γιατί δεν φέρθηκε κάπως αλλιώς......? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 43
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Kασσανδρα , εδω θα συμφωνησω με την απαντηση του Κενου , μια μερα περασε μην το δραματοποιεις.


    Quote Originally Posted by Αλκμήνη View Post
    Μπας και σου έχει κάνει μάγια κανένας πρώην? (το λέω σοβαρά!)
    Aσχολιαστο .

  2. #17
    Quote Originally Posted by Αλκμήνη View Post
    Πω πω βρε Κασσάνδρα όλο σε κάτι βλάκες πας και πέφτεις... Μπας και σου έχει κάνει μάγια κανένας πρώην? (το λέω σοβαρά!)
    Xaxaxaxaxa λες? :p
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μαγια δεν νομιζω , αλλα ολες οι προηγουμενες σχεσεις διαμορφωνουν τις επομενες:)

    Τεσπα ,μια μερα δεν ειναι τιποτα... μπορει να ηπιε πολυ και να χει χανγκ οβερ και να κοιμαται ολη μερα.... μπορει να εχουν ερθει ενα ματσο φιλοι στο σπιτι και να μην εχει ιδιωτικοτητα , μπορει χιλια δυο. Θα δειξει.

    Αλλα οκ και εγω εαν γνωριζα μια κουκλαρα χθες το βραδυ και με αγνοουσε την αλλη μερα....θα σκεφτομουν διαφορα οποτε δεν βλεπω κατι παραλογο ουσιαστικα:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Εε ναι, μια μέρα είναι μόνο. Εξάλλου είναι και το στυλ του καθενός. Κάποιοι επικοινωνούν πολύ συχνά και στέλνουν θερμά μηνύματα, κάποιοι πιο αραιά και τυπικά. Για χ λόγους σε κάθε περίπτωση. Ριλάξ, μην βιάζεσαι, κάνε κάποια πρόταση αν έχεις, αλλά μην στήνεσαι πάνω από το fb... και επίσης θα έλεγα 'προτιμάτε τα τηλέφωνα' αντί μηνυμάτων (είτε στο κινητό είτε στο fb).

  5. #20
    Πάντως με τέτοιο τιτλο ή αναζητάς μεγάλη επισκεψιμότητα ή προεξοφλείς το μέλλον...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    μορε τι μαλακασ κ αυτοσ τι γιδι ποπο τιπραμα κ αυτο α να χαθει ο βλακασ εκνευριστικα τωρα!!!!!!
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    10
    Αυτο το έργο δεν το βλέπω πρώτη φορα! Συμβαίνει σε πολλές φίλες μου κ έχει συμβεί κ σ εμένα. Πιθανώς οι άντρες ψάχνουν επιβεβαίωση ή τελικά να μην ένιωσε το κλίκ η κ να του ξανάστειλε μην η πρώην του, να είναι κολλημένος κτλ κτλ. Αυτά τα κάνουμε κ οι γυναίκες κ παίζει να το χεις κάνει κ εσύ! Δεν βγήκες ποτέ με κάποιον κ μετά να τον γειώσες επείδη το μετάνοιωσες? Μην ψαχνεις το γιατί...υπάρχουν πολλά ¨μπορεί¨" κ το αποτέλεσμα είναι αυτό που μετράει. Αν πραγματικά θέλει θα σου στείλει αυτός κάποια στιγμή...μέχρι τότε καντον delete απ το μυαλό σου, κ αν τελικά επικοινωνήσει θα είναι μια ευχάριστη εκπληξη.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Αν μη τι άλλο αφού αποκλείσαμε αρκετά ενδεχόμενα όπως το να έχουμε υποπέσει εις μαγγανείαν στο κεφάλαιο τούτο του άρλεκιν, κρεμόμαστε όλοι απο το επόμενο post να μας δώσει συνέχεια στο προφανές μυστήριο του γιατί.... αυτός, ο άνθρωπος αυτός, που περπατάει πάντα σκυφτός, και δεν μιλάει σε κανέναν (στο fb) δεν κλαίει, κλαίει, κλαίει για σένα Κασσάνδρα, αλλά σίγουρα ήταν ο άλλος σου εαυτός, ήταν το άλλο σου μισό απ'το κορμί σου.

    Gloria ελπίζω να συνειδητοποιείς ότι πρώτα λες "Πιθανώς οι άντρες" και στην αμέσως επόμενη πρόταση "Αυτά τα κάνουμε κ οι γυναίκες". Κοινώς....κάτσε, εδώ το έχω.........οι "άνθρωποι"??
    Ενδιαφέρον άποψη στην οποία εκ πρώτης όψεως έχεις μοιράσει τις ευθύνες ανάμεσα στα δύο φύλα που όμως αμέσως μετά το διαψεύδεις η ίδια! Έπαιξες με το μυαλό μου εκεί! Λες και έβλεπα το "Έκτη Αίσθηση" πρώτη φορα..Πάνω που νομίζω ότι το έχω μου φέρνεις τα πάνω κάτω!
    Διαφωνώ πάντως μαζί σου στο ότι υπάρχουν πολλά μπορεί...μόνο ένα υπάρχει αλλά πέσαμε πολλοί νοματέοι και αργεί να ξημερώσει.

    Αν θελετε να πάρετε το κείμενο μου σαν κάτι πάρτε το χιουμοριστικά γιατί όλο το thread είναι για μένα, χιουμοριστικό οπότε το βρήκα ταιριαστό να αστειευτώ και εγώ λίγο.

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    614
    Χαχαχα ωραία απάντηση!!!!!:D

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Γραψτονα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εντελως!!!!!!!!!! Πουλα τρελιτσα!!!!!!!!!! ;)

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    για χιλιααααδες λογους δεν φερθηκε καπως αλλιως, που συνοψιζονται σε εναν και μοναδικο:
    γιατι ετσι ηθελε!
    εσυ θα καθεσαι να ξεροσταλιαζεις σκεφτομενη πως και τι, επειδη ηπιατε ενα ποτο?
    αν ειναι πραγματι ελευθερος και δεν σε δουλευει, μπορει να ειναι σε φαση αναζητησης και να βγαινει αβερτα με οποια του κατσει. μπορει να μην ξεπερασε τον χωρισμο και να σερνεται χωρις να ξερει ακριβως τι θελει απο δω και περα. μπορει να μην ξετρελαθηκε με την γνωριμια σας. μπορει να επανελθει τις επομενες ημερες. μπορει και οχι.

    χαλαρωσε και ασχολησου με την ζωουλα σου ;)

  12. #27
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    για χιλιααααδες λογους δεν φερθηκε καπως αλλιως, που συνοψιζονται σε εναν και μοναδικο:
    γιατι ετσι ηθελε!
    εσυ θα καθεσαι να ξεροσταλιαζεις σκεφτομενη πως και τι, επειδη ηπιατε ενα ποτο?
    αν ειναι πραγματι ελευθερος και δεν σε δουλευει, μπορει να ειναι σε φαση αναζητησης και να βγαινει αβερτα με οποια του κατσει. μπορει να μην ξεπερασε τον χωρισμο και να σερνεται χωρις να ξερει ακριβως τι θελει απο δω και περα. μπορει να μην ξετρελαθηκε με την γνωριμια σας. μπορει να επανελθει τις επομενες ημερες. μπορει και οχι.

    χαλαρωσε και ασχολησου με την ζωουλα σου ;)
    Ναι οκ αλλα να μην μοιραζει φιλιαααα.......:@
    Εκεινος εκανε κινηση.....κ οχι μονο μια φορα...

    Τεσπα....μου εστειλε ενα μνμ χθες κ του απαντησα το βραδυ που σχολασα απ την δουλεια, δν μ απαντησε κ ετσι τον πηρα τηλ. Με αποκρυψη...μιλησαμε κ μ ειπε οτι κτ ετυχε κ προεκυψε διαβασμα κ με λιγα λογια ετσι δικαιολογηθηκε....
    Αλλα μεχρι ωρας παλι χαμενος....

    Μ ερχεται ν τ στειλω ενα μνμ κ ν τον ρωτησω στα ισα αν μετανιωσε, αλλα δν ξερω πως φαινεται! Αν ειναι λαθος κινηση απο πλευρας μ...
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  13. #28
    Quote Originally Posted by Tomhet View Post
    Αν μη τι άλλο αφού αποκλείσαμε αρκετά ενδεχόμενα όπως το να έχουμε υποπέσει εις μαγγανείαν στο κεφάλαιο τούτο του άρλεκιν, κρεμόμαστε όλοι απο το επόμενο post να μας δώσει συνέχεια στο προφανές μυστήριο του γιατί.... αυτός, ο άνθρωπος αυτός, που περπατάει πάντα σκυφτός, και δεν μιλάει σε κανέναν (στο fb) δεν κλαίει, κλαίει, κλαίει για σένα Κασσάνδρα, αλλά σίγουρα ήταν ο άλλος σου εαυτός, ήταν το άλλο σου μισό απ'το κορμί σου.

    Gloria ελπίζω να συνειδητοποιείς ότι πρώτα λες "Πιθανώς οι άντρες" και στην αμέσως επόμενη πρόταση "Αυτά τα κάνουμε κ οι γυναίκες". Κοινώς....κάτσε, εδώ το έχω.........οι "άνθρωποι"??
    Ενδιαφέρον άποψη στην οποία εκ πρώτης όψεως έχεις μοιράσει τις ευθύνες ανάμεσα στα δύο φύλα που όμως αμέσως μετά το διαψεύδεις η ίδια! Έπαιξες με το μυαλό μου εκεί! Λες και έβλεπα το "Έκτη Αίσθηση" πρώτη φορα..Πάνω που νομίζω ότι το έχω μου φέρνεις τα πάνω κάτω!
    Διαφωνώ πάντως μαζί σου στο ότι υπάρχουν πολλά μπορεί...μόνο ένα υπάρχει αλλά πέσαμε πολλοί νοματέοι και αργεί να ξημερώσει.

    Αν θελετε να πάρετε το κείμενο μου σαν κάτι πάρτε το χιουμοριστικά γιατί όλο το thread είναι για μένα, χιουμοριστικό οπότε το βρήκα ταιριαστό να αστειευτώ και εγώ λίγο.
    Εμαθα ν σεβομαι τον λογο τ αλλου, οποτε κ τον δικο σου...ακομα κ αν οντως αντιμετωπιζεις τον δικο μ χαζοερωτα χιουμοριστικα....
    Οπως κ ν χει σ αξιζει κ ενα ευχαριστω εκ μερους μ, μιας κ μπηκες στον κοπο ν απαντησεις...
    Μια απαντηση......ειναι παντα μια απαντηση.....

    ;)
    •(♥).•*´¨`*•♥•(★)....χωρίς να τρέμει η ψυχή, αγάπη μη μου δίνεις....(★)•♥•*´¨`*•.(♥)•

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Τι εννοεις "ακόμα και αν αντιμετωπίζω τον δικο σου χαζοερωτα χιουμοριστικά"...δηλαδή πως πρέπει να αντιμετωπίζεται ο έρωτας?
    Μαζεύονται 10 κύριοι με φράκο και παπιγιον γύρω απο το οβαλ τραπέζι και κάνουν διαβουλευσεις με αυστηρό ύφος?
    Εγώ νόμιζα ότι σε κάνει να γελάς....εκτός αν το χιούμορ για σένα είναι μόνο γελοιότητα.

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Καψουρεύτηκες γιατί είναι ωραίο το απωθημένο .Δηλαδή αυτό που δεν έχει εκπληρωθεί (ακόμα) ...Από μόνο του,μπορώ να πω ότι εξιτάρει και δημιουργούμε ωραίες ιστοριούλες στο μυαλό μας μεχρι να εκπληρωθεί.Από εκεί και πέρα ίσως είναι καλύτερο από τις ιστορίες που μόνοι μας φτιάξαμε,ίσως όμως μας ξενερώσει.Πάντως αυτό το απωθημένο /ανεκπλήρωτο είναι ένας σημαντικός λόγος για να μας βγάζει από τη ρουτίνα μας.Μόλις εκπληρωθεί (κι αν ) τότε πάμε στο άλλο ........αλλιως........

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Η ζωή μας.....αλλιώς..
    By julias in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 18-06-2012, 15:12
  2. Καπως θλιβερο...
    By Chemistry in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 31
    Last Post: 31-12-2011, 05:27
  3. Πώς αλλιώς να το δείξω;
    By Λαθρόβιος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 23-12-2011, 21:45
  4. δειτε το αλλιως
    By gatsounaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 25-08-2009, 17:24
  5. Η ζωή μου φέρθηκε άσχημα
    By mstrouf in forum Κακοποίηση
    Replies: 40
    Last Post: 14-01-2009, 17:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •