πεπρωμενο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1

    πεπρωμενο

    Πιστευετε στο πεπρωμενο?οτι καποιοι ανθρωποι πχ ειναι γραφτο να ειναι μαζι?για καποιο διαστημα...

    δεν ξερω οσες σχεσεις ειχα που ειχαν ερωτα με τη πρωτη ματια ο τροπος που με κοιταξε τον κοιταξα ηξερα οτι θα ειμαστε μαζι...και ας ειμασταν μαζι μετα απο χρονια...ενταξει τρελλη ρομαντικουρα θα μου πειτε...

    αλλα γενικα δεν ειμαι ρομαντικη αλλα αυτο το πιστευω ρε παιδια....τη στιγμη που ολοι σας λενε δεν θα γινει τιποτα...εσυ πιστευεις πως ναι λογω ενος κοιταγματος ή μιας χημειας...ενω ολα δειχνουν πως οχι...εσεις το χετε νιωσει?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1,342
    Δεν πιστευω στο πεπρωμενο...Πιστευω ομως στην χημεια δυο ατομων...

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    fysikα και το εχω νιωσει εχω νιωσει οτι ελκω γυναικες της ιδιας κλασης σιγουρα ισχυει η ελξη ειναι μια δυναμη που σε κανει να θες να πλησιασεις τον αλλο οσοι το εχουν αισθανθει αυτο με πιανουν σαν να βλεπεις καπιον και να λες οπα αυτος ειναι ο ανθρωπος μου (οχι απαραιτιτα ερωτικα) το πιστευω πολυ αυτο εγω ακουω παντα τη διαισθηση μου σε αυτο το θεμα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,748
    κ γω το χω αυτο αλλα οι αλλεσ με τισ οποιεσ το παθαινω δεν το χουνε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1,342
    Quote Originally Posted by elis View Post
    κ γω το χω αυτο αλλα οι αλλεσ με τισ οποιεσ το παθαινω δεν το χουνε
    αχαχαχαχα

    Μου θυμησες ενα παιδι παλια στο δημοτικο π ελεγε για ολες τις κοπελες οτι τις εχει γκομενες,και τον ρωταγαμε αν αυτες το ξερουνε και μας ελεγε ναι αλλα μη πας να τη ρωτησεις... αχαχαχαχ

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Quote Originally Posted by elis View Post
    κ γω το χω αυτο αλλα οι αλλεσ με τισ οποιεσ το παθαινω δεν το χουνε
    χαχαχααχα.....

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Quote Originally Posted by astanapane View Post
    Πιστευετε στο πεπρωμενο?οτι καποιοι ανθρωποι πχ ειναι γραφτο να ειναι μαζι?για καποιο διαστημα...

    δεν ξερω οσες σχεσεις ειχα που ειχαν ερωτα με τη πρωτη ματια ο τροπος που με κοιταξε τον κοιταξα ηξερα οτι θα ειμαστε μαζι...και ας ειμασταν μαζι μετα απο χρονια...ενταξει τρελλη ρομαντικουρα θα μου πειτε...

    αλλα γενικα δεν ειμαι ρομαντικη αλλα αυτο το πιστευω ρε παιδια....τη στιγμη που ολοι σας λενε δεν θα γινει τιποτα...εσυ πιστευεις πως ναι λογω ενος κοιταγματος ή μιας χημειας...ενω ολα δειχνουν πως οχι...εσεις το χετε νιωσει?
    Ήταν πολλές οι σχέσεις?Αντε να το καταλάβω για μία αλλά δεν γίνεται όλες..... :)

  8. #8
    Εγώ πιστεύω πια (είμαι και σε προχωρημένη ηλικία βέβαια) πως τα πάντα είναι στο μυαλό μας , η σωστή επικοινωνία με έναν άνθρωπο μπορεί εύκολα να βαπτιστεί έρωτας, εγώ όταν το έπαθα αυτό τον κυνήγησα,όλοι μου έλεγαν ότι δεν πρόκειται να γίνει τίποτα ποτέ έζησα χρόνια μαζί του,παντρεύτηκα, χώρισα …έκανα κύκλο δλδ. Εκεί να δεις ρομαντικούρα. Ζήσε το και ερμηνεψέ το όπως θες. Ερωτα, χημεία, πεπρωμένο!


    (elis.....xaxaxaxaxaxxaxa)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •