Τί γίνεται?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    315

    Τί γίνεται?

    τώρα τελευταία πολύ άνθρωποι προσπαθούν να με μειώσουν με διάφορα λόγια όπως ότι είμαι τεμπέλα κτλπ και κάθομαι πολλές ώρες στον υπολογιστή.Εντάξει εγώ παραδέχομαι ότι ισχύουν κάποια από αυτά, αλλά ο άλλος γιατί να θέλει να βγάλει την κακία του πάνω σου?Εγώ ας πούμε γιατί δεν το κάνω?

  2. #2
    Κατσε Μαρια για να καταλαβω,το συγκεκριμενο προβλημα το εβαλες,στο Οικογενια-σχεχεις...Αρα ανθρωποι απο το δικο σου περιβαλλον ειναι αυτοι που κατα καποιον τροπο σε μειωνουν????

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Κι επειδη δε το κανεις εσυ, θα απαγορευσεις στους αλλους να το κανουν? Τη λογικη ειναι αυτη?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    315
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Κι επειδη δε το κανεις εσυ, θα απαγορευσεις στους αλλους να το κανουν? Τη λογικη ειναι αυτη?
    εσύ τώρα τι ρόλο βαράς?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    315
    Quote Originally Posted by Isol View Post
    Κατσε Μαρια για να καταλαβω,το συγκεκριμενο προβλημα το εβαλες,στο Οικογενια-σχεχεις...Αρα ανθρωποι απο το δικο σου περιβαλλον ειναι αυτοι που κατα καποιον τροπο σε μειωνουν????
    βασικά έχει τύχει να με μειώσουν και απ' το προσωπικό περιβάλλον και μέσω ίντερνετ σε ένα άλλο φόρουμ που γράφω...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Και τι να γινει ρε μαιρη? να τους παμε στο δικαστηριο? ο καθενας οτι νομιζει κανει,δε μπορεις να του απαγορευσεις. Αυτο που λες οτι επειδη δε το κανεις εσυ τοτε πως ειναι δυνατον να το κανουν οι αλλοι, ειναι λαθος λογικη. Μηπως εισαι ανηλικη και δεν εχεις δει τετοια παραδειγματα στη ζωη?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    315
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Και τι να γινει ρε μαιρη? να τους παμε στο δικαστηριο? ο καθενας οτι νομιζει κανει,δε μπορεις να του απαγορευσεις. Αυτο που λες οτι επειδη δε το κανεις εσυ τοτε πως ειναι δυνατον να το κανουν οι αλλοι, ειναι λαθος λογικη. Μηπως εισαι ανηλικη και δεν εχεις δει τετοια παραδειγματα στη ζωη?
    όχι δεν θα τους πάμε δικαστήριο.Απλά τουλάχιστον το θεωρώ ανωτερότητα να μην εκτοξεύεις χολή σε τέτοιες περιπτώσεις.Γιατί ξέρω πότε ο άλλος το κάνει απο ενδιαφέρον και πότε το κάνει για να σε μειώσει.

  8. #8
    Κοιταξε αν σε μειωνουν απο το το δικο σου κυκλο συγγενεις,γονεις, ειναι ισως γιατι σε βλεπουν στον υπολογιστη ε και σκεφτονται( γιατι δεν παει για κανα καφε με παρεα, και καθετε μπροστα σ ενα κουτι! ολη μερα π.χ)Μπορεις αν θες, να κανεις βολτουλες,με φιλαρακια να μην χαλας λεφτα,να πας για κανα τρεξιματακι κατι ρε παιδι μου λιγακι πιο δημιουργικο..Ε και πανω κατω οι περισσοτεροι οταν ειμαστε σπιτι καθομαστε στον υπολογιστη δεν υπαρχει και τιποτα αλλο να κανουμε..!Τωρα για το αλλο το φορουμ που λες τι σε νοιαζει????....Οτι πιστευουμε για τον ευατο μας αυτο ειμαστε,αρα...... οτι πιστευεις εσυ εισαι και οχι οι αλλοι ¨)))

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Εσυ τι απηντησες μαιρη?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    315
    Quote Originally Posted by Isol View Post
    Κοιταξε αν σε μειωνουν απο το το δικο σου κυκλο συγγενεις,γονεις, ειναι ισως γιατι σε βλεπουν στον υπολογιστη ε και σκεφτονται( γιατι δεν παει για κανα καφε με παρεα, και καθετε μπροστα σ ενα κουτι! ολη μερα π.χ)Μπορεις αν θες, να κανεις βολτουλες,με φιλαρακια να μην χαλας λεφτα,να πας για κανα τρεξιματακι κατι ρε παιδι μου λιγακι πιο δημιουργικο..Ε και πανω κατω οι περισσοτεροι οταν ειμαστε σπιτι καθομαστε στον υπολογιστη δεν υπαρχει και τιποτα αλλο να κανουμε..!Τωρα για το αλλο το φορουμ που λες τι σε νοιαζει????....Οτι πιστευουμε για τον ευατο μας αυτο ειμαστε,αρα...... οτι πιστευεις εσυ εισαι και οχι οι αλλοι ¨)))
    ευχαριστώ για την απάντηση σου.Βασικά κάνω διάφορες δραστηριότητες.Πηγαίνω γυμναστήριο, βγαίνω 2-3 φορές την εβδομάδα απλά τις υπολοιπες ώρες της μέρας ή θα κοιμάμε ή θα είμαι μπροστά στον υπολογιστή σκοτώνοντας τον χρόνο μου.Δεν έχω τρελές απαιτήσεις απ' την ζωή.2-3 καλοί φίλοι, μια δημιουργική δουλειά και ότι μπορεί να αναζητά ένας φυσιολογικός άνθρωπος.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    315
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Εσυ τι απηντησες μαιρη?
    εντάξει εγώ είπα "αν δες θέλεις μην ασχολείσαι μαζί μου"

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Για δοκιμασε την επομενη να πεις και σενα τι σε νοιαζει? Τι ζορι τραβας? Σιγα μη σου παρω και την αδεια...! Πετα και κανα βρισιδι. Οχι ολο με το σαβουαρ βιβρ...Και παρτο αποφαση, ο αλλος δεν ειναι ρουχο να ραφτει στα μετρα σου.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    315
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Για δοκιμασε την επομενη να πεις και σενα τι σε νοιαζει? Τι ζορι τραβας? Σιγα μη σου παρω και την αδεια...! Πετα και κανα βρισιδι. Οχι ολο με το σαβουρ βιβρ...
    ε εντάξει σε διάφορες φάσεις πετάω και κανα βρισίδι.Αλλά όταν δεν είμαι καλά δεν μου βγαίνει να βρίσω τον άλλον.

  14. #14
    Αρα μην χαλιεσαι τζαμπα ο καθενας εχει μια αποψη! Και ξανα λεω οτι πιστευουμε εμεις για τον ευατο μας,αυτο ειμαστε η στην τελικη αυτο θα γινουμε !!!! Εγω σε βρισκω μια χαρα! ¨) Μην χαλιεσαι για χαζομαρες..Και αστους να πιστευουν ο,τι θελουν...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    315
    Quote Originally Posted by Isol View Post
    Αρα μην χαλιεσαι τζαμπα ο καθενας εχει μια αποψη! Και ξανα λεω οτι πιστευουμε εμεις για τον ευατο μας,αυτο ειμαστε η στην τελικη αυτο θα γινουμε !!!! Εγω σε βρισκω μια χαρα! ¨) Μην χαλιεσαι για χαζομαρες..Και αστους να πιστευουν ο,τι θελουν...
    ε εντάξει προσπαθούμε να είμαστε καλά και να μην μας χαλάνε πράγματα.Αλλά πολλές φορές μας λένε πράγματα που μας πειράζουν.Και επειδή έχω και ένα περασμένο ιστορικό κατάθλιψης κάθε φορά που χαλιέμαι με πιάνει ένας φόβος.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. ΓΙΝΕΤΑΙ;;
    By stefanos14587 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 18-03-2013, 12:53
  2. Τί γίνεται?
    By howtodream8 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 09-12-2012, 21:55
  3. τι γίνεται;
    By mstrouf in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 32
    Last Post: 10-06-2009, 20:41
  4. γινεται...
    By areti23 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 20-12-2007, 22:43
  5. Πές μου πώς γίνεται;
    By ΕΙΡΗΝΗ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 10-05-2006, 14:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •