σχέση με άτομο εξαρτημένο!! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by μακαρενα View Post
    το καλο ειναι οτι εχει παρεα που ειναι ''καθαρη '' οπως λεσ και εσυ... και εχει και τη μαστουρωπαρεα... αλλα πραγματα κανει με τη μια παρεα αλλα με την αλλη.. οπως και για παρτι που σου εδωσα ως παραδειγμα παει με συγκεκριμενα ατομα στα οποια εγω δεν συμπεριλαμβανομαι γιατι κυριως αυτος δεν θελει .. μαζι παμε σε διαφορετικα παρτι.. γενικα τη μεγαλυτρη προσπαθεια τη κνω μεσα μου ωστε να εχω υπομονη ,προσ το παρον το χω καταφερει , αν και εχω φτασει σε σημειο που εχω πει οτι αν δεν εχει σκοπο ν αλλαξει στο συγκεκριμενο τομεα θα το παω και οσο αντεξω γιατι ειναι και για μενα ψυχοφθορο.
    τι να σου πω βρε μακαρεναμου, ειλικρινα ευχομαι να πανε όλα καλα! κάθε ζευγαρι που αγαπιετε μακαριζω να είναι μαζι ! αγγαλιασμενο κι χαροπο! αλλα κανεις δεν ξερει τι μπορει να φερει η επομενη μερα στην ψυχη του ενός η του αλλου!
    το κακο, το ψυχοφθορο ! αυτό που τοσο πονα την ψυχη μας αλλα συναμα κι αυτό που φερνει σασπένς κι ενδιαφερον στην ζωη μας είναι ότι δεν συμβαδιζουν τα ερωτικα αισθηματα μας με αυτά του συντροφου μας! δλδη, όταν εσυ εχεις φτασει καποια εποχη στο αποκορυφομα του ερωτασου προς τον ανθρωποσου δεν συμβαινει συνηθως το ιδιο κι από την άλλη πλευρα!! μπορει να εχει φτασει κι αυτος στο αποκορυφομα αλλα πριν καιρο! κι τωρα να είναι στο κατηφορο αυτου του αισθήματος κι όχι συναισθήματος αφου αφορα μονο την δικια του μερια!!η μπορει ναφτασει μετα από καιρο, όταν εσυ θα νιώθεις καπως κορεσμενη κι κουρασμενη ερωτικα!!! διοτι όπως θα μαθεις όταν μεγαλώσεις μικρημου ο ερωτας δυστυχως η ευτηχως δεν μπορει να ζησει παραπανω από οσο ζει μια πεταλουδιτσα!! τα υπολοιπα χρονια κι τα υπολοιπα είναι υπολιματα αυτου! του ερωτα!! η είναι απλη αγαπη οπου μπορει να κρατησει για παντα αυτη

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    12
    το πιστευω αυτο που λες..ειν στεναχωρο απο τη μια αλλα ειν η πραγματικοτητα..μπαλονι ειν ο ερωτας που φουσκωνει φουσκωνει φουσκωνει και στ τελος σκαει.. και σε μια σχεση τα δυο μπαλονια δεν φουσκωνουν με τον ιδιο ρυθμο.. εγω τ αισθανομαι παντως ωρες ωρες οτι στη συγκεκριμενη φαση εγω ειμαι αυτη που νιωθει περισσοτερα ..για αυτο σου ειπα κ οσο το αντεξω..

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by μακαρενα View Post
    το πιστευω αυτο που λες..ειν στεναχωρο απο τη μια αλλα ειν η πραγματικοτητα..μπαλονι ειν ο ερωτας που φουσκωνει φουσκωνει φουσκωνει και στ τελος σκαει.. και σε μια σχεση τα δυο μπαλονια δεν φουσκωνουν με τον ιδιο ρυθμο.. εγω τ αισθανομαι παντως ωρες ωρες οτι στη συγκεκριμενη φαση εγω ειμαι αυτη που νιωθει περισσοτερα ..για αυτο σου ειπα κ οσο το αντεξω..
    πολυ πετυχημενη η παρομοιοσησου αληθεια. το παραδηγμα με το μπαλονι ηταν πολυ καλο:):)

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    12
    χαιρομαι που σου αρεσε :) :)

  5. #35
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    16
    Ροθλινι καλησπερα.... ητανε λαθος σου που δεν του τα εκοψες απο την αρχη αν οχι μαχαιρι εστω και σιγα-σιγα... τετοιοι ανθρωποι συσκολα αλλαζουν... Για να πεσειστα xanax και μαλιστα σε τοσο μεγαλες ποσοτητες ητανε φανερο οτι στο πραλθον του εκανε αλλου ειδους χρησεις οπως και μας ειπες... τα xanax ειναι μυοχαλαροτικα και κατασταλτηκα.... Γνωμη μου ειναι να μην ξανα εισαι μαζι του γιατι μπορει να κανει και χειροτερα πραγματα να φτασει σε αλλα σημεια... αυτου του ειδους οι ανθρωποι την παραμυθα (στο λεξηλογειο τους ετσι λεγετε) την εχουν καραμελα....Σε πουλανε και σε αγοραζουνε οποτε θελουνε χωρις να το καταλαβεις και νομιζεις οτι ολα ειναι καλα ενω δεν ειναι οτι φαινετε... Και εσυ το βιωες τουελεγες οτι ηξερες τι γινετε και εκεινος σου αρνιωτανε τα παντα... Ετσι κανουν και δυσκολα αλλαζουν... θελει υποστηριξη κοινοτητας, προγραμματος ομως εαν ο ιδιος δεν θελησει πιστεψε με επειδη ξερω απο τετοια δεν θα αλλαξει...... Εαν τον αγαπας τοσο πολυ τοτε αν θες να εισαι μαζι του και να ειστε καλα και ευτυχησμενοι τοτε θα πρεπει να μπει σε προγραμμα.... Ομως θελει κοτσια και πολυ πολυ υπομονη....

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Σχέση με κυκλοθυμικό άτομο
    By pantzos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 43
    Last Post: 16-03-2018, 17:21
  2. Θα κάνατε σχέση/εμπιστευόσασταν αμφισεξουαλικό άτομο;
    By Φώτης in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 16-05-2015, 17:38
  3. σχεση με οροθετικο ατομο
    By ΧΑΝΙΩΤΗΣ81 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 24-08-2012, 22:26
  4. σχεση με ατομο με ψυχολογικα
    By rouva in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 21
    Last Post: 30-06-2011, 13:42
  5. Σχέση ωραιοπαθή με άτομο χαμηλής αυτοεκτίμησης?
    By vgiann26 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 21-05-2011, 20:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •