Σχεση με αντρα προς το διαζυγιο....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    7

    Σχεση με αντρα προς το διαζυγιο....

    Καλησπέρα .... θα ηθελα την γνωμη σας .... εδώ κ 10 μηνες είμαι με ένα παιδι.... Για να μη πολυλογω αυτος είναι στα προθυρα διαζυγίου μενει ηδη μονος του κ θελει τοσο πολύ να ειμαστε μαζι αλλα μου φαινεται αδυνατο!!!! Ο λογος είναι γιατι στο παρελθον πριν χωρισει ειχανε ακουστει πραγματα για εμας κ πιστευω ότι αν μαθευτεί ότι ειμαστε μαζι κανεις δεν θα το πιστεψει λογο αυτόν που ειχαν ειπωθεί στο παρελθον. Εκεινος μου λεει να τους γραψουμε ολους κ να μην ασχοληθούμε.... Εσεις τι λετε??

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Δηλαδη τι ειχε ακουστει?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Δηλαδη τι ειχε ακουστει?
    Ειχαμε από την αρχη της γνωριμίας μας μεγαλη οικειοτητα η οποια καποια στιγμη ειχε ζητητηθει εντονα κ ειχε ειπωθεί ότι ημασταν μαζι...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Ο λογος που χωρισε με τη γυναικα του γνωριζεις ποιος ειναι? Παιδια εχει?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,671
    Quote Originally Posted by babe31 View Post
    Καλησπέρα .... θα ηθελα την γνωμη σας .... εδώ κ 10 μηνες είμαι με ένα παιδι.... Για να μη πολυλογω αυτος είναι στα προθυρα διαζυγίου μενει ηδη μονος του κ θελει τοσο πολύ να ειμαστε μαζι αλλα μου φαινεται αδυνατο!!!! Ο λογος είναι γιατι στο παρελθον πριν χωρισει ειχανε ακουστει πραγματα για εμας κ πιστευω ότι αν μαθευτεί ότι ειμαστε μαζι κανεις δεν θα το πιστεψει λογο αυτόν που ειχαν ειπωθεί στο παρελθον. Εκεινος μου λεει να τους γραψουμε ολους κ να μην ασχοληθούμε.... Εσεις τι λετε??
    δεν το καταλαβα ο προβλημα σου...
    φοβασαι μηπως δεν σας πιστευουν οτι ειστε μαζι???? και τι σημασια εχει αν το πιστεψουν οι αλλοι αν οντως ειστε μαζι?επιδομα θα σας δωσουν?

    αλλο πρεπει να σε ανησυχει....
    αλλο το "μενει μονος" κι αλλο το "πηρε διαζυγιο". προσεχε μην φας δουλεμα και βρεθεις και παρατημενη και εξαπατημενη και σηκωσεις εσυ ολη την απαξιωση της "αντροχωριστρας" και ο κυριος παει στην γυναικουλα του, ωραιος και μοιραιος...

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Ο λογος που χωρισε με τη γυναικα του γνωριζεις ποιος ειναι? Παιδια εχει?

    Ειχανε από καιρο πολλα προβλήματα κ πιστευω ότι ηταν αναμενομενο κατι τετοιο... απλα ειχαν καποια στιγμη ένα γερο καυγα κ ηταν κ το τελος... ναι εχει ένα παιδι!!

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν το καταλαβα ο προβλημα σου...
    φοβασαι μηπως δεν σας πιστευουν οτι ειστε μαζι???? και σημασια εχει αν το πιστεψουν οι αλλοι αν οντως ειστε μαζι?επιδομα θα σας δωσουν?

    αλλο πρεπει να σε ανησυχει....
    αλλο το "μενει μονος" κι αλλο το "πηρε διαζυγιο". προσεχε μην φας δουλεμα και βρεθεις και παρατημενη και εξαπατημενη και σηκωσεις εσυ ολη την απαξιωση της "αντροχωριστρας"...

    Εχουνε βαλει μπρος το διαζυγιο απλα είναι μεχρι να βγει... απλα είναι χωριο όλα μα όλα συζυτουνται δεν είναι Αθηνα κανεις δεν ασχολιεται με κανεναν... αυτό βασικα εδώ ολοι ξερουν κ κρινουν τα παντα κ φυσικα κ οι δικοι μου...

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    7
    [QUOTE=Remedy;475986]δεν το καταλαβα ο προβλημα σου...
    φοβασαι μηπως δεν σας πιστευουν οτι ειστε μαζι???? και τι σημασια εχει αν το πιστεψουν οι αλλοι αν οντως ειστε μαζι?επιδομα θα σας δωσουν?

    Εννοω ότι ολοι θα πιστεψουν ότι τα είχαμε από πριν τοτε που ειχαν ακουστει όλα αυτά , ότι δυσκολα θα πιστεψει καποιος ότι δεν ισχυει κατι τετοιο.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Εσεις οντως τα ειχατε ενω ηταν παντρεμενος?

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Εσεις οντως τα ειχατε ενω ηταν παντρεμενος?
    Όχι δεν ειχε παιξει τπτ αλλα ξερεις τι λενε το κουτσομπολιο κ μονο που εχει ακουστει είναι χειροτερο από να ημασταν μαζι .....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,671
    Quote Originally Posted by babe31 View Post
    .....

    Εννοω ότι ολοι θα πιστεψουν ότι τα είχαμε από πριν τοτε που ειχαν ακουστει όλα αυτά , ότι δυσκολα θα πιστεψει καποιος ότι δεν ισχυει κατι τετοιο.
    πραγματι, αυτο θα πιστεψουν εφοσον ακουστηκαν φημες για εσας απο πριν...
    εχεις δυο επιλογες.
    η δεν ασχολεισαι με την κριτικη, στηριζεις τον φιλο σου ελπιζοντας οτι δεν σε δουλευει και περιμενεις να προχωρησει το διαζυγιο για να αποδειξετε στην τοπικη κοινωνια οτι ειστε σωστοι συμφωνα με την κρατουσα ηθικη,
    η απομακρυνεσαι, περιμενεις πρωτα να βγει το διαζυγιο για να αποδειχτει σε ολους οτι ηταν οριστικος ο χωρισμος και ΑΝ και ΟΤΑΝ βγει, ξαναβρισκεστε και παντρευεστε για να κλεισετε τα σοκαρισμενα στοματα....

    λυση να ειναι ικανοποιημενο το χωριο, να ειστε εσεις μαζι, αλλα να μην παρει διαζυγιο, δεν εχω...

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    πραγματι, αυτο θα πιστεψουν εφοσον ακουστηκαν φημες για εσας απο πριν...
    εχεις δυο επιλογες. η δεν ασχολεισαι με την κριτικη, στηριζεις τον φιλο σου ελπιζοντας οτι δεν σε δουλευει και περιμενεις να προχωρησει το διαζυγιο για να αποδειξετε στην τοπικη κοινωνια οτι ειστε σωστοι συμφωνα με την κρατουσα ηθικη,
    η απομακρυνεσαι, περιμενεις πρωτα να βγει το διαζυγιο για να αποδειχτει σε ολους οτι ηταν οριστικος ο χωρισμος και ΑΝ και ΟΤΑΝ βγει, ξαναβρισκεστε και παντρευεστε για να κλεισετε τα σοκαρισμενα στοματα....

    λυση να ειναι ικανοποιημενο το χωριο, να ειστε εσεις μαζι, αλλα να μην παρει διαζυγιο, δεν εχω...
    Το ξερω ετσι είναι κ εγω αυτό του ειπα να βγει πρωτα το διαζυγιο ώστε να μη μπορει να πει κανεις τπτ κ μετα τα υπολοιπα...... Χαιρομαι που εχεις την ιδια αποψη με εμενα αρα σωστα το χειρίζομαι.... Τονιζεις το ΑΝ κ ΟΤΑΝ βγει... γιατι ετσι?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,671
    Quote Originally Posted by babe31 View Post
    Το ξερω ετσι είναι κ εγω αυτό του ειπα να βγει πρωτα το διαζυγιο ώστε να μη μπορει να πει κανεις τπτ κ μετα τα υπολοιπα...... Χαιρομαι που εχεις την ιδια αποψη με εμενα αρα σωστα το χειρίζομαι.... Τονιζεις το ΑΝ κ ΟΤΑΝ βγει... γιατι ετσι?
    γιατι καλη μου, τιποτε δεν γινεται, μεχρι να γινει...
    παντα εκ του αποτελεσματος ΜΟΝΟ , μπορεις να μιλας με σιγουρια για κατι.

Similar Threads

  1. Έχω σχέση με μικρότερο άντρα
    By cchristine in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 31-01-2014, 20:37
  2. Σχέση μετά από διαζύγιο
    By Aelia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 15-10-2013, 13:45
  3. προβληματα με τον αντρα μου!
    By spourgiti in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 15-06-2013, 23:35
  4. διαζύγιο
    By arktos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 131
    Last Post: 24-07-2010, 15:09
  5. Φιλική σχέση μεταξύ άντρα και γυναίκας(και από τις 2 μεριές) υπάρχει?
    By marily in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 06-02-2008, 23:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •