Αλλαγες που πονανε
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    2

    Αλλαγες που πονανε

    Καλησπερα σε ολους σας
    ειναι η πρωτη μου φορα στο φορουμ. λοιπον πριν απο τρεις μηνες εφυγα απο την ελλαδα και μετακομισα με τον αντρα μου στον καναδα... ειναι εδω ο πατερας μου και σε μια βδομαδα ερχεται και η μητερα μου με τον αδερφο μου. Παρολο που εχω ολη μου την οικογενεια εδω το μερος εδω δεν μ αρεσει καθολου εχω τρελαθει δεν μοορω να ηρεμησω και ειμαι μονιμως μεσα στη θλιψη. πριν απο δυο μερες εμαθα οτι το σκυλακι μου το οποιο ειχα για 13 χρονια δεν μπορει να ταξιδεψει για καναδα διοτι εχει καρκινο και το σαββατο θα του κανουν ευθανασια και ηρθε κ αυτι και με αποτελειωσε. η λεξη που μπορει να περιγραψει το πως νιωθω ειναι απλα ´χαμενή. δν ξερω τι να κανω

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    και το σαββατο θα του κανουν ευθανασια και ηρθε κ αυτι και με αποτελειωσε.
    παρε αλλο που να του μιαζει εξωτερικα κ τα υπολυπα μη τα σκεφτεσαι

    βρες ελληνικα στεκια στην αμερικη εγω εχω φιλους που ζουν στην αμερικη κ πηγενουν σε ελληνικα μαγαζια

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Μακρυά ..πολύ μακρυά πιά
    Posts
    488
    Quote Originally Posted by athinaki001 View Post
    Καλησπερα σε ολους σας
    ειναι η πρωτη μου φορα στο φορουμ. λοιπον πριν απο τρεις μηνες εφυγα απο την ελλαδα και μετακομισα με τον αντρα μου στον καναδα... ειναι εδω ο πατερας μου και σε μια βδομαδα ερχεται και η μητερα μου με τον αδερφο μου. Παρολο που εχω ολη μου την οικογενεια εδω το μερος εδω δεν μ αρεσει καθολου εχω τρελαθει δεν μοορω να ηρεμησω και ειμαι μονιμως μεσα στη θλιψη. πριν απο δυο μερες εμαθα οτι το σκυλακι μου το οποιο ειχα για 13 χρονια δεν μπορει να ταξιδεψει για καναδα διοτι εχει καρκινο και το σαββατο θα του κανουν ευθανασια και ηρθε κ αυτι και με αποτελειωσε. η λεξη που μπορει να περιγραψει το πως νιωθω ειναι απλα ´χαμενή. δν ξερω τι να κανω
    Καλησπέρα θα συνηθίσεις αγαπητή φίλη κι εσύ.. λογικό να είσαι σα χαμένη και να είσαι μέσα στη θλίψη... όσο για το σκυλάκι σου .. κλάψε όσο μπορείς κλάψε... να βρει γαλήνη η ψυχή σου... καλά να περνάς ..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Καλησπερα φιλη μου εισαι τυχερη που ειναι εκει ο αντρας σου κ οι δικοι σου,Ειναι πολυ μεγαλη αλλαγη αλλα με τον καιρο κ κανοντας πραγματα θα ηρεμησεις,εξερευνησε την νεα σου περιοχη παραδειγμα δες που ειναι η αγορα κ κατατοπισου να νιωθεις περισσοτερο οικεια,διακοσμησε το σπιτι σου ομοια με αυτο που εμενες Ελλαδα,Ειναι μικρες κινησεις που θα σε κανουν να προσαρμοστεις,Πιθανον ειναι το καλυτερο για το σκυλακι σου για να μην ταλαιπωρειται κλαψε να νιωσεις καλυτερα κ εκτονωσου

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483
    οπου και να πας αμα εισαι με τους δικους σου προσαρμοζεσαι πιο ευκολα! Ειναι νωρις ακομα βεβαια γτ ειναι διαφορετικος κοσμος στο εξωτερικο αλλα οσο περναει ο καιρος θα δεις θα δεθεις κι εκει!!!
    Στου κουφου την πορτα, παρ' την πορτα και φυγε!

Similar Threads

  1. Αλλαγές στην ζωή μας
    By mariafil in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 07-12-2013, 22:11
  2. Πολλές αλλαγές στη ζωή μου...
    By Sigo in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 28-01-2013, 23:07
  3. Αλλαγες ......
    By pitheas in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 10-03-2012, 21:45
  4. Προσθήκες, αλλαγές, ανανεώσεις στο e-psychology
    By NikosD. in forum Νέα, ανακοινώσεις
    Replies: 4
    Last Post: 09-11-2004, 13:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •