εκανα μεταπτυχιακο στη κινησιολογια για να μαθω πως σκεπτονται οι εγκληματιες πριν καναν δρασουν.

    ΑΝ

    Ψ

    νέλλα=ψ
    Last edited by the_downward_spiral; 28-01-2013 at 03:04.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by the_downward_spiral View Post
    Δηλαδη, και ενα *******κι να βιαζα για τη πλακα μου θα καναν εξεταση DNA και θα με επιαναν.
    μα τοση βαρβατιλα πια;;
    ανατριχιασα
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    σε ποια αναφερεσε elis τι σου κανανε?
    I m a Good Person With Bad Attitude

Similar Threads

  1. δεν ειμαι καθολου καλα
    By kyknos25 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 18-07-2011, 10:53
  2. Replies: 20
    Last Post: 06-06-2011, 20:13
  3. Καθολου ενεργεια
    By Σωτηρης1 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 16
    Last Post: 10-08-2007, 17:44
  4. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΤΕ
    By kallia13 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 06-07-2007, 08:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •