Δεν μπορώ χωρίς.......
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 68
  1. #1
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Δεν έχω ιδέα!
    Posts
    574

    Δεν μπορώ χωρίς.......

    Γράψτε εδώ : χωρίς ποιό πράγμα δεν "μπορείτε" να
    ζήσετε!
    Απαντάω πρώτη : χωρίς το eubos.



    Για να δούμε αν το θέμα θα έχει πέραση!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Αθηνα
    Posts
    307
    Δεν μπορω να ζησω χωρις το παιδι μου.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Δεν μπορω να ζησω χωρις αγαπη..!

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Δεν μπορω να ζησω χωρις αγαπη..!
    χωρις μισος δεν μπορεις να ζησεις!!!
    κι τις κουκλες σου που παιζεις ακομα!! χιχιχιιχι

  5. #5
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Εσυ Πανου χωρις τι, δεν μπορεις να ζησεις?Για σκεψου το..Και ας σε υπερασπιζουν εδω οι συναδελφοι σου..Εχεις φανταστει ποση αγαπη και ποση ομορφια εχεις να λαβεις απο την ζωη χωρις αυτο που σε διαλυει και σε κανει οτι θελει?
    Ποιος σου κολλησε το "χχιχιχιχιχιχι"?

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    εχω την αγαπη την δικιασου!! μου φτανει !
    αχ, θα με βλεπει από εκει ψηλα ο φιλαράκος μου ο γιωργος πανου ! - πραγματικος ηρωας κι αν τον ηξερες κι μονο που για αυτό θα μηλαγες καλητερα !! ,θα με βλεπει από εκει ψηλα κι θα με κραζει που ασχολουμε με ανθρωπάκια!! που ξεφτιλίζω ετσι το ονοματου!!

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    εχω την αγαπη την δικιασου!! μου φτανει !
    αχ, θα με βλεπει από εκει ψηλα ο φιλαράκος μου ο γιωργος πανου ! - πραγματικος ηρωας κι αν τον ηξερες κι μονο που για αυτό θα μηλαγες καλητερα !! ,θα με βλεπει από εκει ψηλα κι θα με κραζει που ασχολουμε με ανθρωπάκια!! που ξεφτιλίζω ετσι το ονοματου!!
    Αν οντως χρησιμοποιεις ονομα αλλου πραγματι τον ξεφτιλιζεις.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    τουλάχιστον δεν είμαι σαδοο, σαν εσενα να βαλω το "μνιμονιο" ημαρτον!!! τι εμπνευση μπορει να εχει καποιος ,,,,
    προσωπικα ,όταν τελειωνουν οι ασκησεις ,όταν θα βγαλω τους επιδεσμους κι θα μπορω να κυκλοφορω παλυ, θα "σπασω
    " από εδώ, η θα μπαινω όπως παλαια! εσυ ρε ,,,,,, τι θα κανεις?? αρχισε να ψάχνεις αλλους για να κραζεις κι να σε ανεχοντε όπως -λαθος μου εκανα εγω- γτ. αν δεν σου απανταγα την πρωτη φορα ,αν ακουγα μια συμβουλη ενός μελους εδώ μεσα κι δεν εκανα τον εξυπνο κι την βλακεια να σε παρω στα σοβαρα τωρα δεν θα γινοταν αυτό, αλλα την πατησα, μπηκα στον χορο με το βλαμενο κι δεν ξεκολα από πανωμου, σαν τα σχολικα μας χρονια, που φερομασταν ευγενικα κι δειχναμε ενδιαφερον από ευγενια σε καποιο κοριτσακι κι αυτό πατησε πανω στην καλοσυνη μας.
    αυτά πληρωνω, που ασχοληθκα, που απαντησα στην κλικα του φορουμ!!! κι δεν με πιραζει πλεον σπαω πλακα μαζι σας, αλλα είναι ότι με κραζουν ανθρωποι αξιολογοι που "παιζω" με εσας,, κι εχουν δικιο!! στο τελος θα γινω σαν εσας αν συνεχισω !! χιχιχιχι

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    τουλάχιστον δεν είμαι σαδοο, σαν εσενα να βαλω το "μνιμονιο" ημαρτον!!! τι εμπνευση μπορει να εχει καποιος ,,,,
    προσωπικα ,όταν τελειωνουν οι ασκησεις ,όταν θα βγαλω τους επιδεσμους κι θα μπορω να κυκλοφορω παλυ, θα "σπασω
    " από εδώ, η θα μπαινω όπως παλαια! εσυ ρε ,,,,,, τι θα κανεις?? αρχισε να ψάχνεις αλλους για να κραζεις κι να σε ανεχοντε όπως -λαθος μου εκανα εγω- γτ. αν δεν σου απανταγα την πρωτη φορα ,αν ακουγα μια συμβουλη ενός μελους εδώ μεσα κι δεν εκανα τον εξυπνο κι την βλακεια να σε παρω στα σοβαρα τωρα δεν θα γινοταν αυτό, αλλα την πατησα, μπηκα στον χορο με το βλαμενο κι δεν ξεκολα από πανωμου, σαν τα σχολικα μας χρονια, που φερομασταν ευγενικα κι δειχναμε ενδιαφερον από ευγενια σε καποιο κοριτσακι κι αυτό πατησε πανω στην καλοσυνη μας.
    αυτά πληρωνω, που ασχοληθκα, που απαντησα στην κλικα του φορουμ!!! κι δεν με πιραζει πλεον σπαω πλακα μαζι σας, αλλα είναι ότι με κραζουν ανθρωποι αξιολογοι που "παιζω" με εσας,, κι εχουν δικιο!! στο τελος θα γινω σαν εσας αν συνεχισω !! χιχιχιχι
    Το μονο που σπας ειναι και τα τελευταια σου αγγεια..Καλοσυνατε :)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Μακρυά ..πολύ μακρυά πιά
    Posts
    488
    Δεν μπορώ να ''ζήσω'' χωρίς ....να κάνω ''λάθη''

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Το μονο που σπας ειναι και τα τελευταια σου αγγεια..Καλοσυνατε :)
    ότι κι να λες, εμφανισιακά είμαι κομπλε!!!ουτε κυτταριτιδα εχω ,μια χαρα είμαι !!¨)¨), δεν φενετε ότι εχω πιει ουτε έναν μηνα στην ζωημου!!! σορρυ που σε ξενερώνω αλλα ουτε υπαττιτηδες εχω, ουτε καποια ασθενεια αφροδισια!! γενικα το αιματακιμου είναι μια χαρα!! κι αν εχω καποια θεματα στον εγκεφαλομου!!μπορει να μου περασουν αλλα κι να μην παλυ τα αποδεχομαι!!! κι πολεμω να είμαι κι να γινομαι κάθε μερα κι πιο καλα!! ακομα κι το ατύχημα που επαθα κι που τοσο σε ηδονιζει !! θα σε ξενερωσω αλλα κι αυτό αντρικια κι παντελονατα το πολεμω!!κι ο χειρουργος μου λεει ότι μπρει να τα καταφερω!!!

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    ότι κι να λες, εμφανισιακά είμαι κομπλε!!!ουτε κυτταριτιδα εχω ,μια χαρα είμαι !!¨)¨), δεν φενετε ότι εχω πιει ουτε έναν μηνα στην ζωημου!!! σορρυ που σε ξενερώνω αλλα ουτε υπαττιτηδες εχω, ουτε καποια ασθενεια αφροδισια!! γενικα το αιματακιμου είναι μια χαρα!! κι αν εχω καποια θεματα στον εγκεφαλομου!!μπορει να μου περασουν αλλα κι να μην παλυ τα αποδεχομαι!!! κι πολεμω να είμαι κι να γινομαι κάθε μερα κι πιο καλα!! ακομα κι το ατύχημα που επαθα κι που τοσο σε ηδονιζει !! θα σε ξενερωσω αλλα κι αυτό αντρικια κι παντελονατα το πολεμω!!κι ο χειρουργος μου λεει ότι μπρει να τα καταφερω!!!
    Πριν κατι μερες εσβησες το μηνυμα που εγραφες οτι σε βρηκαν αναισθητο απο πρεζα παλι..Πανου ψεμματα μονο σε εσενα λες.

    Εγω την εμφανιση σου δεν την εκρινα ποτε και ουτε θα το κανω γιατι δεν με ενδιαφερει κιολας,πραγματικα εχει σταματησει το μυαλο σου εκει γυρω στα 8 χρονων με αυτα που γραφεις.Θες να πουμε κατι αλλο?

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    πες ότι θες, βλέπεις δεν εχω την τυχη να με ζουνε!! αυριο πρωι δουλευω!! όπως κι 6 μερες την βδομαδα!! από δεκα ωρες την μερα!!!! εσυ που εχεις την τυχη να σε ζουνε κι να καθεσαι ολη μερα κατσε κι κραζε μεχρι το πρωι!!!!!
    οσο για την χαρασου να παιθανω βλέπεις την γλητωσα παλη!! χιχιχιχι,
    αρρωστος δεν είμαι πλεον, αυτό το ξερω εγω κι οσοι πρεπει να το ξερουν!!! αν κι θα με συνεφερε πολύ για νομικους λογους να ειμουν χρηστης τωρα!! γτ, θα ειχα ελαφριντικα !!

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    αντε να δουμε κι από μεθαύριο που θα με αποικλεισουν από το φορουμ με ποιον θα ασχολησαι??ε?
    βλακειαμου μεγαλη κι σορρυ προς κάθε χρηστη για τα οσα καθομαι κι γραφω εδώ μεσα, που παρασηρθικα από την μις κυτταριτιδα!! κι γραφω τοσα!!
    μ

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483
    το μαμησατε και παλι το θεμα!!!

    Εγω δεν μπορω παλι να ζησω χωρις καφε!!! τουλαχιστον ενα την ημερα θα το πιω!!!
    Στου κουφου την πορτα, παρ' την πορτα και φυγε!

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. "χαμενος στη μεταφραση" χωρις να μπορω να συνελθω..
    By pandelic85 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 28-01-2014, 16:43
  2. χωρις σχεση,χωρις φιλους...
    By redrose in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 28
    Last Post: 10-03-2012, 20:51
  3. Δν μπορω να ζησω χωρις αυτον
    By iuby in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 70
    Last Post: 13-10-2010, 14:57
  4. Φαρμακα που μπορω να αγορασω χωρις συνανταγη γιατρου ;
    By Psst in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 03-11-2009, 12:19
  5. Μπορω να ειμαι Χριστιανος , χωρις να πιστευω στον θεο?
    By πανος12345 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 30
    Last Post: 01-11-2009, 21:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •