Σπασμοί μυών...έχω τρελαθεί! - Page 21
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 21 of 70 FirstFirst ... 11192021222331 ... LastLast
Results 301 to 315 of 1042
  1. #301
    Α! και το πέταρισμα των βλεφάρων είναι το πιο συχνό σε καταστάσεις αγχους.

  2. #302
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    136
    Εγω που εχω παρει καθαρες εξετασεις κ με αγωγη στην 12η μερα γιατι δεν φευγουν?απλα εχω απελπιστει.τιποτα αλλο.

  3. #303
    Και γω ρε παιδια αγωγη 25+ μερα ειμαι λιγο καλητερα αλλα αυτο που λει η τζινα αισθανομαι οτι εχω κατι κατι κατω απ τις γαμπες. Τζινα απ τον κορμο σου φυγαν η εχεις ελαχιστες;ρε σεις χαλια ειμαι ακομα

  4. #304
    όταν λέτε αγωγή εννοείτε φαρμακευτικη αγωγή για το άγχος?

  5. #305
    Quote Originally Posted by Gbutterfly View Post
    όταν λέτε αγωγή εννοείτε φαρμακευτικη αγωγή για το άγχος?
    Ναι αγωγη για το αγχος.γιατι ρωτας;

  6. #306
    Μαριαννα εσυ πως εισαι;

  7. #307
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    136
    Εχω κ στον κορμο μερικες φορες.

  8. #308
    Ρε τζινα απορω γιατι με την αγωγη δεν εχω ηρεμιση ακομα; ειμαι λιγο καλητερα αλλα ως εκει.οι ιδεες και οι συσπασεις .αυτες που νομιζεις οτι εχεις κατω απ το δερμα.δεν φευγουν.εσυ εισαι καλητερα η τα ιδια σκατα.;

  9. #309
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    136
    Ας πουμε οτι σημερα νομιζω οτι ειμαι καπως καλα...Ξυπνησα κ δεν ξεκινησε το πανηγυρι..Θα δουμε κ στην πορεια..Μιλα κ με τον γιατρο σου...Πιστευω οφι θελει χρονο...Αλλα εγω συνεχιζω να πιστευω οτι εσυ εισαι κ πολυ κουρασμενος...προσπαθησε να ξεκουραζεσαι πολυ.

  10. #310
    Quote Originally Posted by tzina2012 View Post
    Ας πουμε οτι σημερα νομιζω οτι ειμαι καπως καλα...Ξυπνησα κ δεν ξεκινησε το πανηγυρι..Θα δουμε κ στην πορεια..Μιλα κ με τον γιατρο σου...Πιστευω οφι θελει χρονο...Αλλα εγω συνεχιζω να πιστευω οτι εσυ εισαι κ πολυ κουρασμενος...προσπαθησε να ξεκουραζεσαι πολυ.
    Χαιρομαι που εισαι καλύτερα. Εγω το πρωι ειμαι χαλια καθε μα καθε πρωι.και μενα οι συσπασεις αυτες οι μικρες (κατω απ το δερμα)ειναι μονο στις γαμπες πολυ λιγες στον κορμο.δεν μπορω να ηρεμισω ομως.

  11. #311
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    136
    Ουτε εγω μπορω..κ τελικα δεν ειμαι καλα γιατι ξεκινησε το πανηγυρακι.σε ολο το ποδι κ λιγο στον κορμο..δεν ξερω τι αλλο να κανω βαρεθηκα.

  12. #312
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Καλα μου παιδια αυτα τα περασα και τα περναω πριν απο σας για εσας! Τρομαζετε που εχετε συσπασεις μερικους μηνες..αν σας περασουν σφυριξτε μου! Οι συπασεις απαξ και ξεκινησαν θα μεινουν για παντα..προερχονται απο αγχος..τις εχω 1 μιση χρονο..οταν θα τις αποβαλλετε απο το μυαλο σας παλι θα τις εχετε απλα δε θα σας ενοχλουν..μεχρι και εσωτερικα στο αυτι ειχα συσπασεις..γλωσσα ματια χειλη και σε οοοοολο το σωμα και τα δακτυλα και τα εβλεπα και εβαζα τα κλαματα..τρομαζανε να με συνεφερουν οι δικοι μου..εφοσον οι εξετασεις σας ειναι καθαρες δεν χρειαζεται κατι αλλο..βεβαια..ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος..μετα απο κανενα χρονο και ενω ολοι θα ειστε υγιεστατοι αλλα οι συσπασεις θα συνεχιζουν..εσεις θα τις νιωθετε και θα γελατε...θα με θυμηθειτε..

  13. #313
    Τζινακι και γω βαρεθηκα .πηρα το γιατρο μου (νευρολογο) οπως ειπες και μου πε να μην ανησυχω.συμβαινει σε πολυ κοσμο το φενομενο των καλοηθων δεσμιδοσεων.τι να πω ειχα και γω λιγες στον κορμο .προσπαθω να το ξεχναω αλλα τιποτα .το πρωι ρε γαμοτο το πρωι ειμαι πολυ χαλια.

  14. #314
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Και κατι αλλο..''τα αγχολυτικα δεν θεραπευουν τις συσπασεις..απαξ και εχεις συσπασεις δεν φευγουν ποτε..απλα κανε υπομονη και δες τις σαν ενα μασαζ γιατι γι αυτο προκειται..τιποτα σοβαροτερο"..Μαρκου Ιωαννης..επιμελητης νευρολογικης κλινικης ΓΝΑ..ο ανθρωπος που μου εδωσε την απαντηση που εψαχνα για να μην αυτοκτονησω!

  15. #315
    Ρε μαντι εγω επανελαβα. Το μυογραφυμμα στο 2μηνο ο γιατρος δε μου παι να το επαναλαβω.αν και το ρωτησα;αν ηταν αυτο που φοβασαι θα διχνε και τωρα.απλα μου χει γαμ την ψυχολογια.εσενα ηταν ολες εντονες η ειχες και αυτες τις μικρες που τις νοιωθεις λιγο κατω απ το δερμα.εμενα οι περισοτερες ειναι τετοιες στις γαμπες.ευχαριστω.

Page 21 of 70 FirstFirst ... 11192021222331 ... LastLast

Similar Threads

  1. μαγνησιο αγχος μυικοι σπασμοι...
    By kosto30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 28-08-2013, 22:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •