γιατι ρε παιδια ειμαι τοσο χαλια?βοηθηστε με.. - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 19 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 121 to 135 of 281
  1. #121
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    109
    βασικα δν ηταν τ εβδομαδιαιο απλα επειδη τς εστειλα οταν ημουν πολυ χαλια αυτη μ προτεινε ν τ κανουμε πιο γρηγορα κ απλα ημουν υπερβολικα χαλια γ ν παω δν μπορουσα ν κουνηθω μ ρχοταν ν κανω εμετο κ ενταξει δν ειναι εκει τ θεμα μ μολις μ ειπε οτι θ χρεωθω αν τ ακυρωσω εγω τς ειπα οτι θα παω αυτη απευθειας μ ειπε οτι τελικα δν γινεται ενω της ειπα οτι θα ρθω εφοσον χρεωνεται κτλβς???ουσιαστικα μ τ ακυρωσε αυτη τελικα

  2. #122
    καλησπερα, γνώμη μου είναι οτι θα μπορούσε ο ψυχολόγος να ειναι πιο ελαστικός και πιο ανθρώπινος. Δε χάλασε ο κόσμος αν δεν μπορούσες να πας μια φορά, κι αυτό έπρεπε να το καταλαβει, ψυχολόγος σου είναι, όχι διευθυντής σου. Αλλά δυστυχώς πολλοί κάνουν το επάγγελμα μόνο κ μόνο για την κονόμα...

  3. #123
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Quote Originally Posted by katharmataki View Post
    καλησπερα, γνώμη μου είναι οτι θα μπορούσε ο ψυχολόγος να ειναι πιο ελαστικός και πιο ανθρώπινος. Δε χάλασε ο κόσμος αν δεν μπορούσες να πας μια φορά, κι αυτό έπρεπε να το καταλαβει, ψυχολόγος σου είναι, όχι διευθυντής σου. Αλλά δυστυχώς πολλοί κάνουν το επάγγελμα μόνο κ μόνο για την κονόμα...
    ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ! Mithe μην ξαναπας στην βλαμμενη.αλοιμονο αν εχουμε τοσο στρες κ μας δημιουργουν κ οι ψυχολογοι στρες! ελεος!
    εχω κανει 14 χρονια ψυχοθεραπεια κ αυτο δεν μου χει τυχει.
    να μην ξαναπας.να παρεις τηλ αμεσα την ψυχολογο που σου εδωσα.μην το αναβαλλεις αλλο.φαντασου οτι εγω την ψυχολογο που σου εδωσα ,την πηρα τηλ 1 σαββατο για να κλεισω ραντεβου κ η κοπελα με στηριζε απο το το τηλ 1 ωρα!!! ποιος το κανει αυτο?
    να πας μην το αφηνεις.ειμαι σιγουρη οτι θα σου κανει καλο.ειναι καλουλα κ ευγενικη.

  4. #124
    Boom εγώ κάλεσα στο τηλέφωνο που μου έδωσες και έκλεισα ραντεβού για την Τρίτη. Επειδή κι εγώέχω κακά πάρε-δώσε με ψυχολόγο όπου σταμάτησα πρόσφατα θα σας πω εντυπώσεις.

  5. #125
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    109
    οκ οκ περιμενουμε εντυπωσεις παιδια της αστειλα οτι δεν θελω να συνεχισω την θεραπεια της ψυχολογου π ειχα δεν ηταν καθολου διπλα μ κ ας τ ελεγε ολη τν ωρα βασικα νομιζω ουτε καν μ ειχε κτλβ καθολου κ πως λειτουργω ως ανθρωπος προσπαθω ν ηρεμησω τωρα γενικα πηγαινω στ γυμναστηριο μ μ εχει βοηθησει παρα πολυ αρχιζω κ γνωριζω κ εκει κοσμο μακαρι σιγα σιγα ολα ν φτιαξουν βεβαια σκεφτομαι ακομα πολυ εντονα τν πρωην μ κ στενοχωριεμαι ειδικα π τ ειπα οτι δν ημουν καλα κ αυτς δν νοιαστηκε καθολου κ δν ειναι διπλα μ αλλα προσπαθω ν βγαινω μ φιλες κ ν ξεχνιεμαι μακαρι σιγα σιγα ολα ν βρουν τ δρομο τς κ ν μ φυγουν ολες αυτς οι φοβιες κ η θλιψη

  6. #126
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Μακρυά ..πολύ μακρυά πιά
    Posts
    488
    Quote Originally Posted by mithe View Post
    οκ .... μακαρι σιγα σιγα ολα ν βρουν τ δρομο τς
    Γι αυτό να είσαι σίγουρη όλα βρίσκουν το δρόμο τους .. και τελικά όλα πάνε καλά.. χαίρομαι πολύ που τα κατάφερες.. ήμουν κι εγώ για κάποιο διάστημα έτσι και καταλαβαίνω λιγάκι τη πέρασες και περνάς.. θα ξεπεράσεις και τη στεναχώρια για τον πρώην.. τόσο που δε θα το πιστεύεις κι ίδια..

  7. #127
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    1
    μετα απο 12 χρονια διαταραχης αγχους και βαριας καταθλιψης, συμφωνω απολυτα... οχι φαρμακα.. μπορει να δυσκολευτει πολυ στην αρχη χωρις τα φαρμακα, σιγουρα δηλαδη αλλα τουλαχιστον δεν θα εθιστει σε κατι τοσο απαραδεκτο και το αποτελεσμα τελικα θα ειναι υπερ του..

  8. #128
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    109
    παιδια ακομα δν εχω συνελθει παιρνω κ φυτικη βαλεριανα κ μελισσοχορτο κ μ εχει βοηθησει επισης μ εχει βοηθησει η ασκηση στ γυμναστηριο παω κ στ ομαδικα οποτε εκει ερχομαι αντιμετωπη κ μ τς φοβους μ αλλο ενα πραγμα π μ κανει καλο ειναι ν βγαινω εξω μ τν παρεα μ ξεχνιεμαι κ περναμε καλα μακαρι ν γινω καλυτερα σκεφτομουν ν αρχισω ν πηγαινω σιγα σιγα κ στν σχολη μπας κ κανω τπτ αλλα δν ξερω ακομα αν ειμαι ετοιμη ν πιεστω ν διαβασω βεβαια σιγουρα αν περασω κανα μαθημα θ νιωσω καλυτερα αλλα ειναι 48 μαθηματα τ οποια πρεπει ν περασω γ ν παρω πτυχιο κ μ φαινονται βουνο τ προβλημα μ τν πρωην μ ακομα υπαρχει μεσα μ κ κατεχει τεραστιο κομματι στ γτ ειμαι στενοχωρημενη

  9. #129
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    109
    παιδια ακομα δν εχω συνελθει παιρνω κ φυτικη βαλεριανα κ μελισσοχορτο κ μ εχει βοηθησει επισης μ εχει βοηθησει η ασκηση στ γυμναστηριο παω κ στ ομαδικα οποτε εκει ερχομαι αντιμετωπη κ μ τς φοβους μ αλλο ενα πραγμα π μ κανει καλο ειναι ν βγαινω εξω μ τν παρεα μ ξεχνιεμαι κ περναμε καλα μακαρι ν γινω καλυτερα σκεφτομουν ν αρχισω ν πηγαινω σιγα σιγα κ στν σχολη μπας κ κανω τπτ αλλα δν ξερω ακομα αν ειμαι ετοιμη ν πιεστω ν διαβασω βεβαια σιγουρα αν περασω κανα μαθημα θ νιωσω καλυτερα αλλα ειναι 48 μαθηματα τ οποια πρεπει ν περασω γ ν παρω πτυχιο κ μ φαινονται βουνο τ προβλημα μ τν πρωην μ ακομα υπαρχει μεσα μ κ κατεχει τεραστιο κομματι στ γτ ειμαι στενοχωρημενη
    Last edited by mithe; 11-05-2014 at 18:57.

  10. #130
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    109
    ειμαι χαλια σημερα δν ξερω γτ ξαναρχισα τς ασχημες σκεψεις οτι θελω ν πεθανω κ οτι ολα ειναι σκατα τ επαθα ξαφνικα εκει π ημουν καλυτερα?γτ?

  11. #131
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    ειναι λογικο να νιωθεις τα πανω σου κ τα κατω σου στην φαση που εισαι.
    εγω σημερα ξυπνησα με θλιψη κ τωρα ειμαι χωρις θλιψη,βγαλε συμπερασμα.θα εχεις διακυμανσεις στανταρ.πηγες σε ψυχοθεραπευτη?τι εκανες με αυτο?

  12. #132
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    σημερα οφειλω να σας πω κατι(κ ας λειπετε ολοι οι φιλοι μου σημερα..μα καλα που πηγατε ολοι?χεχε).
    θα ελεγα οτι εχει φυγει η αποπραγματοποιηση, νιωθω παλι τον εαυτο μου..καλυτερα.νιωθω λιγο φως να μπαινει απο το τουνελ.
    για να μη λεμε μονο τα κακα.ας πουμε κ τα καλα.
    ευχομαι αυτο το συναισθημα να παραμεινει.νιωθω οτι κατι παω να καταφερω σιγα σιγα.ειμαι ευγνομων στον εαυτο μου κ στον θεο.
    α! κ στα ladose!χαχαχα! (καλα αυριο μπορει να λεω αλλα παλι κ να πνιγομαι σε μια κουταλια νερο..αλλα δεν γινοταν να μην αναφερω το καλο που νιωθω τωρα)ευχομαι ολοι να ειμαστε καλα!

  13. #133
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Μακρυά ..πολύ μακρυά πιά
    Posts
    488
    Quote Originally Posted by BOOM View Post
    σημερα οφειλω να σας πω κατι(κ ας λειπετε ολοι οι φιλοι μου σημερα..μα καλα που πηγατε ολοι?χεχε).
    θα ελεγα οτι εχει φυγει η αποπραγματοποιηση, νιωθω παλι τον εαυτο μου..καλυτερα.νιωθω λιγο φως να μπαινει απο το τουνελ.
    για να μη λεμε μονο τα κακα.ας πουμε κ τα καλα.
    ευχομαι αυτο το συναισθημα να παραμεινει.νιωθω οτι κατι παω να καταφερω σιγα σιγα.ειμαι ευγνομων στον εαυτο μου κ στον θεο.
    α! κ στα ladose!χαχαχα! (καλα αυριο μπορει να λεω αλλα παλι κ να πνιγομαι σε μια κουταλια νερο..αλλα δεν γινοταν να μην αναφερω το καλο που νιωθω τωρα)ευχομαι ολοι να ειμαστε καλα!
    Μπράβο boom κι εσύ να σαι καλά ... αναπάντεχο miting ... xaxaxa

  14. #134
    Αντε μπραβο! Και κοιτα τωρα που θα εισαι καλα μην χαθεις,γιατι συνηθως αυτο συμβαινει,με ολους μας!

  15. #135
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    καλημερα! εχθες οπως ειδατε ημουν καλα.πηγα για ψυχοθεραπεια κ εφυγα πολυ αλλος ανθρωπος.ακομα καλυτερα.
    σημερα νιωθω παλι το πρωι που ξυπνησα καπως σαν στρες αλλα οχι εντονο ευτυχως.
    εσεις τι κανετε?πως ειστε?mithe?εισαι καλα?

Page 9 of 19 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast

Similar Threads

  1. βοηθήστε με παιδιά 1 χρόνο αγχωμενος
    By θλιμενος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 24-07-2013, 18:17
  2. Γιατι ποναει τοσο πολυ??????????????Γιατι??????????????????
    By gingertania in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 45
    Last Post: 13-10-2012, 01:08
  3. Γιατί να είμαι τόσο μα τόσο πολύ δειλή;
    By tita1977 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 28
    Last Post: 07-02-2011, 15:34
  4. ειμαι πολυ χαλια παιδια
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 04-02-2010, 12:57
  5. Μα τελικά τόσο χάλια πάμε; Και ένα προσωπικό μου πρόβλημα...
    By Anoixiatikh in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 27-09-2005, 18:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •