Προσφερομαι για διαχειριστης
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    100

    Προσφερομαι για διαχειριστης

    Επειδη βλεπω οτι δεν γινετε τοσο καλη δουλεια στο θεμα διαχειρησης,πχ βλεπω λογαριασμους που σπαμαρουν μονο διαφημισεις και ακομα ειναι εν λειτουργεια η βλεπω λογαριασμους που σπαμμαρουν το ιδιο θεμα συνεχεια και ενω εχουν φαει απειρα ρεπορτ παλι δεν γινεται τιποτα...

    Αραια και που ο Αeon κανει καποιες διαγραφες ποστ οταν καποιος βριζει αλλα περα απο αυτο τιποτα οποτε προσφερομαι για αυτη την θεση δωρεαν μιας και ειμαι ολη μερα σχεδον online.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,667
    αχαχαχαχαχαχαχαχΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑ!!!
    γελασαμε και σημερις...

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Αυτό το σκεφτηκες πριν το μεσημεριανό φαγητο ή μετά? Να ξέρω τα επίπεδα του οξυγόνου στον εγκέφαλο.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    100
    οχι απο χθες το σκεφτηκα, δεν θα προλαβαινουν να γραφουν σπαμ ΜΠΟΥΜ!! DELETE

    στεναχωριεμαι να βλεπω ενα γενικα καλο φορουμ να βρισκεται σε τετοια καταντια

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    χαχαχαχαχαχαχα καλο κ αυτο το διαβασα κ αυτο σε λιγο θα μας πεις οτι προσφαιρεσε κ για προεδρος

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Δεν έχω ιδέα!
    Posts
    574
    ρε παιδιά πού το αστείο; οκ. και εγώ συμφωνώ πως το έθεσες κάπως 'γελοία' αλλά οκ δε θα το κάνω και θέμα,εμένα τουλάχιστον δε θα μου άρεσε να έγραφα κάτι και να μου απαντούσαν με χαχανίσματα .
    εν τέλει μου φάνηκε ο τίτλος λες και προσφέρεσαι να βγάλεις το φίδι από την τρύπα κλπ. και οκ χαχα.Απλώς δε νομίζω πως διαλέγεις εσύ να γίνεις,σε διαλέγουνε βάσει της προηγούμενης έκφρασης επιθυμίας σου,εννοείται.
    συμφωνώ το forum θέλει ένα συμμάζεμα.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by κοπέλα93 View Post
    ρε παιδιά πού το αστείο; οκ. και εγώ συμφωνώ πως το έθεσες κάπως 'γελοία' αλλά οκ δε θα το κάνω και θέμα,εμένα τουλάχιστον δε θα μου άρεσε να έγραφα κάτι και να μου απαντούσαν με χαχανίσματα .
    εν τέλει μου φάνηκε ο τίτλος λες και προσφέρεσαι να βγάλεις το φίδι από την τρύπα κλπ. και οκ χαχα.Απλώς δε νομίζω πως διαλέγεις εσύ να γίνεις,σε διαλέγουνε βάσει της προηγούμενης έκφρασης επιθυμίας σου,εννοείται.
    συμφωνώ το forum θέλει ένα συμμάζεμα.
    k ti να κανουμε να κλαψουμε? κ να φανταστεις οτι καποτε με φωναζαν προεδρο κ μου ελεγαν γεια σου προεδρε χαχαχαχαχαχα

  8. #8
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Δεν έχω ιδέα!
    Posts
    574
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    k ti να κανουμε να κλαψουμε? κ να φανταστεις οτι καποτε με φωναζαν προεδρο κ μου ελεγαν γεια σου προεδρε χαχαχαχαχαχα
    όχι ρε τι να κλάψετε; απλώς να μην είναι τόσο απότομο,κι εγώ δεν το κάνω,γιατί πού ξέρεις,από το ίντερνετ ο άλλος μπορεί να το διαστρεβλώσει.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,667
    μενει να προσφερθει ο αχλ και ο κερασης ,να ολοκληρωθει αυτη η συμμετοχη...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    100
    το μονο σιγουρο ειναι οτι εγγυωμαι καθαρο φορουμ απο σπαμ!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Quote Originally Posted by Pandemonium View Post
    το μονο σιγουρο ειναι οτι εγγυωμαι καθαρο φορουμ απο σπαμ!
    Aπο διπλοπροφιλα ομως?????

  12. #12
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Pandemonium καλησπέρα,

    σε ευχαριστούμε για την πρόταση σου να συνεισφέρεις εθελοντικά στη διαχείριση του φόρουμ.

    Κατά κανόνα, στην ομάδα διαχείρισης μπορούν να μπουν 2 κατηγορίες ανθρώπων.
    1. Μέλη που έχουν πολύχρονη παρουσία στο φόρουμ, χωρίς παραβιάσεις των όρων χρήσης.
    2. Άνθρωποι που δεν έχουν καμία σχέση με το φόρουμ αλλά προέρχονται από... άλλα μέρη και δέχονται να βοηθήσουν, αφιερώνοντας κάποιο χρόνο διαβάζοντας τις συζητήσεις του φόρουμ και παρεμβαίνοντας διακριτικά/πυροσβεστικά.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    1. Μέλη που έχουν πολύχρονη παρουσία στο φόρουμ, χωρίς παραβιάσεις των όρων χρήσης.


    Εδω ανηκω εγω.... οκ ειμαι λιγο τεμπελακος και οχι τοσο ενεργος , μου αρεσει και η διακριτικοτητα υπερβολικα και δεν μου αρεσει να παρεμβαινω για ψιλου πηδημα ... αλλα δηλωνω παρων
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #14
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Προσφερομαι και εγω ως διαχειριστρια για να σβηνω τις προειδοποιησεις μου!!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Προσφερομαι και εγω ως διαχειριστρια για να σβηνω τις προειδοποιησεις μου!!

    Θες 24ωρη απασχοληση ε? (οχι οτι υπονοω κατι:P)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •