έχω βαρεθεί..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1

    έχω βαρεθεί..

    Δεν υποφέρεται η κατάσταση. συνέχεια είμαι με έναν κόμπο στην καρδιά. συνέχεια συγχυσμένη. είτε επειδη θα θυμηθώ κάτι που μου έκανε κάποιος, είτε επειδή μου λείπει άλλος, επειδή είμαι θυμωμένη με όλους και με όλα..με άτομα που με παράτησαν έτσσι ξαφνικά..παρατηρώ συνέχεια τους ανθρωπους να φευγουν και να ερχονται αλλα εγω να μενω παντα εδω γι αυτους..ζω για την μερα και την στιγμη που θα ηρεμησει η ψυχουλα μου..που θα νιωσω εστω για λιγο την ευτυχια..ξερετε,τα συναισθηματα μας και οι αιτιες δυσκολα περιγραφονται με λογια και μεσα σε λιγες γραμμες. το σιγουρο ειναι οτι δεν ειμαι καθολου καλα..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    αθηνα
    Posts
    300
    ποσο χρονων εισαι; μιλησε πιο συγκεκριμενα για αυτα που σε βασανιζουν.

  3. #3
    δεν αξιζει φιλη μου να θυμωνεις και να συγχυζεσαι το ειχα παθει και εγω αυτο που περιγραφεις πριν λιγο καιρο...τελικα καταλαβα οτι σημασια εχει να εισαι καλα με τον εαυτο σου και ασε τους αλλους να κουρευονται καποια στιγμη θα δεις θα βρεις ανθρωπους που να σε νοιαζονται και να σε αποδεχονται οπως εισαι αρκει να αλλαξεις σταση γιατι αυτη το μονο που κανει ειναι να απομακρυνει ανθρωπους απο κοντα σου

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Ποσο συχνα νιωθεις ετσι?
    Παντως συμφωνω με την Αναστασια, το βασικο ειναι να νιωθουμε καλα με τον εαυτο μας κ να ειμαστε εσωτερικα ηρεμοι, ωστε να μενουμε ανεπηρεαστοι απο εξωγενεις παραγοντες κ να μπορουμε να διαχειριζομαστε δυσκολιες κ αντιξοοτητες..
    Να εισαι ο εαυτος σου, προσπαθησε να κανεις θετικες σκεψεις, προσπαθησε να αγαπας τον εαυτο σου, κ προσπαθησε να πιστεψεις οτι ολα θα πανε μονο καλα! αλλα κανε κι εσυ ο,τι περναει απο το χερι σου!
    Καλη συνεχεια!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #5
    και επίσης μην σταματάς να χαμογελάς ακόμα και όταν είσαι δυστυχισμένη κάποιος ίσως ερωτευτεί το χαμόγελό σου...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Ακριβως ετσι.. καθε μερα ειναι μια καινουργια μερα αλλωστε!
    Kαληνυχτω παιδες! bb:*
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Similar Threads

  1. εχω βαρεθει να ειναι ετσι η ζωη μου..
    By gonoli in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 26
    Last Post: 23-08-2010, 21:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •