Εγωισμός τι να κάνω; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 47
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    24
    Χαχα και η πλάκα είναι ότι και αυτός θα γράφει μαζί μου,εκεί θα γελάσουμε :P τεχνολογία τροφίμων θέλω :)

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Kαλη σχολη, να πας αμα την πιασεις.
    Τους επιτηρητες σ αυτη την αιθουσα που θα δινετε σκεφτομαι, τι θα τραβηξουν με σας...!:p

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    24
    Χαχα ελπίζω να μην γίνει τίποτα το ακραίο :P Ναι πιστεύω ότι μπορώ να περάσω απλά πλέον δεν ξέρω με αυτά τα θέματα που βάζουν...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    εφοσον εχεις κι εσυ αντιστοιχες συμπεριφορες μεσω φβ, τι ψαχνεις να βρεις?? ειτε υπαρχει φλερτ ειτε οχι, δεν μπορεις να του πεις τπτ αν κι εσυ εκανες τα ιδια με τον κολλητο σου, εστω κι αν εσυ τα εκανες εντελως αθωα.
    το οτι τα ειπε στην φιλη σου, ειναι μια ενδειξη οτι δεν τρεχει τπτ σοβαρο. ηξερε καλα οτι η φιλη σου θα σου τα πει, αρα τα ειπε για να σπαστεις.

    μπορει ομως, να εκνευριστηκε με τους καυγαδες σας, να του την επεφτε πραγματι η "φιλη" και να αποφασισε να κανει ενα δοκιμαστικο οταν απομακρυνθηκατε.
    αν του αρεσε το δοκιμαστικο η οχι, θα φανει στην συνεχεια.

  5. #35
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    24
    Όχι ακριβώς γιατί υπάρχει μια παρεξήγηση εδώ. Όσο αφορά τον κολλητό μου τον ξέρω πάρα πολλά χρόνια και ποτέ δεν υπήρχε κάτι τόσο σημαντικό ώστε να αμφιβάλλει.Μόνο στο τηλέφωνο μιλάγαμε και έτσι και αλλιώς όταν πριν ενάμιση χρόνο μου είχε πει ότι τον πειράζει τον είχα κάνει στην άκρη και μιλάγαμε πολύ τυπικά καμιά φορά το μήνα.
    Tο να κάνει κάτι έτσι και αλλιώς εκεί που είναι τώρα δεν μπορεί.Υπάρχει μια "μικρή" απόσταση βλέπεις(μισή Ελλάδα περίπου).
    Οπότε μόνο ότι μπορεί να γίνει από τηλέφωνο φβ κλπ :p
    Γι'αυτό δεν ξέρω και εγώ πως να τον προσεγγίσω τώρα.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Fb μπαινει? τον βλεπεις μεσα?

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    Quote Originally Posted by Fay1996 View Post
    Όχι ακριβώς γιατί υπάρχει μια παρεξήγηση εδώ. Όσο αφορά τον κολλητό μου τον ξέρω πάρα πολλά χρόνια και ποτέ δεν υπήρχε κάτι τόσο σημαντικό ώστε να αμφιβάλλει.Μόνο στο τηλέφωνο μιλάγαμε και έτσι και αλλιώς όταν πριν ενάμιση χρόνο μου είχε πει ότι τον πειράζει τον είχα κάνει στην άκρη και μιλάγαμε πολύ τυπικά καμιά φορά το μήνα.
    Tο να κάνει κάτι έτσι και αλλιώς εκεί που είναι τώρα δεν μπορεί.Υπάρχει μια "μικρή" απόσταση βλέπεις(μισή Ελλάδα περίπου).
    Οπότε μόνο ότι μπορεί να γίνει από τηλέφωνο φβ κλπ :p
    Γι'αυτό δεν ξέρω και εγώ πως να τον προσεγγίσω τώρα.
    το οτι δεν ειχες τπτ με τον κολλητο, το ξερεις μονο εσυ.
    αυτος εβλεπε αυτα που εβλεπες κι εσυ με την φιλη του. δλδ σουξου μουξου στο φβ..
    απο εκει και περα, ειτε υπαρχει εμπιστοσυνη και πιστη, ειτε δεν υπαρχει.
    αν εσυ ξεκινησες καυγαδες χωρις στοιχεια, εκανες πολυ ασχημα.κι αυτος μπορει να πει τα αντιστοιχαγια εσενα (οπως και τα ειπε) εστω κι αν δεν τρεχει τπτ.

    το θεμα ειναι να μην την γουσταρει αυτην που του κωλοτριβεται στο φβ και να την διωξει μονος του αν ξεπερασει τα ορια ,οχι να του το ζητησεις εσυ.:rolleyes:

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    etsι κ αλλιως τριτο προσωπο μπορει να εμφανιστει παντου πχ μπορει μια μερα να σου πει παω σε ενα θειο μου να περασω το σαβα/κο κ αντι για αυτο να παει στη θεια αρα ετσι δε βγαζεις ακρη το θεμα ειναι καπιος απο μονος του να ειναι φρονιμος εστω κ αν διπλα του κυκλοφορουν αλλες γιατι καπια στιγμη ολο κ κατι θα γινει κ ολο κ καπια θα γνωρισει

  9. #39
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    24
    @kerasi σχεδόν όλη την μέρα μέσα είναι αλλά δεν ανεβάζει κάτι μπορεί να είναι από κινητό αυτό δεν το ξέρω :confused:
    @Remedi σ'αυτό που λες ότι έπρεπε να της το πει μόνος του έχεις δίκιο ίσως να έπρεπε να περιμένω λίγο πριν του πω κάτι...τώρα οσο αφορά αυτό με τον κολλητό μου δεν είχαμε ποτέ σουξου μούξου καρδούλες κλπ στο φβ μόνο αν μου σχολίαζε τίποτα αλλά και αυτό πάντα χωρίς κάποιο φατσάκι,χαμογελάκι και όλα αυτά,τελείως τυπικά.Αυτή η κοπέλα που αρχικά πάταγε like αραια και που άρχισε ξαφνικά καρδούλες και τέτοια.Ααα να τονίσω ότι μία βδομάδα πριν του βάλει καρδούλες και τέτοια είχανε βγει μαζί με μια παρέα.
    @αλεξανδρος_77 ναι σε αυτό έχεις απόλυτο δίκιο δεν αντιλέγω,και εννοείται πως δεν ήμουν ποτέ αντίθετη να έχει φίλες και τέτοια.Αλλά δεν ξέρω αν το είχα αναφέρει πιο πάνω,μέχρι το σημείο να μην επηρεάζουν την σχέση μας ή να μπορώ να έχω και εγώ αυτό το δικαίωμα και οχι να γίνεται ο κακός χαμός.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Toτε αλλαζει γιατι εσυ με τον κολλητο σου εισαστε χρονια φιλοι και ειναι ξεκαθαρα τα πραγματα απο παντα. Η κοπελα αυτη ξερει οτι εχει σχεση ο φιλος σου?

  11. #41
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    24
    Από ότι μου είχε πει ο φίλος μου της το είχε πει :rolleyes:

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Aφου μπαινει φβ ρε συ πρεπει να το εκμεταλλευτεις. Δεν εχεις κι αλλο τροπο για τωρα.

  13. #43
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    24
    Του έστειλα να με πάρει τηλέφωνο...και με πήρε κατευθείαν σε 1 λεπτό...μου κάνει παρακαλώ(λίγο ειρωνικά) και του λέω τι κάνεις και κάτι τέτοια...του λέω αυτό που ήθελα για τις πανελλήνιες,μπέρδεψε λίγο τα λόγια του στο τέλος και του κάνω έλα γεια και του το έκλεισα να μην δείξω οτι τον πιέζω για το θέμα αυτό :p

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    χαχα! τον αφησες παγωτο!

  15. #45
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    24
    Χαχα σίγουρα δεν το περίμενε...το πιο πιθανό να νόμιζε ότι θα του έλεγα οτιδήποτε άλλο :cool:

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Εγωισμός
    By mariafil in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 04-12-2013, 03:12
  2. Εγωισμός.
    By jet in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 10
    Last Post: 18-08-2011, 15:51
  3. τι ειναι εγωισμος?
    By Ακροβατης in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 03-07-2010, 17:43
  4. Εγωισμός...
    By dansk in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 19-12-2009, 08:50
  5. ΕΓΩΙΣΜΟΣ
    By giota73 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 23
    Last Post: 03-11-2007, 11:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •