Δεν μπορώ να χωρίσω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    10

    Δεν μπορώ να χωρίσω

    Παιδιά γεια σας!
    Θέλω την βοήθεια σας!

    εδώ και 4 χρόνια είμαι σε μία σχεση με παντρεμένο. Η σχέση ήταν καλή από την αρχή κατάλαβα το λάθος μου και ήθελα να χωρίσω αυτός δεν μου άφηνε έκλαιγε σαν μωρό παιδί. Έ τσι περάσαν 4 χρόνια με κλάμματα και από τις δυο πλευρές. Εγώ να απαιτώ αυτός να δίνει όσο μπορεί εγώ να απειλώ με χωρισμούς και αυτόσ να κλαίει. Φτάσαμε στο σημείο να ανταλλάξουμε βαριές κουβέντες εγώ να τον αποκαλώ ψεύτη και εκμεταλευτή και αυτός εκβιάστρια. Χτες μετά από έντονο καβγά με πήρε τηλέφωνο και με είπε αυτές τις μέρες να μηλήσουμε για την σχέση μας και εγώ ήμουν κάθετη αν δεν χωρίσει σχέση τέλος. Αυτός λέει η σχέση δεν τελείωσε. Τον αγαπώ και αυτός πιστεύω ότι με αγαπάει αλλά δεν μπορεί να συνεχιστει η σχέση κάτω από αυτά τα δεδομένα να κάνει έρωτα με άλλη γυναίκα να έχει τα παιδιά του και εγώ να είμαι ο μπούφος. 'Οταν τον είπα ότι θα πάω και εγώ με άλλον άντρα νευρίασε και με είπε ότι δεν φέρομαι καλά. Σας παρακαλώ πέστε μου εάν βρεθούμε να μηλήσουμε πως να το χειριστώ θέλω πλέον να ζήσω μια καλή ζωη χωρις κλάματα και βάσανα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Γεια σου κρινη. Αφου λοιπον δεν ειναι ευτυχισμενος στο γαμο του, γιατι δεν εχει χωρισει εδω και τοσο καιρο?

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ομολογω οτι μπερδευτικα και δε καταλαβα τι ενοουσες αλλα ξαναδιαβασα και καταλαβα.. βασικα το γνωριζες ομως οτι ηταν παντρεμενος αρα εμπλεξες με τη θεληση σου ετσι τωρα να τους λες να χωρισει εμενα μου φαινετε λιγο καπως γιατι εκτος του οτι με αλλη γυναικα μπορει να παει ακομα και αν χωρισει δε νομιζω να χωρισει αλλα αν περα απο αυτο περνας καλα και ετσι γιατι να το τραβας το θεμα? ε πηγενε και συ με αλλον να πατσισετε...και οπου παει ο δρομος..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    κρινη χαραμισες ηδη 4 χρονια!!! μν το καθυστερεις αλλο!! αν ηθελε να χωρισει θα το ειχε ηδη κανει , αν κ δν επρεπε απο τν αρχη να βαλεις τν εαυτο σου σε αυτο το τριπακι!!!
    ξεκαθαρισε τη θεση σου κ ασ΄τον να παει απο κει που ΄ρθε!!! δν εισαι διαθεσιμη να περιμενεις αλλο φανταζομαι...
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by hapydays View Post
    κρινη χαραμισες ηδη 4 χρονια!!! μν το καθυστερεις αλλο!! αν ηθελε να χωρισει θα το ειχε ηδη κανει , αν κ δν επρεπε απο τν αρχη να βαλεις τν εαυτο σου σε αυτο το τριπακι!!!
    ξεκαθαρισε τη θεση σου κ ασ΄τον να παει απο κει που ΄ρθε!!! δν εισαι διαθεσιμη να περιμενεις αλλο φανταζομαι...
    γιατι δε μπορει να ψαξει ταυτοχρονα για αλλον καν να κανει παραληλη σχεση και αυτη? αν περναει καλα με αυτον δεν ειναι απαραιτητο να τον στειλει αλλα να κανει και αυτη το ιδιο με αλλη αυτος με αλλη και αυτη δεν ειναι απαραιτητο να τα χαραμησε μπορει να περναγανε καλα τα βραδυα

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    10
    Παιδιά το ότι τον πιέζω να χωρίσει αυτός μου έδωσε τέτοιες ελπίδες και τώρα θέλει να μηλήσουμε πως να τοποθετηθώ για να δώσω μια οριστική λύση στο πρόβλημα;

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ενα πραγμα δε καταλαβα υπαρχουν φορες που περνας καλα με αυτον??

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    10
    Αλέξανδρε όσο περνάει ο καιρός οι απαιτήσεις αυξάνονται γιατί λες δεν ήρθε η ώρα να κάνεις κάτι και για μένα; Αυτό που με πλήγωσε πολύ είναι ότι τους τελευταίους 4 μήνες δεν ερχόμασταν σε επαφή λόγω μιας ασθένειας του που την ήξερα με τα λεγόμενα του μόνο εγώ και δεν μου καθόταν κάτι καλά τον ρώτησα δεν έχεις κάνει τίποτα όλο αυτό τον καιρό; και τι μου απάντησε να χαρείς μόνο μία φορά με την γυναίκα μου και όταν τον είπα τέλος!!! είχε το θράσος να μου πει με δεν πήγα με καμία άλλη και ότι δεν αναγνωρίζω την αγάπη του για μένα γιατί δεν ήρθε με μένα αφού με αγαπά; ο καρ.... να τον πει κανείς και τώρα μου λέει δεν κατάλαβες καμία σχέση δεν τελείωσε
    Last edited by ΚΡΙΝΗ; 22-09-2013 at 16:46.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    Quote Originally Posted by ΚΡΙΝΗ View Post
    Παιδιά το ότι τον πιέζω να χωρίσει αυτός μου έδωσε τέτοιες ελπίδες και τώρα θέλει να μηλήσουμε πως να τοποθετηθώ για να δώσω μια οριστική λύση στο πρόβλημα;
    ποσο χρονων εισαι???
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Εσυ τον θελεις για μονιμη σχεση? Και για ποιους λογους δε χωριζει? Τι σου λεει? Γτ δε νομιζω να ξενοπηδαγε αμα ειχε ενα σωστο γαμο.

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    10
    39 είμαι και αυτός 48

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    10
    Εγώ τον αγαπώ η αλήθεια είναι ότι αυτά τα 4 χρόνια δεν πήγε με την γυναίκα του πουθενά για να μην στεναχωριέμε βγαίνουν χωριστά μόνο σε μία βαπτιση που μου το είπε διότι δεν ήταν κανένα από τα παιδιά του για να την πάει. Δεν χωρίζει λέει για τα παιδιά για λόγους οικονομικούς πως θα ζήσουμε που θα μήνουμε . Οσο για τον γάμο αν δεν ήταν σωστός δεν θα πηγιανε και με την γυναίκα του.Κλαίει΄΄οομως ρε συ όταν κλαιω εγώ κλαιει και αυτός.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    xaxaxaxaxaxaxaxaxa! Ελα κρινη, πες οτι εισαι τρολ και μπηκες να σπασεις πλακα κυριακατικα...!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    κρινη παιδακια εχεις??? αν οχι δν θα ηθελες??? κ επειδη μπερδευτηκα λιγο... θες τοποθετηση στο πως να χωρισεις μαζι του ή στο πως να χωρισει αυτος τη γυναικα του???
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    xaxaxaxaxaxaxaxaxa! Ελα κρινη, πες οτι εισαι τρολ και μπηκες να σπασεις πλακα κυριακατικα...!
    λες να μας δουλευει ρε κερασι??? χαχαχαχαχααχαχα
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. θέλω να χωρίσω!! μπορώ;;;;;;;;;;;
    By miss rainbow in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 28-07-2012, 00:39
  2. Θελω να χωρισω και δεν μπορω...
    By r.f. in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 24-04-2012, 14:12
  3. φοβαμαι να χωρισω
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 05-08-2011, 00:55
  4. να χωρισω η οχι;
    By psipsini in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 29
    Last Post: 04-08-2011, 15:08
  5. Δυσκολεύομαι να χωρίσω!
    By dream! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 19-04-2011, 23:51

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •