ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΡΕΙΣ ΕΦΙΑΛΤΙΚΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    520

    ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΡΕΙΣ ΕΦΙΑΛΤΙΚΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ

    sorry για την αποχη αλλα ημουν χωρις πληκτρολογιο.
    καλως σας ξαναβρισκω!!!

    πιστευω θυμαστε το θεμα που ειχα θεσει σχετικα με το οτι η αδερφη μου, μου επιτιθεται συχνα καθως και το οτι εχω αγχωθει για το γεγονος οτι δεν θα μπορω να εχω το καταφυγειο μου (υπογειο) οπου εχω ολα οσα με ηρεμουν (πι-σι, μουσικη, καπνιστηριο) λογω ανακαινισης το σπιτιου.

    η ρεμεντι μου ειχε προτεινει να χρησιμοποιησουμε οικολογικες μπογιες.
    τελικα ναι μεν θα μας βαψουν τους τοιχους με οικολογικες, αλλα δυστυχως θα εγκατασταθει τελικα ο πατερας μου στο υπογειο λογω του οτι θα ξισουν αρχικα τους τοιχους και δεν κανει να εισπνευσει τις σκονες λογω προβληματος με την καρδια του.

    οποτε αναγκαστικα θα συγκατοικισουμε με την αδερφη μου στο σαλονι, ενω η ψυχολογος μου, μου λεει αποχη οσο γινεται απο την αδερφη σου ωστε να μην επηρεαζεσαι αρνητικα.

    παιδια την εχω καταβρει στο ημιυπογειακι μου και απο δευτερα χανω το υπογειο μου, χανω την ηρεμια μου, χανω τον εαυτο μου....
    "ΟΠΟΙΟΣ ΓΛΥΤΩΝΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΑΚΡΥ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ, ΥΨΩΝΕΙ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΤΟ ΜΠΟΙ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ"

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Κοντα σου
    Posts
    421
    ελα 3 εβδομαδες ειναι θα περασουν..Η αρχη θα ειναι δυσκολη..αλλα μην ανησυχεις..Εμεις ειμαστε εδω :)
    11/12/2006

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    520
    Quote Originally Posted by George_ View Post
    ελα 3 εβδομαδες ειναι θα περασουν..Η αρχη θα ειναι δυσκολη..αλλα μην ανησυχεις..Εμεις ειμαστε εδω :)
    σε ευχαριστω θερμα βρε george, αλλα εχω κατα-αγχωθει!!!
    "ΟΠΟΙΟΣ ΓΛΥΤΩΝΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΑΚΡΥ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ, ΥΨΩΝΕΙ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΤΟ ΜΠΟΙ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ"

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    520
    προκειμενου να αποφυγω την συγκατηκιση με την αδερφη μου στο σαλονι, παρακαλεσα τους γονεις μου να κοιμαμαι μαζι με τον πατερα μου στο υπογειο και μου το αρνηθηκαν γιατι στο δευτερο κρεββατι θα κοιμαται η μητερα μου και στρωματσαδα δν παιζει γιατι στο υπογειο ερχονται κατσαριδες παρολο που καναμε συστηματικη απολυμανση :(
    εχω πεσει πολυ ψυχολογικα :(
    μου εχει κοπει μεχρι κ η ορεξη για φαι, παρολο που ετρωγα σαν βοδι!
    το μονο που με παρηγορει ειναι την παρασκευη θα ερθει σπιτι μου μια φιλη μου και οτι αυριο θα παω στην ψυχολογο μου.
    "ΟΠΟΙΟΣ ΓΛΥΤΩΝΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΑΚΡΥ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ, ΥΨΩΝΕΙ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΤΟ ΜΠΟΙ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ"

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μα αυτο δεν εχει σχεση με την απολυμανση αλλα με τις κατσαριδες που κυκλοφορουν εξω πχ εγω μια μερα ειχα ξαπλωσει στο κρεββατι κ ειχα ανοιχτα τα πατζουρια κ μπηκε απο το παραθυρο μια ιπταμενη κατσαριδα κ περασα απο πανω μου η απολυμανση τι να κανει οταν εξω κανουν παρελαση...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Κοντα σου
    Posts
    421
    Να ενα θετικο...Θα χασεις κιλα :P
    11/12/2006

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Κουραγιο φιλη μου θυμαμαι το προβλημα σου,ειναι μικρο το διαστημα κ θα περασει,Στο μεταξυ μπορεις να φιλοξενηθεις μερικες μερες κ σε οικεια σου προσωπα για να ηρεμησεις συγγενεις κ φιλοι η να βγαινεις αρκετα,Πιστευω οι δικοι σου θελουν το καλο σου κ θα σου επιτρεψουν να κανεις πραγματα εκτος σπιτιου για να ηρεμεις

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    520
    μυσπ πολυ καλη η ιδεα σου αλλα δεν εχω κανενα οικειο προσωπο να με φιλοξενησει...
    δυστυχως...
    θα ριξω βεβαια την ιδεα αυριο στην κολλητη μου, αλλα δεν ξερω αν θα δεχθει γιατι εχει πολυ μικρο σπιτι.
    αχ Θεε μου!!!ας ερθει ενας απομηχανης Θεος να με παει για τρεις βδομαδες στις μπαχαμες!!!!:PpP

    george οντως ευκαιρια να χασω μερικα απο τα πολλαααα περιττα κιλα μου λογω της ανορεξιας που μου εχει φερει το αγχος!!!ηδη εχω χασει 5 μεσα σε ενα μηνα...
    ουδεν κακο, αμιγες κακου...
    ας το παρουμε και ετσι για να μην λαλησουμε....
    "ΟΠΟΙΟΣ ΓΛΥΤΩΝΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΑΚΡΥ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ, ΥΨΩΝΕΙ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΤΟ ΜΠΟΙ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ"

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Κοντα σου
    Posts
    421
    11/12/2006

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by fragile View Post
    μυσπ πολυ καλη η ιδεα σου αλλα δεν εχω κανενα οικειο προσωπο να με φιλοξενησει...
    δυστυχως...
    θα ριξω βεβαια την ιδεα αυριο στην κολλητη μου, αλλα δεν ξερω αν θα δεχθει γιατι εχει πολυ μικρο σπιτι.
    αχ Θεε μου!!!ας ερθει ενας απομηχανης Θεος να με παει για τρεις βδομαδες στις μπαχαμες!!!!:PpP

    george οντως ευκαιρια να χασω μερικα απο τα πολλαααα περιττα κιλα μου λογω της ανορεξιας που μου εχει φερει το αγχος!!!ηδη εχω χασει 5 μεσα σε ενα μηνα...
    ουδεν κακο, αμιγες κακου...
    ας το παρουμε και ετσι για να μην λαλησουμε....
    καλα θα ηταν να βολευε μια φιλοξενια, αλλα επειδη ειναι κατι πολυ δεσμευτικο, σκεψου μηπως αντι για φιλοξενια, κανετε συχνες πολυωρες συναντησεις-βολτες κλπ, να βγεις λιγο κι απ το σπιτι.
    τα κιλα πολυ καλη εξελιξη, ειδικα ενοψη καλοκαιριου ισως σε κινητοποιησουν να πας για κανενα μπανιο!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    520
    ρεμεντι δεν παιζει δυστυχως γιατι η κοπελα μενει πολυ μακρυα μου και την βλεπω σπανια.
    και συν τοις αλλοις κουτσαινω γιατι το βαρος εχει επηρεασει το ποδι μου.
    περα απο τα αλλα φαρμακα, παιρνω ενα καρο αναλγητικα και αντιφλεγμονωδη, συμφωνα με τις οδηγιες του ορθοπαιδικου μου.
    fuck!!!
    "ΟΠΟΙΟΣ ΓΛΥΤΩΝΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΑΚΡΥ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ, ΥΨΩΝΕΙ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΤΟ ΜΠΟΙ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ"

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    520
    Quote Originally Posted by George_ View Post
    ναι ναι ναιιιιιιιιιιιιιι.....!!!!!
    "ΟΠΟΙΟΣ ΓΛΥΤΩΝΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΑΚΡΥ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ, ΥΨΩΝΕΙ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΤΟ ΜΠΟΙ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ"

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    520
    παιδια αρχισα παλι να αγχωνομαι γιατι επικρατει μεγαλη βαβουρα στο σπιτι μου σημερα.
    το μονο που με παρηγορει ειναι οτι σημερα θα φτιαξω τα μαλλακια μου (κουρεμα-βαφη).
    "ΟΠΟΙΟΣ ΓΛΥΤΩΝΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΑΚΡΥ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ, ΥΨΩΝΕΙ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΤΟ ΜΠΟΙ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ"

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    θα ριξω βεβαια την ιδεα αυριο στην κολλητη μου, αλλα δεν ξερω αν θα δεχθει γιατι εχει πολυ μικρο σπιτι.
    εγω στη θεση σου θα ειχα κατσικωθει στη κολλητη

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    520
    δεν ειναι ακριβως κολλητη...
    απλα ειναι η μονη φιλη που εχω απο γυναικες.
    εχω και αλλους δυο πολυ καλους φιλους, αλλα ειναι αντρες.
    "ΟΠΟΙΟΣ ΓΛΥΤΩΝΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΑΚΡΥ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ, ΥΨΩΝΕΙ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΤΟ ΜΠΟΙ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑΣ"

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. φοβος μην περασω παλι το προβλημα υγειας που ειχα παλια
    By kizi21 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 11-08-2012, 11:28
  2. δυο-τρεις σκέψεις και ένα "αντίο"
    By Godric in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 19-04-2011, 18:16
  3. τρεις νεκροί στο κέντρο της αθήνας από τα επεισόδια
    By arktos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 164
    Last Post: 08-05-2010, 17:14
  4. Σχεση Για Τρεις...
    By FreeSpirit1975 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 122
    Last Post: 13-05-2007, 19:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •