Παγιδευμένος στο σώμα μου - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 136 to 148 of 148
  1. #136
    Να σου πω κάτι Μαρίνα.Κομπλεξικός δεν είμαι ή ακόμη και αν θες ας πούμε οτί είμαι όπως λες κι εσύ.Μπορεί να έχω γεννηθεί με συμπλέγματα;;;Όχι.Οι απόψεις που εκφέρω είναι προιόντα προσωπικών ή του στενού μου κύκλου εμπειριών.
    Όλα αυτά που αναφέρω τα έχω δει στην πραγματικότητα να συμβαίνουν είτε σε εμένα είτε σε κάποιον άλλο μπροστά στα μάτια μου.Απλά εσένα μπορεί να μη σε αγγίζει το θέμα για αυτό και δεν το καταλαβαίνεις.Όπως εγώ κι εσύ δεν δίνουμε σημασία στο οτι δεν υπάρχουν ράμπες για κάποιον με καροτσάκι στους δρόμους της πόλης μας, κάποιος όμως που είναι σε καροτσάκι δεν μπορεί να πάει στο περίπτερο.Εμείς ούτε που το σκεφτόμαστε αυτό ή μπορει να το σκεφτούμε μόνο περιστασιακά.Για κάποιον όμως που είναι σε καροτσάκι αυτό είναι ένα καθημερινό μαρτύριο και είναι ένα άθλιο μέρος της καθημερινότητάς του,ζει με αυτό είτε του αρέσει είτε όχι...εγώ όπως έχω αναφέρει και πιο πάνω δεν έχω κανένα θέμα κοινωνικότητας, κάνω καριέρα, είμαι μορφωμένος , αθλητής , πάω τις βόλτες μου τα χόμπι μου και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς..Τόσα χρόνια αρνούμουν να το πιστέψω πως αυτό το πράγμα θα με επηρεάσει τόσο πολύ στη ζωή μου και συνέχιζα ακάθεκτος.Τελικά όμως όσο περνούν τα χρόνια συνειδητοποιώ οτι κάποια στιγμή πρέπει να το πάρω απόφαση είτε μου αρέσει είτε όχι αυτή είναι η πραγματικότητα.Δεν θα καιτάξει το Zamanfu μια κοπέλα και αν την προσεγγίσει ο Zamanfu πριν ακόμα ανοίξει το στόμα του θα εισπράξει ένα βλέμμα απαξίωσης από την κοπέλα τύπου "τι θες εσύ τώρα εδώ" και θα τη δεί μετά από λίγο να χασκογελάει με κάθε παπαριά που λέει ο Τάκης ο οποίος στο μόνο που υπερτερεί είναι η εμφάνισή του είναι πιο αρρενωπός.Αυτό ξέρεις όταν επαναλαμβάνεται συνέχεια όσο κουράγιο κι αν έχεις και όση καλή διάθεση και όρεξη, κάποια στιγμή σε κουράζει αφάνταστα και το μόνο που σου μένει είναι να το αποδεχτείς και να πεις αυτό ήταν τέρμα.Γιατι στο τέλος είναι και πολύ ψυχοφθόρο και σου κάνει κακό...
    http://www.youtube.com/watch?v=Vr1T-uvg_vU

  2. #137
    Quote Originally Posted by marina38 View Post
    παιδιά είναι θέμα απλής προτίμησης. Τώρα ως προς το 'γιατί' υπάρχει η συγκεκριμένη προτίμηση, άμα το ψάξουμε μπορούμε να βρούμε πολλά... Αλλά έχουν σημασία?

    Καταρχήν είπα ότι θέλω να είναι άνω του μέσου αντρικού ύψους (της χώρας μας εννοείται αφού εδώ ζω). Μα κι εγώ είμαι άνω του μέσου γυναικείου ύψους. Οπότε αν το δούμε λογικά, ζητάω το ανάλογο μου (το ακριβώς ανάλογο μάλιστα, δεν έχω καμία απαίτηση να είναι 2 μέτρα). Και ναι, μου αρέσει όταν φοράω τακούνια να μην του ρίχνω κεφάλι (btw δεν μου αρέσει ούτε να τεντώνομαι προς τα πάνω ούτε προς τα κάτω), αλλά ως γνωστόν περισσότερες ώρες περνάμε χωρίς τακούνια παρά με αυτά. Επίσης, ο πατέρας μου είναι ψηλός καθώς και όλοι οι άντρες κοντινοί συγγενείς (παππούδες, θείοι, ξαδέρφια κλπ), οπότε αυτό το μοντέλο έχω συνηθίσει, αυτό μου αρέσει, αυτό θέλω :p Να τονίσω ότι ουδείς έχει απαίτηση από εμένα να... βρω εξίσου ψηλό, ούτε εμένα με νοιάζει στο ελάχιστο να μη φανεί 'διαφορετικός'. Και έχω κι άλλες προτιμήσεις που κάποιες φορές είναι σημαντικές, κάποιες όχι. Πχ δεν μου αρέσουν τα γένια (ούτε καν το αξύριστο λουκ). Δεν μου αρέσουν καθόλου οι έγχρωμοι, δεν μου αρέσουν εύκολα οι ξανθοί. Δεν μου αρέσουν οι πολύ μεγαλύτεροι και πολύ μικρότεροι.

    Γενικά, ναι στο να ψάχνουμε τι ακριβώς σημαίνουν οι προτιμήσεις μας, ιδίως αυτές που είναι πολύ ιδιαίτερες και πολύ επαναλαμβανόμενες, ή μας είναι εντελώς αναγκαίες για να λειτουργήσουμε, ναι στο να τις αναθεωρούμε και να τις προσαρμόζουμε αν τελικά δεν νιώθουμε ευτυχισμένοι ή μας δυσκολεύουν τη ζωή, όχι στην ενοχοποίηση και στις αυθαίρετες ερμηνείες :D
    Μάλιστα , πολύ ωραία.Το ανάλογό σου...ενδιαφέρουσα άποψη.Είναι κάτι σαν Business δηλαδή ο κάθε μέτοχος παίρνει το ποσοστό που του αντιστοιχεί.Τόσους πόντους πιο πάνω εγώ άρα τόσο πιο πάνω κι εσύ.Όπως η εφορία
    για το τάδε εισόδημα θα πληρώσετε τον τάδε φόρο.Ωραίος...
    http://www.youtube.com/watch?v=Vr1T-uvg_vU

  3. #138
    ....ζαν, ειλικρινα τωρα: το υψος σου ειναι 1.68?
    Δεν σε ξερουμε, δεν μας ξερεις, αλλα νιωθω σα να μας λεει καποιος οτι ειναι παχυσαρκος ενω εχει πεντε κιλα παραπάνω.

  4. #139
    Ναι , τόσο είναι.Και να ξέρεις πως είμαι απόλυτα ειλικρινής σε οτιδήποτε λέω , αλλιώς δεν υπάρχει και λόγος να κάθομαι 4:00 το πρωί ενώ αύριο δουλεύω να γράφω διάφορα.
    Τί σε κάνει να το νιώθεις αυτό;
    http://www.youtube.com/watch?v=Vr1T-uvg_vU

  5. #140
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    οκ μαρινα εγω σε ρωτησα ανεξαρτητα απο το θεμα του θεματοθετη, ποια ειναι η εξηγηση στην προτιμηση σου.

    Θεματοθετη, πιστευω εχεις προβλημα αν θελεις να πιασεις γκομενα μια που σου ριχνει. Αν σου φτανει να εισαι με καποια ισα με σενα ή πιο κατω κ δε θες ψηλοτερες, δεν υπαρχει προβλημα.

  6. #141
    Quote Originally Posted by Zamanfu View Post
    Ναι , τόσο είναι.Και να ξέρεις πως είμαι απόλυτα ειλικρινής σε οτιδήποτε λέω , αλλιώς δεν υπάρχει και λόγος να κάθομαι 4:00 το πρωί ενώ αύριο δουλεύω να γράφω διάφορα.
    ...σε ρωτησα γιατι αν ειναι ετσι, το προβλημα δεν ειναι εξω σου αλλα μεσα σου. Τοσοι και τοσες σου μιλήσαμε και δεν καταφέραμε να σε κανουμε να δεις από άλλη οπτικη το ολο θεμα.
    Επειδη δουλευω και γω ομως αυριο, θα σου γράψω καποια αλλη στιγμή τις σκέψεις μου :)
    Καληνυχτα να χουμε.

  7. #142
    Και όπως έχω πει πιο πάνω,δεν είναι μόνο το ύψος αλλά μικροδείχνω κι όλας.Είμαι 26 και με τα βίας με κάνει κάποιος 20.Έχω Baby face και είναι και η σωματοδωμή μου τέτοι που θυμίζει πολύ νεότερο από την ηλικία μου.Από ότι έχω καταλάβει είναι ο τέλειως συνδυασμός για να ξενερώσει μια γυναίκα μαζί μου σε ότι έχει να κάνει με το ερωτικό πάντα.Σε θέμα παρέας μπορώ να σου πω οτι την παρέα μου την εκτιμούν και την αναζητούν πολλοί και πολλές.
    http://www.youtube.com/watch?v=Vr1T-uvg_vU

  8. #143
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Quote Originally Posted by Zamanfu View Post
    Μάλιστα , πολύ ωραία.Το ανάλογό σου...ενδιαφέρουσα άποψη.Είναι κάτι σαν Business δηλαδή ο κάθε μέτοχος παίρνει το ποσοστό που του αντιστοιχεί.Τόσους πόντους πιο πάνω εγώ άρα τόσο πιο πάνω κι εσύ.Όπως η εφορία
    για το τάδε εισόδημα θα πληρώσετε τον τάδε φόρο.Ωραίος...
    Ε όχι όπως κι η εφορία.... Εγώ είμαι δίκαιη άσε που δεν κάνω τα στραβά μάτια με 'φακελάκι'! :p Αμάν βρε παιδί μου.... καταρχήν αν υποθέσουμε ότι όλες σκέφτονται έτσι, εσένα θα σε συνέφερε! Ξέρεις, το 'ανάλογο μου' ή αλλιώς το παρόμοιο, δεν περιορίζεται μόνο στο ύψος, θέλω και τα υπόλοιπα :D Η έλξη είναι έλξη και Business plan θα έκανα αν παραβλέποντας την έλξη κοίταζα τα καλά και τα συμφέροντα....

    Quote Originally Posted by Zamanfu View Post
    -με κάνει να νιώθω οτι έχω άντρα δίπλα μου , όχι παιδάκι
    ........
    -μπορώ με καμάρι να βγαίνω μαζί του για να βλέπουν όλες τι άντρακλα γκόμενο έχω
    Να προσθέσω σε αυτά τα δύο που δεν σχολίασα, ότι έχω συναντήσει πανμέγιστο μ@@ακα που παρά το μπόι του φερόταν και σαν αβοήθητο παιδάκι και σαν κωλόπαιδο. Δεν έχει άμεση σχέση το ύψος με την ωριμότητα.
    Κι όσο για το 'καμάρι', έχω κατά καιρούς ακούσει διάφορες κριτικές για τους γκόμενους, μα σου πέφτει λίγος, μα πως είναι έτσι το δόντι του, μα είναι γεμάτος ρυτίδες, μα είναι 'άρρωστος', μα είναι άρρωστος (χωρίς εισαγωγικά) κι εσύ είσαι μια χαρά κοπελάρα, μα μένει σε λαϊκή γειτονιά, μα... μα... Αν εμένα μου αρέσει, απ' το ένα μπαίνει απ' το άλλο βγαίνει.

    Quote Originally Posted by Zamanfu View Post
    Τελικά όμως όσο περνούν τα χρόνια συνειδητοποιώ οτι κάποια στιγμή πρέπει να το πάρω απόφαση είτε μου αρέσει είτε όχι αυτή είναι η πραγματικότητα.Δεν θα καιτάξει το Zamanfu μια κοπέλα και αν την προσεγγίσει ο Zamanfu πριν ακόμα ανοίξει το στόμα του θα εισπράξει ένα βλέμμα απαξίωσης από την κοπέλα τύπου "τι θες εσύ τώρα εδώ" και θα τη δεί μετά από λίγο να χασκογελάει με κάθε παπαριά που λέει ο Τάκης ο οποίος στο μόνο που υπερτερεί είναι η εμφάνισή του είναι πιο αρρενωπός.Αυτό ξέρεις όταν επαναλαμβάνεται συνέχεια όσο κουράγιο κι αν έχεις και όση καλή διάθεση και όρεξη, κάποια στιγμή σε κουράζει αφάνταστα και το μόνο που σου μένει είναι να το αποδεχτείς και να πεις αυτό ήταν τέρμα.Γιατι στο τέλος είναι και πολύ ψυχοφθόρο και σου κάνει κακό...
    Ναι καλό είναι να παίρνουμε απόφαση όσα μας έχουν συμβεί, όσα είμαστε, όσα είναι η πραγματικότητα που μας περιβάλλει. Αλλά εσύ δεν κάνεις αυτό. Δεν αποδέχεσαι, παραιτείσαι. Γενικεύεις, ερμηνεύεις αυθαίρετα κι απόλυτα, εστιάζεις στο πρόβλημα κι όχι στις λύσεις. Πού ξέρεις ότι ο Τάκης υπερτερεί μόνο στο ύψος κι αυτό αρκεί? Πού ξέρεις για ποιον ακριβώς λόγο θα σε κοιτάξει κάποια με 'απαξίωση'? Γιατί θεωρείς ότι το μόνο αξιοπρόσεκτο επάνω σου είναι το ύψος? Ναι ζεις σε μια κοινωνία που στατιστικά η πλειοψηφία έχει κάποια χ γούστα... Γιατί όμως πιστεύεις πως όλοι οι υπόλοιποι είναι καταδικασμένοι? Τα δεύτερα ξαδέρφια μου είναι όλοι κοντοί.... είναι επίσης όλοι με σχέσεις και οικογένειες. Αν τώρα μου πεις ότι όλες αυτές έχουν κάποιο... κουσούρι.... εεε δεν βγάζουμε άκρη :) Οκ δεν νιώθεις εσύ ο ίδιος αρρενωπός, αφού μάλιστα όπως λες έχεις και baby face. Αυτό όσο κι αν δεν το πιστεύεις, εκπέμπεται και μετράει. Οι πεποιθήσεις μας κι οι ανασφάλειες μας 'φαίνονται' και επηρεάζουν τους γύρω μας πολύ περισσότερο από τα προφανή.

  9. #144
    Quote Originally Posted by Zamanfu View Post
    Και όπως έχω πει πιο πάνω,δεν είναι μόνο το ύψος αλλά μικροδείχνω κι όλας.Είμαι 26 και με τα βίας με κάνει κάποιος 20.Έχω Baby face και είναι και η σωματοδωμή μου τέτοι που θυμίζει πολύ νεότερο από την ηλικία μου.Από ότι έχω καταλάβει είναι ο τέλειως συνδυασμός για να ξενερώσει μια γυναίκα μαζί μου σε ότι έχει να κάνει με το ερωτικό πάντα.Σε θέμα παρέας μπορώ να σου πω οτι την παρέα μου την εκτιμούν και την αναζητούν πολλοί και πολλές.
    Να πλησιάζεις κοπέλες του αναστήματος σου. 1.68 δεν ειναι καποιος κοντος. Σ αυτο το υψος ή λίγο πιο κατω υπάρχουν ωραίες κοπέλες. Τι εκανες σ αυτο? Αμα πας σε πιο ψηλη απο σενα λογικο ειναι να κοιταζει με την πρώτη ματια το ύψος. Εκτος κι αν εχεις βιτσιο ή εχεις γουστο με τις πιο ψηλες σου ή καποια συγκεκριμενη που την θες ή καποια απόρριψη που σε πείραξε. Αμα σκεφτεσαι συνεχεια το υψος και ότι μικροδείχνεις αυτο θα σου ριξει την αυτοεκτιμηση, κι αυτο με τη σειρα του μεταβαλλει, χωρις να το καταλαβαινεις, την εικονα που βγαζεις προς τα εξω για σενα πχ δειχνεις αβεβαιος γι αυτο που κανεις κι αυτο που εισαι, ντροπαλός, αγχώδης, μη αποφασιστικος, χαμηλης αυτοπεποιθησης και λοιπα τετοια και τετοια χαρακτηριστικα απωθουν τις γυναικες. Μήπως ο λόγος της απόρριψης (δε μιλω γι αυτες με τις οποίες υπάρχει διαφορα ύψους) τελικα να ναι αυτος? Πας δλδ να μιλησεις καποιας με τη σκεψη σου επικεντρωμενη στα χαρακτηριστικα αυτα κι αυτο βγαζει αναλογη σταση εναντι της κι ο λογος απορριψης τελικα ειναι η σταση αυτη και όχι τα σωματικα χαρακτηριστικα? Ε δεν σου εχουν πει όλες σε απορριπτω λόγω υψους. Υπαρχουν ψηλοι και σωματωδεις που λόγω χαρακτηρα ειναι μονοι ή τους πλησιαζεουν οι γκομενες αλλα αμα τους γνωρισουν σαν χαρακτηρες τους παρατανε. Επειδη τις πειργραφες σου τις εχεις αναγαγει στο επικεντρο του ειναι σου. Μήπως εχεις παραμελήσει το τι βγαζεις προς τα εξω? Και για το σωματοτυπο, γιατι δε ξεκινας γυμναστηριο?
    γιάννης

  10. #145
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Επισης μπορεις να γινεις σελεμπριτι με καποιο τροπο ή πλουσιος, οπου εκει πλεον δεν παιζει ρολο η εμφανιση σου. Ο νικος ριζος ας πουμε και ο βουτσας εχουνε πηδηξει το μισο θεατρο. Και ο αλεξανδρακης το ιδιο. Και στο εξωτερικο μπορεις να δεις ατομα πχ ντανι ντεβιτο κλπ. Στο λεω γτ εχει τυχει να δω με τα ματια μου σε παρεα με καποιον πασιγνωστο το τι χαμος γινοτανε απο γκομενες που του την πεφτανε στην ψυχρα και δινανε τηλεφωνα για να τις πηδηξει. Ο τυπος δε εμφανισιακα ειναι κατω του μετριου. Κατα τ αλλα πιστευω οτι εχεις δικιο με το θεμα σου και καλα κανεις κ το σκεπτεσαι γιατι σε αποκλειει απ το να βρεθεις με γυναικες που σου ριχνουνε στο υψος, χωρις καν να σε γνωρισουν. Απλα σκεψου οτι η εμφανιση παιζει ρολο ουτως ή αλλως και οχι μονο στα γκομενικα. Εσυ αν δεις τον βιν ντιζελ και τον ντανι ντε βιτο, θα νιωσεις το ιδιο? Ο πρωτος σε κανει κ φοβασαι. Εσυ ας πουμε βλεπεις ολες τις γυναικες το ιδιο ανεξαρτητου εμφανισης? Δε νομιζω. Δεν ειπε κανεις οτι στις σχεσεις μετραει μονο να σαι καλος χαρακτηρας ή να ταιριαζεις μονο πνευματικα. Παντως αν θες να προσεγγισεις καποια που σε περναει πολυ, εγω θα λεγα να το κανεις, εστω και αν ειναι δυσκολο. Εγω ειμαι 1,80. Εχει τυχει να φλερταρω κ λιγο ψηλοτερη (με παπουτσια) και τα φτιαξαμε. Για σημαντικα ψηλοτερη ειναι δυσκολο να πας, αλλα οπως εχεις παρει αποφαση οτι δε μπορεις να εισαι με την καμερον ντιαζ ας πουμε, ομοιως δε μπορεις κ με πολυ ψηλοτερες στη ζωη αυτη. Για το σωματοτυπο δωσε περισσοτερες πληροφοριες να σου προτεινω. Εισαι μαλλον εκτομορφος.
    Last edited by kerasi; 03-07-2013 at 08:49.

  11. #146

    Cool

    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Επισης μπορεις να γινεις σελεμπριτι με καποιο τροπο ή πλουσιος, οπου εκει πλεον δεν παιζει ρολο η εμφανιση σου. Ο νικος ριζος ας πουμε και ο βουτσας εχουνε πηδηξει το μισο θεατρο. Και ο αλεξανδρακης το ιδιο. Και στο εξωτερικο μπορεις να δεις ατομα πχ ντανι ντεβιτο κλπ. Στο λεω γτ εχει τυχει να δω με τα ματια μου σε παρεα με καποιον πασιγνωστο το τι χαμος γινοτανε απο γκομενες που του την πεφτανε στην ψυχρα και δινανε τηλεφωνα για να τις πηδηξει. Ο τυπος δε εμφανισιακα ειναι κατω του μετριου. Κατα τ αλλα πιστευω οτι εχεις δικιο με το θεμα σου και καλα κανεις κ το σκεπτεσαι γιατι σε αποκλειει απ το να βρεθεις με γυναικες που σου ριχνουνε στο υψος, χωρις καν να σε γνωρισουν. Απλα σκεψου οτι η εμφανιση παιζει ρολο ουτως ή αλλως και οχι μονο στα γκομενικα. Εσυ αν δεις τον βιν ντιζελ και τον ντανι ντε βιτο, θα νιωσεις το ιδιο? Ο πρωτος σε κανει κ φοβασαι. Εσυ ας πουμε βλεπεις ολες τις γυναικες το ιδιο ανεξαρτητου εμφανισης? Δε νομιζω. Δεν ειπε κανεις οτι στις σχεσεις μετραει μονο να σαι καλος χαρακτηρας ή να ταιριαζεις μονο πνευματικα. Παντως αν θες να προσεγγισεις καποια που σε περναει πολυ, εγω θα λεγα να το κανεις, εστω και αν ειναι δυσκολο. Εγω ειμαι 1,80. Εχει τυχει να φλερταρω κ λιγο ψηλοτερη (με παπουτσια) και τα φτιαξαμε. Για σημαντικα ψηλοτερη ειναι δυσκολο να πας, αλλα οπως εχεις παρει αποφαση οτι δε μπορεις να εισαι με την καμερον ντιαζ ας πουμε, ομοιως δε μπορεις κ με πολυ ψηλοτερες στη ζωη αυτη. Για το σωματοτυπο δωσε περισσοτερες πληροφοριες να σου προτεινω. Εισαι μαλλον εκτομορφος.
    Ναι είμαι εκτόμορφος, πως λέμε πεντάμορφος/η εγώ είμαι ακόμα πιο όμορφος, εκτόμορφος! :cool:
    Τί σελέμπριτι και πλούσιος ρε συ;Λες δηλαδή να τα παρατήσω όλα και να αρχίσω από αύριο καριέρα στο χώρο του θεάματος;
    http://www.youtube.com/watch?v=Vr1T-uvg_vU

  12. #147
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Quote Originally Posted by Zamanfu View Post
    Ναι είμαι εκτόμορφος, πως λέμε πεντάμορφος/η εγώ είμαι ακόμα πιο όμορφος, εκτόμορφος! :cool:
    Τί σελέμπριτι και πλούσιος ρε συ;Λες δηλαδή να τα παρατήσω όλα και να αρχίσω από αύριο καριέρα στο χώρο του θεάματος;
    Μπα...όσοι πήραν,πήραν.Κρίμα για τα μάτια μας και τα αυτια μας βέβαια αλλα πήραν αρκετοί.Νο μπάτζετ πλέον ξες :P

  13. #148
    Χωρίς πλάκα τώρα , ναι ο σωματώτυπός μου είναι εκτομορφικός.Μέχρι τα 19 ήμουν αθλητής,έκανα πρωταθλητισμό.Από τα 19 εως και τώρα γυμνάζομαι κάθε μέρα , τρέξιμο και ασκήσεις διάφορες , και λίγα βάρη.Φαντάζομαι πως εσύ όταν λες να πάω γυμναστήριο εννοείς να κάνω βάρη για να πάρω όγκο.Το έχω σκεφτεί αλλά το σώμα μου είναι υγιέστατο και σε πολύ καλή κατάσταση, νομίζω πως για το μέγεθός μου είναι ότι πρέπει, και εκτός από αυτό δεν θέλω να φουσκώσω δεν μου αρέσει το φούσκωμα.Γατί για να πάρω κιλά θα πρέπει να κόψω το τρέξιμο και να κάνω άλλη γυμναστική τελείως από αυτή που κάνω και να πλακωθώ και στις διατροφές.Αλλά δεν θέλω είμαι πολύ ικανοποιημένος με τη γυμναστική που κάνω και με τη φυσική μου κατάσταση και δεν θέλω να την αλλάξω...
    http://www.youtube.com/watch?v=Vr1T-uvg_vU

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910

Similar Threads

  1. ΦΑΓΟΥΡΑ ΣΤΟ ΣΩΜΑ
    By minaspap in forum Χρόνιος Πόνος, Ψυχολογία Ασθένειας/Υγείας
    Replies: 14
    Last Post: 20-06-2023, 00:28
  2. Φοβάμαι το σώμα μου...
    By KaterinaA in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 19-04-2011, 11:12
  3. Σε μια σχεδια μια ζωη....σε ενα σωμα!!!
    By ΟΔΥΣΣΕΙΑ in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 41
    Last Post: 04-09-2010, 17:19
  4. καταστρεφοντας το σωμα μου..
    By Αρτεμις in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 6
    Last Post: 19-02-2010, 16:07
  5. το σώμα μας και η κατάθλιψη
    By fly in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 14
    Last Post: 19-02-2008, 10:56

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •