Πονάω... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: Πονάω...

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Οκ καταλαβα. Υπαρχει καποια σχολη που σ αρεσει?

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Eva1995 View Post
    οι περαστικοι οχι οποιοι να ναι...απο εκεινους που με γνωριζουν.. εμφανισιακα ενταξει δεν ειμαι και κανα τοπ μοντελ αλλα δεν εχω κατι το περιεργο ουτε ποτε μου ειχα περιττα κιλα για να γινω αντικειμενο σχολιασμου πανω σ'αυτο.Ισα ισα 170 ειμαι κ 54 kg,καστανα ανοιχτα μαλλια κ καστανα ματια (δεν μπορω να βαλω και φωτο για να σου φυγει η περιεργεια!). Τωρα αν φταινε τα γυαλια μου τι να πω..Οτι και να μην αρεσει παντως στην εμφανιση μου δεν ειναι σωστο να φερονται ετσι. Τοσο ανοητοι ειναι που δεν μπορουν να καταλαβουν πως η πραγματικη ομορφια του ανθρωπου βρισκεται στην ψυχη.Δεν μπορω να κατσω να καταγραψω τι εχω ακουσει απο περαστικους..Αλλοι μπορει να διαδωσουν φημες οτι ειμαι χαζη και φυτο,αλλοι πως ειμαι μπαζο κτλπ.., αλλοι οταν με βλεπουν χαζογελανε,αλλος μου λεει "πως εισαι ετσι",αλλοι να με δουλευουν με σαχλαμαρες κ με χυδαια αστεια.Με λιγα λογια πες το και bullying. Το θεμα ειναι πως δεν εχω ενοχλησει ποτε κανεναν απο αυτα τα ατομα.....
    Αν κατσω να καταμετρησω ολους αυτους που με κοροιδεψαν θα ειναι τοσοι πολοι που θα χασω το λογαριασμο... αρα μην ασχολισαι με οτιδηποτε πετυχεις μου εχει τυχει ακομα και να μπω σε ενα πολυκαταστημα και να δω τον σεκιουριτι να χαχανιζει... σα να του καθαριζουνε αυγα.. οστοσο εγω πιστευω οτι ειμαι πολυ γλυκουλης και εχω πολα καλα στιχεια απλα οι αλλοι δε μπορεσαν να καταλαβουν οτι εκαναν φονο για 5 η 6 κιλα που με βρηκαν ελαφρυτερο.χρονια πιστευα οτι αυτοι που ειχαν καλυτερη εξωτερικη εμφανιση ηταν καλυτεροι απο μενα αλλα στη πορεια διαπιστωσα οτι τα πραγματα δεν ηταν ετσι αφου το μονο που μπορει να πετυχει καπιος αν ασχολιθει μονο με την εμφανιση ειναι να κοιμηθει με χιλιες γκομενες που θα ερθουν νυχτα και θα φυγουν πρωι.η εμφανιση απο μονη της δεν ειναι ποτε αρκετη αν δε συνοδευεται απο μυαλο. τωρα για οσουν πιστευουν οτι ειμαι χαζος παλι θα χασω το λογαριασμο αν το ψαξω... αυτο επισης που λες μοιαζει πολυ με αυτο που μου ειχε πει καποτε ενας φιλος την ομορφια που εχεις μεσα σου οπιος δε τη νιοσει θα ειναι ανιδεος για αυτο ουτε θα το μετανιωσει.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    339
    like, like, like....
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    το μονο που μπορει να πετυχει καπιος αν ασχολιθει μονο με την εμφανιση ειναι να κοιμηθει με χιλιες γκομενες που θα ερθουν νυχτα και θα φυγουν πρωι

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    αθηνα
    Posts
    300
    τι κακα που ειναι τα παιδια ρε πουστη μου.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Ποναω πολυ....
    By aliki23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 10-01-2013, 04:56
  2. πονάω αβάσταχτα
    By Έλλη in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 24
    Last Post: 13-07-2011, 04:53
  3. ΠΟΝΑΩ
    By Oneiroplasmenos in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 10
    Last Post: 17-02-2010, 10:04
  4. ποναω
    By mstrouf in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 47
    Last Post: 20-09-2009, 20:19
  5. ΠΟΝΑΩ
    By fly in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 27-07-2007, 14:09

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •