Δεν ξερω τι μου γινεται
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24

    Δεν ξερω τι μου γινεται

    καλησπερα σας ειμαι καινουρια εδω δεν ξερω απο που να αρχισω να σας λεω λοιπον ειχα δυσκολα παιδικα χρονια εξαιτιας του πατερα μου ειναι δυστροπος ανθρωπος και ενδιαφερεται μονο για τον εαυτο του παντα ετσι ηταν εχει κανει τη ζωη της μαμας μου μαυρη κ κατα συνεπεια κ τη δικη μου..απο μικρη ειχα παντα φιλους μαλλον γνωστους θα ελεγα και μεγαλωνοντας ειχα 2 καλες φιλες τελος παντων να μην σας τα πολυλογω εχω καταληξει να μαι μονη μου πλεον γιατι οι ανθρωποι κοιτανε πως να σου την πουνε χρησιμοποιουν εναντιον σου καθε τι που λες η απλα εσυ εχεις τα προβληματα σου κ ο αλλος σου λεει ενα χαζο προβλημα του τυπου μου σπασε το νυχι κ λες τι να πω κ ποιος να με καταλαβει.περα απο αυτα εχω και 7 χρονια σχεση με ενα παιδι καλος ειναι αν και δημιουργουνται γενικα προβληματακια..ειμαι 26 χρονων δεν δουλευω εχω μια μαμα διαμαντι που δυστυχως μεσα απο ολες τις κακουχιες δεν μπορεσε να βγει αλωβητη και εχει καταθλιψη πηγαινει βεβαια σε ψυχολογο και ειναι καπως καλυτερα..εγω απο την αλλη δεν ειμαι και πολυ καλα δεν ξερω αν φταιει το οτι δεν εχω φιλους πια ωρες ωρες λεω γιατι αλλες παλι λεω καλυτερα.Ωρες ωρες πεφτω ψυχολογικα και να σας πω την αληθεια σαν να μου αρεσει κιολας δν μπορω να καταλαβω ειλικρινα δεν ξερω τι θελω δεν μ αρεσει τιποτα καμια φορα σκεφτομαι γιατι γεννηθηκα ρε γαμωτο?Σας μπερδεψα αρκετα νομιζω σας ειπα λιγο απο ολα οτιδηποτε θελετε να με ρωτησετε περιμενω τα μηνυματα σας..καλο απογευμα

  2. #2
    Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    86
    Λοιπον ας τα παρουμε ενα ενα. Με το φιλο σου τι προβληματα υπαρχουν?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    παλιοτερα ειχα τρομερο θεμα με τη ζηλεια του ζηλευε σε υπερβολικο βαθμο τωρα δεν ειναι ετσι απλα νομιζω ωρες ωρες δν καταλαβαινομαστε

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    νομιζω οτι πια ζηλευω εγω εξαιτιας των φιλων του οι οποιοι ειναι πολυ γκομενιαρηδες και φοβαμαι μην παρασυρθει

  5. #5
    Member
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    86
    Αυτός σου έχει δώσει ποτέ δικαίωμα?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Δεν υπαρχει παρασυρθηκα απο τους φιλους, με μπλεξανε, με κανανε, με ρανανε κλπ. Εσυ κανεις οτι σου λεν οι φιλοι σου?
    Η μανα σου γτ δε χωριζει απ το μαλακοπιτουρα το φαδερ? Νομιζω κ να μη χωρισει αν φυγεις απ το χωρο αυτο θα νιωσεις ελευθερια. Ο φιλος σου ο ζηλιαρογατος εχει καμμια δουλεια ή ειναι ρεμπεσκες? Πιασε κ συ κατι, νοικιαστε κ ενα σπιτακι κ πανε να μεινειτε μαζι κ μην ασχολεισαι με το σπιτι. Προσεχε βεβαια γτ ο ζηλιαρογατος δεν αλλαζει κ παιζει να φυγεις απ το ενα μαρτυριο κ να μπεις σε νεο. Κ δε χρειαζοντε ουτε ψυχολογοι ουτε τιποτα. Ενα γερο σουτ στο μαλακα το φαδερ σου χρειαζεται.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    kerasi δεν ειπα οτι παρασυρθηκα απο φιλους ειπα γενικα οτι οι ανθρωποι δν φερονται καλα δν ειμαι απ τα ατομα που παρασυρονται ευκολα απλα δν ανοιγω το στομα μου να πικρανω τον αλλο..η μαμα μου δν χωριζει γτ δν δουλευει δν την αφησε ολα τα χρονια που ειναι μαζι κ που να παει.εγω να φυγω χωρις λεφτα δυσκολο ψαχνω δουλεια αλλα τιποτα μικροτερη οταν ημουν κ δουλευα το ξερε ο πατερας μου κ ειχε μειωσει τα λεφτα που χρειαζεται το σπιτι μας για να ζησει τοσο οσο τα λεφτα που επαιρνα κοινως εβαζα οτι εβγαζα για το σπιτι δν μου μενε κατι..ακομα κ να μπορουσα να φυγω τη μαμα μου δν μπορω να την αφησω να ζει μ αυτον εδω μεσα δν της αξιζει.ο φιλος μου οχι δν δουλευει τωρα τελειωνει τη σχολη ειναι μικροτερος απο μενα

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    γενικα ενας φαυλος κυκλος γινεται νομιζω απλα εχω κουραστει λιγο ψυχολογικα γτ ζω καταστασεις περιεργες με τον πατερα μου απο τοτε που ημουν παιδακι

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Μπερδευεσαι καντυ. Το δεν υπαρχει με παρεσυραν οι φιλοι το λεω για το γκομενο σου που λες οτι φοβασαι μηπως τον παρασυρουν οι γκομενιαρηδες φιλοι του.
    Η μανα σου λοιπον γτ δε φευγει? Για τα λεφτα? Γτ υποψιαζομαι οτι δεν ειναι τα λεφτα το προβλημα.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    Τωρα καταλαβα που παει το παρασυρομαι..ο λογος που δν φευγει η μαμα μου ναι ειναι μονο οικονομικος..

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Με το φιλο σου που βρισκοσαστε? Εχετε καποιο χωρο?

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Κανε μια μικρη ευταξια των πραγματων μεσα στο μυαλο σου. Βαλε τα θελω σου σε μια σειρα , δωσε προτεραιωτητα σε αυτα που νομιζεις εσυ οτι πρεπει. Γενικα βαλτα σε μια σειρα και επειτα θα δεις οτι θα στρωσεις λιγο ψυχολογικα. Κανε πραγματα που σε αρεσουν , δωσε λιγο χρονο για τον εαυτο σου. Κανε μια συζητηση με το αγορι σου και πες του τα προβληματα σου , εαν του μιλησεις μπορει να βγει μια ακρη... Οσο για την δουλεια ,σου ευχομαι καλη επιτυχια και συντομα να σου ερθει κατι....

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    Σ ευχαριστω undetermined ωραια τα λες προσπαθω να τα βαλω σε ταξη αλλα ολο καπου το χανω..

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by candy candy View Post
    Σ ευχαριστω undetermined ωραια τα λες προσπαθω να τα βαλω σε ταξη αλλα ολο καπου το χανω..
    το λαθος που κανουν ολοι και χανουν το μπουσουλα ειναι οτι προσπαθουν να τα λυσουν ολα μαζι... Ποτε δε προκειται να βαλεις ταξη ετσι , κατσε σκεψου και βαλε μια σειρα. Θα δεις οτι βαζοντας τα με σειρα και αφου βλεπεις τι εχει προτεραιοτητα θα την βρεις την καρη σου. Ενα βημα καθε φορα ....

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    24
    απλα ειναι κατι ωρες οπως τωρα ας πουμε που δν νιωθω και πολυ καλα ψυχολογικα ολα μου φταινε και ολα μου φαινονται βουνο δν εχω καποιον να του πω αυτα που νιωθω

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Ξέρω τί έχω, δεν ξέρω τι να κάνω!
    By lamda in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 14-06-2016, 23:21
  2. Δεν ξέρω τι τίτλο να βάλω , δεν ξέρω πως να σας το πω .....
    By Lampros in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 165
    Last Post: 02-04-2012, 11:36
  3. ΑΦΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ,ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΩ?
    By poulim in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-2011, 18:34
  4. Ξέρω το μέρος που θέλω να πάω, αλλά δεν ξέρω τον σωστό δρόμο...
    By nektaria78 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 37
    Last Post: 23-10-2008, 20:32
  5. γινεται...
    By areti23 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 20-12-2007, 22:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •