ΔΕΧΤΗΚΑ ΛΕΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 14 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 121 to 135 of 203
  1. #121
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    113
    ειμαι εξω απο τον χορο..δεν περασα κατι αντιστοιχο ομωσ θα σ πω την γνωμη μου...σε προηγουμενα μηνυματα γραφεισ οτι δεν θελεισ να τον αφησεισ γιατι περασατε τοοοσα πολλα μαζι και τον αγαπασ..ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ!!! ΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΩΡΑ!!! και τι σοι αγαπη ειναι αυτη? οποιοσ αγαπαει αληθινα δεν πληγωνει τον αλλον με αυτον τον τροπο...αντε μια φορα..ηταν λαθοσ αλλα οχι επαναλληλημενα... και εσυ πωσ γινεται να τον αγαπασ ενω καλα καλα δεν αγαπασ τον ιδιο σ τον εαυτο? εξω θα βρεισ ατομα που θα σ συμπεριφερονται οπωσ σ αξιζει!! γτ αυτο δεν αξιζει σε κανεναν!! και σκεψου το μελλον σου..τι μελλον εχετε μαζι? σ το ειπε νομιζω η σιντορελλα και ολεσ οι κοπελεσ που περασαν κατι αντιστοιχο..ειναι φαυλοσ κυκλοσ..μπορεισ να τον σπασεισ πριν σ σκοτωσει η δεν 3ερω κ εγω τ αλλο... εισ στην καλυτερη ηλικια!!! μιλα με τουσ γονεισ σου..και αν φοβασαι γ την υγεια του μιλα μ καποιο συγγενικο σ προσωπο...θα σ βοηθησει..εμεισ απο εδω δεν μπορουμε να κανουμε κ πολλα...μην περιμενεισ μεχρι να ειν πολυ αργα..σημερα μπορει ν μην σ χτυπησε ομωσ αυριο? αυριο ποιοσ 3ερει τι μπορει να παθεισ...μην το αφησεισ θα σ αφησει!!! κανε κατι οσο ειναι νωρισ και μην παραμυ9ιαζεσαι απο τα ομορφα και κατ εμε ψευτικα λογακια του...αυτο ειν αρρωστια γλυκεια μου..οχι αγαπη...

  2. #122
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Quote Originally Posted by lonely- View Post
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ.....ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΣΚΗΝΕΣ ΖΗΛΟΤΥΠΙΑΣ....ΑΛΛΑ....ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΔΡΑΜΑ ΠΟΥ ΖΟΥΣΑ..... ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΕΛΕΓΧΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΥ!!!!! ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΚΙΖΕΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΧΑΙΔΕΨΕΙ ΤΡΥΦΕΡΑ!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΑ!!!! ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ....ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ..... ΑΠΟ ΤΟΤΕ..... ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ.....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ....ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.....ΤΟΣΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ!!!! ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΚΑΛΗ ΜΟΥ Cinderella64!!!!
    λόνλι χαίρομαι που νιώθεις καλύτερα, αλλά θα σε ενθάρρυνα να μην επαναπαυτείς. Τώρα που είναι πιο ήρεμος, είναι μια καλή περίοδος για να απευθυνθείτε μαζί σε κάποιον ειδικό και να δείτε τι πραγματικά προκαλεί τον κύκλο της κακοποίησης, στον οποίο μπορεί ανά πάσα στιγμή να ξαναμπείτε, ιδίως όταν υπάρξουν δυσκολίες (όπως σε όλες τις σχέσεις). Αυτή τη στιγμή τα πράγματα είναι ακόμα πολύ εύθραυστα... Όπως και να έχει, ελπίζω να πάνε όλα καλά

  3. #123
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Location
    όπου σκάνε τ'αστέρια
    Posts
    326
    το κλειδί είναι στο απόσπασμα {θα με βρει με το μαχαίρι μέσα μου} αντί {θα σε βρούνε με το μαχαίρι μέσα σου}
    Be warned. My shite detector is on high alert.

  4. #124
    Καταλαμβαίνω ότι τον αγαπάς, την καλή του πλευρά τουλάχιστον και σου είναι δύσκολο να κάνεις αυτό που πρέπει. Και ίσως και αυτός να σε αγαπάει δεν ξέρω, μπορεί να είναι υπερβαλικά ανασφαλής μπορεί πολλά πράγματα. Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν σου αξίζει όλο αυτό που ζεις και πρέπει να φύγεις μακριά του. Δεν πρόκειται να αλλάξει και το ξέρεις.
    Όταν χωρίσεις θα πονέσεις, σίγουρα όμως θα είσαι καλύτερα απ'ότι αν ήσουν μαζί του. Και αν κάνει αυτά σήμερα, δεν ξέρεις αύριο τι είναι ικανός να κάνει.
    Εσύ είσαι σε θέση να τα ανεκτείς όλα αυτά; Η επιλογή είναι δική σου.

  5. #125
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    113
    λονλυ εχουμε καιρο να σ ακουσουμε..εισ εδω? και κυριωσ εισ καλα?

  6. #126
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    101
    Quote Originally Posted by swaggy97 View Post
    λονλυ εχουμε καιρο να σ ακουσουμε..εισ εδω? και κυριωσ εισ καλα?
    ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.... ΗΡΕΜΗ.... ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΤΙ ΑΣΧΗΜΟ ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ..... ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΤΗ ΣΤΑΣΗ ΜΟΥ..... ΑΛΛΑ.....ΝΙΩΘΩ ΠΛΕΟΝ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ....ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΛΙ-ΓΑΛΑ....ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ...ΣΕ ΛΟΓΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ.....ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ..... ΗΡΕΜΟΙ.....ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ....ΕΡΩΤ� �ΥΜΕΝΟΙ....ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ....ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΜΙΣΟ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.....

  7. #127
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Tι περασατε λονλυ?

  8. #128
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    101
    Quote Originally Posted by Aloha View Post
    Καταλαμβαίνω ότι τον αγαπάς, την καλή του πλευρά τουλάχιστον και σου είναι δύσκολο να κάνεις αυτό που πρέπει. Και ίσως και αυτός να σε αγαπάει δεν ξέρω, μπορεί να είναι υπερβαλικά ανασφαλής μπορεί πολλά πράγματα. Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν σου αξίζει όλο αυτό που ζεις και πρέπει να φύγεις μακριά του. Δεν πρόκειται να αλλάξει και το ξέρεις.
    Όταν χωρίσεις θα πονέσεις, σίγουρα όμως θα είσαι καλύτερα απ'ότι αν ήσουν μαζί του. Και αν κάνει αυτά σήμερα, δεν ξέρεις αύριο τι είναι ικανός να κάνει.
    Εσύ είσαι σε θέση να τα ανεκτείς όλα αυτά; Η επιλογή είναι δική σου.
    ΤΑ ΕΧΩ ΗΔΗ ΑΝΕΧΤΕΙ.....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣΧΗΜΟ Η ΖΩΗ.....ΘΕΛΩ ΑΠΛΑ ΗΡΕΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ.....ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ....ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ.....

  9. #129
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    101
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Tι περασατε λονλυ?
    ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ.....

  10. #130
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Τι ατυχημα?

  11. #131
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    101
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Τι ατυχημα?
    ΤΡΟΧΑΙΟ...

  12. #132
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Ποιος τρακαρε?

  13. #133
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    101
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Ποιος τρακαρε?
    ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ....ΠΕΡΑΣΕ ΕΝΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΠΟ ΣΤΟΠ ΚΑΙ ΜΑΣ ΧΤΥΠΗΣΕ....ΚΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΕΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ....ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ....

  14. #134
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    113
    πω λονλυ σ καταλαβαινω..μετα απο αυτο το ατυχημα λογικο να ερθετε πιο κοντα..κ εμεισ ειχαμε περασει κ μετα ημασταν πολυ αγαπημενοι... χαιρομαι π ειστε καλα...μακαρι να κρατησει αυτη η ηρεμια σασ..!!

  15. #135
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    101
    Quote Originally Posted by swaggy97 View Post
    πω λονλυ σ καταλαβαινω..μετα απο αυτο το ατυχημα λογικο να ερθετε πιο κοντα..κ εμεισ ειχαμε περασει κ μετα ημασταν πολυ αγαπημενοι... χαιρομαι π ειστε καλα...μακαρι να κρατησει αυτη η ηρεμια σασ..!!
    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΗΡΕΜΟΙ.....ΦΟΒΗΘΗΚΑΜΕ ΤΟΣΟ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ....!!!!!

Page 9 of 14 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δέχθηκα λεκτική κακοποίηση
    By Deleted20082014 in forum Κακοποίηση
    Replies: 40
    Last Post: 01-05-2013, 18:25
  2. Λεκτικη βια και καταριψη αξιων.
    By TheBlackPearl in forum Κακοποίηση
    Replies: 10
    Last Post: 16-01-2013, 22:18
  3. Λεκτικη μνημη
    By katerinaki in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 38
    Last Post: 12-07-2011, 07:17
  4. Replies: 130
    Last Post: 03-05-2010, 01:05
  5. λεκτική βία
    By Helena in forum Κακοποίηση
    Replies: 1
    Last Post: 15-11-2007, 16:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •