ΚΕΝΟ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 24

Thread: ΚΕΝΟ

  1. #1

    ΚΕΝΟ

    Γειά σας, είμαι καινούργια στο φόρουμ αλλά θα ήθελα να μοιραστώ μια εμπειρία. έκανα σχέση από το ίντερνετ για πρώτη φορα πριν από ένα χρόνο και κάτι. το άτομο είναι χρόνιος χρήστης μαύρου και η σχέση μας ήταν μόνο σεξ. νιώθω ένα απέραντο κενό και μια αποστροφή για το σεξ πια. δεν μπόρεσε να υπάρξει ανάμεσά μας σχέση δηλ. επικοινωνία και αίσθημα.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    η αποστροφη για το σεξ τι σχεση εχει με τη σχεση που εκανες? μηπως εχει σχεση με κατι αλλο απο το παρελθον?

  3. #3
    έχει να κάνει με το πώς γινότανε χωρίς συναίσθημα και δέσιμο, σαν εκτόνωση από πλευράς του

  4. #4
    πήρες την απάντηση για να δω πώς λειτουργεί εδώ μέσα;

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    γραφεις σε μια στιλη το θεμα κ οπιος ειναι μελος του φορουμ σου απαντα κατα τη κριση του

  6. #6
    ήταν μια δύσκολη περίπτωση για πολλούς λόγους. αυτός έχει θέμα εξάρτησης, που αυτό καθεαυτό δεν θα με πείραζε τελικά τόσο, όσο γενικά η συμπεριφορά του. εγώ πάλι έχω τα δικά μου θέματα.......

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    266
    Quote Originally Posted by CHILD View Post
    Γειά σας, είμαι καινούργια στο φόρουμ αλλά θα ήθελα να μοιραστώ μια εμπειρία. έκανα σχέση από το ίντερνετ για πρώτη φορα πριν από ένα χρόνο και κάτι. το άτομο είναι χρόνιος χρήστης μαύρου και η σχέση μας ήταν μόνο σεξ. νιώθω ένα απέραντο κενό και μια αποστροφή για το σεξ πια. δεν μπόρεσε να υπάρξει ανάμεσά μας σχέση δηλ. επικοινωνία και αίσθημα.
    Γεια σου κοριτσακι μου!!καταλαβαινω πως νιωθεις ..ειναι πολυ ασχημο να χεις μια σχεση ποσο μαλλον την πρωτη σου σχεση και να μην υπαρχουν αισθηματα..γνωριζω ατομα που κανουν χορτο και συνηθως αυτα τα ναρκοτικα μειωνουν το συναισθημα..παντως πιστεψε με οταν γνωρισεις καποιον που θα σε αγαπαει και θα περνατε ωραια μαζι θα εχεις παλι ορεξη για σεξ

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το περιεργο ειναι οτι εγω ξερω οτι το μαυρο σε κανει να μη θες σεξ μηπως δε σε ικανοποιουσε το σεξ που κανατε για αυτο ?

  9. #9
    τί εννοείς το μαύρο σε κάνει να μη θες σεξ. κοίτα έχω μπερδευτεί με το τί προκαλεί και τί όχι. μπορώ να μιλήσω μόνο βιωματικά και έμαθα ότι δεν είναι κακός δαίμονας όπως πίστευα στην αρχή
    ωστόσο, καταστρέφει το συναίσθημα, αυτό είδα εγώ αλλά δεν ξέρω και πώς ήταν ο συγκεκριμένος άνθρωπος πριν τη χρήση.

  10. #10
    dolores ήταν η πρώτη σχέση από ίντερνετ και έβγαλα το συμπέρασμα ότι οι τύποι απο site γνωριμιών θέλουν μόνο το σεξ. μάλλον είναι δεδομένο όταν μπαίνεις, εγώ δεν το ήξερα

  11. #11
    ..τσαιλντ ανοίγεις πολλά θέματα μαζί :ΡΡ
    Οι σχέσεις απ το νετ, σταματούν να είναι σχέσεις απ΄το νετ όταν μπαίνουν στην καθημερινότητα σου.
    Το θέμα ότι ο άλλος θέλει μόνο σεξ, το αντιλαμβάνεσαι από την αρχή, αν όχι την πρωτη, τη δευτερη τη δέκατη.
    Κάποια στιγμή όμως καταλαβαίνεις τις προθέσεις του άλλου και αποφασίζεις να μείνεις ή να φύγεις.
    Τρίτο θέμα το μαύρο.
    Πάλι επιλογή σου είναι αν θα μείνεις με έναν χρήστη.
    Αυτό που το χασις καταστρέφει συναισθήματα, είναι δική σου αίσθηση ή στο είπε κάποιος?

  12. #12
    δική μου αίσθηση είναι, έβλεπα ένα πρόσωπο ανέκφραστο, που βέβαια έχει να κάνει και με τις εμπειρίες που μου έλεγε ότι είχε, υπόκοσμος κτλ. αν ήταν αλήθεια όλα αυτά. διότι υπήρχε και τέτοιο θέμα.

  13. #13
    το θέμα είναι ότι εγώ με τα θέματα που έχω δεν μπορούσα να το διαχειριστώ, έβλεπα το θέμα της εξάρτησης εξ αρχής αρνητικά και προσπαθούσα να αποδώσω όποια συμπεριφορά έβλεπα σε αυτό.

  14. #14
    Quote Originally Posted by CHILD View Post
    δική μου αίσθηση είναι, έβλεπα ένα πρόσωπο ανέκφραστο, που βέβαια έχει να κάνει και με τις εμπειρίες που μου έλεγε ότι είχε, υπόκοσμος κτλ. αν ήταν αλήθεια όλα αυτά. διότι υπήρχε και τέτοιο θέμα.
    ..θελεις να γινεις λίγο πιο αναλυτική μήπως βγάλουμε κανένα συμπέρασμα και σε βοηθήσουμε?
    Πχ.
    Πόσο καιρό ήσασταν μαζί?
    Από την αρχή είχε ξεκαθαρίσει τη θέση του ότι δεν θέλει τίποτα παραπέρα?
    Ηλικίες?

  15. #15
    το θέμα έχει τελειώσει πια, αλλά είναι όλα πρόσφατα και γι αυτό με καίει ακόμα. επαναλαμβάνω τα βιώνω έτσι για τελείως προσωπικούς λόγους. πχ εγώ όταν δοκίμασα δεν το άντεχα καθόλου, σπάνια μου δημιουργούσε ευφορία. θαύμαζα τις αντοχές του, πώς το μυαλό του λειτουργούσε τόσο γρήγορα παρόλη την κατάχρηση.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Έλλειψη κινήτρων, απάθεια, κενό
    By apathy in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 24
    Last Post: 28-07-2019, 02:10
  2. κενο στο μυαλο
    By nikopoul in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 11
    Last Post: 09-08-2013, 23:21
  3. Κενο
    By Anna M. in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 02-03-2013, 16:10
  4. Το απολυτο κενο...........
    By mariaanna0 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 37
    Last Post: 03-03-2012, 00:27
  5. πρωινό κενό
    By liberchild in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 20-03-2007, 10:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •