μια καλη λυση για ηρεμια κ ελεγχο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    8

    μια καλη λυση για ηρεμια κ ελεγχο

    μια καλη λυση για ηρεμια κ ελεγχο την οποια ακολουθω κ βοηθα τις πιο πολλες φορες ειναι η γιογκα.δ χρειαζεται να πατε σε καπιοα ειδικη σχολη κ να πληρωσετε τα μαλλια της κεφαλης σας υπαρχουν διαφορα πολυ πρακτικα κ χρησιμα βιβλια που μπορειτε να προμηθευτηται.

    με μεγαλη κατανοηση για ολους σας ,
    pink

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    larissa
    Posts
    211
    efxaristoume pink .

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Αθηνα
    Posts
    18
    εχεις να προτεινεις καποιο ,εγω ειχα παρει ενα πριν 5-6 χρονια ....ποτε δεν εβγαλα ακρη με το τι γραφει!! μαλλον καποιος ειδικος πρεπει να σου δωσει καποιες βασικες οδηγιες για να κανεις την αρχη? Αν ξερεις-ει καποιος κατι για Το Ρεικι?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    εγω προτεινω κατι πιο soft την power-yoga... και εχει και dvd η Πετρουλακη....μεσα σε ενα μηνα κανεισ και γραμμωσεισ...:P
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Αθηνα
    Posts
    18
    Originally posted by Adzik
    εγω προτεινω κατι πιο soft την power-yoga... και εχει και dvd η Πετρουλακη....μεσα σε ενα μηνα κανεισ και γραμμωσεισ...:P
    Αντε ρε!!!! Για λεγε λεπτομερειες???

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    χεχε...ναι αν εισαι ειδη φισιολογικη/kos ...τοτε με μια ωριτσα την μερα κανεισ και γραμμωση στην κοιλιτσα και οι καυσεισ γινονται γρηγοροτερα

    ...το βασικο ειναι πωσ ..σε μαθαινει να αναπνεεισ σωστα...γινεσαι πολυ πιο ευλυγιστοσ και δυνατοσ...

    ..ειναι ηρεμο ..υσυχο κι ομωσ ιδρωνεισ πολυ...το βρισκεισ σε ολα τα βιντεοκλαμπ... ..
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Αθηνα
    Posts
    18
    Originally posted by Adzik
    χεχε...ναι αν εισαι ειδη φισιολογικη/kos ...τοτε με μια ωριτσα την μερα κανεισ και γραμμωση στην κοιλιτσα και οι καυσεισ γινονται γρηγοροτερα

    ...το βασικο ειναι πωσ ..σε μαθαινει να αναπνεεισ σωστα...γινεσαι πολυ πιο ευλυγιστοσ και δυνατοσ...

    ..ειναι ηρεμο ..υσυχο κι ομωσ ιδρωνεισ πολυ...το βρισκεισ σε ολα τα βιντεοκλαμπ... ..
    Με επεισες θα παω να την νοικιασω

  8. #8
    Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    95
    παιδες καλημερα, σχετικα με το ρεικι, μια επισκεψη στο www.reiki.gr θα σας βοηθησει να καταλαβετε.. εγω προσωπικα που το εχω βιωσει, χωρις ομως να εχω παρει καποιο βαθμο για να μπορω να το εξασκησω και εγω σε αλλους, ενιωσα μια βαθια χαλαρωση και αν το δουλευεις το μυαλουδακι σου εκεινη την ωρα, μπορεις να \"μιλησεις\" με τον εσωτερικο σου εαυτο.. κακο δεν ειναι παντως
    \"Nothing is good or bad, but thinking makes it so.\"
    --William Shakespeare

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •