Kαλοκαιρινο φλερτ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 39
  1. #1

    Kαλοκαιρινο φλερτ

    Το καλοκαιρι που μας περασε μετα απο παροτρυνση των 3 κολλητων μου αποφασισα να τις ακολουθησω σε ενα 2μερο χαλαρωσης σε ενα παραθαλλασιο μερος,γυρω στη 1,5ωριτσα!
    Παρα την ασχημη ψυχολογια μου επεισα τον εαυτο μου οτι θα μου εκανε καλο να ξεφυγω για λιγο αποολα και ολους...αρχισα να χαλαρωνω μονο αφου ειχε ερθει το βραδακι,και με τη βοηθεια της μπυριτσας..μολις ειχαμε καθισει σε ενα ταβερνακι,με τα μαγιω και την αλμυρα και μολις ειχε πεσει στα χερια μου η φωτ.μηχανη της φιλης μου που ειδα φωτο με τον αδερφο της και 1 κοπελα(εχω μιλησει για αυτον σε πιο παλιο post)με στεναχωρησε πολυ αλλα αποφασισα οτι δεν πρεπει να του χαραμισω και αυτο το βραδυ μου,το μοναδικο ξεγνοιασας που ειχα μετα απο πολυ δυσκολες καταστασεις που ειχα βιωσει...η μπυριτσα βοηθησε αρκετα,με το 2ο ποτηρακι ημουν ηδη πολυ χαλαρη και κεφατη...εκει κανει και την εμφανιση ενας ξαδερφος μια κοπελας απ την παρεα...Γοητευτικος,ελκυστι κος και με ομορφη διαθεση...απο την 1η ματια υπηρξε μια ομορφη ελξη...καπου εκει με τραβαει η κολλητη και μου φωναζει να ξυπνησω γιατι το παιδι κανει μπαμ οτι γουσταρει,"σε κοιταει μες τα ματια,σου κανει συνεχεια ερωτησεις,σε φλερταρει,δεν κολλαει,ξυπνα επιτελους,κανε κατι"της εξηγησα φυσικα οτι και μου αρεσει και ωραιο παιδι ειναι αλλα...αλλα...ημουν σε φαση χαμενη...δεν μπορουσα να αφεθω ουτε να κανω αυτο το κατι που φωναζε να κανω...η βραδια συνεχιστηκε,εκεινος με φλερταρε, εγω αμετοχη..
    γυρνωντας στο δωματιο μας ,τα κοριτσια συμφωνουσν οτι εκανε μπαμ η ολη του συμπεριφορα και η κολλητη μου να με "βριζει"..
    την επομενη φυγαμε!
    μετα απο 1 μηνα συναντησα τυχαια το παιδι και του μιλησα πρωτη, εκεινος δε με ειχε δει,χαρηκε,μιλησαμε βιαστηκα γιατι δεν ειχε παρκαρει καλα και με ρωτησε αν την επομενη μερα θα πηγαινα σε μια συναυλια που γινοταν στο μερος μου,του ειπα δεν ξερω,μου ειπε ωραια αν ερθω θα σε δω..
    Την μερα της συναυλιας το απογευμα μες στον υπνο μου χτυπαει το τηλ και ηταν η κολλητη μου και την ακουω"κοιμασαι εσυ και η τυχη σου δουλευει"και παραλληλα να με "βριζει"...το παιδι ειχε παρει τηλ την ξαδερφη του την κοινη μας γνωστη απ την παρεα και της ειχε ζητησει το τηλ μου για να με συναντησει στη συναυλια!Μαλιστα της ειχε κανει ποιλυ μεγαλη εντυπωση αυτη η κινηση γιατι τον ξερει απο μικρο παιδι ,ηταν σοβαρος παντα,δεν ειχε εκθεσει κοπελες και γενικα ποτε δεν της ειχε εκφρασει για καμια φιλη της ενδιαφερον...εκει καναμε μια πολυ μεγαλη συζητηση εχοντας της πει ολους τους ενδοιασμους μου και τους φοβους μου με το παιδι,οτι μου αρεσει,με φοβιζει ομως κλπ κλπ κλπ...
    Τελικα δεν καταφερε να ερθει στη συναυλια και δεν με πηρε ποτε τηλ....
    Το θεμα ξεχαστηκε,οι μηνες περασαν...
    υπηρχε στο μυαλο μου σαν ενα μικρο και ομορφο φλερτ και ανα διαστηματα τα κοριτσια οποτε δινοταν η ευκαιρια με πειραζαν..

    Πριν λιγες εβδομαδες κανονισε ολη η παρεα εκδρομη μονοημερη,εγω προτιμησα να μην παω λογω ασχημης ψυχολογιας για να μην τους το χαλασω και η κολλητη μου συμφωνησε και κεινη οτι θα ταν καλυτερα ετσι...
    μετα την εκδρομη,με πηρε τηλ η μια φιλη μας και καπου εκει οταν ρωτησα για την εκδρομη μου ειπε οτι δεν ηταν τοσο ομορφα οσο περσι,κανενας ενθουσιασμος ισα ισα...μεσα απο διαφορες περιγραφες καταλαβενα οτι η κολλητη μου μονιμως ηταν διπλα στο αγορι αυτο και γενικως πηγε το μυαλο μου οτι κατι επαιξε..

    το προβλημα μου ξεκιναει απο χθες το βραδυ...με πηρε η κολλητη μου και ολο ενθουσιαμο οταν εγω ρωτησα για την εκδρομη μου ειπε ηταν τελειαααα!τη ρωτησα ευθεως αν εγινε κατι και μου ειπε "ελα μωρε ,οι αντρες δεν ξερουν τι θελουν"
    και οτι ειχε ομορφυνει πολυ,δεν μπορουσε να συγκρατηθει ,και τελος η ξαδερφη σχολιασε οτι την πειραζε αρκετα...

    Σαν γυναικα,οκ ζηλεψα λογω του οτι ομορφυνε,οτι δεν ημουν εκει και δεν θα μου δωθει η ευκαιρια για να ξαναγινει κατι...
    Ομως σαν φιλη με ενοχλει πολυ....νιωθω οτι δεν με σεβαστηκε...δε της κακιωνω,ουτε την κατηγορω...την αγαπαω πολυ και τη θελω φιλη μου...αλλα δεν μπορω να κρυψω οτι με πειραζει..νιωθω οτι με κοροιδευει,σαν να μην εγινε τιποτα το καλοκαιρι...
    εχω πληγωθει απο φιλιες ,αλλα δεν θελω να ειναι ο φοβος μου αυτος που δεν με κανει να αντιμετωπισω την αληθεια..
    Ειμαι πολυ ευαλωτη και εχω κλειστει στον εαυτο μου πολυ και ισως να ειναι αυτος ενας λογος που με κανει να αντιδρω ετσι...

    Συγνωμη για το κατεβατο...ηθελα μια πιο αντικειμενικη ματια!

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω απο οτι καταλαβα τη συνηθησες να σε βριζει.... εσυ την εχεις βρισει ποτε?:confused:

  3. #3
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    εγω απο οτι καταλαβα τη συνηθησες να σε βριζει.... εσυ την εχεις βρισει ποτε?:confused:
    Οταν λέω "βρίζει" το εννοω με καλή εννοια,όχι βρισιες κανονικες,ασ πουμε μου ελεγε: χαζη ξυπνα,στο κομσο σου εισαι,χαζοβιολα και τετοια...τετοιου στυλ "βρισιες"...ειναι και τετοιο το στυλακι της,πιο χυμα! τα λεει πιο ωμα..δεν ειναι του κυριλε δηλ...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    pinko κανεις πλακιτσα ετσι? Σε φλερταρε προ αμνημονευτων ενας ωραιος γκομενος και συ του δινες ακυρο. Καλα εκανες μεταξυ μας, εφοσον ακομα ειχες μανουρα μεσα σου απο δικα σου ερωτικα του παρελθοντος. Αλλα εσυ τα θες ολα δικα σου. Τοσοι μηνες περασαν μετα το φλερτ αυτο και πειραχτηκες αν εκανε κατι με τηφιλη σου? Δηλ τι επρεπε να κανει η φιλη σου? Επειδη περσι σε φλερταρε ο τυπος και χωρις ανταποκριση δικη σου, πρεπει η φιλη σου να μη του μιλαει? Σε παρακαλω πολυ, αυτα ειναι τρελα πραματα. Ο μαγκας τι ηθελες να περιμενει εσενα? Απλα σου την εδωσε γτ ακομα εισαι μανουριασμενη. Ας ειμαστε λογικοι ομως λιγακι. Αλλωστε τοτε πριν απο μηνες σου λεγε η φιλη σου κανε κατι. Εσυ στη κοσμαρα σου. Δε φταιει σε κατι η φιλη και μαλιστα ισως να μη σου πε και ξεκαθαρα για να μη σε στεναχωρησει, που δε θα πρεπει να το παιρνεις ετσι σε καμμια περιπτωση. Δηλαδη και ριχνουμε ακυρο σε εναν ανδρα που μας πλησιαζει αλλα να μην κανει κ τιποτα με αλλη! Γυναικες...μυστηρια τρενα...

  5. #5
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    pinko κανεις πλακιτσα ετσι? Σε φλερταρε προ αμνημονευτων ενας ωραιος γκομενος και συ του δινες ακυρο. Καλα εκανες μεταξυ μας, εφοσον ακομα ειχες μανουρα μεσα σου απο δικα σου ερωτικα του παρελθοντος. Αλλα εσυ τα θες ολα δικα σου. Τοσοι μηνες περασαν μετα το φλερτ αυτο και πειραχτηκες αν εκανε κατι με τηφιλη σου? Δηλ τι επρεπε να κανει η φιλη σου? Επειδη περσι σε φλερταρε ο τυπος και χωρις ανταποκριση δικη σου, πρεπει η φιλη σου να μη του μιλαει? Σε παρακαλω πολυ, αυτα ειναι τρελα πραματα. Ο μαγκας τι ηθελες να περιμενει εσενα? Απλα σου την εδωσε γτ ακομα εισαι μανουριασμενη. Ας ειμαστε λογικοι ομως λιγακι. Αλλωστε τοτε πριν απο μηνες σου λεγε η φιλη σου κανε κατι. Εσυ στη κοσμαρα σου. Δε φταιει σε κατι η φιλη και μαλιστα ισως να μη σου πε και ξεκαθαρα για να μη σε στεναχωρησει, που δε θα πρεπει να το παιρνεις ετσι σε καμμια περιπτωση. Δηλαδη και ριχνουμε ακυρο σε εναν ανδρα που μας πλησιαζει αλλα να μην κανει κ τιποτα με αλλη! Γυναικες...μυστηρια τρενα...
    Δεν είναι ετσι ακριβως..με φλερταρε ναι, αλλα δεν εδωσα ακυρο σε καμια περιπτωση,ήμουν μαζεμενη λογω ασχημης ψυχολογιας,αλλα ετσι θα μπορουσε να ειναι και ο χαρακτηρας μου(που οντως ετσι ειναι)..δεν εκανα κατι δηλ που να φανερα ανοιχτα οτι οκ ΔΕΝ γουσταρω! Η ψυχολογια μου δεν οφειλοταν σε μια ερωτικη απογοητευση μονο,η κολλητη μου ηξερε πολυ καλα τους λογους...και εμενα σαν ανθρωπο,ηξερε οτι σε αυτη τη φαση της ζωης μου δεν θα μπορουσα να κανω κατι με καποιον οσο κ αν μου αρεσε,ημουν αλλου,δεν ηταν ερωτικο το προβλημα μου...αντιμετωπιζα κατι πολυ δυσκολο!
    και δεν ηθελα να περιμενει εμενα το παιδι,προς θεου..ουτε και ξερω φυσικα τι κανει στη ζωη του τοσους μηνες μετα,δεν τον ειχα στο μυαλο μου σαν ανεκπληρωτο ερωτα...και ελευθερος ειναι να κανει οτι θελει..
    τονιζω και παλι οτι σαν γυναικα ,ναι, απ την πλευρα του αγοριου μπορει και να ζηλεψα,φυσιολογικο..
    αυτο που με νιωθω να με πειραζει ειναι της φιλης μου η σταση,τωρα!
    Ηξερε οτι με αυτο το παιδι φλερταρε με την φιλη της,το εβλεπε,εκεινη μου το ελεγε και τωρα ανενοχλητη τον "προκαλουσε"..
    αυτο με στεναχωρει και δεν ξερω αν ειναι σωστο...και αν ειναι δικαιολογημενο...δεν ειπα να μη του μιλαει, αλλα ενιωσα οτι προσπαθησε για κατι παραπανω...οτι τον φλερταρε..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Nαι οκ, εσυ για τους χ λογους δεν ησουν ετοιμη για μια νεα σχεση και αριστα εκανες θεωρω. Ομως η φιλη σου γιατι να μη τον φλερταρει μετα απο τοσους μηνες??? Και γιατι να ζηλεψεις εσυ??? Αφου τοσο καιρο σου λεγε κανε κατι και δεν ηθελες ή δε γινοταν τελοσπαντων. Αυτη που μπορει να ειναι ετοιμη ψυχικα και να της αρεσει ο τυπος, αφου ειδε οτι εσυ δεν, γιατι να μην κανει κατι η ιδια? Σε παρακαλω, ουτε καν επρεπε να ζηλευεις. Δηλαδη εγω αμα φλερταρω μια γυναικα και δε θελει πρεπει μετα να ζηλευει αυτη αμα κανω κατι με αλλη??? Μη με τρελενεις σαβατιατικα. Ας κανει κατι μετα με φιλο μου, με οποιον να ναι, αφου μαζι δεν προχωραει για χ λογους τερμα. Τι θα κανει κ με ποια θα το κανει δε σ αφορα. Η φιλη σου μια χαρα ενηργησε απλα εσυ λογω προβληματων, μανουρας, γυναικειας ζηλειας κλπ στεκεσαι σ αυτο.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Quote Originally Posted by pinko8 View Post
    ...δεν ειπα να μη του μιλαει, αλλα ενιωσα οτι προσπαθησε για κατι παραπανω...οτι τον φλερταρε..
    Κοίτα, συναισθηματικά - εγωιστικά είναι φυσικό να νιώσεις κάποια ενόχληση. Λογικό όμως δεν είναι.
    Πες ότι τον φλέρταρε, ή πες ακόμα ότι τα φτιάχνουν... έχεις κάποιο δικαίωμα να δυσαρεστηθείς με αυτόν ή με τη φίλη σου?
    Αν το παιδί αυτό ήταν η τωρινή σταθερή σχέση σου και η φίλη σου τον φλέρταρε ανοιχτά, θα ήταν απόλυτα λογικό να σε πειράξει.
    Υπό αυτές τις συνθήκες όμως, να είναι δηλαδή κάποιος - που - κάποτε - ίσως - σε φλέρταρε - και μάλλον - σου άρεσε - αλλά δεν είχες τη διάθεση τότε κλπ.... νομίζω pinko ότι χρειάζεται μάλλον να χαρείς με τη χαρά της φίλης σου που πέρασε ωραία, παρά οτιδήποτε άλλο.
    Μήπως αυτό που πραγματικά σε πειράζει δεν είναι η φίλη, αλλά η δική σου αδυναμία να κυνηγήσεις κάτι που σου άρεσε?

  8. #8
    Ναι, μπορεί να χουν περασει τοσοι μήνες,αλλα δε σημαινει οτι ολη αυτη την περίοδο με φλερταρε αυτος και εγω εδινα ακυρο...μια συναντηση υπηρξε τοτε και ξανα τωρα που εγω δεν ημουν παρων...
    Δεν με ωθουσαν οι φιλες μου στο να κανω κατι και γω το απεριπτα λόγω προβληματων μου, όταν ερχοταν σαν συζητηση με πειραζαν,του στυλ κακως που δεν ανταποκριθηκα στο φλερτ,μεχρι εκει..
    το θεμα απ την πλευρα του αντρα οκ,το παιδι καλα εκανε οπως το εκανε!
    Η φιλη μου όμως πως εβγαλε το συμπερασμα οτι εγω δεν? Δε μου δοθηκαν παραπανω ευκαιριες και για να τις απορριψω...απο που προεκυψε αυτο?σου ειπα οτι ειχαμε κανει αρκετες συζητησεις με την κοπελα και ηξερε τα οποια στοπ εβαζα,που δεν ειχαν να κανουν με το παιδι,γιατο παιδι ισα-ισα γνωριζε οτι μου ειχε τραβηξει την προσοχη,και οτι με ελκυει κλπ..
    και πριν την εκδρομη που μιλαγαμε στο τηλ την ειχα ρωτησει αν θα ειναι και το παιδι,γνωριζε οτι εμενα μου αρεσε εστω και με αυτο τον τροπο..
    Το βλεπεις απ την πλευρα του αντρα,εγω δε στεκομαι εκει..το παιδι εκανε μια χαρα,πηγε περασε καλα,φλερταρε κιολας αφου τον φλερταρε ,γιατι όχι?
    ποσο εντιμο ομως ειναι απ την πλευρα της φιλης μου?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Θεωρω οτι η φιλη σου δεν πρεπει να κανει κατι με οποιον εισαι μαζι οχι με οποιον σου αρεσει αλλα δεν προχωρατε.

  10. #10
    Quote Originally Posted by marina38 View Post
    Κοίτα, συναισθηματικά - εγωιστικά είναι φυσικό να νιώσεις κάποια ενόχληση. Λογικό όμως δεν είναι.
    Πες ότι τον φλέρταρε, ή πες ακόμα ότι τα φτιάχνουν... έχεις κάποιο δικαίωμα να δυσαρεστηθείς με αυτόν ή με τη φίλη σου?
    Αν το παιδί αυτό ήταν η τωρινή σταθερή σχέση σου και η φίλη σου τον φλέρταρε ανοιχτά, θα ήταν απόλυτα λογικό να σε πειράξει.
    Υπό αυτές τις συνθήκες όμως, να είναι δηλαδή κάποιος - που - κάποτε - ίσως - σε φλέρταρε - και μάλλον - σου άρεσε - αλλά δεν είχες τη διάθεση τότε κλπ.... νομίζω pinko ότι χρειάζεται μάλλον να χαρείς με τη χαρά της φίλης σου που πέρασε ωραία, παρά οτιδήποτε άλλο.
    Μήπως αυτό που πραγματικά σε πειράζει δεν είναι η φίλη, αλλά η δική σου αδυναμία να κυνηγήσεις κάτι που σου άρεσε?
    Οχι δεν εχω κανενα δικαιωμα και δεν θα το εκανα,δεν υπηρχε περιπτωση να σταθω εμποδιο ,ουτε να ρισκαρω την οποια σχεση εχω με την κοπελα για κατι τετοιο!Μαλιστα στο τηλεφωνο της το ειπα κιολας,μην εχεις στο μυαλο σου εμενα αν προκυψει κατι..και η απαντηση της ηταν οτι ναι,αμα μου την πεσει θα του πω περιμενω μην ενοχληθει η φιλη μου...αυτη η απαντηση η αληθεια ειναι οτι με πειραξε πολυ παραπανω..μπορει να το πε αυθορμητα αλλα δηλωνει ξεκαθαρα οτι δεν θα την ενδιεφερε καν το γεγονος οτι ισως υπηρχε μια πιθανοτητα να με ενοχλησει κατι τετοιο,απ τη στιγμη μαλιστα που ηξερε το οποιο ενδιαφερον εχω για το παιδι...ναι, υπηρξε ενα φλερτ με ενα παιδι,αρκετους μηνες πριν που ομως δεν εξελιχθηκε,δεν ειχαμε ξαναβρεθει..ειχε μεινει εκει!
    Εγω δεν υπηρχε περιπτωση να κυνηγησω κατι τετοιο και λογω χαρακτηρα αλλα κυριως λογω φασης..και αυτο που με ενοχλει κυριως ειναι αυτο,οτι εκεινη τους γνωριζε ολους αυτους τους λογους..

  11. #11
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Θεωρω οτι η φιλη σου δεν πρεπει να κανει κατι με οποιον εισαι μαζι οχι με οποιον σου αρεσει αλλα δεν προχωρατε.
    εσυ θα ενιωθες με κολλητο σου οτι δεν υπαρχει κανενα θεμα μεταξυ σας αν φλερταρε κοπελα η οποια ειχε δειξε ενδιαφερον για σενα,σου αρεσε,το ηξερε εκεινος, αλλα εσυ τη δεδομενη χρονικη περιοδο της ζωης σου δεν μπορουσες να ανταποκριθεις σε κατι ερωτικο γιατι ψυχολογικα αντιμετωπιζες κατι δυσκολο?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Πινκο εσυ καλα εκανες αφου δεν ησουνα ετοιμη και δεν προχωρησες, ας σου αρεσε. Ομως τι επρεπε να κανει η φιλη σου? Να περιμενει μηπως μετα απο μηνες εσυ νιωσεις καλυτερα? Οχι εγω δε θα ενιωθα ασχημα. Εφοσον δεν προχωρησε καποτε με μια κοπελα, οτι κ να γινει μετα δε με νοιαζει. Να σε ρωτησω κατι αλλο, σημερα νιωθεις ετοιμη για μια νεα σχεση?

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Ναι καταλαβαίνω... η απάντηση της μπορεί να σου ακούστηκε αδιάφορη και σίγουρα από τους φίλους περιμένουμε κατανόηση κι ενδιαφέρον για τα συναισθήματα μας. Άλλο όμως η κατανόηση κι άλλο αυτό που είπες πριν περί εντιμότητας. Εκεί, συμφωνώ με το κεράσι. Τι να κάνουν δηλαδή οι οι φίλοι, να θεωρούν 'καπαρωμένο' και μάλιστα επ' αόριστο, κάποιον που απλώς μας άρεσε? Πόσο μάλλον αφού όπως λες, η φίλη σου ήξερε πως δεν υπήρχε περίπτωση να κυνηγήσεις την όλη κατάσταση.

  14. #14
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Πινκο εσυ καλα εκανες αφου δεν ησουνα ετοιμη και δεν προχωρησες, ας σου αρεσε. Ομως τι επρεπε να κανει η φιλη σου? Να περιμενει μηπως μετα απο μηνες εσυ νιωσεις καλυτερα? Οχι εγω δε θα ενιωθα ασχημα. Εφοσον δεν προχωρησε καποτε με μια κοπελα, οτι κ να γινει μετα δε με νοιαζει. Να σε ρωτησω κατι αλλο, σημερα νιωθεις ετοιμη για μια νεα σχεση?
    Μα δε νιωθω ενοχικα για το πως το χειριστικα τοτε,και ας μου "φωναζαν" εκεινες..ετσι ενιωσα, ετσι εκανα!ΤΕΛΟΣ
    οσο για το νεα σχεση...μμμμ πολυ δυσκολη ερωτηση,θεωρητικα ναι, θελω!Ομως δεν ξερω αν νιωθω απολυτα ετοιμη εγω πρωτα απο ολα σαν ψυχολογια και θελω το επομενο μου βημα να ειναι σταθερο,να ειναι ο καταλληλος,οχι γαμος ,μην μπερδευσαι,απλα να ειναι κατι σταθερο!

  15. #15
    Quote Originally Posted by marina38 View Post
    Ναι καταλαβαίνω... η απάντηση της μπορεί να σου ακούστηκε αδιάφορη και σίγουρα από τους φίλους περιμένουμε κατανόηση κι ενδιαφέρον για τα συναισθήματα μας. Άλλο όμως η κατανόηση κι άλλο αυτό που είπες πριν περί εντιμότητας. Εκεί, συμφωνώ με το κεράσι. Τι να κάνουν δηλαδή οι οι φίλοι, να θεωρούν 'καπαρωμένο' και μάλιστα επ' αόριστο, κάποιον που απλώς μας άρεσε? Πόσο μάλλον αφού όπως λες, η φίλη σου ήξερε πως δεν υπήρχε περίπτωση να κυνηγήσεις την όλη κατάσταση.
    Ναι συμφωνω μαζι σου..και ξαναλεω δεν υπηρχε περιπτωση να "ξεκατινιαστω" και να δημιουργησω κανενα προβλημα,δεν ειμαι πρωτα απο ολα τετοιος ανθρωπος..
    Ομως υπαρχει μεγαλη διαφορα πχ αποριπτω ενα αντρα -παρολο που μαρεσει- γιατι δεν ειμαι σε φαση να κανω κατι γιατι το μυαλο μου ειναι στον πρωην και τελειως διαφορετικο κομματι αποριπτω ενα αντρα-παρολο που μαρεσει- γιατι δεν ειμαι σε φαση να κανω κατι γιατι σε αυτη τη φαση της ζωη μου βιωνω κατι οδυνηρο και δυσκολο...

    Το εντιμο το χρησιμοποιησα κυριως γιατι εγω ας πουμε δεν θα το εκανα αυτο,θα ενιωθα ενοχικα απεναντι της...δε θα ειχα τη συνειδηδη μου καθαρη,ακουγεται λιγο βαρυ βεβαια αλλα ετσι εχω λειτουργησει στο παρελθον...

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. φλερτ στη δουλεια
    By kaity in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 22
    Last Post: 30-03-2012, 11:51
  2. Ταση για φλερτ μεσα σε γαμο.
    By tirogaridaki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 24
    Last Post: 24-02-2011, 19:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •