ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟΓΝΩΣΗ....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    12

    ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟΓΝΩΣΗ....

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ...
    ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ,ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΩ, ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ..
    ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΤΥΧΕΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΩΡΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ..
    ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΤΗΣ ΦΟΙΤΗΤΙΚΗΣ ΜΟΥ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ ΗΡΘΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ.
    ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΝΩΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΘΛΟΥΜΑΙ. Η ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ ΦΙΛΙΚΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΦΥΛΛΟΥ..
    ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΜΙΑΣ ΒΟΜΑΔΑΣ ΑΥΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΣΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ, ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ (ΤΗΛΕΦΩΝΑ,ΜΗΝΥΜΑΤΑ Κ.Τ.Λ) ΜΕ ΕΚΕΙΝΗ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΔΙΩΚΕΙ ΚΥΡΙΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΙΓΟΝΤΑΡΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ (ΣΥΝ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΕΙ)..
    ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑ ΚΛΙΜΑ ΕΡΩΤΙΣΟΥ ΚΑΙ ΦΛΕΡΤ, ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΑΦΕΣ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ, ΑΦΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΤΑ ΕΡΩΤΙΚΑ Ή ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ..
    ΕΡΩΤΙΚΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΘΕΤΟΥ ΦΥΛΛΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΛΛΗ ΕΠΕΙΡΙΑ..
    ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΘΤΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ...
    ΕΚΕΙ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΗΜΑΣΤΝ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ... ΕΜΕΙΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΤΕΛΗ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΕΞΕΡΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΖΗΛΕΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΕΦΤΕ, ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ... ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΦΥΓΕ...
    Η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΤΙΚΕ ΑΛΛΑ ΣΤΑΔΙΑΚΑ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΜΑΣ ΕΦΘΕΙΡΕ..Η ΖΗΛΕΙΑ..Η ΚΟΥΡΑΣΗ..ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΤΗΣ ΚΑΙ Η ΠΙΕΣΗ ΤΗΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ...
    ΜΕΣΑ ΣΕΠΤΕΒΡΗ ΓΥΡΙΣΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΖΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΤΥΧΕΙΟ ΜΟΥ, ΝΑ ΔΩ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΦΥΣΙΚΑ..ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΕΚΔΗΛΩΤΙΚΗ ΣΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΠΙΟ ΑΠΟΜΑΚΡΗ
    ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΖΗΤΑΩ ΑΠΟ ΚΕΙΝΗ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ''ΣΧΕΣΗ'' ΑΥΤΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΑΛΛΟ ΤΗΝ ΑΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ...ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΙΚΡΟ ΤΣΑΚΟΜΟΙ..
    ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΗΘΕΛΕ ΚΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΔΕΣΜΕΥΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ..ΟΤΙ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΛΑ..ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΝΑΛΟΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΣΥ ΘΑ ΚΑΝΩ...
    ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΟΣΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...
    ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΑΖΙ, ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΦΙΛΙΑ...
    ΕΦΥΓΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΥΡΙΖΑ ΞΑΝΑ ΜΟΝΙΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΗΞΕΡΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ... ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ, ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙΑ Κ.Λ.Π...ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ..ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΕΦΩΝΟ..ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΚΑΝΩ... ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΣΩ..ΠΙΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΕΙΛΑΜΕ 2-3 ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ....

    ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΩ..??? ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΚΕΦΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ..?? ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΨΥΧΡΗ ΞΑΦΝΙΚΑ..?? ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΙΕΣΑ?? ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΣΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΤΙ....

    ΣΥΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ...
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...!!!
    Last edited by otherside; 08-10-2013 at 03:49.

  2. #2
    Member
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    athens
    Posts
    87
    εσυ τι θελεις?ειναι η πρωτη φορα που σου αρεσει καποια γυναικα?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    12
    εγώ αρχικά δεν θελώ να την χάσω από την καθημερινότητα μου γιατί πρώτα την γνώρισα ως φίλη και μετά εξελίχτηκαν τα πράγματα αλλιώς..τώρα άμα έβλεπα πως ήθελε να το πάμε σε άλλου είδους σχέση.. πάλι θα ήθελα.. ναι είναι η πρώτη φορά και γενικά είναι επιθυμεία μόνο για εκείνη, δεν μου έχει βγεί σε άλλη κοπέλα κατι τέτοιο...

  4. #4
    Member
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    athens
    Posts
    87
    κοιτα στη πορεια ισως αλλαξε γνωμη.ισως θελει απλα να μεινετε φιλες.εσενα σου αρκει αυτο;

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μαλον τη χαλασε που της ειπες τι θελει απο σενα ισως κομπλαρε εσυ τι λες

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    12
    εγώ σκέφτομαι μήπως είναι το θέμα της απόστασης και μόλις είδε πως αυτό δεν θα άλλαζε να έκανε πίσω.. άπλα και φιλικά να το πάρεις η συμπεριφόρα της είναι πολύ απρόσωπη..λες και όταν μπήκε σε εκείνο το πλοίο το καλοκαίρι για να επιστρέψει άφησε πίσω την κοπέλα που γνώρισα στην αρχή...τώρα έχω κολλήσει και το φιλικά μου φαίνεται δύσκολο..αλλά μπορώ να πνίξω τα συναισθήματα μου και να μπω στην λογική του μόνο φίλες...αρκεί να ξαναγίνει η κοπέλα που γνώρισα...

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    12
    ίσως τη πίεσα και δεν έπρεπε γιατί ήταν ήδη πιεσμένη με την εξεταστική της... πως το διορθώνεις όμως τώρα αυτό.. :/

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by otherside View Post
    ίσως τη πίεσα και δεν έπρεπε γιατί ήταν ήδη πιεσμένη με την εξεταστική της... πως το διορθώνεις όμως τώρα αυτό.. :/
    απλο ζητας συγνωμη :)

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    12
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    απλο ζητας συγνωμη :)
    το ξέρω βρε αλέξανδρε μου οτι αυτό είναι το σωστό και πολύ καλά τα λές..απλά δεν θέλω να γίνει με ένα ξερό μήνυμα ξανά..θέλω από κοντά και αυτό θα αργήσει..μέχρι τότε όμως μπορεί και να μην μιλάμε έτσι όπως την βλέπω.. εσύ πιστεύεις πως θέλει να κρατήσει φιλική σχέση ή σιγά σιγά ξεκόβει... ?

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε φτανει κατι να το ξερεις αλλα κ να το κανεις εγω εχω μιλησει πολυ ασχημα καπιες φορες κ ζητησα συγνωμη κ το εσωσα

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    12
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    δε φτανει κατι να το ξερεις αλλα κ να το κανεις εγω εχω μιλησει πολυ ασχημα καπιες φορες κ ζητησα συγνωμη κ το εσωσα
    θα συμφωνήσω..δεν αντιλέγω στο να ζητήσω συγνώμη...απλά πιστεύω πως από κοντά λύνονται καλύτερα τα προβλήματα..θέλω να βλέπω το πρόσωπο της όταν θα της το πώ...

  12. #12
    ...χμ, στη θέση σου όχι μόνο συγνώμη δεν θα ζητούσα, αλλά θα εξαφανιζόμουν εντελώς μήπως και ταραχθεί ανακαλύπτοντας ότι δεν είσαι πάντα εκεί ανεχόμενη τα καπρίτσια της (που τη θυμήθηκα αυτή τη λέξη?)
    Μόνο έτσι θα καταλάβεις αν υπάρχει ακόμη κάτι απ την πλευρά της.Συγνώμες και εξηγήσεις, μόνο παρακαλετά θα δείξουν και θα χάσεις και την αξιοπρέπεια σου εκτός από εκείνη.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,647
    Quote Originally Posted by viky View Post
    κοιτα στη πορεια ισως αλλαξε γνωμη.ισως θελει απλα να μεινετε φιλες.εσενα σου αρκει αυτο;
    Quote Originally Posted by otherside View Post
    εγώ σκέφτομαι μήπως είναι το θέμα της απόστασης και μόλις είδε πως αυτό δεν θα άλλαζε να έκανε πίσω.. άπλα και φιλικά να το πάρεις η συμπεριφόρα της είναι πολύ απρόσωπη..λες και όταν μπήκε σε εκείνο το πλοίο το καλοκαίρι για να επιστρέψει άφησε πίσω την κοπέλα που γνώρισα στην αρχή...τώρα έχω κολλήσει και το φιλικά μου φαίνεται δύσκολο..αλλά μπορώ να πνίξω τα συναισθήματα μου και να μπω στην λογική του μόνο φίλες...αρκεί να ξαναγίνει η κοπέλα που γνώρισα...

    ισως συνεβη αυτο που λεει η Βικη, η ισως το ερωτικο θεμα μεταξυ σας το ειχε στο μυαλο της σαν κατι πολυ χαλαροτερο απο αυτο που "ειδε" να θελεις εσυ κι εκανε πισω.
    ισως επισης εκανε αλλες γνωριμιες η επεστρεψε σε παλιες και απομακρυνθηκε.

    μην τα μπερδευεις ομως. οταν εχεις περασει σε ερωτικη επιθυμια για ενα ατομο και ειδικα χωρις ανταποκριση, η φιλια δεν ισχυει πλεον.
    ιδεα σου ειναι οτι θα μπορουσες να εισαι απλα φιλη της και να μην νοιωθεις κατι αλλο. θα μπορουσες απλα να παριστανεις την φιλη και να μη δειχνεις τι νοιωθεις, υποφεροντας ομως μεσα σου.
    μην στρεφεσαι λοιπον σε τετοιου ειδους λυση. περιμενε ενα ΜΙΚΡΟ διαστημα να δεις αν η απομακρυνση ειναι οριστικη και μετα, γυρνα σελιδα οριστικα.

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    12
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...χμ, στη θέση σου όχι μόνο συγνώμη δεν θα ζητούσα, αλλά θα εξαφανιζόμουν εντελώς μήπως και ταραχθεί ανακαλύπτοντας ότι δεν είσαι πάντα εκεί ανεχόμενη τα καπρίτσια της (που τη θυμήθηκα αυτή τη λέξη?)
    Μόνο έτσι θα καταλάβεις αν υπάρχει ακόμη κάτι απ την πλευρά της.Συγνώμες και εξηγήσεις, μόνο παρακαλετά θα δείξουν και θα χάσεις και την αξιοπρέπεια σου εκτός από εκείνη.
    όταν εκνευρίζομαι το σκέφτομαι και αυτό, αλλά αν όντως την χάσω έτσι...? θα μου πείς αυτό σημαίνει πως δεν αξίζει να συνεχίσω αυτή την σχέση και να είναι ώρα να πάω παραπέρα..αλλά δεν θέλω να παώ παραπέρα ακόμα,,εκεί είναι το θέμα έχω κολλήσει... :/ αν κρατήσω μια ουδέτερη στάση χωρίς να κάνω νύξη στα παλιά καθόλου λες να είναι πιο σωστό.. ?

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το θεμα ειναι απλο αν θελεις να συνεχισεις τη σχεση το εγω σου θα πεσει καπια στιγμη αν δε σκοπευεις να το κανεις αυτο δεν εχει νοημα να συνεχισεις τη σχεση οταν καπου σκονταψει

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. μπέρδεμα...μεγάλο μπέρδεμα....
    By mina@@ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 22-12-2012, 00:17
  2. μπερδεμα
    By asteraki24 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 17-11-2012, 22:49
  3. μπερδεμα
    By sioutaki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 28-11-2010, 13:49
  4. μπερδεμα.....
    By maria1985 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 08-06-2010, 16:47
  5. ΜΠΕΡΔΕΜΑ
    By dimitriskai in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 05-10-2005, 18:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •