Πρόβλημα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    Πρόβλημα

    Παιδιά καλησπέρα.

    Ζητάω συγνώμη αν δεν απάντησα σε προηγούμενες δημοσιεύσεις μου. Απλά όλα είναι χάλια.
    Πολύ χάλια.
    Έκανα απόπειρα αυτοκτονίας. Ναι, το έκανα και αυτο. Τίποτα το πρωτοτυπο, με Depon. Απαίσιο το σωληνάκι στη μύτη. Ακόμα το νιώθω ορισμένες φορές.
    Υστερα απο την απόπειρα ηρθε η μάνα μου να μέινει μαζί μας. Φερόταν καλά. Μέχρι πρότινος. Άρχισε να μου βάζει λόγια για το σύντροφο μου και ξεκίνησαν οι τσακωμοί.
    εγώ με αυτον, αυτός με αυτήν, εγώ με αυτή. Άρχισε να μου λέει η μάνα μου πως δεν αντέχει άλλο να μένει μαζί μας. και με πολύ ήρεμο τόνο, γιατί μόλις είχα ξυπνήσει τις λέω και γιατί δεν φεύγεις; τι το ήθελα;;; άρχισε να χτυπιεται. να πετάει πράγματα από το τραπέζι, να βρίζει, και να φωνάζει πως τη διωχνω. Με βάζει να διαλέξω η αυτήν η το συντροφο μου. Μάζεψε τα πραγματα της, και ή θα μείνει στο αυτοκίνητο της λέει η θα πάει να κλειστεί σε μοναστήρι. Δεν της έδιωξα!!!!!!!!! ποτε δεν της ειπα τίποτα τετοιο! αυτη με εδιωχνε γιατι ελεγα οτι δεν θελω να χωρισω με το φιλο μου, οτι τον αγαπω. Και με ολη αυτη τη κατασταση, τα παιξε και ο φιλος μου και μου λεει να χωρισουμε. 3 χρονια ειμαστε μαζι. τον υπεραγαπω. δεν αντεχω να τον χασω. ξερω οτι εχει πιεστει πολυ. δεν υπαρχει βοηθεια απο πουθενα. τι να κανω;
    πνιγομαι!

  2. #2
    Καταρχήν με την απόπειρα μονο υο πρόβλημα δε λυνεις.
    Εγώ Έται όπως το διαβαζω η μάνα σου έχει θέματα κ θα σε τρελάνει - που το έχει κανει δηλαδή.
    ο φίλος σου είναι αλλη ιστορία.
    Εγώ λέω καλύτερα δε φεύγεις για κανένα διήμερο πουθενά εκδρομή μονη σου ή με φίλες για να ξεφυγεις από την τρέλα ;

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    βρηκα μια καλη λυση με αυτο το τροπο που περιγραφεις στις γυρω περιοχες πας ευκολα μεχρι κ στο εξωτερικο αν δεν ειναι πολυ μακρυα βοηθαει πολυ πραγματικα αφου εγω κοντευα να σκασω κ την εκανα αεροπλανικως στην ολλανδια κ γυρισα κ τωρα νιοθω πολυ καλυτερα στο εξωτερικο πας ανετα μονος με γκρουπ επιδη ολοι πανε να δασκεδασουν ειναι πολυ ομιλιτικοι κ δε το καταλαβαινεις καν

  4. #4
    Αλεξανδρε, να χα και λεφτα, θα ταν ακομα καλυτερα. χρωσταω νοικια, λογαριασμους κλπ. χαλια ολα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    Εγω θα ελεγα αστην να κλειστει σε μοναστηρι. Καλο θα της κανει. Ισως να αλλαξει γνωμη μετα.
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

  6. #6
    Σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας! Ηρεμησαν καπως τα πραγματα. maus, ισως παω εγω σε κανενα ησυχαστήριο να βρω την υγεια μου...

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by vicky_k View Post
    Αλεξανδρε, να χα και λεφτα, θα ταν ακομα καλυτερα. χρωσταω νοικια, λογαριασμους κλπ. χαλια ολα.
    με 300ε μπορεις να πας διακοπες μεχρι κ στο εξωτερικο αν ειναι κοντα πχ 300 δια 24 μηνες μας κανει 12.50 ε το μηνα ολα ειναι θεμα καλης οργανωσης.


    με το φιλο μου, οτι τον αγαπω. Και με ολη αυτη τη κατασταση, τα παιξε και ο φιλος μου και μου λεει να χωρισουμε.
    γιατι δε πας να μινεις σπιτι του πχ? ασε τη μανα σου εχει τα προβληματα της.

Similar Threads

  1. Πρόβλημα με π.μ.
    By betelgeuse in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 21
    Last Post: 02-11-2013, 20:11
  2. Πρόβλημα
    By zinovia in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 02-01-2012, 21:42
  3. ενα προβλημα
    By thomas98 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 36
    Last Post: 25-12-2011, 23:55
  4. το προβλημα μου
    By philosopher in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 08-08-2011, 08:43
  5. προβλημα
    By soares in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 05-09-2009, 15:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •