ΣΧΕΣΗ???
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6

Thread: ΣΧΕΣΗ???

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    26

    ΣΧΕΣΗ???

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ.ΕΙΜΑΙ 20 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ¨.ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΕΞΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΣΑ....ΤΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΚΑΙ Μ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΜΟΝΗ Μ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΕΙΑ ΔΕΝ ΒΓΕΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Μ ΣΠΟΥΔΑΖΩ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΠΟΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΕ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΑΝΧΩΔΕΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕ ΤΡΕΛΗ!!!ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΙΠΕ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΥ .......ΕΠΙΣΙΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ Μ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΗ ΕΛΕΟΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΟΙ ΦΙΛΕΣ Μ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ....ΛΕΤΕ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ???ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ ΠΟΥ Μ ΠΕΤΑΞΕ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ Μ ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΚΕΦΕ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ Μ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΣΑΜΕ ΩΡΕΣ Μ ΕΙΠΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕ??ΜΕ ΥΡΩΝΕΥΤΙΚΕ...ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΜΕ ΑΝΧΩΝΕΙ. ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕ ΠΟΙΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΟΝΟΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Καλα πες αυτος ειναι ο τυπος του να μη βγαινει ή μπορει να χει και υποχρεωσεις. Εννοεις οτι δε θελει να βγαινεις και συ γενικα εξω? Μηπως σε ζηλευει?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    26
    ναι ζηευει νομιζω και δεν θελει να βγενω αλλα λυπαμαι αλλα εγω θελω να βγενω οχι καθε μερα .. αλλα να μην εχω γκινια ..αυτοσ ειναι τυποσ που για να βγει πχ για ποτο πρεπει να το κανονισουμε.........δλδ ειμαστε μολισ 20 και αυτοσ 22 ποτε θα βγουμε οταν θα εχουμε οικογενεια και 100 υποχρεωσεισ του εχω πει αυτο και ισχυριζετε οτι ζηταω αλλα!!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Τι εννοεις να το κανονισετε? Πες του απ το πρωι να βγειτε το βραδυ για να ξερει.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Κουλιτσα κοντευω να παθω εγκεφαλικο με αυτα που διαβαζω.

    Quote Originally Posted by koulitsa View Post
    ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΕ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΑΝΧΩΔΕΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕ ΤΡΕΛΗ!!!ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΙΠΕ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΥ .......ΕΠΙΣΙΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ Μ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΗ ΕΛΕΟΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ???ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ ΠΟΥ Μ ΠΕΤΑΞΕ..
    Αν καποιος μου ελεγε οτι ειμαι τρελη, εστω και πανω στα νευρα του, επειδη εχω ψυχικα νοσηματα θα τον εστελνα στο διαολο κατευθειαν. Πως ειναι δυνατον να ανεχεσαι τετοιες κουβεντες ???????
    Αν αυτο δεν συνεβαινε σε εσενα αλλα σε καποια φιλη σου τι θα της ελεγες?

    Quote Originally Posted by koulitsa View Post
    ναι ζηλευει νομιζω και δεν θελει να βγαινω
    δλδ ειμαστε μολισ 20 και αυτοσ 22 ποτε θα βγουμε οταν θα εχουμε οικογενεια και 100 υποχρεωσεισ
    Kαι απο πανω σκεφτεσαι να κανεις οικογενεια μαζι του? Σημερα απλα σε καταπιεζει και σε προσβαλει , αυριο μπορει να σε χτυπησει κιολας.

    Αν εχεις λιγο εγωισμο μεσα σου φυγε απο την σχεση αυτη.

  6. #6
    Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Athens
    Posts
    77
    Kαλησπέρα...Εγώ καταλαβαίνω ότι είσαστε 5 ολόκληρα χρόνια μαζί,από όταν ήσουνα 15 δηλαδή,αλλά μία συμβουλή θα ήθελα να σού δώσω...Το ρήμα ''αγαπάω''είναι πολύ βαρύ...Έχετε πράγματι πολλά χρόνια σχέση,αλλά για μένα δεν υπάρχουνε αγάπες και έρωτες σε αυτές τις ηλικίας...Την προσωπική μου άποψη εκφέρω...Ευχαριστώ...

Similar Threads

  1. Σχεση......
    By DamonChristy in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 5
    Last Post: 03-03-2013, 15:32
  2. gay σχέση ενώ είσαι σε straight σχέση
    By in_flames in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 23-12-2011, 22:23
  3. Replies: 10
    Last Post: 30-08-2011, 19:34
  4. Πρόβλημα σε σχέση ή προβληματική σχέση;;;
    By gay_m_boy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 12-06-2011, 19:49
  5. Replies: 92
    Last Post: 26-10-2008, 17:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •