Φόβος Ομοφυλοφιλίας, συναισθηματικό κενό, πορνό και γω δε ξέρω τι άλλο.. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 94
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    οι γυναικες στο ελλαδισταν σημερα εχουνε ξεφυγει ουτως ή αλλως. οποτε βαριεμαι να μιλω γι'αυτες. μπες στο bourdela.com να διαβασεις οσες αποψεις θελεις. αν δεν ειναι προθυμη καποια δεν αξιζει ουτε το φτυσιμο απο εμενα.

    μιλα για καμια ρωσιδα καλυτερα, καμια ουκρανιδα, ακομα και καμια αγγλιδα, που ειναι ανωτερες. οι μισες εδω ειναι γαμημενες εγκεφαλικα λογο της εκκλησιας, οι αλλες μισες ψωνιζονται γιατι θεωρουν οτι με το μουνακι τους μπορουν να ελεγξουν το κοσμο ολο, κι ετσι τις βλεπεις να εκδιδονται και παρανομα ή να κανουν 2-3 σχεσεις ταυτοχρονα. ειδικα τα τελευταια χρονια βλεπω αυξηση των εκδιδομενων.

    το που καταληγει η αγαμια το βλεπουμε που το γραφει το παλικαρακι και σ'αυτο το θεμα. εφοσον δεν κανει σεξ με γυναικες εχει αμφιβολιες. ειδε και το gay το πορνο του και το σκεφτεται περισσοτερο.

    οι ανθρωποι οπως και τα ζωα μπορουμε να γαμηθουμε και με τα δυο φυλα. θα μπορουσε να πει κανεις οτι ειμαστε ολοι bi αλλα ο τροπος που μας μεγαλωνουν, τα αγορακια με μπλε και ματσο και τα κοριτσακια με ροζ και μπαρμπι, μας κανουν να καταληγουμε προς το ενα φυλο περισσοτερο.

    οπως μαθει κανεις, αλλα αυτο δε σημαινει οτι δε μπορει να ξεμαθει και να δοκιμασει κατι αλλο αν το φερουν οι καταστασεις ετσι. το gay mentality λενε πως γιατρευεται παντως, αρκει να το θελει ο αλλος και να βρεθει η καταληλη.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    γιατι δε ρωτας τον πατερουλη σου αν δε του καθοταν η μανουλα σου και καμια, στο τελος απ'την αγαμια θα σκεφτοταν να παει με καποιον αλλον προθυμο για να καλυψει τις αναγκες του ή οχι ? απο ποτε το ολο θεμα σεξουαλικοτητα εγινε κατι σταθερο ? οπως αλλαζουμε σαν χαρακτηρες, ετσι δε μπορουν να αλλαξουν και τα γουστα μας ? αναλογα το περιβαλλον παει, δε μετραει μονο το παρελθον και πως μαθαμε, αλλα και το παρον πως ζουμε.
    Καταρχην ασχολιαστο το θεμα πατερουλη - μανουλας για ευνοητους λογους...
    Φυσικα αλλαζουν οι αναγκες αναλόγα με το περιβαλλον αλλα δεν νομιζω οτι το παλλικαρι ειναι στη φυλακη.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by Blue9791 View Post
    Καταρχην ασχολιαστο το θεμα πατερουλη - μανουλας για ευνοητους λογους...
    Φυσικα αλλαζουν οι αναγκες αναλόγα με το περιβαλλον αλλα δεν νομιζω οτι το παλλικαρι ειναι στη φυλακη.
    Επισης αν σου ειπε ποτε κανεις οτι "να μωρε, πηγα με αντρα επειδη οι γυναικες εχουν γινει δυσκολες" και ειναι εκτος φυλακης επαναλαμβανω, τοτε απλα βρισκει φτηνες δικαιολογιες.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by The_Mechanic View Post
    Μπορεί να το πηγαίνω πάρα πολύ μακριά, αλλά κάπου είχα διαβάσει μια θεωρία για τους ομοφυλόφιλους, ότι είναι ένα μέσο της φύσης ενάντια στον υπερπληθυσμό ... :confused: who knows ..
    Καθολου μακρυα δεν το πας. Παρατηρειται σε ολο το ζωικο βασιλειο.
    Και εν πασει περιπτωσει υπαρχει! Για οποιον λογο!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    οι γυναικες στο ελλαδισταν σημερα εχουνε ξεφυγει ουτως ή αλλως. οποτε βαριεμαι να μιλω γι'αυτες. μπες στο bourdela.com να διαβασεις οσες αποψεις θελεις. αν δεν ειναι προθυμη καποια δεν αξιζει ουτε το φτυσιμο απο εμενα.

    μιλα για καμια ρωσιδα καλυτερα, καμια ουκρανιδα, ακομα και καμια αγγλιδα, που ειναι ανωτερες. οι μισες εδω ειναι γαμημενες εγκεφαλικα λογο της εκκλησιας, οι αλλες μισες ψωνιζονται γιατι θεωρουν οτι με το μουνακι τους μπορουν να ελεγξουν το κοσμο ολο, κι ετσι τις βλεπεις να εκδιδονται και παρανομα ή να κανουν 2-3 σχεσεις ταυτοχρονα. ειδικα τα τελευταια χρονια βλεπω αυξηση των εκδιδομενων.

    το που καταληγει η αγαμια το βλεπουμε που το γραφει το παλικαρακι και σ'αυτο το θεμα. εφοσον δεν κανει σεξ με γυναικες εχει αμφιβολιες. ειδε και το gay το πορνο του και το σκεφτεται περισσοτερο.

    οι ανθρωποι οπως και τα ζωα μπορουμε να γαμηθουμε και με τα δυο φυλα. θα μπορουσε να πει κανεις οτι ειμαστε ολοι bi αλλα ο τροπος που μας μεγαλωνουν, τα αγορακια με μπλε και ματσο και τα κοριτσακια με ροζ και μπαρμπι, μας κανουν να καταληγουμε προς το ενα φυλο περισσοτερο.

    οπως μαθει κανεις, αλλα αυτο δε σημαινει οτι δε μπορει να ξεμαθει και να δοκιμασει κατι αλλο αν το φερουν οι καταστασεις ετσι. το gay mentality λενε πως γιατρευεται παντως, αρκει να το θελει ο αλλος και να βρεθει η καταληλη.
    Το gay mentality ειναι μια αμερικανοπαπαρια ανευ προηγουμενης!
    Να ξεκαθαρισω εδω οτι ναι μεν ειμαι φορτισμενη επειδη βλεπω αγνοια (οχι απο σενα ντε και καλα αλλα γενικως) στο θεμα της ομοφυλοφιλιας αλλα δεν επιτιθεμαι σε σενα.
    Επιτιθεμαι ή μαλλον εξανισταμαι απεναντι στο ολο κλιμα.
    Ως λεσβια λοιπον, εχοντας παρει τα χαμπαρια μου απο 15 ετων (χωρις καμια πιεση ή κακη παρεα), εχω να σου πω οτι δεν υπαρχει gay mentality.
    Υπαρχουν ανθρωποι που γουσταρουν το ιδιο φυλο ή και τα 2 φυλα αναλογα τη διαθεση.
    Καμια τσοντα και κανενας περιγυρος δεν μπορει να σε επηρεασει.
    Δεν εγινα λεσβια απο επιλογη, δεν ειμαι χοντρη και ασχημη, δεν ειμαι ανδροπρεπης, εχω παει με αντρες και μαλιστα εχω περασει περιφημα αλλα η καρδια μου χτυπουσε και χτυπαει για γυναικες.
    Το οτι δεν ηταν επιλογη μου δεν το λεω για να δικαιολογηθω, απλα ετσι ειναι. Δεν το επιλεγεις, σου'ρχεται. Και αμα σου'ρθει το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι να τα βρεις με τον εαυτο σου και να περνας καλα.
    Οσο για το κατα πως σε επηρεαζουν οι γυρω σου, ναι συμφωνω, μπορει η γνωμη καποιου φιλου να σε κανει να το σκεφτεις αλλα αν το κανεις και πραξη σημαινει οτι το'χες το ταλεντο...
    Και για να κλεισω, το gay mentality δεν γιατρευεται γιατι πολυ απλα δεν ειναι ασθενεια.
    Ευχομαι καλη Ανασταση και καλο Πασχα.

  6. #36
    Δεν διάβασα όλο το κείμενό σου, σταμάτησα εκεί που είπες φοβάμαι ότι είμαι ομοφυλόφιλος. Σκέψου το.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    οι γυναικες στο ελλαδισταν σημερα εχουνε ξεφυγει ουτως ή αλλως. οποτε βαριεμαι να μιλω γι'αυτες. μπες στο bourdela.com να διαβασεις οσες αποψεις θελεις. αν δεν ειναι προθυμη καποια δεν αξιζει ουτε το φτυσιμο απο εμενα.

    μιλα για καμια ρωσιδα καλυτερα, καμια ουκρανιδα, ακομα και καμια αγγλιδα, που ειναι ανωτερες. οι μισες εδω ειναι γαμημενες εγκεφαλικα λογο της εκκλησιας, οι αλλες μισες ψωνιζονται γιατι θεωρουν οτι με το μουνακι τους μπορουν να ελεγξουν το κοσμο ολο, κι ετσι τις βλεπεις να εκδιδονται και παρανομα ή να κανουν 2-3 σχεσεις ταυτοχρονα. ειδικα τα τελευταια χρονια βλεπω αυξηση των εκδιδομενων.

    το που καταληγει η αγαμια το βλεπουμε που το γραφει το παλικαρακι και σ'αυτο το θεμα. εφοσον δεν κανει σεξ με γυναικες εχει αμφιβολιες. ειδε και το gay το πορνο του και το σκεφτεται περισσοτερο.

    οι ανθρωποι οπως και τα ζωα μπορουμε να γαμηθουμε και με τα δυο φυλα. θα μπορουσε να πει κανεις οτι ειμαστε ολοι bi αλλα ο τροπος που μας μεγαλωνουν, τα αγορακια με μπλε και ματσο και τα κοριτσακια με ροζ και μπαρμπι, μας κανουν να καταληγουμε προς το ενα φυλο περισσοτερο.

    οπως μαθει κανεις, αλλα αυτο δε σημαινει οτι δε μπορει να ξεμαθει και να δοκιμασει κατι αλλο αν το φερουν οι καταστασεις ετσι. το gay mentality λενε πως γιατρευεται παντως, αρκει να το θελει ο αλλος και να βρεθει η καταληλη.
    Και κατι τελευταιο, οι γυναικες στο Ελλαδισταν σημερα ναι οντως εχουν ξεφυγει αλλα πηδιουνται.
    Αβερτα κουβερτα.
    Αρκει να τις πλησιασεις.
    Το βλεπω στο περιβαλλον μου που ειναι καθε καρυδιας καρυδι, λεσβιες, στρειτ, μπαι, οτι θες.
    Πηδιουνται οταν τους προταθει.
    Το οτι για τους αντρες ειναι πιο ευκολο να πηγαινουν στα μπουρδελα ειναι αλλο ζητημα!
    Γιατι το κυνηγι ειναι δυσκολο. Τι θες δλδ να της πεις γεια χαρα παμε να σε πηδηξω και να σου πει οκ;
    Οι στρειτ φιλες μου ειναι σε απογνωση με το οτι οι αντρες δεν μπαινουν στον κοπο να φλερταρουν! Δεν μιλαω για ρομαντισμους αγαπες και λουλουδια!
    Πεσιμο ρε παιδι μου! Καμακι! Πως το λενε!
    Κανε μια προσπαθεια να με προσεγγισεις, κι εγω θα στο δωσω.
    Αλλα βαριεστε εχω την εντυπωση.

  8. #38
    ολόκληρη κουβέντα. λοιπόν, το θέμα φλερτ είναι ολόκληρη κουβέντα αλλά για να εμβαθύνω λίγο στο δικό μου θέμα. οι γονεις μου είναι συντιριτικοί άνθρωποι. καλοί αλλά συντηριτικοί. σίγουρα λοιπόν παίζει μεγάλο ρόλο αυτό από απόψη καθαρής αντίδρασης νόμιζω θα συμφωνήσει ο οποιοσδήποτε σε αυτό. μετά είναι η σχολή μου, κοινωνικής φύσης και στην οποία έμαθα πως τα πάντα είναι υποκειμενικά και τέτοια. έκανα και παρέα με gay καλά παιδια και ένιωθα ωραία από την άποψη οτι ένιωθαανοιχτός σε άλλους ανθρωπους. γενικά έπινα και πίνω χόρτα. από την σχολή επίσης μου χε κεντρίσει το ενδιαφέτον η έννοια της πολιτισμικής επιρροής και μια φόρα που ήμουν μαστουρωμενος σκεφτηκα μηπως ειμαι gay και κόλλησα. θεωρησα οτι αφου το σκέφτηκα σε τέτοιο state of mind είναι άληθεια. δε ξέρω. ναι έχω δει gay πορνο αλλά πραγματικά ζοριστικα να ολοκλήρωσω, με πίεσα

  9. #39
    προσπαθω σκληρα να το δεχτώ αλλά ζορίζομαι, εντωμεταξυ συναισθηματικα με ελκύουν οι γυναίκες

  10. #40
    Συνήθεια τι ακριβώς να σκεφτώ, βασικά δεν κάνω και άλλη δουλειά

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Blue9791 εκανες τοσα ποστς για δυο μαλακιες που εγραψα. δε μπορουσες να πατησεις εντιτ να τα πεις ολα μαζεμενα ? που να πρωταπαντησω τωρα.

    δε σε ειπα ουτε χοντρη ουτε ασχημη, ουτε ανδροπρεπης. ο καθενας εχει τις αποψεις του, δε ξερω αν το gay mentality ειναι μια αμερικανοπαπαρια, για να το λενε ομως πιστευεις δε το εχουν ψαξει λιγο παραπανω ?

    σαφως εσυ μπορει να το αμφισβητεις σαν λεσβια, και να λες πως μονο αυτο που ζεις ειναι η αληθεια και τιποτα αλλο. ομως το εγραψες και μονη σου πως περασες περιφημα με αντρες, απλα μαλλον εχεις δεθει περισσοτερο με τις γυναικες. ειναι οπως μαθουμε οπως ειπα, στην ουσια ολοι bi ειμαστε κατα βαθος, διαφοροποιουμαστε λογο της ζωης που ζουμε και των καταστασεων που μας τυγχαινουν.

    μπορει καποιος φανατικος στρεητ να τον εφαγε στη φυλακη και να του αρεσε, και απο τοτε να προτιμα τους αντρες. αλλος παλι μπορει να εφαγε μια πικρα απο γυναικες, να τη πηρε προσωπικα και να το γυρισε. δεν ειμαστε ολοι ιδιοι. ουτε με το να πειραματιστει κανεις μια φορα σημαινει οτι βρηκε τι του αρεσει.

    εγω αποφευγω τις ταμπελες και γελαω με οσους δηλωνουν σιγουροι κι 100% στρεητ.

    οσον αφορα τις ελληνιδες τωρα, δεν βγηκε αδικα ο χαρακτηρισμος ελλεηνιδες. επαναλαμβανω οτι λογο της εκκλησιας και της γενικοτερα σαπιας κοινωνιας, εχουν ενα σωρο κομπλεξ και φοβιες, μη χαρακτηριστουν πουτανες, μη πονεσουν αν δωσουν κωλαρακι, μη μεινουν εγκυος, μη το ενα μη το αλλο. κι εχουν καταντησει κουραση να δινουν τοση σημασια στο τροπο του φλερτ και πως ξεκινα η προσεγγιση, λες και δε θα πανε παρακατω. ειδικα οσες τραβουν τη προσοχη, δεν τους αρκει ο αλλος που τις επιλεγει και τις δινει σημασια, για να κατσουν θα πρεπει να εχει και το κατι παραπανω, σαν να προκειται να τον παντρευτουν. ας το κανουν μονες τους λοιπον, τι τα περιμενουν ολα ετοιμα, να μαντεψει ο αλλος οτι τους αρεσει ? γαμιουνται μονο με γνωστους τους κι οσους εγκρινουν. οσοι δεν εχουν παρεα να γνωριζουν μεσω αυτης ή δεν ειναι φτασμενοι να εχουν ακομα δουλεια σημερα και να βγαζουν λεφτα για να ζουν ανθρωπινα, τοτε αναγκαστικα σε μπουρδελακι θα καταληξουν, αν οχι μονο με τη φουχτα τους.

    αυτα χωρις να θελω να συνεχισω τη κουβεντα για τις γυναικες. γιατι ολοι τα βλεπουμε αλλιως τα πραγματα. αλλιως ο 18χρονος χωρις εμπειρια, αλλιως εγω, αλλιως ο 45χρονος κλπ.

    Quote Originally Posted by OverTheCarpet View Post
    προσπαθω σκληρα να το δεχτώ αλλά ζορίζομαι, εντωμεταξυ συναισθηματικα με ελκύουν οι γυναίκες
    δε χρειαζεται να βασανιζεσαι τοσο για τους αλλους κολλωντας ταμπελες πανω σου. αφοσιωσου στο να κανεις σεξ με οποιο ατομο σε εμπνευσει, κι ασε τους προβληματισμους.

  12. #42
    Χαχα η αλήθεια ειναι οτί ως έφηβος είχα φάει τρελή πίκρα από μια κοπέλα σε φάση μεχρι μικρότραμπουκισμό. Και το είχα σκεφτεί να το γυρίσω. Γενικά πολλές φορές είμαι υπερβολικός στις αντιδράσεις μου, σαν τον πατέρα μου αλλά αυτό δεν το θεωρώ απαραίτητα κακό είναι η αλήθεια

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    306
    Quote Originally Posted by Blue9791 View Post
    Δεν εγινα λεσβια απο επιλογη, δεν ειμαι χοντρη και ασχημη, δεν ειμαι ανδροπρεπης, εχω παει με αντρες και μαλιστα εχω περασει περιφημα αλλα η καρδια μου χτυπουσε και χτυπαει για γυναικες.
    Το οτι δεν ηταν επιλογη μου δεν το λεω για να δικαιολογηθω, απλα ετσι ειναι. Δεν το επιλεγεις, σου'ρχεται. Και αμα σου'ρθει το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι να τα βρεις με τον εαυτο σου και να περνας καλα.
    Να ρωτήσω κάποιες απορίες που έχω πάνω στο θέμα; Τι εννοείς η καρδιά σου χτυπούσε μόνο για γυναίκες; Σεξουαλικά ένιωθες έλξη για άντρες; Περνούσες καλά στο σεξ με τους άντρες; Δε μπορεί η καρδιά σου να χτυπάει για γυναίκες αλλά να νιώθεις ελξη μόνο για άντρες; Δε στα λέω για επίθεση αλλά για να λύσω προσωπικές μου απορίες.

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    το γραφει ξεκαθαρα οτι περνουσε περιφημα με τους αντρες. προφανως επαληθευει οτι ειμαστε ολοι bi κατα βαθος, αλλα λογο των καταστασεων που μας τυγχαινουν καταληγουμε στο ενα φυλο περισσοτερο. ετσι κι αυτη γουσταρει και αντρες, αλλα πιθανον κατι της ετυχε (ακομα κι αν πιστευει οτι δε την επηρεασε), και προτιμα πιο πολυ γυναικες.

    Blue9791 αφου δε τους σιχαινεσαι παντως στα ομαδικα δε σε εμποδιζει τιποτα να εχεις και τα δυο φυλα διαθεσιμα. γι'αυτο εχουν περισσοτερο fun. κριμα που στο ελλαδισταν δεν ειμαστε τοσο προχωρημενοι.

  15. #45
    Member
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    66
    Quote Originally Posted by anonymous_1 View Post
    Να ρωτήσω κάποιες απορίες που έχω πάνω στο θέμα; Τι εννοείς η καρδιά σου χτυπούσε μόνο για γυναίκες; Σεξουαλικά ένιωθες έλξη για άντρες; Περνούσες καλά στο σεξ με τους άντρες; Δε μπορεί η καρδιά σου να χτυπάει για γυναίκες αλλά να νιώθεις ελξη μόνο για άντρες; Δε στα λέω για επίθεση αλλά για να λύσω προσωπικές μου απορίες.
    Αυτό που γράφει εννοεί, όπως το γράφει. Εγώ είμαι στρέιτ και το έχω δεί απ'την ανάποδη το έργο: μου έχει τύχει να ποθήσω γυναίκα και να το κάνω μαζί της και να μου αρέσει πολύ και θα το ξανάκανα ίσως, όμως έρωτα έχω νιώσει μόνο για άντρες στη ζωή μου. Η κοπέλα απ'ό,τι κατάλαβα εννοεί οτι μπορείς να ποθήσεις σεξουαλικά και τα δύο φύλα, όμως ερωτεύεσαι ολοκληρωτικά μόνο το ένα. Είναι συναισθηματικό γεγονός το να ερωτευτείς, δεν έχει να κάνει με την σεξουαλική επιθυμία (για εμάς τις γυναίκες τουλάχιστον!!)
    Σούζη, τρως !

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ο ενας φοβος πανω στον αλλο..
    By marios92 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 23-04-2013, 23:34
  2. Βοηθεια!!!Αυνανιζομαι με gay,τρανσεξουαλ πορνο!Ειμαι γκει???Εθισμενος με το πορνο??
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 04-03-2013, 10:05
  3. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΩ...................................
    By red in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 28
    Last Post: 18-10-2011, 16:54
  4. φοβος δεσμευσης η κατι αλλο
    By val2 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 20-09-2011, 17:20
  5. ΦΟΒΟΣ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΙΑΣ
    By καλλιοπιτσα in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 53
    Last Post: 02-05-2010, 14:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •