ΒΟΗΘΕΙΑ!δεν θελω να κανω πλεον σεξ με ατομο,μονο σολο.τι εχω παθει???
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    7

    ΒΟΗΘΕΙΑ!δεν θελω να κανω πλεον σεξ με ατομο,μονο σολο.τι εχω παθει???

    Γεια σας.ειμαι παντρεμενη με παιδι και δεν αντεχω ή μαλλον δε μου αρεσει το σεξ γιατι νιωθω να πνιγομαι. ειδικα τη στιγμη που παμε να κανουμε και βγαινουν τα ρουχα(πριν δλδ αγγιχτουμε πολυ)το μετανιωνω και του λεω "παλι δε μου βγαινει,ασ'το!". δε ξερωτι κολλημα τρωω,δε το χονευω το σεξ πλεον,με κανει δυστυχισμενη! το πιο τραγικο ειναι οτι εχω πολλες ορεξεις και αφου δε κανω με αλλον,κανω μονη και μου αρεσει περισσοτερο, σαν εφηβη!
    Για να σας προλαβω λεω οτι δεν σκεφτομαι καποιον αλλον ουτε μου περασε μεχρι σημερα απτο μυαλο καποιος τριτος εκτος οικογενειας μου. ουτε φυσικα ανακαλυψα τωρα τον αυνανισμο για να με ενθουσιαζει σαν κατι το νεο,ουτε εχω παθει εξαρτηση,απλα θελει το σωμα μου να ικανοποιηθει και αυτος ειναι ο μονος τροπος πλεον... κουραστηκα και μου λειπει σαν σκεψη να ειμαι με παρτενερ αλλα οταν παει να γινει κατι με πιανει και θελω να κλωτσισω σαν δεμενη-φυλακισμενη.

    ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    712
    Το γεγονός ότι μπορείς να λειτουργήσεις μόνη σου δείχνει ότι δεν έχεις πρόβλημα σωματικό ή προβλήματα όπως πεσμένη λίμπιντος κλπ. Άρα το θέμα σου δεν είναι το σεξ αυτό καθαυτό αλλά η επαφή. Πόσο καιρό σου συμβαίνει αυτό; Και έχεις βιώσει κάποια τραυματική εμπειρία σχετικά με αυτό; Μην πάει ο νους σου σε κάτι μεγάλο, ακόμη πχ και κάποια ενόχληση να είχες κατά τη διάρκεια της επαφής επανειλημμένα μπορεί να σε έχει κάνει να βλέπεις το σεξ σαν μια άσχημη εμπειρία.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    καταλαβα τι λες...

    η πιο πιθανη εξηγιση απο ολα αυτα ειναι οτι κανει σεξ με ενα τροπο που δε σε ευχαριστει το λες κ συ η ιδια
    θελει το σωμα μου να ικανοποιηθει
    για αυτο κ το σεξ με αυτον δε σε ενδιαφερει αφου δε βρισκεις νοημα σ αυτο τωρα σχετικα με τον αυνανισμο αυτο μου κανει ενα πραγμα σαν δε θελω τιποτα δε περιμενω τιποτα αφηστε στην ησυχια μου ισως υπηρχε κ αλλα θεμα πριν απο αυτο μπορει πχ στο παρελθον ισως κ μακρυνο να ειχες κ αλλη κακη εμπειρεια απο αντρα κ αυτο τελικα να σε οδηγισε σε αυτον κ ετσι να εβλεπες τους αντρες με αυτο το τροπο
    αλλα οταν παει να γινει κατι με πιανει και θελω να κλωτσισω σαν δεμενη-φυλακισμενη.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    7
    ενα χρονο. αλλα τοσο καιρο εκανα σκεψεις οτι ειναι απο τη κουραση της μπεμπας και ετσι το δικαιολογουσαμε με το συζυγο. αλλα τωρα που αφησα το παιδι για ενα 48ωρο στις γιαγιαδες γιανα οργανωθουμε σαν ζευγαρι,παλι τα ιδια! δεν εχω τπτ,καμια ενοχληση,πονο κλπ!

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ενα χρονο. αλλα τοσο καιρο εκανα σκεψεις οτι ειναι απο τη κουραση της μπεμπας
    αυτο του το ελεγες ως δικαιολογια προκειμενου να τον αποφυγεις ενω εσυ σκεφτοσουν αλλα αρα συνεβει κ αυτο που σκεφτομουν δε του λες κ καθολου τι σκεφτεσαι κ αυτο κανει τα πραγματα κ ετσι.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    καταλαβα τι λες...

    η πιο πιθανη εξηγιση απο ολα αυτα ειναι οτι κανει σεξ με ενα τροπο που δε σε ευχαριστει
    στο σεξ κανω στον αντρα μου αυτα που θελει και μετα ερχεται κ η δικη μου σειρα και δεν εχει καθολου βαρεμαρα να ξεμπερδευει μαζι μου.ισα ισα μια φορα για να τελειωσω με βοηθουσε επι 1,5ωρα που ειχα κολλησει και δεν 3xunA(σορρυ για αυτο αλλα δε ξερω αν επιτρεπεται να λεμε αυτη τη λεξη γιαυτο την τροποποιησα).

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    712
    Δεν έχω γίνει μητέρα και έτσι δεν μπορώ να μιλήσω από προσωπική εμπειρία αλλά ξέρω ότι ο ερχομός ενός παιδιού απομακρύνει το ζευγάρι. Μήπως έχεις νιώσει ότι δεν θα πάρεις ικανοποίηση από την επαφή και για αυτό το λόγο δεν θέλεις πλέον να έρθεις σε επαφή με τον σύζυγό σου; Μην φοβάσαι να το παραδεχτείς αυτό στον εαυτό σου όσο υπέροχος σύζυγος/πατέρας/κουβαλητής και αν είναι. Απομόνωσε το ρόλο του ως εραστή και σκέψου κατά πόσο σε ικανοποιεί σε αυτόν τον τομέα. Μπορείς να μιλήσεις ελεύθερα για τις επιθυμίες σου μαζί του; Έχει διάθεση να σε ακούσει και να κάνει τα πράγματα με τρόπο που να παίρνεις κι εσύ ικανοποίηση; Όσο πιο γρήγορα βρεις την αιτία του προβλήματος, τόσο πιο γρήγορα θα το λύσεις..

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    αυτο του το ελεγες ως δικαιολογια προκειμενου να τον αποφυγεις ενω εσυ σκεφτοσουν αλλα αρα συνεβει κ αυτο που σκεφτομουν δε του λες κ καθολου τι σκεφτεσαι κ αυτο κανει τα πραγματα κ ετσι.[/COLOR]
    βασικα αυτος μου ειπε οτι ειναι απο το θηλασμο και τη φροντιδα του μωρου και οτι οταν ερθει ο καιρος θα διορθωθουν ολα. αλλα επειδη ηδη ημασταν οι2μας 48ωρες και δε μου αρεσε η ιδεα του ερωτα,κολλησα τωρα οτι ειναι κατι και πρεπει να το ψαξω σε σοβαρη βαση

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    βασικα εχω προσεξει οτι οταν καπιος εχει μυστικα γενικοτερα δε θελει να τον αγγιζουν πιθανον να χει σχεση κ αυτο δηλαδη πχ αν κανεις πραγματα κ αλλα κανεις κ σε αυτον αλλα λες κ τελικα του δινεις μια εικονα που δεν ειναι αυτη που σε αντιπροσωπευει αυτο σημαινει οτι εχεις κουραστει μαζι του κ προκειμενου να αποφυγεις διενεξεις μαζι του απλα συμφονεις μαζι του χωρις να θες.


  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by melissa View Post
    Μπορείς να μιλήσεις ελεύθερα για τις επιθυμίες σου μαζί του; Έχει διάθεση να σε ακούσει και να κάνει τα πράγματα με τρόπο που να παίρνεις κι εσύ ικανοποίηση;
    χμ,,,οτι ηθελα του το λεγα και τοκανε στο κρεβατι χωρις 2η σκεψη, υπομονη ειχε μεχρι να τελειωσω. καμια φορα δεν ειχε ορεξη αλλα παρολ'αυτα ασχολιωταν μαζι μου για να τελειωσω μονο εγω, με τα χερια του,στομα κλπ. ...μην πω αλλα και λογοκριθω!

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ενοεις οτι αυτο το εκανε παλιοτερα κ μετα πηγε στο αλλο ακρο?

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    βασικα εχω προσεξει οτι οταν καπιος εχει μυστικα γενικοτερα δε θελει να τον αγγιζουν πιθανον να χει σχεση κ αυτο δηλαδη πχ αν κανεις πραγματα κ αλλα κανεις κ σε αυτον αλλα λες κ τελικα του δινεις μια εικονα που δεν ειναι αυτη που σε αντιπροσωπευει αυτο σημαινει οτι εχεις κουραστει μαζι του κ προκειμενου να αποφυγεις διενεξεις μαζι του απλα συμφονεις μαζι του χωρις να θες.

    βασικα τι μου ειπες μολις τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!! θα σε φιλησω.χωρις παρεξηγηση. εχω κατι που σκεφτομαι πολυ απο τοτε που γεννησα,ειναι κατι που δεν το λεω ουτε στον εαυτο μου.ειναι κατι που με πειραζει στο περιβαλλον του και εχω φτασει σε σημειο να μιλαω μονη να εκτονωθω.τουχω πει καποια πραγματα,αλλα καποια δε μπορω να τα πω γιατιδεν εχει νοημα,δεν αλλαζουν, δεν αλλαζουν οι νοοτροπιες και τα βιωματα.απλα τα δεχεσαι γιατι ετσι μεγαλωσε και ο ανθρωπος σου! δεν εχει κανενα νοημα πχ να του πω θελω ο ταδε σου να μη βριζει χυδαια γιατι γινομαι κ εγω ρεζιλι?αφου ολοι στην οικογενεια τους το αει γαμ..και το μαλ... το λενε ακομα και στα εγγονια τους ανετα!παραδειγμα εφερα,ειναι κατι πιο σοβαρο,απλα θελω να πω οτι οπως μεγαλωσεις εισαι και να αλλαξεις οταν ερθει το προσφορο εδαφοςπαλι θα θυμηθεις τις ριζες σου. στο περιπου ελπιζω να επιασες τι θελω να πω..

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    ενοεις οτι αυτο το εκανε παλιοτερα κ μετα πηγε στο αλλο ακρο?
    οχι,απλα απο τη στιγμη που γεννησα δεν καναμε καποια πραγματα λογω παιδιου,επειδη το φιλαμε,το χαιδευουμε κλπ....καναμε "σοβαρο"(!) σεξ καιφυσικα αθορυβο ή και γρηγορο. δε καταλαβαμε οτι δεν μου αρεσε το ιδιο το σεξ γιατι ετσι κι αλλιως δεν ηταν "καλο" σαν ποιοτητα.λεγαμε οκ,θα ερθουν ολα οπως παλια και δεν ανησυχουσαμε. αλλα τωρα που θελουμε ξανα καλο σεξ δε βγαινει σε μενα. δε θελω καθολου.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    με εχει φιλισει καπια αλλη σε αυτο το στιλ (οποτε δε τη γλιτωνω ετσι κ αλλιως..) βασικα βλεπω οτι ολα τα εξηγεις με καπιο τροπο αλλα αυτες οι εξηγισεις που δινεις δε ξερω αν σε αντιπροσωπευουν γιατι αν σε αντιπροσωπευαν θα ηθελες να κανεις σεξ

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,202
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    αυτο του το ελεγες ως δικαιολογια προκειμενου να τον αποφυγεις ενω εσυ σκεφτοσουν αλλα αρα συνεβει κ αυτο που σκεφτομουν δε του λες κ καθολου τι σκεφτεσαι κ αυτο κανει τα πραγματα κ ετσι.[/COLOR]
    Χαχαχαχαχα Αλέξανδρε,αφου δεν το έχεις-γιατί το παλεύεις τόσο πολύ;;;;

    Ακούστε λοιπόν τι λέει ο Αλέξανδρος.

    Αυτό του το έλεγες,ως δικαιολογία,προκειμένου να τον αποφύγεις 1)το κρατούμενο
    ενώ εσύ σκεφτόσουν άλλα 2)τα κρατούμενα
    αλλά άρα συνέβη και αυτό που σκεφτόμουν(εδώ βάζει και τον εαυτό του μέσα)
    δε του λες και καθόλου τι σκέφτεσαι 3) τα κρατούμενα
    και αυτό κάνει τα πράγματα και έτσι 4) τα κρατούμενα.

    Οχι τίποτα άλλο,οι καινούργιοι που μπαίνουν δεν ξέρουν τι εστί Αλέξανδρος και θα νομίζουν ότι τους κοροϊδεύει...! χαχαχαχαχα αφησε το ρε Αλέξανδρε,δεν το πας καλά.!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξερω τι να κανω!!!θελω τη βοηθεια σας
    By lindsay in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 02-02-2013, 01:10
  2. Replies: 21
    Last Post: 08-07-2011, 17:42
  3. το μονο που με λυτρωνει πλεον ειναι ο θανατος
    By Bibo in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 02-09-2010, 23:26
  4. ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ....
    By Mariannaki87 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 11-08-2010, 14:53
  5. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΛΕΟΝ......
    By nikoleta in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 01-10-2007, 10:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •