Ερωτευμένη;τον θέλω!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 91
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    111

    Ερωτευμένη;τον θέλω!

    Παιδιά γεια σας και πάλι!Εκτός των θεμάτων με τους γονείς μου αντιμετωπίζω
    και ένα άλλο θέμα.Πριν ένα χρόνο περίπου γνωριστηκα με έναν τύπο.
    Γίναμε πολυ φίλοι.Ένιωθα βασικά ότι ήταν ο καλύτερος μου φίλος.
    Του έλεγα τα πάντα..Καταβαθος τον είχα όμως καψουρευτει.
    Αυτός απλά με έβλεπε φιλικά.Είχε και σχέση.Κάποια στιη μου ζήτησε αν έχω κάποια φίλη
    γιατί ήθελε να κάνει σεξ με άλλη...Τα πήρα και τσακωθηκαμε...Του είπα ότι δεν είναι σωστό
    κλπ...Μετα απο πολυ καιρό τελικά άρχισα και τον ήθελα πιο πολυ και πιο πολυ...
    Ένιωθα και μοναξιά λόγω του ότι δεν έβγαινα έξω...Λόγω του ότι
    οι γονείς μου δε με άφηναν και με καταπιεζαν μιλούσαμε με μνμτα...
    Εγω του έστελνα βασικά...Ε και μου έλεγε...Ρε!σταματα γιατί η κοπέλα μου
    μου γκρινιαζει!!!Μου τα λέγε όμως και γελούσε...Κάποια στιγμή
    μου είπε στα σοβαρά...Σταματα γιατί θα χουμε πρόβλημα...Ε σταμάτησα
    Αλλα άρχισα πάλι μετα απο λίγο καιρο...Το θέμα είναι ότι ανταποκρινόταν...
    Κάποια στιγμή όταν άρχισα και ένιωθα ασφάλεια μαζί του και εμπιστοσύνη
    του ζήτησα να κάνουμε σεξ.Ενώ ήμουν παρθένα.Ξέρω...Θα με κρίνετε...Είχε σχέση ο τύπος...
    Δέχτηκε αμέσως...Πήγαμε σπίτι του και ήταν τέλεια...Πέρασα πολυ καλα...Την
    Τρίτη φορά πάνω στο πάθος μου ρίξε και δυο σφαλιάρες και είχε και τύψεις μετα...
    Τώρα έφυγε.Βασικά ήξερε ότι θα μετακομίσει..Και εγω το ξερα...Και μου λέγε μια φίλη μου..μη
    το κανείς!Θα κολλησεις...Όταν έφυγε λοιπόν με πήρε τηλ και μιλούσαμε...Εκλαιγα
    του άρεσε να κλαίω....Κλαψε μωρό μου!Η αγάπη σου φεύγει...Τέλος πάντων με τα πολλά και με τα λίγα
    μιλάμε ακόμα...Και επειδή δε ξερω πολλά απο άντρες θέλω συμβουλές...μου λέει
    λοιπόν...Δε πρόκειται να σε ερωτευτω!Θα σε έχω μόνο να σε π....Παντρευομαι!!!!
    Εάν δεχτεις να κάνουμε σεξ με κοπέλα θα χωρισω αμέσως!!!Έχω χωρίσει!!!Δεν έχω χωρίσει σε δούλευα!!!!!
    Έλα εδώ που είμαι Θεσσαλονίκη δλδ γιατί θα είναι κριμα να χωρισω και να με προλάβει άλλη!!!!
    Σταματα να με ενοχλεις!!!!Σε θέλω λίγο!!!!Το ότι σε θέλω λίγο δε λέει κάτι!!!!!Έχω φωτογραφία σου!Αν δεν έρθεις εδώ θα την βγάλω παντού!!!!!Με έβγαλε φωτο με το σουτιέν χωρίς να θέλω.Την έσβησα εγω η ίδια βέβαια μετα απο μέρες
    που πήρα το κινητό του.Το θέμα μου είναι ρε παιδιά...Νιώθω πολυ άσχημα..
    Νιώθω ατιμη καταρχήν γιατί είχε σχέση...Νιώθω άσχημα γιατί του την έπεσα και του έστελνα χιλιάδες μνμτα.
    Και νιώθω μπερδεμένη...Γιατί δε καταλαβαίνω τη συμπεριφορά του...
    Με παίρνει και τηλέφωνα...Ενώ απ την άλλη μεριά μου λέει σταματα να με ενοχλεις...
    Έχω μπερδευτεί παρα πολυ..Τι θέλει τελικά;;;;Θα γίνει άραγε ποτέ κάτι!Χωρια όπως είπα τις τύψεις που είχε κοπέλα...
    Και όλα αυτα τα μνμτα...Νιώθω ενοχές...Το ότι ήμουν καταπιεσμενη απο τους γονείς
    μου σε βαθμό να μην νιώθω άνετα με κόσμο δε ξέρω αν είναι ελαφρυντικό.34 ετών είναι.Και δε πιστεύω ότι παντρεύεται.Νομίζω με δουλεύει..Μου έχει πει πολλές φορές...Σε παίζω και σε κάνω ότι θέλω γιατί είσαι αβγαλτο.Αυτα.Μη με κρίνετε...Ήδη νιώθω χάλια...

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Ειναι πολυ λογικο να νιωθεις μπερδεμενη με τετοιο κελεπουρι..Αφου φαντασου τον ερωτευτηκα και εγω μονο που διαβασα την ιστορια σου.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by ERMIS85 View Post
    ....Νομίζω με δουλεύει...
    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!
    ελα ρε! σοβαρα? αν δεν κανεις πλακα και ειναι αληθινο το θεμα, ακριβως αυτο συμβαινει. σε δουλευει :)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    111
    Γιατί να με δουλεύει όμως!τι θέλει επιτέλους!!Όχι δε κάνω πλάκα!
    Αυτο μου συμβαίνει παιδιά!!!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by ERMIS85 View Post
    Γιατί να με δουλεύει όμως!τι θέλει επιτέλους!!Όχι δε κάνω πλάκα!
    Αυτο μου συμβαίνει παιδιά!!!!!
    ε τι να θελει βρε ερμις, οταν σου λεει να πατε με αλλη γυναικα? σε περασε για *******.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    111
    Για ******* επειδή του την έπεσα ενώ έχει σχέση ε;;;;Ρε παιδιά....
    Είμασταν φίλοι....Του χω πει ένα σωρό πράγματα...Μου είπε ότι θα με βοηθήσει...
    Εάν χρειαστω χρήματα κλπ...Νιώθω άσχημα...Και τον θέλω πολυ...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    111
    Παιδιά;Μου έχει πει...Είσαι καλο κορίτσι...Προσπαθω να σε απομακρυνω με τον τροπο μου...
    Δεν έχεις ελπίδες μαζί μου...Άλλη φορά μου έχει πει...Πουτανα!Φταίει ο τρόπος που με πλησιασες...
    Πως να σε δω αλλιώς...Και μετα μου λέει...Σε απομακρυνω με τον τροπο μου..Και μετα
    με παίρνει τηλέφωνα...Και ρε παιδιά..Ενώ εγω θέλω να κόψω μέρη συμπεριφορά του νιώθω
    ότι δε μ αφήνει...Εννοώ το ότι με παίρνει τηλέφωνα...Με λέει μωρό του...μου έστειλε φωτο του!!!!!
    Νιώθω πολυ χάλια...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by ERMIS85 View Post
    Για ******* επειδή του την έπεσα ενώ έχει σχέση ε;;;;Ρε παιδιά....
    Είμασταν φίλοι....Του χω πει ένα σωρό πράγματα...Μου είπε ότι θα με βοηθήσει...
    Εάν χρειαστω χρήματα κλπ...Νιώθω άσχημα...Και τον θέλω πολυ...
    οχι επειδη του την επεσες ερμις. επειδη κανατε σεξ ενω ηταν σε σχεση και στο καπακι σου ζητουσε παρτουζες!!!!αν σε ηθελε, θα χωριζε για να ειστε μαζι, δεν θα ζητουσε παρτουζες με γκομενες. δεν σε σεβεται ο τυπος. σου φερεται σαν να εισαι ασημαντη

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by ERMIS85 View Post
    Παιδιά;Μου έχει πει...Είσαι καλο κορίτσι...Προσπαθω να σε απομακρυνω με τον τροπο μου...
    Δεν έχεις ελπίδες μαζί μου...Άλλη φορά μου έχει πει...Πουτανα!Φταίει ο τρόπος που με πλησιασες...
    Πως να σε δω αλλιώς...Και μετα μου λέει...Σε απομακρυνω με τον τροπο μου..Και μετα
    με παίρνει τηλέφωνα...Και ρε παιδιά..Ενώ εγω θέλω να κόψω μέρη συμπεριφορά του νιώθω
    ότι δε μ αφήνει...Εννοώ το ότι με παίρνει τηλέφωνα...Με λέει μωρό του...μου έστειλε φωτο του!!!!!
    Νιώθω πολυ χάλια...
    ναι, σε απομακρυνει με τον τροπο του "αν ψηνεσαι για καμια παρτουζα, κατσε ακομα λιγο.αν οχι, τσακιδια". ωραιος ο τροπος του....
    βρηκε και τα κανει χρυσο μου, αυτο σου λεω.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    111
    Ε τώρα είμαστε μακριά...Μου είπε...Σα φιλενάδα σου μιλάω!!Περνά εδώ Θεσσαλονίκη
    γιατί αν χωρίσει θα στον φάει άλλη!!!Εάν χωρισω θα τα φτιάξω μαζί σου...Κλπ...
    Παιδιά νιώθω σκατα...Δε θέλω να με θεωρεί *******...Όχι ότι αυτός είναι καλύτερος
    βέβαια...Και τον θέλω και πολυ...Και όντως δε με σέβεται....Πως θα του φαινόταν
    αν του ζητούσα να χωρίσει;Δε του το χω ζητήσει ως τώρα γιατί τότε είναι που θα νιώσω
    άθλια...Ίσως γι αυτο βρήκε πάτημα...Ίσως περιμένει να του το ζητήσω...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by ERMIS85 View Post
    Ε τώρα είμαστε μακριά...Μου είπε...Σα φιλενάδα σου μιλάω!!Περνά εδώ Θεσσαλονίκη
    γιατί αν χωρίσει θα στον φάει άλλη!!!Εάν χωρισω θα τα φτιάξω μαζί σου...Κλπ...
    Παιδιά νιώθω σκατα...Δε θέλω να με θεωρεί *******...Όχι ότι αυτός είναι καλύτερος
    βέβαια...Και τον θέλω και πολυ...Και όντως δε με σέβεται....Πως θα του φαινόταν
    αν του ζητούσα να χωρίσει;Δε του το χω ζητήσει ως τώρα γιατί τότε είναι που θα νιώσω
    άθλια...Ίσως γι αυτο βρήκε πάτημα...Ίσως περιμένει να του το ζητήσω...
    μια δοκιμη θα σε πεισει ;)
    εκει θα φανει αν τρως δουλεμα η ενδιαφερεται για εσενα πραγματικα

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    111
    Θα με θεωρησει πιο ******* ομως...Ε;Θα τον ρωτησω...αν και τώρα
    είμαστε μακριά...Έχει σημασία;Να περιμένω ίσως αν περάσω εκεί...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    262
    Quote Originally Posted by ERMIS85 View Post
    Ε τώρα είμαστε μακριά...Μου είπε...Σα φιλενάδα σου μιλάω!!Περνά εδώ Θεσσαλονίκη
    γιατί αν χωρίσει θα στον φάει άλλη!!!Εάν χωρισω θα τα φτιάξω μαζί σου...Κλπ...
    Παιδιά νιώθω σκατα...Δε θέλω να με θεωρεί *******...Όχι ότι αυτός είναι καλύτερος
    βέβαια...Και τον θέλω και πολυ...Και όντως δε με σέβεται....Πως θα του φαινόταν
    αν του ζητούσα να χωρίσει;Δε του το χω ζητήσει ως τώρα γιατί τότε είναι που θα νιώσω
    άθλια...Ίσως γι αυτο βρήκε πάτημα...Ίσως περιμένει να του το ζητήσω...
    ERMIS85 μου δεν το παιζω παντογνωστης ουτε ψυχολογος αλλα αποψη μου ειναι οτι επειδη ειχες συνηθισει να σου φερονται στην οικογενεια σου με ασχημο τροπο ψαχνεις κατι αντιστοιχο και σε σχεσεις σου..απομακρυνσου γι λιγο και προσπαθησε να τα βρεις με τον εαυτο σου λογικα και ψυχρα προσπαθησε να ερωτευτεις ενα υγιες ατομο που θα σου φερεται σωστα,δεν αξιζουν αυτοι οι τυποι τιποτε παραπανω εκτος απο σιχτιρισμα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by ERMIS85 View Post
    Θα με θεωρησει πιο ******* ομως...Ε;Θα τον ρωτησω...αν και τώρα
    είμαστε μακριά...Έχει σημασία;Να περιμένω ίσως αν περάσω εκεί...
    οχι βεβαια.
    ******* θα σε θεωρει αν του υποσχεσαι παρτουζες μπας και σε πηδηξει, λες και δεν μπορεις να βρεις ανδρα...
    αν του ζητησεις να ειστε μαζι αν πραγματικα σε θελει, θα καταλαβει οτι δεν εχει να κανει με χαπατο, αλλα με γυναικα που σεβεται τον εαυτο της και δεν τον πεταει στα σκουπιδια με τον πρωτο που θα δει μπροστα της.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    111
    Δε του υποσχέθηκα παρτουζες.Βασικά του είπα όχι και ότι δεν ξανακάνουμε τπτ εάν είναι σε σχέση...
    Και μου έλεγε..Ναι καλα...Αφού είσαι κολλημένη!!!Ότι θέλω σε κάνω!!!!!Μόλις του ζήτησα να χωρίσει.
    Έχει απο χθες δε μου μιλάει γιατί με έπαιρνε και δεν απαντούσα επίτηδες.Περιμένω απάντηση τώρα...

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ...
    By redrose in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 55
    Last Post: 31-08-2012, 22:05
  2. Είμαι ερωτευμένη με την ..
    By Stebra in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 02-07-2012, 12:40
  3. Ερωτευμενη με τον ψυχολογο μου...
    By haunted heart in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 11-06-2012, 07:31
  4. τρελα ερωτευμενη,,,,,,
    By amarylis in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 16-12-2009, 00:16
  5. ερωτευμένη...
    By fortuna in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 05-02-2008, 18:10

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •