Φιλοι? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 42 of 42

Thread: Φιλοι?

  1. #31
    Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    86
    Και επιπλεον πριν παει να διδαξει της ειχα στειλει μνμ για καλη επιτυχια και απαντηση δε πηρα ποτε. Και με πηρε τηλεφωνο μετα απο ωρες να μου πει κατι ασχετο.

  2. #32
    eleana νομίζω πως πραγματικά δεν αξίζει να στενοχωριέσαι για τη συγκεκριμένη κοπέλα. Κοίταξε τον εαυτό σου και τη ζωή σου και αντιμετώπισε την παρέα αυτή σαν κάτι που δοκίμασες, αλλά δεν "έδεσες" μαζί τους. Μη στενοχωριέσαι άλλο. Και το κυριότερο, σταμάτα να τους δείχνεις πόσο απελπισμένα χρειάζεσαι την παρέα τους. Δεν τους χρειάζεσαι στην πραγματικότητα. Δεν είχατε δα και καμιά σπουδαία φιλία. Κοίτα τον εαυτό σου και προσπάθησε να αρχίσεις να ξαναπηγαίνεις στο παν/μιο. Ακόμη κι αν σου φαίνεται βουνό. Όσο δύσκολο κι αν φαντάζει.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Μπορει να ετυχε εκεινη την ημερα λοιπον να μη σε καλεσανε. Δεν επρεπε να την καλεσεις αμεσως να την ψαλεις αλλα να αφησεις λιγες μερες κ να δεις αν συμβουν κ αλλα περιστατικα κ τοτε να κρινεις. Τωρα που την πηρες μονοτερμα την κολητη ειναι δυνατον να σε θελει πισω? Αμα ηταν κανενα μυστικο δε θα λεγανε στο αγορι αυτο να μη στο πει? Μπορει να ετυχε, να μη το σκεφτηκανε, να βαρεθηκανε κλπ. Βιαστηκες νομιζω, επρεπε να κρινεις κ απο αλλα δειγματα.
    Για το μηνυμα που της εστειλες οκ μπορει να μη μπορουσε να απαντησει ή να ξεχαστηκε. Μετα που σου μιλησε εκεινη δε της ειπες οτι σου στειλα κ πως πηγε? Φανταζομαι θα σου μιλησε νορμαλ. Μηπως λοιπον, τουλαχιστον για την κολητη, ασε τους αλλους-βιαστηκες να το τραβηξεις? Τη δοκιμασες σε αλλα και πιο σοβαρα θεματα? Τωρα αφου την εβγαλες εξω απ το σπιτι επειδη νομισες οτι σε παραμελησε δε γινεται να τα ξαναβρειτε, ειναι δυσκολο. Για μενα κακως βιαστηκες.

  4. #34
    Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    86
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Μπορει να ετυχε εκεινη την ημερα λοιπον να μη σε καλεσανε. Δεν επρεπε να την καλεσεις αμεσως να την ψαλεις αλλα να αφησεις λιγες μερες κ να δεις αν συμβουν κ αλλα περιστατικα κ τοτε να κρινεις. Τωρα που την πηρες μονοτερμα την κολητη ειναι δυνατον να σε θελει πισω? Αμα ηταν κανενα μυστικο δε θα λεγανε στο αγορι αυτο να μη στο πει? Μπορει να ετυχε, να μη το σκεφτηκανε, να βαρεθηκανε κλπ. Βιαστηκες νομιζω, επρεπε να κρινεις κ απο αλλα δειγματα.
    Για το μηνυμα που της εστειλες οκ μπορει να μη μπορουσε να απαντησει ή να ξεχαστηκε. Μετα που σου μιλησε εκεινη δε της ειπες οτι σου στειλα κ πως πηγε? Φανταζομαι θα σου μιλησε νορμαλ. Μηπως λοιπον, τουλαχιστον για την κολητη, ασε τους αλλους-βιαστηκες να το τραβηξεις? Τη δοκιμασες σε αλλα και πιο σοβαρα θεματα? Τωρα αφου την εβγαλες εξω απ το σπιτι επειδη νομισες οτι σε παραμελησε δε γινεται να τα ξαναβρειτε, ειναι δυσκολο. Για μενα κακως βιαστηκες.
    Εγω για αυτο που μετανιωσα ειναι για το τροπο που της μιλησα για τιποτα αλλο. Οσα της ειπα τα πιστευω ακομα. Και παλι θα της τα ελεγα αλλα με πιο ωραιο τροπο.

  5. #35
    Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    86
    Quote Originally Posted by Ashley View Post
    eleana νομίζω πως πραγματικά δεν αξίζει να στενοχωριέσαι για τη συγκεκριμένη κοπέλα. Κοίταξε τον εαυτό σου και τη ζωή σου και αντιμετώπισε την παρέα αυτή σαν κάτι που δοκίμασες, αλλά δεν "έδεσες" μαζί τους. Μη στενοχωριέσαι άλλο. Και το κυριότερο, σταμάτα να τους δείχνεις πόσο απελπισμένα χρειάζεσαι την παρέα τους. Δεν τους χρειάζεσαι στην πραγματικότητα. Δεν είχατε δα και καμιά σπουδαία φιλία. Κοίτα τον εαυτό σου και προσπάθησε να αρχίσεις να ξαναπηγαίνεις στο παν/μιο. Ακόμη κι αν σου φαίνεται βουνό. Όσο δύσκολο κι αν φαντάζει.
    Υποσχομαι οτι θα προσπαθησω πρωτα απο ολα για μενα την ιδια. Δε ξερω ποσο χρονο θα μου παρει αλλα θα προσπαθησω απο αυριο κιολας. Τουλαχιστον θα βγω για ενα καφε να δω λιγο κοσμο να παρω λιγο αερα.

  6. #36
    Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    86
    Τα κρατουσα μεσα μου πολυ καιρο και δεν αντεξα αλλο. Γιατι αυτο δεν ειχε συμβει απλα μια φορα. Για να πω οτι βιαστηκα.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Και ο τροπος μετραει βεβαια κ σωστα το υπογραμμιζεις. Αλλα επειδη δε σε καλεσε μια φορα η παρεα, δεν επρεπε να το τραβηξεις. Δηλ αμα μαθω οτι καποιοι φιλοι μου βρεθηκανε χωρις να με καλεσουνε, πρεπει να παω να μαλωσω? Ή αν δε μου απαντησει ενας σε καποιο σμσ? Μια φιλια θελει πολυ χρονο για να δοκιμαστει. Τεσπα, τωρα εμαθες πιστευω κ στο μελλον θα τα ζυγισεις καλυτερα τα πραματα.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Τωρα τα γυρνας ρε ελεανα. Ποσες φορες δηλαδη εχει συμβει? Αλλες συμπεριφορες που να ενισχυουν την αποψη σου εβλεπες?

  9. #39
    Quote Originally Posted by eleana011 View Post
    Υποσχομαι οτι θα προσπαθησω πρωτα απο ολα για μενα την ιδια. Δε ξερω ποσο χρονο θα μου παρει αλλα θα προσπαθησω απο αυριο κιολας. Τουλαχιστον θα βγω για ενα καφε να δω λιγο κοσμο να παρω λιγο αερα.
    Mπράβο κούκλα μου. Έτσι, σιγά σιγά ξεκίνα και θα βρεις το κουράγιο για όλα...

  10. #40
    Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    86
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Τωρα τα γυρνας ρε ελεανα. Ποσες φορες δηλαδη εχει συμβει? Αλλες συμπεριφορες που να ενισχυουν την αποψη σου εβλεπες?
    Αυτο σου λεω οτι ναι ειχε ξαναγινει και αλλες φορες μαζευονταν χωρις εγω να το ξερω και το μαθαινα απο τριτους

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Αν συνεβαινε κ αλλες φορες οκ γτ αρχικα λες οτι ειχες μια καλη φιλια με την κοπελα κ απλα οι αλλοι δε σου προτεινανε μονη σου να βρισκοσαστε αλλα παντα πακετο. Οποτε το να μη σε καλεσουνε μια φορα δεν ειναι λογος να μαλωσεις. Αν λοιπον συνεβαινε πολλες φορες, μετα που το μαθαινες ελεγες στην κολητη σου ρε συ μου πε ο ταδε οτι πηγατε εκει, πως δε μου πες κ μενα? Τι σου απανταγε καθε φορα?

  12. #42
    Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    86
    Οχι δε της το ειχα πει γιατι σκεφτομουν οπως ειπες οτι μπορει να το ξεχασανε να βαριοντουσαν κλπ. Αλλα καποια στιγμη δεν αντεξα το εβγαλα απο μεσα μου.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Φιλοι
    By Billaras in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 12-12-2012, 01:16
  2. Φίλοι φίδια...
    By Densoulew in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 9
    Last Post: 17-05-2011, 00:41
  3. Φίλοι φίλοι...καρδιοφίλοι...
    By Dexter in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 06-03-2009, 15:38
  4. Φίλοι...
    By Tinks24 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 22-10-2008, 15:59
  5. Φίλοι
    By someone in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 03-04-2008, 23:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •