δεν ξερω αν λεει ψεματα η οχι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    3

    δεν ξερω αν λεει ψεματα η οχι

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΙΜΑΙ 25 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΔΩ ΚΑΙ 4ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΉΜΑΣΤΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΛΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΝ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ. ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΑΝ ΟΝΤΩς ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ Η ΟΧΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΑΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ Η Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ Η ΚΑΝΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΆ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΥΤΟΠΕΠΟΊΘΗΣΗ ΤΑ ΒΑΖΩ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    188
    Καλησπερα, οταν λες οτι σε εχει βαλει στο μαγαζι που εχει, σε εχει σαν υπαλληλο,πληρωνεσαι? Γιατι πιο κατω λες οτι δεν εχεις δουλεια... μηπως αντι να αναλλωνεσαι εκει να πιασεις μια εφημεριδα για δουλεια? Δεν μπορει κατι θα υπαρχει. Δεν μπορω να γνωριζω αν σου λεει ψεματα η οχι για το αν εχει κοπελα, αλλα εσενα πως σου εχει σκαλωσει οτι εισαστε μαζι απο την στιγμη και μετα που του ζητησες να ειστε μαζι κανονικα.. και αρνηθηκε? τι δεν καταλαβαινω..? τι ειδους σχεση εχετε?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Β612
    Posts
    183
    Στο μαγαζί που κάθεσαι πληρώνεσαι τουλάχιστον;
    Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.....μόνο με την καρδιά κανείς
    μπορεί να δει καθαρά...

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    3
    ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΨΑΧΝΩ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Β612
    Posts
    183
    Συγγνώμη που θα στο πω...αλλά o τύπος σε εκμεταλλεύεται....
    καντην με ελαφρά....δεν αξίζει μα ασχολείσαι..
    Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.....μόνο με την καρδιά κανείς
    μπορεί να δει καθαρά...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    188
    Quote Originally Posted by The_Little_Prince View Post
    Συγγνώμη που θα στο πω...αλλά o τύπος σε εκμεταλλεύεται....
    καντην με ελαφρά....δεν αξίζει μα ασχολείσαι..
    Ναι συμφωνω .

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Συμφωνω με τα παιδια απο πανω .
    Ο τυπος θελει τσαμπα υπαλληλο και τσαμπα γ. . . .ι .
    Παρατα τον και ζητα να πληρωθεις για οσες μερες εχεις δουλεψει.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Κλειω μια σαν εσενα θελω να γνωρισω...μ αρεσει που το προβλημα σου ειναι αν λεει ψεματα. Και λες εσυ οτι αφου ολη μερα τον παρακολουθω, τα τηλεφωνα του τα κρυφακουω αρα δεν εχει. Δηλαδη νταξει, αν δεν εισαι τρολακι εχεις μεγαλο θεμα. Απορω που σας βρισκουνε τετοια θυματα. Μηπως δε βλεπεσαι? Παντως εχω κι εγω ενα καφενε στου λιμανιου την ακρη, ελα να με βοηθας οταν σε δινει αδεια ο μαγκας. Μου κανες το μυαλο κιμα κλειω...ευχομαι να σαι τρολ...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1,342
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Κλειω μια σαν εσενα θελω να γνωρισω...μ αρεσει που το προβλημα σου ειναι αν λεει ψεματα. Και λες εσυ οτι αφου ολη μερα τον παρακολουθω, τα τηλεφωνα του τα κρυφακουω αρα δεν εχει. Δηλαδη νταξει, αν δεν εισαι τρολακι εχεις μεγαλο θεμα. Απορω που σας βρισκουνε τετοια θυματα. Μηπως δε βλεπεσαι? Παντως εχω κι εγω ενα καφενε στου λιμανιου την ακρη, ελα να με βοηθας οταν σε δινει αδεια ο μαγκας. Μου κανες το μυαλο κιμα κλειω...ευχομαι να σαι τρολ...
    Μαλακα σορρυ π θα στο πω αλλα θελεις εκτελεση εξ'επαφης με ολμο....
    Παει και τελειωσε.....

  10. #10
    Τι να πάει σε βάζει και κάθεσαι στο μαγαζί του; Μήπως έτυχε να πας κάποιες φορές και κόλλησες εκεί από την ανάγκη σου να το βλέπεις συνέχεια και να τον παρακολουθείς ; Μήπως πας για έναν καφέ και κάθεσαι εκεί με τις ώρες; Γίνε λίγο πιο συγκεκριμένη. Είναι διαφορετικό το να σου έχει ζητήσει βοήθεια, να τον βοηθάς στη δουλειά όπου βέβαια πρέπει να αμειφθείς και διαφορετικό να πηγαίνεις οικειοθελώς για να σαι συνέχεια μες στα πόδια του . Μήπως σου είπε έλα να κάθεσαι εδώ να πίνεις τον καφέ σου για να μην είσαι κλεισμένη και απομονωμένη μέχρι να βρεις δουλειά; Κι αν στην τελική σου είπε πως έχει οικονομικά προβλήματα και δεν μπορείτε να είστε μαζί για τους λόγους του, μήπως θα ήταν καλύτερο να πάρεις αυτό σαν αλήθεια και να την κάνεις με ελαφρά ώστε να μην χάνεις χρόνο από τα πολύτιμα νιάτα σου;

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Β612
    Posts
    183
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Κλειω μια σαν εσενα θελω να γνωρισω...μ αρεσει που το προβλημα σου ειναι αν λεει ψεματα. Και λες εσυ οτι αφου ολη μερα τον παρακολουθω, τα τηλεφωνα του τα κρυφακουω αρα δεν εχει. Δηλαδη νταξει, αν δεν εισαι τρολακι εχεις μεγαλο θεμα. Απορω που σας βρισκουνε τετοια θυματα. Μηπως δε βλεπεσαι? Παντως εχω κι εγω ενα καφενε στου λιμανιου την ακρη, ελα να με βοηθας οταν σε δινει αδεια ο μαγκας. Μου κανες το μυαλο κιμα κλειω...ευχομαι να σαι τρολ...
    Αν είναι να κάνετε τέτοια σχόλια καλύτερα να το αποφεύγετε...
    Το αν τρολαρει δε το ξέρεις όποτε.... Από την άλλη σχόλια του τύπου δε βλέπεσαι
    είναι τουλάχιστον τραγικό....
    Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.....μόνο με την καρδιά κανείς
    μπορεί να δει καθαρά...

Similar Threads

  1. ΛΕΩ ΨΕΜΑΤΑ
    By Δέσποινα in forum Αυτοτραυματισμός (Non-Suicidal Self Injury-NSSI)
    Replies: 5
    Last Post: 13-06-2012, 19:36
  2. ψεματα...
    By moonlight_walker in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 13
    Last Post: 20-12-2010, 14:50
  3. Ξεχναει τι λεει
    By SIRXAN2002 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 10
    Last Post: 22-02-2010, 16:01
  4. Ψέματα
    By alexandros3 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 107
    Last Post: 09-05-2007, 23:42
  5. Replies: 0
    Last Post: 26-01-2006, 11:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •