Πω πω!!!.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7

Thread: Πω πω!!!.

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    896

    Πω πω!!!.

    Πω πω παιδες πω πω και τι να πω!.

    Θελει προσπαθεια μαγκες θελει προσπαθεια. Μερικες φορες πιανω τον εαυτο μου να μοιρολατρει, και να λεει ''αξιζει ρε, αξιζει?'' αφου ενα ******** ψεμα ειναι ολα, ενα ******** ψεμα!.

    Κι ομως ρε πουστη μου ειναι το ομορφοτερο ψεμα και ναι αξιζει!.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    896
    Κατι μ επιασε σημερα, αλλιως δεν εξηγειτε .......

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    greece
    Posts
    415
    Πειράζει που εγώ δεν κατάλαβα τίποτα....;;; Έχω κάψει και τα τελευταία εγκεφαλικά κύτταρα, ή όντως ο Σάκης δεν είναι απόλυτα σαφής...;!;!;!;!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    896
    Oχι μην ανησυχεις δεν εχεις καψει και τα τελευταια εγκεφαλικα κυτταρα, το πιθανοτερο ειναι να τα εχω καψει εγω χαχαχαχα...

    Ηθελα να τονισω, να δωσω καλυτερα μια νοτα αισιοδοξιας, για εμας τους ''ψυχωτικους'' να μην τα παραταμε και να συνεχιζουμε τον αγωνα της ζωης με οσα σκαμπανεβασματα και αν εχει.....

    Οχι τιποτα αλλο, αλλα με ειχε παρει απο κατω, το τελευταιο διαστημα.....

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483
    Οπως και να χει εισαι σε καλο δρομο απο τη στιγμη που εισαι κυριος του εαυτου σου ολοι εχουμε τα πανω μας και τα κατω μας!.
    Στου κουφου την πορτα, παρ' την πορτα και φυγε!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    170
    γεια σου σακη , τι περισοτερες φορες απελπιζομε και εγω γιατι εχω βαρεθει να περιμενω και να μην υπαρχει βελτιωση , εγω εχω προβλημα με τα αρνητικα συμπτωματα που με κρατουν καθηλομενο και οταν αισθανομε ασχημα πηγαινω καμια βολτα με τους φιλους μου και τα λεμε. μου δινει κουραγιο αυτο δεν ξερω τι αλλο να κανω τα εχω δοκιμασει ολα και δω στο φορουν βρισκω συμπαρασταση . βεβαια κανεις δεν μπορει να κανει παρα πολα αλλα μια καλη κουβεντα παντα βοηθαει. νομιζω εχουμε ενα γολγαθα μπροστα μας χωρις ανασταση. καπου διαβασα οτι η ψυχωση ειναι χειροτερη απο καρκινο και σε αυτο συμφωνο . ευχομε σε ολους μας να γινομε γρηγορα καλα και να τελειωσουν τα βασανα μας.και να δουμε επιτελους ανασταση.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    896
    A ρε νικοπουλ τα μυαλα μας πονανε, τα μυαλα μας, μια ζωη μες τον φοβο, τοιχο τοιχο κανονικα. Η μεγαλυτερη φυλακη ειναι η ασθενεια μας και δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα γι αυτο, μονο να μακρυνουν λιγο περισσοτερο οι αλυσιδες.

    Μερικες φορες αναρωτιεμαι τι τροπη θ επαιρνε η ζωη μου χωρις την ψυχωση, σιγουρα καλυτερη απ οτι τωρα.

    Και οχι δεν θελω να με οριζει η αρρωστια, δεν θελω να τη χρησιμοποιω ως μπαστουνακι, κι ομως ειναι εδω, ειναι υπαρκτη, ειναι η πραγματικοτητα μου.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •