ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 44
  1. #1
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΣΑ
    Posts
    87

    ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ/ΕΣ.. ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!! ΚΑΙ ΖΗΤΑΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ... ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΕΔΩ Κ 3 ΧΡΟΝΙΑ.. ΕΙΝΑΙ ΝΑΥΤΙΚΟΣ.. ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΟ ΣΚΟΠΟ... ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.. ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ Κ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΠΟΙΑ SITE ΓΝΩΡΙΜΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΩΣΤΑ ΑΤΟΜΑ ΦΙΛΙΚΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΜΟΥ.. ΓΝΩΡΙΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΑΝ ΤΥΠΟ ΑΝΔΡΑ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΤΟΥ... ΜΟΥ ΚΕΝΤΗΣΕ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.. ΜΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕ ΦΙΛΙΚΑ... ΟΠΩΣ Κ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΘΗΚΑ ΕΞΑΡΧΗΣ ΤΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE. ΑΝΤΑΛΛΑΞΑΜΕ FACEBOOK ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΟΝΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.. ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΠΩΣ ΤΟΥ ΑΡΕΣΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ... ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΚΡΑΤΗΣΑ ΤΑ ΠΡΟΣΧΟΙΜΑΤΑ Κ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΦΙΛΟΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΜΟΥ.. ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ Κ ΟΤΙ ΠΡΟΚΥΨΕΙ.. ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΦΙΛΙΚΑ Κ Μ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΦΙΛΙΚΑ... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ.. ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΑΓΑΠΑΩ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ Κ ΔΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΦΕΡΘΩ ΣΚΑΡΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΝΕΑ ΓΝΩΡΙΜΙΑ.. ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΠΑΝΙΟ.. ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ!!:o
    Last edited by Angel_Love; 15-02-2014 at 09:31. Reason: ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    142
    Μπα δεν τον θελεις τον δικο σου..Και μονο που μπηκες στη διαδικασια να ψαχτεις αλλου σημαινει οτι γενικα θελεις κάτι άλλο.Οποτε αν ειναι κανεις τη νεα γνωριμια και ασε τον δικο σου.
    Παντως αν κανει το προφανες δηλαδή και να γνωρίσεις τον άλλον και να μην πεις κάτι στο αγόρι σου για μένα θα είσαι απαράδεκτη έστω και αν βγεις φιλικά.Το τι θα κάνεις είναι στο χέρι σου

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Καλημέρα σου.
    Να ρωτήσω…
    …Είναι η πρώτη φορά που μιλάς με κάποιον άγνωστο, μόνο μέσω διαδικτύου?
    Κι ακόμη.. Με αυτόν, μιλάτε μόνο με γραμματάκια ή και μέσω skype πχ?
    Έχει διαφορά.
    Γιατί το ρωτάω αυτό?

    Γιατί γράφεις πως:
    Quote Originally Posted by Angel_Love View Post
    ΑΥΤΗ ΤΗ ΝΕΑ ΓΝΩΡΙΜΙΑ.. ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΠΑΝΙΟ..
    Έχω παρατηρήσει πως κάποιοι άνθρωποι, όταν δεν έχουν συνομιλήσει ποτέ live με κάποιον, παρά συνομιλούν μόνο ανταλλάσσοντας γραμματάκια μεταξύ τους, προσδίδουν στον άλλον χαρακτηριστικά από την φαντασίας τους.
    Αυτό σημαίνει ότι, επειδή δεν έχουν ολοκληρωμένη εικόνα για κάποιον (λείπουν στοιχεία όπως: φωνή, κινήσεις, στυλ, εκφράσεις προσώπου κτλ), τον εξιδανικεύουν, τον φαντάζονται δίνοντας του αυθαίρετα χαρακτηριστικά που ο άλλος μπορεί να μην τα έχει –κι είναι το πιο πιθανό αυτό!- κι έτσι σχηματίζεται στο μυαλό τους μια εικόνα ιδανική, ενώ η πραγματικότητα είναι τελείως διαφορετική.
    Αν δεν έχεις κάνει αυτό το λάθος στο μυαλό σου, μου λες.

    Από εκεί και πέρα,
    λες πως σου είπε ότι του αρέσεις, ενώ εσύ συνέχισες να του μιλάς φιλικά- και καλά.
    Καθόλου φιλικό δεν είναι αυτό.
    Ή φίλοι-φίλοι ή το παίζουμε φίλοι και κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας με ναζάκια και παιχνιδάκια.

    Εν τέλει.
    Είμαι σίγουρη ότι αν τον γνωρίσεις από κοντά αυτόν, δεν θα είναι κάτι το τόσο σπάνιο και μοναδικό. Θα τον απομυθοποιήσεις.
    Αν αγαπάς το αγόρι σου και πραγματικά δεν θες να του φερθείς σκάρτα, δεν θα πας να γνωρίσεις τον άγνωστο.
    Αν έχεις κλασμένο το αγόρι σου, θα του φερθείς σκάρτα και θα τον γνωρίσεις.
    Κάνε όπως νιώθεις καλύτερα : )

  4. #4
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΣΑ
    Posts
    87
    Quote Originally Posted by andy87 View Post
    Μπα δεν τον θελεις τον δικο σου..Και μονο που μπηκες στη διαδικασια να ψαχτεις αλλου σημαινει οτι γενικα θελεις κάτι άλλο.Οποτε αν ειναι κανεις τη νεα γνωριμια και ασε τον δικο σου.
    Παντως αν κανει το προφανες δηλαδή και να γνωρίσεις τον άλλον και να μην πεις κάτι στο αγόρι σου για μένα θα είσαι απαράδεκτη έστω και αν βγεις φιλικά.Το τι θα κάνεις είναι στο χέρι σου
    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ andy87 .. ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ... ΙΣΩΣ ΨΑΧΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ Μ.. ΔΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ? ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ...

  5. #5
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΣΑ
    Posts
    87
    Quote Originally Posted by vodka View Post
    Καλημέρα σου.
    Να ρωτήσω…
    …Είναι η πρώτη φορά που μιλάς με κάποιον άγνωστο, μόνο μέσω διαδικτύου?
    Κι ακόμη.. Με αυτόν, μιλάτε μόνο με γραμματάκια ή και μέσω skype πχ?
    Έχει διαφορά.
    Γιατί το ρωτάω αυτό?

    Γιατί γράφεις πως:


    Έχω παρατηρήσει πως κάποιοι άνθρωποι, όταν δεν έχουν συνομιλήσει ποτέ live με κάποιον, παρά συνομιλούν μόνο ανταλλάσσοντας γραμματάκια μεταξύ τους, προσδίδουν στον άλλον χαρακτηριστικά από την φαντασίας τους.
    Αυτό σημαίνει ότι, επειδή δεν έχουν ολοκληρωμένη εικόνα για κάποιον (λείπουν στοιχεία όπως: φωνή, κινήσεις, στυλ, εκφράσεις προσώπου κτλ), τον εξιδανικεύουν, τον φαντάζονται δίνοντας του αυθαίρετα χαρακτηριστικά που ο άλλος μπορεί να μην τα έχει –κι είναι το πιο πιθανό αυτό!- κι έτσι σχηματίζεται στο μυαλό τους μια εικόνα ιδανική, ενώ η πραγματικότητα είναι τελείως διαφορετική.
    Αν δεν έχεις κάνει αυτό το λάθος στο μυαλό σου, μου λες.

    Από εκεί και πέρα,
    λες πως σου είπε ότι του αρέσεις, ενώ εσύ συνέχισες να του μιλάς φιλικά- και καλά.
    Καθόλου φιλικό δεν είναι αυτό.
    Ή φίλοι-φίλοι ή το παίζουμε φίλοι και κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας με ναζάκια και παιχνιδάκια.

    Εν τέλει.
    Είμαι σίγουρη ότι αν τον γνωρίσεις από κοντά αυτόν, δεν θα είναι κάτι το τόσο σπάνιο και μοναδικό. Θα τον απομυθοποιήσεις.
    Αν αγαπάς το αγόρι σου και πραγματικά δεν θες να του φερθείς σκάρτα, δεν θα πας να γνωρίσεις τον άγνωστο.
    Αν έχεις κλασμένο το αγόρι σου, θα του φερθείς σκάρτα και θα τον γνωρίσεις.
    Κάνε όπως νιώθεις καλύτερα : )
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ!! ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΑ ΕΧΩΝΤΑΣ ΣΧΕΣΗ... ΑΛΛΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΚΑΝΕΙ.. Κ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΕΡΙ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ.. ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ... ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ LIVE Κ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ.. ΔΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΟΛΥΤΗ/ΟΣ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΠΩΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΔΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΠΑΝΙΟΣ Κ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ.. ΠΩΣ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟ? ΑΝ ΔΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΔΝ ΘΑ ΜΑΘΩ ΠΟΤΕ.... ΑΡΑ ΜΕΝΕΙ ΩΣ ΑΠΟΘΗΜΕΝΟ.. ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ... :(

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Athens
    Posts
    699
    Τι τραβάνε αυτοί οι ναυτικοί....
    XA00XA0XA0AX0XA0XA0XA0AX0AX
    Έλα ρε κοπελια,μονο που λες μοναδικός και ξεχωριστός και απωθημένα,ξέρουμε όλοι πάνω κάτω τι θα παιχθεί όταν έρθει....Γιατί η φάση δεν είναι αν,αλλα ποτε....
    XA00AX0AX0AX0AX0AX0XA0AX0AX
    Γυναίκες και αγάπες.
    XAAX00AX0XA0XA0XA0XA0AXXA0
    Άντε,καλο παιχνίδι.

  7. #7
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΣΑ
    Posts
    87
    Quote Originally Posted by Antreas MpR View Post
    Τι τραβάνε αυτοί οι ναυτικοί....
    XA00XA0XA0AX0XA0XA0XA0AX0AX
    Έλα ρε κοπελια,μονο που λες μοναδικός και ξεχωριστός και απωθημένα,ξέρουμε όλοι πάνω κάτω τι θα παιχθεί όταν έρθει....Γιατί η φάση δεν είναι αν,αλλα ποτε....
    XA00AX0AX0AX0AX0AX0XA0AX0AX
    Γυναίκες και αγάπες.
    XAAX00AX0XA0XA0XA0XA0AXXA0
    Άντε,καλο παιχνίδι.
    ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ!! ΟΣΟ ΔΝ ΣΥΜΒΙΒΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ "ΦΙΛΙΚΗ" ΜΑΣ ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΤΟΣΟ ΔΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ Η "ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ" ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΑΣ!!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Athens
    Posts
    699
    Όσο cool και να είναι ο τύπος,δεν ψάχνει φίλες εκεί μέσα....
    Πως να το κάνουμε....
    Και όσο συνεχίζεται το όλα παιχνιδάκι,δεν θέλω,αλλα ας μιλήσουμε κλπ,αναπόφευκτο είναι να σκάσει,έστω και με το πρόσχημα της φιλιας....
    XA00AXX0AXA0XA0XA0XA0XA0XA0XA0AX0
    Ήσαϊ καλά ρε φιλε,ήμουν πολύ down σήμερα,με έκανες και γέλασα.
    AX00AX0XAX0A0XAXA0XA0XA0AX0

  9. #9
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΣΑ
    Posts
    87
    Quote Originally Posted by Antreas MpR View Post
    Όσο cool και να είναι ο τύπος,δεν ψάχνει φίλες εκεί μέσα....
    Πως να το κάνουμε....
    Και όσο συνεχίζεται το όλα παιχνιδάκι,δεν θέλω,αλλα ας μιλήσουμε κλπ,αναπόφευκτο είναι να σκάσει,έστω και με το πρόσχημα της φιλιας....
    XA00AXX0AXA0XA0XA0XA0XA0XA0XA0AX0
    Ήσαϊ καλά ρε φιλε,ήμουν πολύ down σήμερα,με έκανες και γέλασα.
    AX00AX0XAX0A0XAXA0XA0XA0AX0
    ΡΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΑΣ!!!!!! :p

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω οστοσο δε καταλαβα πως πας για σοβαρο σκοπο ενω αυτος θα λειπει μερες? ετσι θα τη βγαζεις μονη σου κ αυτος θα ειναι στα καραβια? :( εγω αν ελειπε συνεχεια θα ειχα κανει το χατηρι στον αλλο αφου δε θα το παλευα μονος.

  11. #11
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΣΑ
    Posts
    87
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    εγω οστοσο δε καταλαβα πως πας για σοβαρο σκοπο ενω αυτος θα λειπει μερες? ετσι θα τη βγαζεις μονη σου κ αυτος θα ειναι στα καραβια? :( εγω αν ελειπε συνεχεια θα ειχα κανει το χατηρι στον αλλο αφου δε θα το παλευα μονος.
    ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΕΞΑΡΧΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ Κ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ... ΜΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΕΙ... ΕΠΙΣΗΣ ΔΝ ΛΕΙΠΕΙ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ.. ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΗΝΕΣ.... :(

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    163
    ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ?
    παντα μετα την βροχη βγαινει το ουρανιο τοξο!

  13. #13
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΣΑ
    Posts
    87
    Quote Originally Posted by a+b View Post
    ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ?
    ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ ? ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΖΗΤΗΣΑ!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    163
    ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΖΗΤΑΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΦΟΥ ΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΗ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ SITE ΓΝΩΡΙΜΙΩΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ FB ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛ ΣΟΥ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΜΗ......
    παντα μετα την βροχη βγαινει το ουρανιο τοξο!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Athens
    Posts
    699
    XA0XA00XA0XAXA0XA0AX0XA0XA0
    Έλα μωρέ,αυτά έχουν τα ναυτιλιακά....
    Λες και εκείνος δεν θα ρίξει ένα χέρι από όπου περάσει....
    Χώσου κοριτσάρα μου,απλά μην το σκέφτεσαι και παιδεύεις των εαυτό σου με κρύψιμο πίσω από το δάχτυλο.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Ψυχές αναμέσα σε θηρία...
    By troubledman in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 10-02-2013, 19:21
  2. Γιατί με το ζόρι να ζω ανάμεσα σας;
    By skata in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 81
    Last Post: 07-02-2013, 13:28
  3. ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΕΠΙΛΟΓΕΣ.... ΣΠΙΤΙ-ΣΧΕΣΗ !!!
    By VICKY88 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 24-11-2012, 12:17
  4. Ανάμεσα σε παρόν και παρελθόν
    By Don't Know in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 16-08-2011, 09:35
  5. μου τη σπαει η διαφημιση που μπηκε αναμεσα στο 1ο κ το 3ο ποστ!
    By Lou! in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 4
    Last Post: 15-06-2011, 16:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •