Ερωτευμενος με την κολλητη μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9

    Ερωτευμενος με την κολλητη μου

    γεια σας, ο σκοπος που γραφω αυτο το θεμα ειναι γτ πριν λιγο καιρο ειχα βγει μια φυσιολογικη βολτα με την κολλητη μου και συνεβησαν καποια πραγματα απο τα οποια ειμαι μπερδεμενος.. για αρχη: οταν την πρωτο ειδα εκεινη τη μερα με ρωτησε αν θα μπορουσε να ερθει η κολλητη της (που μολις ειχε παρει τηλεφωνο) και εγω της ειπα να ερθει αν θελει και μου απανταει λεγοντας νταξει θα την πω οτι θες να μου μιλησεις και θα παμε βολτα.. αργοτερα καθως προχωραγαμε καθησαμε καπου και καποια στιγμη με ρωταει αν εγω θα μπορουσα να δω διαφορετικα μια φιλη μου.. μου ανεφερε μερικα ονοματα και εγω απαντησα αρνητικα.. υστερα την κανω την ιδια ερωτηση σε αυτη για μενα.. και μου απανταει οτι ειναι δυσκολη ερωτηση και δεν ξερει την απαντηση και αφου αλλαζε θεματα μονιμως μετα απο την ερωτηση αυτη την ξανα λεω οτι δεν πηρα απαντηση και με απανταει λεγοντας ''εσυ θα μπορουσες να με δεις αλλιως αν ερχομουν και σε ελεγα οτι σε θελω;'' και την απαντησα και εγω με διαφορα δεν ξερω και τετοια.. το θεμα μου ειναι οτι παρολο που καναμε αυτη τη χαζοσυζητηση εμενα μου εμεινε στο κεφαλι και για καποιο λογο ελπιζω οτι κατι θα γινει.. και δεν ξερω αν θα ηταν σωστο να εκδηλωσω το ενδιαφερον μου για αυτη.. θελω να προσθεσω οτι εχει σχεση εδω και αρκετους μηνες με τον οποιο μονιμως μου λεει οτι εχει προβλημα. θα το εκτιμουσα πολυ αν θα μπορουσατε να ασχοληθητε με το θεμα μου

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    197
    Γεια σου!!!Εγω αυτό που καταλαβαίνω ειναι οτι ειναι τσιμπημενη μαζι σου. Για μένα εξεφρασε τα αισθηματα σου. Δεν ειναι κακό.Αυτό αισθάνεσαι,αυτό λες. Ξεκαθαρισε βεβαια οτι δεν θέλεις να εισαι ο τριτος και οτι θες να εισαι ο ενας κ μοναδικός!!

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9
    και εγω απο τοτε αυτο αρχιζω να σκεφτομαι και μια ακομα φιλη μου το λεει οτι της αρεσω.. επισης γνωριζω οτι θελει το ρομαντικο.. αλλα δεν θελω να την φερω σε αμηχανια και μου αρνηθει. Μηπως μπορεις να μου προτεινεις καποια τακτικη ωστε να βεβαιωθω και για τα συναισθηματα της πρωτα;

  4. #4
    Member
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    athens
    Posts
    87
    οταν της λες οτι καποια σου αρεσει...πως αντιδρα?ζηλευει καθολου?

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9
    εμ αναλογως.. οταν της ανεφερα για ενα 2 κοριτσια μου ελεγε οτι δεν τα πηγαινει καθολου.. και οταν της ειχα ζητησει να μιλησει για μενα σε καμια φιλη της συνεχως μου ελεγε τις φιλες της που ξερω οτι θα τις δω φιλικα και οχι ερωτικα

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9
    εμ καποιες φορες ναι.. συνηθως για αυτες που μου αρεσουν δηλωνει μια αντιπαθεια.. και οταν της ειχα ζητησει να μου γνωρισει και να μιλησει σε καμια φιλη της ολο με ελεγε τις φιλες της που δεν μπορω να τις δω αλλιως

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω εχω να πω οτι οι καλυτερες σχεσεις ξεκινησαν απο το φιλικο δες αυτο συμφονω απολυτα http://www.faysbook.gr/site/sxeseis-...h-tha-kratisei

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    197
    "Στα φιλικα μπαίνουν τα καλύτερα γκολ!" Μη κολλάς πουθενά.Πες το στα ίσα.Σε θέλω και σε σκέφτομαι συνεχεια.(λες κανα κοπλιμεντο μετα..) Μας αρεσουν οι αντρες που τα λένε στα ίσα.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9
    ναι ρε σεις συμφωνω, αλλα πειτε μου τι θα κανω και με το αγορι της;

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by feggari View Post
    "Στα φιλικα μπαίνουν τα καλύτερα γκολ!" Μη κολλάς πουθενά.Πες το στα ίσα.Σε θέλω και σε σκέφτομαι συνεχεια.(λες κανα κοπλιμεντο μετα..) Μας αρεσουν οι αντρες που τα λένε στα ίσα.
    ακριβως φιλικα φιλικα μια μερα εγειρε στην αγκαλια μου οσο το επαιζα αγνο παρθενο ελαιολαδο

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by heyy61 View Post
    ναι ρε σεις συμφωνω, αλλα πειτε μου τι θα κανω και με το αγορι της;
    κανε το κινεζο αν τη θες δε σε συμφαιρει να το ψαχνεις αυτο το θεμα εκτος αυτου μπορει κ να μην υπαρχει καν κ να το παιζει οτι εχει εκτος αν θες να της πεις να τα φτιαξετε αλλα ειναι ρισκο το να της το πεις.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    197
    Εσύ δεν θα κάνεις τιποτα με το αγόρι της. Αυτή αφου σου πει οτι σε θέλει θα τον χωρίσει ( ε δως της 1 βδομαδουλα περιθωριο).

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9
    λοιπον παιδια σκεφτομουν κατι και θελω γνωμη.. εδω και καιρο ειχαμε πει να παμε καπου συγκεκριμενα βολτα, και ακομα δεν ετυχε να παμε αν την πω να παμε εκει περα βολτα και αναλογα με την συμπεριφορα της στο τελος της βραδιας να αντιδρασω; ειναι καλη ιδεα;

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    197
    δεν χρειαζεται να περιμενεις το τέλος της βραδιας. Κατα τη διαρκεια,ωτσε να τη απολαυσετε περισσότερο.καλη τυχη!!!! περιμενουμε νεοτερα!!

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9
    ευχαριστω πολυ για την βοηθεια.. τωρα θα την στειλω μου φαινεται εγω μνμ γτ εχουμε να μιλησουμε 4 μερες..

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Ειμαι ερωτευμενος με την κολλητη μου
    By argieole in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 18
    Last Post: 20-07-2014, 15:50
  2. ειμαι ερωτευμενος αλλα....
    By ws edw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 07-11-2012, 00:48
  3. ερωτευμενος με τη φιλη μου
    By kathisterix(diplo-profil) in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 20-03-2012, 05:26
  4. Ειμαι ερωτευμενος με τη φιλη μου
    By kathisterix(diplo-profil) in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 17-10-2011, 23:14
  5. ερωτευμενος με τον εαυτο του
    By elena_ch in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-2011, 14:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •