αυτος ειμαι εγω με τα σωστα μου κ τα λαθη μου.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    αυτος ειμαι εγω με τα σωστα μου κ τα λαθη μου.

    γεια σας.. σημερα σκεφτηκα να συζητησουμε ενα θεμα που με εχει απασχολεισει καπιες φορες.. εγω ειμουν απο παιδι ενας ευαισθητος κ ιδιετερος ανθρωπος ειχα παντα τις αποψεις μου στους αλλους προσπαθουσα να ειμαι δικαιος και να τους λεω αντικειμενικα τη γνωμη μου.. παντα πιστευα κ ακομα πιστευω οτι ειμαι ανθρωπος με τα σωστα μου τα λαθη μου τα αναποδα μου κ τα καλα μου δε σκοπευω να αποδειξω σε κανενα οτι ειμαι παντογνωστης η τελειος απλα προσπαθω να ειμαι ΗΛΙΚΡΙΝΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ και ΗΛΙΚΡΙΝΗΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.αν σκοπευεις να πεις την αληθεια κ να πεις ξεκαθαρα τα πιστευω σου αυτο σημαινει οτι καπιοι θα σε αποδεχτουν για αυτο που εισαι κ καπιοι θα σε περιφρονησουν για αυτο που εισαι... το να εισαι αυθεντικος το να εισαι ο εαυτος σου αυτο δε θα σε κρατησει με 100 ατομα θα σε κρατησει ομως με τα ατομα που σου τεριαζουν

    αρα μη στεναχωρισαι αν δεν αρεσες σε 1000 ατομα αλλα ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ που αρεσες σε αυτους που σου τεριαζουν..

    σχετικα με εμενα δε μπορω να πω οτι με πειραξε ιδιαιτερα το οτι δεν εγινα αποδεκτος απο καπιους ανθρωπους αυτο που με πειραξε ηταν οταν συναντησα ανθρωπους που δεν ειχαν κανενα επιχειριμα να μου αντιπαραβαλουν σε οτι ελεγα αλλα προσπαθουσαν νομιζοντας οτι μπορουν να με μειωσουν με εριστικους χαρακτηρισμους αφου οπιος δεν εχει επιχειρηματα το μονο που του μενει ειναι να προσπαθει να προσβαλει του αλλους ο λογος ειναι απλος...

    οσοι δε μπορουν να σε αντιμετοπισουν με επιχειρηματα προσπαθουν με καθε τροπο να σε μειοσουν

    για αυτο ακριβως το λογο διδαχτηκα ενα πραγμα στη ζωη μου για να μπορεσεις να αντεξεις κ να προχωρισεις στη ζωη πρεπει να ξερεις ποτε να κλεισεις ερμητικα τα αφτια σου κ ποτε να τα ανοιξεις διαπλατα... καλο θα ειναι πριν σκεφτεις το οτιδηποτε να θυμασαι οτι...

    η καλυτερη απαντηση στη κακια το δολο κ την απρεπεια ειναι η αδιαφορια μας κ το χαμογελο μας

    οταν καπιος προσπαθει με καθε τροπο να σε υποβιβασει να σε προσβαλει να σε μειωσει σημαινει απλα οτι δεν ειναι ικανος να συζητισει μαζι σου

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    614
    Μπράβο Αλέξανδρε!!! Πολύ ωραία όσα γράφεις και αφορούν πολλούς από εμάς!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Καλα πολυ ομορφη δημοσιευση! κ εγω για χρονια στο σχολειο απελπιζομουν που δεν ημουν αποδεκτη,οχι πλεον ομως! Τωρα που ειναι το αγορι μου κ οι λιγες φιλες μου στην ζωη μου νιωθω καλυτερα

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by μυσπ View Post
    Καλα πολυ ομορφη δημοσιευση! κ εγω για χρονια στο σχολειο απελπιζομουν που δεν ημουν αποδεκτη,οχι πλεον ομως! Τωρα που ειναι το αγορι μου κ οι λιγες φιλες μου στην ζωη μου νιωθω καλυτερα
    εγω καθε φορα που πεφτω ψυχολογικα ακουω αυτο το τραγουδι κ νιωθω καλυτερα... http://www.youtube.com/watch?v=TxbsrSAUuF8

Similar Threads

  1. Επαναλαμβάνω τα ίδια λάθη
    By RUNLOLA in forum Κακοποίηση
    Replies: 27
    Last Post: 28-02-2015, 10:54
  2. χαμενος δεν ειναι αυτος που χανει αλλα αυτος που τα παραταει...
    By αλεξανδρος_77 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 20-05-2013, 22:28
  3. κοινα γραμματικα λαθη
    By Lou! in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 52
    Last Post: 10-10-2010, 15:22
  4. Replies: 1
    Last Post: 12-06-2009, 08:45
  5. διορθώνονται τα λάθη;
    By dilias in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 82
    Last Post: 04-02-2009, 01:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •