Δεν αντέχω στα δύσκολα. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 46
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    σορρυ κι ολας! αλλα αυτό δεν είναι εκκλησΙα!! είναι "αμερικαν μπαρ"!!¨), καλα? ετσι περναν στον οικο του θεου??? με το παλαιο??? εκει γινετε "σοδομα κι γομορα" οτε στην παραλιακη δεν παιζει τετοια ιντρικα¨)¨)
    Υ.Γ. Σορρυ αν αστειεύομαι με την ιστορια αυτή, δεν ηθελα να προσβαλω ουτε να πω κατι κακο! απλα γραφω η απαντω με "ελαφρια γραφη"
    Βασικά και εγώ έκανα ανάλογα δεν βγάζω τον εαυτό μου απ' έξω. Τους έβρισα. Βέβαια δεν μου αρέσει που τους κατηγορώ γιατί κάνω αμαρτία και εγώ δεν ήμουνα καλή. Η αλήθεια είναι ότι ούτε σε κείνη την εκκλησία με ήθελα ούτε πουθενά μάλλον εγώ έχω το πρόβλημα.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,783
    Να σας πω την αλήθεια σκέφτομαι να βγω στην εκπομπή της Τατιάνας Στεφανίδου με αυτά που μου συνέβησαν εκεί μέσα!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    262
    Quote Originally Posted by olgaki1975 View Post
    Να σας πω την αλήθεια σκέφτομαι να βγω στην εκπομπή της Τατιάνας Στεφανίδου με αυτά που μου συνέβησαν εκεί μέσα!
    με τετοιο θεμα μονο η αννιτα πανια θα σε παρει!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483
    πλακα πλακα βασικα η εκκλησια δεν σου χει κανει καλο μηπως να το καθιερωσεις να πηγαινεις μονο πασχα και 15αυγουστο και αν???

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by ftatl View Post
    πλακα πλακα βασικα η εκκλησια δεν σου χει κανει καλο μηπως να το καθιερωσεις να πηγαινεις μονο πασχα και 15αυγουστο και αν???
    Μπα σε κείνη δεν ξαναπατάω!

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by olgaki1975 View Post
    Να σας πω την αλήθεια σκέφτομαι να βγω στην εκπομπή της Τατιάνας Στεφανίδου με αυτά που μου συνέβησαν εκεί μέσα!
    οσρτοσο φροντισα να βελτιωσεις τις περιγραφικες σου ιακανοτητες

  7. #22
    Quote Originally Posted by olgaki1975 View Post
    Να σας πω την αλήθεια σκέφτομαι να βγω στην εκπομπή της Τατιάνας Στεφανίδου με αυτά που μου συνέβησαν εκεί μέσα!
    Ουτε για αστειο μη το κανεις .
    Εκεινη δε θα νοιαζεται καθολου το τι εχεις εσυ μονο για τη τηλεθεαση θα ενδιαφερεται αυτη.

  8. #23
    Quote Originally Posted by olgaki1975 View Post
    Να σας πω την αλήθεια σκέφτομαι να βγω στην εκπομπή της Τατιάνας Στεφανίδου με αυτά που μου συνέβησαν εκεί μέσα!
    Και ελπιζω να αστειευσαι με αυτο που ειπες .
    Τι θα σου κανει η Τατιανα νομιζεις θα σε βοηθησει ? απλα δε θα τη νοιαξει.
    Λυσε το προβλημα σου μονη σου η με βοηθεια απο ειδικο η με βοηθεια απο συγγενη σου.
    Το σημαντικοτερο ειναι να πιστευεις και η ιδια οτι θα βελτιωθεις .
    Αν δε το πιστεψεις δε θα γινει τιποτα , θα μεινεις ετσι μεχρι να φυγεις απο τη ζωη.
    Αλλιως οπως κι αν προσπαθησουν οι αλλοι δε μπορεις να βοηθηθεις.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,702
    Quote Originally Posted by olgaki1975 View Post
    Δεν έγραψα για την παραμικρή προσπάθεια βελτίωσης γιατί δεν έχω και ιδιαίτερη δύναμη να κάνω κάτι. Παλιά είχα την εντύπωση ότι ήμουνα δυνατό άτομο, αλλά βρεθήκανε πιο δυνατά άτομα από μένα και με ισοπέδωσαν. Κάνω προσπάθεια να αδυνατήσω και πηγαίνω στο γυμναστήριο κάθε μέρα σχεδόν. Έχω ασχυμήνει πάρα πολύ καμμία σχέση με αυτό που ήμουνα παλιά δεν πρόκειται να ξαναγίνω όπως ήμουνα. Παλιά έπαιρνα δύναμη από την εμφάνισή μου. Η μαμά μου με λυπήθηκε που πάχυνα τόσο και είπε ότι θα με βοηθήσει να κάνω gilli diet για να χάσω κιλά. Δεν ήξερα ότι είμαι καθυστερημένη το σχολείο το τελείωσα με 17. Με το καιρό μειωθήκανε οι δυνάμεις μου και λέω περισσότερες βλακείες.
    Σε ευχαριστώ Ρέμεντυ που ασχολήσε μαζί μου!
    κι ομως, θελει ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΔΥΝΑΜΗ οταν βρισκεσαι σε κατασταση αδρανειας και απογοητευσης , για να κινητοποιηθεις και να ξεκινησεις ενα γυμναστηριο και μαλιστα καθημερινα! μπραβο σου!
    μπορει τα θεματα σου να μην ειναι μονο εμφανισης, αλλα οταν δεις ξανα τον εαυτο σου να σου αρεσει, θα παρεις κουραγιο και για αλλα θεματα.
    πολυ καλη η επιλογη σου με το γυμναστηριο!
    κανε κατι και για την διατροφη σου, ακομα και gilli diet αν νομιζεις οτι σε βολευει καλυτερα, αν θες την γνωμη μου ξοδεψε μερικα απο αυτα τα λεφτα για να πας σε εναν καλο διατροφολογο κι αντι για ετοιμα γευματα, κανετε τα γευματα στο σπιτι , να μαθεις ετσι να τρεφεσαι σωστα και διαιτητικα. αυτη η γνωση θα κρατησει για παντα, οχι οσο η συνδρομη σου στα γκιλι ντ.
    οτι απ τα δυο κι αν αποφασισεις, να μην σκεφτεσαι τον ογκο ΟΛΩΝ των κιλων που θελεις να χασεις, γιατι και με τα πρωτα πεντε θα νοιωσεις αλλος ανθρωπος , η ψυχολογια σου θα ανεβει στα υψη και θα χασεις πολυ ευκολα και τα υπολοιπα.
    αν το παρεις αποφαση να ξεκινησεις, μπες να μας πεις πως προχωρας.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by σοκολατα 14 View Post
    Και ελπιζω να αστειευσαι με αυτο που ειπες .
    Τι θα σου κανει η Τατιανα νομιζεις θα σε βοηθησει ? απλα δε θα τη νοιαξει.
    Λυσε το προβλημα σου μονη σου η με βοηθεια απο ειδικο η με βοηθεια απο συγγενη σου.
    Το σημαντικοτερο ειναι να πιστευεις και η ιδια οτι θα βελτιωθεις .
    Αν δε το πιστεψεις δε θα γινει τιποτα , θα μεινεις ετσι μεχρι να φυγεις απο τη ζωη.
    Αλλιως οπως κι αν προσπαθησουν οι αλλοι δε μπορεις να βοηθηθεις.
    Γλυκιά μου σοκολάτα πλάκα κάνω δεν πρόκειται να πάω πουθενά.

  11. #26
    Quote Originally Posted by olgaki1975 View Post
    Γλυκιά μου σοκολάτα πλάκα κάνω δεν πρόκειται να πάω πουθενά.
    ενταξει τοτε.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483
    εγω πιστευω οτι μπορεις και μονη σου να χασεις καποια κιλα χωρις να ξοδευτεις αφου εχασες ηδη καποια γτ να μην χασεις κι αλλα αμα πηγαινεις γυμναστηριο θα τα χασεις πιο ευκολα απλα να τρως λιγοτερα γευματα υπομονη και επιμονη θελει.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    σορρυ κι ολας! αλλα αυτό δεν είναι εκκλησΙα!! είναι "αμερικαν μπαρ"!!¨), καλα? ετσι περναν στον οικο του θεου??? με το παλαιο??? εκει γινετε "σοδομα κι γομορα" οτε στην παραλιακη δεν παιζει τετοια ιντρικα¨)¨)
    Υ.Γ. Σορρυ αν αστειεύομαι με την ιστορια αυτή, δεν ηθελα να προσβαλω ουτε να πω κατι κακο! απλα γραφω η απαντω με "ελαφρια γραφη"
    Kαι χειρότερα γίνονται εκεί μέσα όπως κουτσουμπολιά κλπ.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    οσρτοσο φροντισα να βελτιωσεις τις περιγραφικες σου ιακανοτητες
    Σωστό και αυτό!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,783
    Γενικώς είναι πολύ αυστηροί αυτοί με το παλιό.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Όλα του γάμου δύσκολα...
    By Σουέλ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 26-06-2011, 02:43
  2. περναω δυσκολα
    By lenaki__ in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 26
    Last Post: 09-07-2010, 21:44
  3. Δυσκολα...
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 10
    Last Post: 11-08-2008, 05:08
  4. Δύσκολα τα πράγματα!!!
    By Tzo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 12-10-2007, 17:31
  5. Για όσους περνάνε δύσκολα...
    By Real_polyfimos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 23
    Last Post: 26-09-2006, 13:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •