ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by interappted
    εγω νιωθω οτι στο μυαλο μου εχω μια σφαιρα!!
    αυτο ειναι απο ανεκδοτο!
    Είναι απορίας άξιο το τι κουβαλάω στο μυαλό μου.....Κοίτα..Όλοι ένα μυαλό το έχουμε...Απλά άλλοι το βλέπουμε σαν κέντρο διαδικασιών και άλλοι πιο φιλοσοφικά....έχει μυαλό ο τύπος,λένε...Μα αγαπητέ μου φυσικά..Άνθρωπος είναι...Ή \'\'Είναι μυαλό\" και χέρια και πόδια και χείλη.....κ.ο.κ συμπληρώνω.....Εγώ το μυαλό πάντως οπτικά το βλέπω λίαν αηδιαστικό.....Όταν το πρωτοείχα δει σκέφτηκα με αυτό σκεφτόμαστε;;Αυτό το χάλι είναι που τα κάνει όλα;Απογοητεύτηκα.....Το μυαλό το βλέπω σαν σφουγγάρι.....και οπτικά άχρηστο...Το περίμενα πιο extreme στην κατασκευή του...Δεν μου αρέσει το design....Τόσος λόγος για ένα τυλιγμένο κουβάρι...Μετά Ιωάννα αναρωτιέσαι γιατί καρφώθηκε η σφαίρα.....Αν η σφαίρα έβλεπε κάτι όμορφο δεν θα καρφωνόταν πάνω του....Σου λέει εδώ σκατά είναι ας πάω να χωθώ...Τι χαλάω;;

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    3

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    πουθενα
    Posts
    118
    Originally posted by giota73
    Ολα είναι στο μυαλό πόνος και γιατρειά. Τραγούδι είναι αυτό πιστευω το ξέρετε.
    Ολα; Χεχεχε. Θυμηθηκα τωρα που διαβαζα ενα βιβλιο του Douglas Adams, στο οποιο αναφερεται στην \"Δινη Ολικης Αντιληψης\". Ηταν μια συσκευη/μηχανημα, στο οποιο εμπαινε καποιος και αντιλαμβανοταν ολα οσα υπαρχουν και συμβαινουν στο συμπαν. Κανεις δεν αντεχε στο σοκ. :P

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •