Σχέση με παρθένα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    9

    Σχέση με παρθένα

    Είμαι 22 χρονών έχω σχέση με μια κοπέλα λίγο μικρότερη που είναι επίσης παρθένα. Έχουμε σχέση εδώ και 4 μήνες αλλά δεν έχουμε κάνει σεξ παραμόνο προκαταρκτικά. Γενικά έχουμε καλή επικοινωνία. Στην αρχή είχαμε σχέση από απόσταση τώρα όμως όχι.. Αυτή είχε μακροχρόνια σχέση στην οποία όμως δεν έκανε σεξ. Από την αρχή της σχέσης πάνω στα προκαταρκτικά της ζητάω σεξ αλλά αυτή βρίσκει δικαιολογίες και το αναβάλλει σαν να έχει κάποια φοβία. Δεν είναι δεκτική στο δάχτυλο αλλά της αρέσουν τα διάφορα χάδια εκεί κάτω. Το συζητήσαμε αλλά μου λέει ότι δε ξέρει τι φταίει. Έχουμε μπει σε μια ρουτίνα: που κάνουμε ό ένας τον άλλον να τελειώνει με προκαταρκτικά παιχνίδια χωρίς διείσδυση. Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι έτσι έχει μάθει να λειτουργεί σε όλες τις σχέσεις και δε ξέρω τι να κάνω για να κάνουμε τελικά σεξ. Εμένα μου αρέσουν τα προκαρκτικά αλλά θέλω επιτέλους να κάνω σεξ. Έχετε να προτείνεται κάποιον τρόπο για να μπορέσουμε τελικά να προσχωρήσουμε;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Με τον γκομενο που ειχε τοσα χρονια πριν απο σενα, πως τα καταφερε και το τρεναρε?

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    καπια αρνιτικη εμπειρια με αντρα ειχε οποτε μη τη πιεζεις κ συ κ της θυμιζεις το προηγουμενο

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    μηπως απλα δν νιωθει ετοιμη? Δν ειναι κατι παραξεννο αυτο... Προσπαθησε να κερδισεις τν εμπιστοσυνη της...κ απλα περιμενε αν μπορεις!
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    λεει εχει καπια φοβια.. αυτες συνηθως δε κερδιζονται τοσο απλα πρεπει να ξερεις να τις ψυχολογισεις για να σου κατσουν...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Έ ρε προβλήματα που έχει ο κόσμος...είναι ένα θέμα το να μην έχεις κάπου να βάλεις το δάχτυλο σου.
    Μ'αρεσει που οι άλλοι το παίρνουν και στα σοβαρά όμως...
    "Μοναξιά" δεν ξέρω αν trollαρεις, είτε όμως συμβαίνει αυτό είτε όχι έχεις προβλήματα αδερφέ και δεν είναι αυτά που γράφεις...

    Απο προηγούμενο post του:
    Quote Originally Posted by Μοναξιά View Post
    Με λένε Νάσο και κατοικώ σε μια μικρή επαρχιακή πόλη.Εκανα σοβαρή σχέση με μια κοπέλα εδω και 1 χρόνο. Είναι 3 χρόνια μικρότερη μου. Εγω είμαι 25..
    Μακάρι να σταματούσε γενικά ο κόσμος του forum να παίρνει στα σοβαρά την κάθε βλακία που γράφεται και να απαντάει σε αυτή.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    9

    Σορρυ αλλά

    Μιλάω για το ίδιο πρόσωπο και έχω το ίδιο πρόβλημα. Ξαναέστειλα με παραπανω λεπτομέρειες. Προφανώς και τα στοιχεία πχ χρονος , όνομα δεν είναι πραγματικά γιατι δε θελω να φωτογραφίζω το ποιος είμαι. Το πρόβλημα υπάρχει και ζητάω συμβουλη.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Με τον γκομενο που ειχε τοσα χρονια πριν απο σενα, πως τα καταφερε και το τρεναρε?
    Του έλεγε κάπια στιγμή..Αλλά εν ερχόταν ποε η στιγμη. α ιδια δηλαδή

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by hapydays View Post
    μηπως απλα δν νιωθει ετοιμη? Δν ειναι κατι παραξεννο αυτο... Προσπαθησε να κερδισεις τν εμπιστοσυνη της...κ απλα περιμενε αν μπορεις!
    παραπέρασε καιρός για να μην μου έχει εμπιστοσύνη

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μα αγορι μου αφου το λες και μονος σου εχει καπια φοβια

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Εγώ εξακολουθώ να πιστεύω πως α)εσύ εχεις κάποιο πρόβλημα ή β)τρολλάρεις.
    Μέσα σε ένα διάστημα 2 μηνών έχεις ανοίξει 3 θέματα για το πως δεν σε αφήνει η υποτιθέμενη κοπέλα σου 18 χρονων να την, σορρυ κιολας, πηδήξεις ...Αυτό μου δείχνει πως το άτομο στην ιστορία σου μάλλον είναι κάπως λυσσασμένο αφού το ξεκίνησε αυτό απο την αρχή της σχέσης τους.
    Αν λοιπόν μπήκε αυτό το άτομο σε ένα δημόσιο χώρο να ανοίξει 3 θέματα για το "προβλημα" αυτό μέσα σε ένα διάστημα 2 και κάτι μηνών, φαντάζομαι πόσο πιεστικός θα είναι στην σχέση του με την εν λόγω κοπέλα. Θα την κυνηγάει με το ...δάχτυλο! Λογικό είναι να μην νιώθει λοιπόν άνετα. Αντί να σεβαστεί τα όρια και τις επιθυμίες της μπαίνει λοιπόν σε έναν δημόσιο χώρο να α)ρωτήσει αν εχει πρόβλημα η κοπέλα που δεν κάθεται να την αυτώσεις? ή β)να μάθει τρόπους για το πως θα καταφέρει να την αυτώσει? Καταλαβαίνεις γιατί δεν μπορώ να σε πάρω στα σοβαρά.
    Α...και να μην ξεχάσω πως δεν έχεις παρουσία στο φορουμ αυτό και που φαινομενικά μπαίνεις μονο και μονο για να εκφράσεις τον προβληματισμό σου αυτό αλλά μπήκες στον κόπο να απενεργοποιήσεις τα pm? Καλή προσπάθεια....δεν με πείθεις.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Tomhet View Post
    Εγώ εξακολουθώ να πιστεύω πως α)εσύ εχεις κάποιο πρόβλημα ή β)τρολλάρεις.
    Μέσα σε ένα διάστημα 2 μηνών έχεις ανοίξει 3 θέματα για το πως δεν σε αφήνει η υποτιθέμενη κοπέλα σου 18 χρονων να την, σορρυ κιολας, πηδήξεις ...Αυτό μου δείχνει πως το άτομο στην ιστορία σου μάλλον είναι κάπως λυσσασμένο αφού το ξεκίνησε αυτό απο την αρχή της σχέσης τους.
    Αν λοιπόν μπήκε αυτό το άτομο σε ένα δημόσιο χώρο να ανοίξει 3 θέματα για το "προβλημα" αυτό μέσα σε ένα διάστημα 2 και κάτι μηνών, φαντάζομαι πόσο πιεστικός θα είναι στην σχέση του με την εν λόγω κοπέλα. Θα την κυνηγάει με το ...δάχτυλο! Λογικό είναι να μην νιώθει λοιπόν άνετα. Αντί να σεβαστεί τα όρια και τις επιθυμίες της μπαίνει λοιπόν σε έναν δημόσιο χώρο να α)ρωτήσει αν εχει πρόβλημα η κοπέλα που δεν κάθεται να την αυτώσεις? ή β)να μάθει τρόπους για το πως θα καταφέρει να την αυτώσει? Καταλαβαίνεις γιατί δεν μπορώ να σε πάρω στα σοβαρά.
    Α...και να μην ξεχάσω πως δεν έχεις παρουσία στο φορουμ αυτό και που φαινομενικά μπαίνεις μονο και μονο για να εκφράσεις τον προβληματισμό σου αυτό αλλά μπήκες στον κόπο να απενεργοποιήσεις τα pm? Καλή προσπάθεια....δεν με πείθεις.
    εγω νομιζω οτι επικεντρωθηκε πολυ στο σεξ ενω το προβλημα δεν ειναι αυτο αλλα πως βλεπει αυτη η κοπελα τους αντρες.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Αμα ειναι παρθενα δωσε της χρονο αμα την θες πραγματικα..Αν θες μονο να μαμησεις ελπιζω να μην εισαι η πρωτη εμπειρια της!Δεν ανοιγουν ολες ποδια με το καλημερα..

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Αμα ειναι παρθενα δωσε της χρονο αμα την θες πραγματικα..Αν θες μονο να μαμησεις ελπιζω να μην εισαι η πρωτη εμπειρια της!Δεν ανοιγουν ολες ποδια με το καλημερα..
    αμ ετσι δε θα του κατσει με το να της λεει για σεξ 24 ωρες θελει αλλη τεχνικη αυτη..

  15. #15
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    αμ ετσι δε θα του κατσει με το να της λεει για σεξ 24 ωρες θελει αλλη τεχνικη αυτη..
    Ω θεοι....!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Πώς θα ξεπεράσει τις αναστολές της η παρθένα;
    By alexandergreek in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 189
    Last Post: 10-10-2016, 19:04
  2. Σεξ με παρθένα με φοβίες
    By Μοναξιά in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 12-06-2013, 22:28
  3. Παρθένα ετών 27;
    By Thania in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 06-06-2013, 14:00
  4. Σχεση με παρθενα
    By κωστας12345 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 03-07-2012, 08:47
  5. Replies: 10
    Last Post: 30-08-2011, 19:34

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •