ομοφυλοφιλια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    ΕΛΑΔΔΑ
    Posts
    11

    ομοφυλοφιλια

    Καλησπερα !!!!Για παρα μα παρα πολυ καιρο παρακολουθω διαφορα φορουμ μεχρι την στιγμη που αποφασησα να περασω απο την απραξια στην πραξη..
    Κουραστηκα ποια να ειμαι διαφορετικος και δεν λεω ποοο τι επαθα ειμαι gay οπως αντιδρα αρκετος κοσμος απλα η ζωη μ για πλ καιρο δεν με αφησε να αντιλιφθω τι γινετε σε αυτην..οι γονεις μ ξαφνικα χωρισαν και αναγκαστικα ακολουθωντας την μανα μ αλλαξα μερος κατοικοιας..δεν λεω πως επειδη χωρισαν ξαφνικα αρχισα να εχω ομοφυλικα αισθηματα αυτα τα ειχα αντιληφθη πριν απλα στην ηληκεια τον 14 ολα ειναι περιεργα...απο μια αποψη κατα την αντιλυψη μ ηταν οτι θα μπορουσα να κανω μια νεα εντελος νεα αρχη με την ζωη μ....τα πραγματτα στην αρχη ολα ηταν μια χαρα, προσαρμωστηκα αρκετα γρηγορα στην νεα μ ζωη απεκτησα πλ καλους φιλους και ολα πηγεαν μια χαρα δλδ ειχα μια φυσιολογικη ζωη για την ηλικεια μ,αλλα λογο χαρακτηρα ειμαι αντιδραστικος και πλ πλ πεισματαρης η παρεα μ και εγω χαθηκαμε...μετα απο λιγο καιρο αρχησα να κανω παρεα με ενα παρεα 2 χρονια κοντα μεχρι την στιγμη που εντελος και ειλικρινα εντελως απροσμενη στιγμη φιλιθηκα με τον καυτερο μου φιλο,ηταν αμιβαιο..απο εκει και μετα η φιλικη μας σχεση παρεμενε κανονικα με μερικες στιγμες (αδυναμιας)αλλα μονο προκαταρκτικα πραγματα τπτ περισσοτερο,μετα απο καιρο λογο διαφορων αλλα ασχετων με το θεμα λογων απομακρινθηκαμε τελειος...μετα απο σχεδον 2 χρονια ακριβος βρεθηκαμε για καφε σπιτι μ αλλα δεν υπηρχε στο μυαλο μ η προσμωνη κατι να γινει μεταξυμας απλα ηθελα να δω τι κανει και πως περνα...μετα απο 4 ωρες κουβεντας και χαζομαρας και αρκετου κρασιου σε νορμαλ κατασταση ομως ξανα ειχαμε την στιγμη μας....αλλα δεν ενιωσα πλ μεγαλη(λαχταρα)περαν του πρωτου φιλιου μας ..μετα απο λιγο εφυγε και δεν τον εχω δει γυρο στους 4 μηνες τωρα....αυτο που θελω μετα απο ολα αυτα ειναι οτι δεν νιωθω ουτε ερωτευμενος μαζι του ουτε παρακαλω να ξανα εχουμε καποια επαφη,,μ ειναι σαν πληγη στην ζωη μου που ωρες ωρες σκεφτομαι μακαρι να μην ειχε γινρι τπτ ποτε αλλα απο την αλλη το αντιθετο.αυτα α και να πω οτι δεν εχω σεξουαλικες σχεσεις γενικα...ουτε και συντροφο αν και καποιε φορες φανταζομαι πως θα ηταν να ειχα εναν συντροφο ή μια συντροφο στην ζωη μ,,,μου αρεσει η μοναξια αλλα ωρες ωρες με διαλυει.Το κειμενο το εγραψα ως εξωτερικη σκεψη γτ δεν εχω σε ποιον αλλον να τα πω και ο ευαυτος μ βαρεθηκε να το συζηταμε ολη την ωρα,,,οποιοδηποτε σχολιο η παρατηρηση ευπροσδεκτη!!!!
    Last edited by xamenos; 01-10-2013 at 02:58.

  2. #2
    καλησπερα,αρχικα επειδη μπερδευτικα λιγακι εισαι gay ή επιλεγεις συντροφους και απο τα δυο φυλα??? σε ρωταω γιατι ειναι τελειως διαφορετικο αλλη ψυχολογια τελειως...σε ρωταω γιατι ειχα φιλους gay....βασικα ποσο χρονον εισαι???? και γενικως ειχες ποτε σεξουαλικη επαφη ????

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    ΕΛΑΔΔΑ
    Posts
    11
    μπορω να σου πω οτι εχω αποδεκτει οτι εχω gay πλευρα αρα οτι ειμαι ομοφυλοφιλος αλλα εχω και πλευρα του αγοριου μετην κοπελα ....π.χ ειχα σχεση με κοπελα οχι ολοκληρωμενη ομως και ημουν καλα αλλα ειχα και την (φαση)με αγορι και μ αρεσε....ειναι μπερδεμενο για εμενα...και ειμαι 20

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    ΕΛΑΔΔΑ
    Posts
    11
    Αρχικα ευχαριστω για το ενδιφερον σ!!!Απλα νομιζω οτι στιγματιστηκα απο την περιπετεια που ειχα με τον φιλο μ και απλα σκαλωσα σε αυτο και δεν εχω κανει τπτ αλλο στην ερωτικη μ ζωη ...

  5. #5
    δηλαδη???? δεν ειναι κακο να το συζητησεις ουτος η αλλος δεν σε ξερω και δεν με ξερεις...οποτε δεν χρειαζεται να αισθανεσαι καπως για αυτο....δηλαδη σου αρεσουν και κοπελες???

  6. #6
    αρχικα εισαι μικρουλης....και δευτερον απο την στιγμη που δεν ειχες ποτε σεξουαλικη επαφη με κανενα ατομο τοτε δεν μπορεις να ξερεις σιγουρα τι ακριβως σου αρεσει...απλα ηθελα να σε ρωτησω αν συννεχιζεται ολο αυτο??? δηλαδη συννεχιζεις να ελκυεσαι απο ανδρες...σου κανω τοσες ερωτησεις για να καταλαβω το προβλημα που αντιμετωπιζεις...συγνωμη!!!!

  7. #7
    και αυτο που βιωνεις μπορει και να ειναι μια απλη αναζητηση...το εχεις σκεφτει ποτε.???? αρκει να καταληξεις σιγουρα που ανεικεις και να μην αφυνεις καταπιεσμενα συναισθηματα....δεν ειναι κακο οτι και να εισαι....απλα πες μου τις σκεψεις που εχεις...

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    ΕΛΑΔΔΑ
    Posts
    11
    ναι νομιζω ελκυομαι απο αντρες βασικα και απο αντρες τελικα μαλλον εχεις δικαιο απλα ηθελα προφανος απο καποιον να το ακουσω ειναι μια απλη αναζητηση..ο χρονος θα δειξει!
    Σε ευχαριστω πλ για τον χρονο

  9. #9
    κοιτα επειδη ζουμε σε μια πολυ περιεργη κοινωνια και επειδη το εχω δει να γινεται ποτε μα ποτε μην πιστεψεις οτι κατι δεν παει καλα με εσενα ή οτι εισαι αρρωστος...να αφησεις τα συναισθηματα σου ελευθερα και να μην βαλεις τον εαυτο σου μεσα σε κατι που θα σε πνιγει....αν πραγματικα εισαι gay τοτε να το θποστιριξεις κιολας....δεν ειναι κακο....μεχρι τοτε ΠΕΡΝΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑ......:) :) :) :)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    197
    ΚΑλησπέρα και απο μενα.καλως ηρθες στο φορουμ.Βασικά για να καταλάβεις τι θελεις σκεψου τα εξής: οταν εχεις φαντασιώσεις,είναι με γυναίκες ή με άντρες? Επίσης όταν βλέπεις τσόντες προτιμάς τα ομοφυλοφυλικά ζευγάρια? Αν δεις οτι και τα δυο θέλεις τότε μάλον είσαι by sexual. Καλη επιτυχια στις αναζητήσεις σου και μην τρελένεσαι .Ουτε ο πρωτος gay θα είσαι ούτε και ο τελευταίος.

Similar Threads

  1. Ομοφυλοφιλία και μοναξιά.
    By Apostolos1988 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 36
    Last Post: 04-10-2013, 23:49
  2. Ομοφυλοφιλια
    By Anna M. in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 26-02-2013, 06:07
  3. Αγχός Σχετικα με την ομοφυλοφιλία
    By OverTheCarpet in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 15-12-2012, 00:37
  4. Ομοφυλοφιλία
    By Kassi in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 474
    Last Post: 25-07-2011, 16:33
  5. ομοφυλοφιλια
    By iraklis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 21-05-2011, 11:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •