ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΧΩΡΙΣΜΟΥ,,,,,
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    3

    ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΧΩΡΙΣΜΟΥ,,,,,

    ΠΡΟΣΠΑΘΩ,,,, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΩ ΕΝΕΝ ΧΩΡΙΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑΤΕΛΕΙΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΣΚΕΠΤΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΕΑ ΤΟΥ ΣΧΕΣΗ,,,,,ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ,,,,ΚΟΝΤΑΙΩ ,
    ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΤΕ ΕΛΠΙΖΩ ΠΟΤΕ ΑΠΕΛΠΙΖΟΜΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ,,,,,ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ 15 ΧΡΟΝΙΑ,,,,,

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Αγαπη μου γλυκια δεν καταλαβα τιποτα..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    182
    δηλαδη μετα απο 15 χρονια βρηκε αλλη
    αλλα θελει να σε εχει και εσενα καβατζομενη?

    μηπως πρεπει να ξυπνησει ο εγωισμος σου και να τον στειλεις στον διαολο?

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    3
    ΝΑΙ, ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,,,,ΕΠΙ 7 ΜΗΝΕΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ , ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΛΗ, ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΓΑΠΗ, ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ - ΛΕΕΙ- ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΤΕΛΙΚΑ.
    ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΠΛΕΧΤΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΓΝΙΔΙ ΕΛΠΙΔΑΣ,,,,
    , ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΥΝΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΓΩ, ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ, ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΚΑΙ ΕΞΑΡΤΗΣΗ,,,,,,ΠΟΙΟΣ ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΠΕΤΑΜΕΝΟΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ,,,,,,,
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ,,,,,,

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    182
    μια αποφαση ειναι να τον χωρισεις εσυ οριστικα και μετα να πας παρακατω με τις οποιες δυσκολιες

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    231
    Καλησπερα και απο εμενα.... Συγνωμη Skalinas 7 μηνες ανεχεσαι αυτη την κατασταση με ποιο αποτελεσμα να παρατησει την αλλη και να γυρισει σε εσενα?
    Επειδη και εμενα ο εγωισμος μου ειναι στα πατωματα... Θελω να σε ρωτησω μπορεις να φανταστεις αυτο τον ανθρωπο ερωτικα πλεον? Δεν αιδιαζεις? Δεν θελεις απλα να κανεις εμμετο?
    Παιδια εχετε???

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,591
    Κοίταξε SKALINAS,
    Εγώ δεν είμαι κατά του κερατώματος, είμαι κατά των σχέσεων (που παρατραβάνε).
    Άρα, αφού ο δικός σου δεν σε κερατώνει κρυφά, δηλ. σου είπε ξεκάθαρα ότι ‘’Ναα.. Εγώωωω… ξέρεις…! Εγώ θέλω να είμαι και με τις δύο σας!’’ δεν μπορούμε να τον καταδικάσουμε. Έχεις 4 επιλογές:
    1. Το δέχεσαι ωραία καλά, χωρίς κλάματα και υστερίες. Περνάτε κι οι 2 ερωμένες ευτυχισμένες, μοιραζόμενες τον τύπο. Polyamorous –αν ξέρεις
    2. Τον χωρίζεις άμεσα.
    3. Γίνεσαι σκύλα και κάνεις ό,τι περνάει από το χέρι σου να τον χωρίσεις από εκείνη.

    Και… 4. Το χειρότερο που κάνεις:
    Παριστάνεις το θύμα, κλαις και παρακαλάς από μέσα σου να το μετανιώσει (σιγά…), να γυρίσει σε εσένα, όσο εκείνος σε έχει γραμμένη τη στιγμή που βρίσκεται με την άλλη και περνάει μια χαρά ωραίος! Δηλαδή θα κάτσεις να βολευτείς με ό,τι ψίχουλα ευαρεστηθεί να σου πετάξει.
    Ό,τι σ’ αρέσει…

    Τι εξάρτηση έχεις από αυτόν? Αν είναι οικονομική, το καταλαβαίνω.
    Πάντως αν εμένα μου ζητούσε κάποιος να κάνω την Πηνελόπη του, σιγά να μην καθόμουν να το συζητάω κιόλας ρε συ SKALINAS. Χαζοί είμαστε? Τι ''περίμενε'' κλπ…
    Ε, αν από την άλλη τον θέλεις τόσο πολύ πια και δεν μπορείς χωρίς εκείνον, ε… Περίμενε τον (omg@), ‘’συγχώρεσε’’ του το, ξέχασε το, Αλλά τουλάχιστον μέχρι τότε μην κάθεσαι να σκας κιόλας κουκλίτσα μου!

    Δεν είναι θέμα εγωισμού, είναι θέμα ώριμης σκέψης. Αν έχεις πρόθεση να του το συγχωρήσεις, δεν υπάρχει λόγος τότε να πέφτεις σε κατάθλιψη αφού αυτός ΑΝ θα γυρίσει, εσύ θα τον δεχτείς με τις καλύτερες προθέσεις. Αγαπημένοι και πάλι. Αν ΔΕΝ μπορείς να του το συγχωρήσεις, δεν υπάρχει λόγος και πάλι να κλαις, πόσο μάλλον να κάθεσαι μαζί του. Φεύγεις τελείως και λες ότι θα αρχίσεις να το ξεπερνάς. Αυτά.
    Πόσο θύμα ρε συ SKALINAS… κάθεσαι και φρικάρεις… Μην είσαι έτσι, δεν είναι έξυπνο αυτό.

    * Ακόμη και τη διαδικασία να αρχίσετε, ξέρεις αυτά τα πίσω-μπρος, έλα-φύγε κτλ, παρ' το απόφαση ότι αυτό θες, αυτό σου αρκεί και τέλος, πέρνα καλά με αυτό. Όχι από την μία να δέχεσαι τα πήγαινε-έλα του κι από πάνω να λες ''αχ τι μου κάνει, όλο με απατά'' και κλάματα. Δεν σου κάνει καλό αυτό το καταρράκωμα που πέφτεις, δεν σε ωφελεί, πώς να στο πω?! Ωριμότητα προτείνω.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    3

    Unhappy ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ

    ΟΣΟΥΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ,,,,
    VODKA ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΟΣΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΩΣ ΕΜΠΛΕΞΑ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΜΑΛ,,,,,, ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΕΞΑΡΤΗΣΗ , ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΤΟΣΩΝ ΧΡΟΝΩΝ,,,,,ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ,,,,,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑΤΟ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΩ,,,,ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ,,,,

    ,

    Quote Originally Posted by vodka View Post
    Κοίταξε SKALINAS,
    Εγώ δεν είμαι κατά του κερατώματος, είμαι κατά των σχέσεων (που παρατραβάνε).
    Άρα, αφού ο δικός σου δεν σε κερατώνει κρυφά, δηλ. σου είπε ξεκάθαρα ότι ‘’Ναα.. Εγώωωω… ξέρεις…! Εγώ θέλω να είμαι και με τις δύο σας!’’ δεν μπορούμε να τον καταδικάσουμε. Έχεις 4 επιλογές:
    1. Το δέχεσαι ωραία καλά, χωρίς κλάματα και υστερίες. Περνάτε κι οι 2 ερωμένες ευτυχισμένες, μοιραζόμενες τον τύπο. Polyamorous –αν ξέρεις
    2. Τον χωρίζεις άμεσα.
    3. Γίνεσαι σκύλα και κάνεις ό,τι περνάει από το χέρι σου να τον χωρίσεις από εκείνη.

    Και… 4. Το χειρότερο που κάνεις:
    Παριστάνεις το θύμα, κλαις και παρακαλάς από μέσα σου να το μετανιώσει (σιγά…), να γυρίσει σε εσένα, όσο εκείνος σε έχει γραμμένη τη στιγμή που βρίσκεται με την άλλη και περνάει μια χαρά ωραίος! Δηλαδή θα κάτσεις να βολευτείς με ό,τι ψίχουλα ευαρεστηθεί να σου πετάξει.
    Ό,τι σ’ αρέσει…

    Τι εξάρτηση έχεις από αυτόν? Αν είναι οικονομική, το καταλαβαίνω.
    Πάντως αν εμένα μου ζητούσε κάποιος να κάνω την Πηνελόπη του, σιγά να μην καθόμουν να το συζητάω κιόλας ρε συ SKALINAS. Χαζοί είμαστε? Τι ''περίμενε'' κλπ…
    Ε, αν από την άλλη τον θέλεις τόσο πολύ πια και δεν μπορείς χωρίς εκείνον, ε… Περίμενε τον (omg@), ‘’συγχώρεσε’’ του το, ξέχασε το, Αλλά τουλάχιστον μέχρι τότε μην κάθεσαι να σκας κιόλας κουκλίτσα μου!

    Δεν είναι θέμα εγωισμού, είναι θέμα ώριμης σκέψης. Αν έχεις πρόθεση να του το συγχωρήσεις, δεν υπάρχει λόγος τότε να πέφτεις σε κατάθλιψη αφού αυτός ΑΝ θα γυρίσει, εσύ θα τον δεχτείς με τις καλύτερες προθέσεις. Αγαπημένοι και πάλι. Αν ΔΕΝ μπορείς να του το συγχωρήσεις, δεν υπάρχει λόγος και πάλι να κλαις, πόσο μάλλον να κάθεσαι μαζί του. Φεύγεις τελείως και λες ότι θα αρχίσεις να το ξεπερνάς. Αυτά.
    Πόσο θύμα ρε συ SKALINAS… κάθεσαι και φρικάρεις… Μην είσαι έτσι, δεν είναι έξυπνο αυτό.

    * Ακόμη και τη διαδικασία να αρχίσετε, ξέρεις αυτά τα πίσω-μπρος, έλα-φύγε κτλ, παρ' το απόφαση ότι αυτό θες, αυτό σου αρκεί και τέλος, πέρνα καλά με αυτό. Όχι από την μία να δέχεσαι τα πήγαινε-έλα του κι από πάνω να λες ''αχ τι μου κάνει, όλο με απατά'' και κλάματα. Δεν σου κάνει καλό αυτό το καταρράκωμα που πέφτεις, δεν σε ωφελεί, πώς να στο πω?! Ωριμότητα προτείνω.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Mηπως τον λενε Μανθο?

Similar Threads

  1. προς διαχειρηση
    By ντολορ in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 0
    Last Post: 30-12-2013, 10:35
  2. Προς διαχείρηση για φόρουμ
    By kerasi in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 4
    Last Post: 31-01-2013, 20:31
  3. Υπαρχει αραγε διαχειρηση?
    By Christina82 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 182
    Last Post: 30-08-2011, 00:13
  4. ΛΟΓΟΙ ΧΩΡΙΣΜΟΥ ( Πραγματικοί Λόγοι Χωρισμού από μια Σχέση)
    By kapetan_s in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 87
    Last Post: 20-03-2009, 17:02
  5. Διαχείρηση του θυμού
    By liberchild in forum Διαχείριση Θυμού
    Replies: 33
    Last Post: 08-07-2008, 22:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •