χωριζεις ή μενεις?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    2

    χωριζεις ή μενεις?

    Καλησπερα.. ειμαι σε μια σχέση εδω κ 5 χρονια.. ειμαι 22 χρονων κ ο φιλος μ ειναι 25! Δν ειχα αλλες σχέσεις κ ουτε ειχα σκεφτεί ποτε να τον απατησω η κατι τέτοιο! Ειμαστε πολυ καλα, σταθερα κ αγαπημενοι! Λεμε απο τν Σεπτέμβρη να μεινουμε μαζι αλλα .. εδω έρχεται τ αλλα! Ενω τον αγαπω παρα πολυ κ θελω κ εγω να κανω οικογένεια μαζι του. . Υπάρχει ενα ατομο απο τη δουλειά που με φλερτάρει κ μ αρέσει πολυ! Στην αρχη δεν ειχα δωσει σημασία γιατι μολις εφευγα απο τη δουλειά τν ξεχνουσα. Αλλα τωρα τν σκέφτομαι συνέχεια! Προχθες με ρωτησε αν ειμαι ελεύθερη κ φυσικα τ ειπα οχι αλλα συνεχίζει να με γλυκοκοιταει! Δεν τ θεωρω καθόλου σωστο για τον φιλο μ. Οχι πως κανω κατι αλλα αυτες οι σκέψεις με τρελενουν!δεν θελω να κανω σεξ με τ αγόρι μου γτ δν έχουμε σπιτι κ δν θελω με τπτ στ αμαξι κ θα πρέπει να πηγαίνουμε σπιτι τ π ειναι κ οι δικοί του. Στα κρυφα φυσικα! Απο την αλλη δε θελω με τίποτα να χωρισω! Πραγματικά τον αγαπω κ μ αγαπα! Με βασανίζουν πολλα.. εχει βιώσει κανεις κτ αντίστοιχο?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Συνεχεια μαιρη μου! Τι νομιζες, οτι πας για οσκαρ πρωτοτυπιας? η πιο κοινη ειναι η ιστορια σου την σημερον. Δεν καταλαβα κατι ομως, 5ετια και δε το χετε κανει ακομα? δεν ειναι καιρος? τι λες?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,643
    να χωρισεις μεριλαντ..
    αν απο τωρα στα 22 σκεφτεσαι συνεχεια εναν αλλον, χωρις αν εχετε τπτ, μονο επειδη σε καλοκοιταει, καλα κρασα...
    πως θα κανεις οικογενεια με αυτον τον ανθρωπο;;;;;; αργοτερα η θα γινεις δυστυχισμενη η θα φτασει το κερατο μεχρι την ταρατσα...

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Συνεχεια μαιρη μου! Τι νομιζες, οτι πας για οσκαρ πρωτοτυπιας? η πιο κοινη ειναι η ιστορια σου την σημερον. Δεν καταλαβα κατι ομως, 5ετια και δε το χετε κανει ακομα? δεν ειναι καιρος? τι λες?
    Οχι βρε εννοείται οτι έχουμε κανει γενικά αυτο π λεω είναι οτι δν εχω την ιδια επιθυμία! Νοιώθω ομως πως αν χωρισω θα τ μετανιωσω!! Πως γίνεται ενω αγαπάς κάποιον τοσο πολυ να σ αρέσει ενας άλλος?

Similar Threads

  1. πώς μένεις πιστός σε μία απόφαση?
    By chr1986 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 20
    Last Post: 07-02-2010, 01:45
  2. Replies: 42
    Last Post: 31-07-2008, 15:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •