Αργα δε το θυμηθηκε οτι δε την εχει ξεπερασει?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 65
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    150

    Αργα δε το θυμηθηκε οτι δε την εχει ξεπερασει?

    Ξερω οτι σας ζαλιζουν και οτι εχετε κουραστει, αν διαβασετε τη δικη μου το πολυ πολυ να ειναι μια ακομα βαρετη ιστορια και να χασετε 5 λεπτα απτη ζωη σας.
    Πριν 2 χρονια χωρησα απο εναν ανθρωπο που αγαπουσα πολυ,και αυτο μεκανε κομματια.Εχω παει σε ψυχολογους γιατι οσο να ναι δεν γινεται να μη το εχω ξεπερασει τωρα 2 χρονια.Ναι τα βρηκα με τον εαυτο μου,αλλα το πονο που ενιωσα τοτε κανεις δε μπορει να μου το αποβαλλει.Φοβομουν μη ξαναπληγωθω,μη ξαναχασω εναν ανθρωπο που αγαπαω και φοβομουν να εμπιστευτω.Και τωρα δυο χρονια μετα ειπα να ξανακανω μια προσπαθεια!!!!!
    Λοιπον γνωρισα εναν νεαρο...τον οποιο ερωτευτηκα απο τη πρωτη στιγμη...ηταν η πρωτη σχεση στη ζωη μου που αιστανθηκα τοσο ηρεμη και θα υπερβαλω λιγο αλλα ενιωσα και ευτυχισμενη απο τη πρωτη μερα μεχρι τη τελευταια....Εκεινος μολις ειχε βγει απο μια σχεση 3 χρονων η οποια ηταν αρρωστημενη σχεση κατα τα λεγομενα του,και ηθελε εδω και πολυ καιρο να φυγει.Αναγκαστηκε να παει σε ψυχολογο για να τον καθοδηγησει καθως η κοπελα αυτη ειχε πολυ ασχημη συμπεριφορα απεναντι του,ειχε οικογενειακα προβληματα και το τελευταιο καιρο του αποκαλυψε οτι τους πρωτους 6 μηνες που ηταν μαζι εβγαινε και με το πρωην της.Η ψυχολογος του ειπε οτι αυτη η σχεση δε του προσφερει τιποτα καλο και εχει τελειωσει εδω και πολυ καιρο.Η οικογενεια του,οι φιλοι του ολοι του το ελεγαν.Εγω ολα αυτα τα ηξερα απο την αρχη.Τον συμβουλεψα.Ειχα υπομονη.Ηθελα να τον βλεπω να χαμογελαει....του αξιζε να χαμογελαει.
    Λιγο καιρο μετα,αφου ειχαμε περασει πολλες ωρες συζητωντας.Και ναι δε κρυβω να σας πω οτι βγηκαμε για καφε καποιες φορες φιλικα.Λιγο καιρο λοιπον μετα μου ειπε να συναντηθουμε και πηγαμε σενα πολυ ομορφο μαγαζακι με υπεροχη θεα.Συζητησαμε και ηταν δροσερα και ησυχα.Καποια στιγμη μου επιασε το χερι και μου ειπε οτι μιλησε στο τηλεφωνο με τη πρωην του και ειχε πλεον τελειωσει.Δε θα πω οτι χαρηκα γιατι θα ηταν εγωιστικο.Χαρηκα ομως για εκεινον.Γιατι ηταν πλεον ηρεμος και αυτο φαινοταν στην οψη του.Μετα πηγαμε σε μια παραλια και κοιτουσαμε τη θαλασσα ωσπου καποια στιγμη με αγκαλιασε,με φιλησε για πρωτη φορα και μου ειπε οτι ολα εχουν τελειωσει και θελει να ειναι μαζι μου.
    Αληθεια, μπορω να περιγραψω αυτο που ενιωσα με λεξεις?????Αυτο που αιστανθηκα δε θελω να σας το περιγραψω εγω.Θελω να βαλετε ολη σας τη φαντασια και να το φανταστητε μονοι σας γιατι σιγουρα ξερετε....
    Εκεινη τη μερα ξεκεινησε ενας μηνας τοσο γλυκος...γεματος χρωματα,εικονες και ονειρα που τωρα θελω να ξεχασω...Ειμασταν τοσο ερωτευμενοι...πηγαμε διημερο μαζι το πρωτο σαββατοκυριακο.Μας αρεσαι να συζηταμε για τα παντα.Εγω καποια στιγμη ενιωσα οτι δε θα μου εφτανε μια ζωη μαζι του.Του γνωρισα τις φιλες μου...ηθελε και αυτος να ερχεται μαζι μας.Δε τον αναγκασα ποτε.Θυμαμαι τη πρωτη φορα,ηρθε και μας βρηκε σε μια καφετερια.Με φιλησε...οοοοχι δε ντραπηκε καθολου.Και μετα εκατσε διπλα μου και δε μου αφησε στιγμη το χερι μου.Καθε βραδυ μαζι...βολτες....συζητησεις... .και ναι ταιριαζαμε σε ολα...ακομα και στο σεξ...
    Καθε πρωι με ξυπνουσε με μηνυματα,τηλεφωνα...και ολη μερα συνεχη επικοινωνια με το να μου λεει ποσο ευτυχισμενο τον κανω...ποσο μαγαπαει και οτι ειμαι οτι καλυτερο του εχει συμβει.Καναμε ονειρα για το μελλον...Μου γνωρισε την αδερφη του...Και το αλλο Σαββατο ειμαστε καλεσμενοι σε μια βαφτιση που μαλλον τελικα θα παω μονη μου....
    Ολα ηταν τοσο ομορφα.Ξερω οτι θα σας ακουστει υπερβολικο αλλα δεν εκανα λαθη σαυτη τη σχεση...Δεν ειμαι η γυναικα που γκρινιαζει με το παραμικρο.Οποτε ηθελε να με δει του ελεγα ναι.Οποτε ηθελε να κανουμε σεξ...παντα μεσα...τον στηριζα στις επιλογες του...τον ακουγα...αλλα το πιο σημαντικο τον αγαπουσα....
    Λενε πως ολα τα ωραια δε κρατανε πολυ.Και εγω πλεον φοβαμαι να νιωσω χαρουμενη γιατι φοβαμαι οτι στο τελος θα πληγωθω παλι...Τη τελευταια βδομαδα παρολο που βρισκομασταν και μιλουσαμε συνεχεια κατι μεσα μου ελεγε οτι δεν ειναι καλα.Τον ρωτησα καποιες φορες αλλα επειδη σε μια βδομαδα απολυεται απο το στρατο νομιζα πως ειναι απο το αγχος του.Και βασικα αυτο μου απαντησε οποτε δε το συνεχησα το θεμα.Ειχα χασει την ηρεμια μου ομως...Μεσα μου δεν ημουν καλα...Το μονο πραγμα που μου εδινε δυναμη να συνεχισω ηταν αυτος...Ελεγα αφου ολη μερα μου λεει οτι μαγαπαει πρεπει να τον εμπιστευομαι κ να μην αμφιβαλω.Δεν ηθελα να κανω ασχημες σκεψεις.Ολη μερα μιλουσαμε,μου μιλουσε ομορφα...καθε βραδυ ειμασταν μαζι...δε κρυβοταν απο κανεναν...αφου ακομα και στο facebook ειχε αλλαξει το relationship.Ναι ειχα μια σχεση μεναν ανθρωπο που αγαπουσα και μαγαπουσε και επρεπε να το χαρω γιατι μου αξιζε μετα απο ολα αυτα που εχω περασει.
    Τη πεμπτη ειχε καυσωνα αλλα επρεπε να παω στο κεντρο για κατι δουλειες...Ηξερε ακριβως που βρισκομαι και τι ωρα γιατι ειχα ραντεβου μεναν γιατρο.Καποια στιγμη χτυπαει το κινητο μου και μου εγραφε: ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΠΕΞΩ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΥΡΗΣΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΖΕΣΤΗ.ΘΑ ΣΕ ΓΥΡΗΣΩ ΕΓΩ ΣΠΙΤΙ.ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ....ΦΙΛΙΑ.....Εχετε δει τα παιδακια πως χαμογελουν οταν τους περνουν παγωτο?Ετσι χαμογελασα και εγω...Οταν βγηκα εξω και τον ειδα να με περιμενει ενιωσα να μου κοβεται η ανασα...Αυτος ο ανθρωπος μεκανε πολλες φορες να χασω την ανασα μου...οπως εκεινο το βραδυ που μου αφησε λουλουδια εξω απο το σπιτι.Η οταν κλεισαμε το πρωτο μας μηνα και με ρωτησε αν θα αντεξω κιαλλο μηνα μαζι του...
    Τελοσπαντων,οταν μπηκα στο αμαξι του ειπα μωρο μου τι ευχαριστη εκπληξη ειναι αυτη?σευχαριστω....σαγαπω....� �αι τον φιλησα...χαμογελασε και μου ειπε πως του αρεσει να μου κανει εκπληξεις οταν δε το περιμενω...Μετα πηγαμε για Φαγητο....και παλι ενιωσα οτι κατι δε παει καλα.Σα κατι να τον απασχολουσε...σα να μη πολυ μιλουσε......αλλα επεισα τον εαυτο μου να μη κανει ασχημες σκεψεις...Η υπολοιπη μερα κυλησε οπως ολες οι αλλες...Ολη μερα μηνυματα...τηλεφωνα...Τιποτα δε με προετοιμασε για την επομενη μερα...
    Παρασκευη πρωι....ξυπναω κρυωμενη...χαλια λαιμος και μυτη...Δε μπορουσα να βγω...οποτε του ειπα οτι μπορει να κανονισει με τους φιλους του γιατι το τελευταιο καιρο μου εκανε παραπονα οτι πνιγεται στο σπιτι με τους γονεις του.Το μεσημερι πηγε θαλασσα με τους φιλους του και εξαφανιστηκε για δυο ωρες γιατι επαιζε ρακετες με τους φιλους του.Οχι δε ζηλευα...απλα οταν ενας ανθρωπος σεχει μαθει καθε δεκα λεπτα και μηνυμα...λιγο σου φαινεται καπως να σε ξεχναει οταν ειναι με τους φιλους.Κιομως δε γκρινιαξα στιγμη...
    Παει σπιτι...ολα καλα....μηνυματακια και τηλεφωνα παλι...μου ειπε να βρεθουμε εστω και λιγο αλλα του εξηγησα πως καλυτερα να μη βρεθουμε και τον κολλησω...Οποτε με ρωτησε αν θα με δει το σαββατο και του ειπα ναι!Τοτε μου ειπε να μπω skype εστω να με δει γιατι του ελειπα...Και πως να του αρνηθω παρολο που ενιωθα χαλια και με πυρετο?Ηταν το γιατρικο μου...τον ειδα καμενο απο τον ηλιο...χαμογελαστο που ειδε τους φιλους του και ενιωσα και εγω καλα που τον ειδα χαρουμενο...Μου εκανε και αυτος διαφορα αστεια για να με κανει να γελασω μεσα στη μιζερια της γριπης μου...Καποια στιγμη μου λεει μωρακι μου...πνιγομαι μεσα στο σπιτι να παω μια βολτα με το αυτοκινητο και οταν κοιμηθουν οι γονεις σου να περασω να σε δω για λιγο???Φυσικα του ειπα πηγαινε τη βολτιτσα σου και κατα τη 1 που θα κοιμηθουν περνα απο δω...
    Οταν ξεκινησε τη βολτα του με πηρε τηλ και θυμαμαι ακομα το διαλογο μας....ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥΥ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΩ.....ΣΑΓΑΠΩΩΩΩΩ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ.....Μεχρι εκεινη τη στιγμη ηταν ολα τοσο τελεια.....
    Εδω ξεκιναει το μαρτυριο μου....Του εστειλα δυο μηνυματα....δεν απαντουσε...τον πηρα τηλ....τιποτα....Αρχησα να ανησυχω....του εστειλα ενα τελευταιο μηνυμα και απλα τον ρωτησα ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ? αυτο μ ενιαζε μονο...ποτε δε πηρα απαντηση....το πρωι δε με πηρε τηλ να με ξυπνησει.....Μπηκα στο facebook και ειδα πως ειχε μπει πριν μια ωρα αρα ηταν καλα....αρα κατι αλλο συνεβει....
    Τον πηρα τηλεφωνο παλι...Μου ειπε οτι ειναι σενα χωριο μεναν ξαδερφο του...Ποτε δε πηγαινε καπου χωρις να μου το πει...Ενιωσα κρυο...αδιαφορια και την ανασα μου να κοβεται και οχι για καλο....Δεν ειπα τιποτα...Απλα ρωτησα παλι....ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ?οχι μου απαντησε....ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ...ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗ ΞΕΧΑΣΩ...ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ...του ειπα ηρεμισε,πιστευω πως περνας μια φαση λογο αγχους επειδη τελειωνεις το φανταρικο σου,ολα καλα θα πανε μωρακι μου....ΟΧΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ,ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ,ΔΕ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΟ,ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ.του ειπα οτι ξερω τι μου αξιζει και μου προσφερει πραγματα...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΠΙΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ?ναι μωρακι μου ολα καλα θα πανε μονο ηρεμισε.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΚΑΝΕΝΟΣ.δηλαδη θελεις να βρεθουμε για να μου πεις να χωρησουμε?Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΗΤΑΝ Η ΕΞΗΣ.....ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ????και η δικη μου απαντηση...αφου πηρες την αποφαση σου δε χρειαζεται να συναντηθουμε...αυτο που μολις ειπες ηταν πολυ σκληρο....χτες με αγαπουσες και σημερα οχι....?απο μενα εισαι ελευθερος....απλα σε παρακαλω πολυ μη με ξαναενοχλησεις ποτε.γεια!
    Ειμαι 26 χρονων ...ξερω πως θα το ξεπερασω μια μερα...ξερω πως εχω πληγωθει αυτη τη στιγμη και γιαυτο γραφω εδω...ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ??????????

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    209
    Φιλεναδα ο τιτλος που εβαλες είναι πολύ ακυρος με αυτά που γραφεις στο κειμενο...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    150
    Μαλλον δε το διαβασες ολο...στο τελος γραφω οτι μετα απο ενα μηνα θυμηθηκε οτι δεν εχει ξεπερασει τη πρωην του....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Quote Originally Posted by evitaki View Post
    Τελοσπαντων,οταν μπηκα στο αμαξι του ειπα μωρο μου τι ευχαριστη εκπληξη ειναι αυτη ? σευχαριστω σαγαπω και τον φιλησα χαμογελασε και μου ειπε πως του αρεσει να μου κανει εκπληξεις οταν δε το περιμενω . Μετα πηγαμε για Φαγητο και παλι ενιωσα οτι κατι δε παει καλα . Σα κατι να τον απασχολουσε .σα να μη πολυ μιλουσε . αλλα επεισα τον εαυτο μου να μη κανει ασχημες σκεψεις .Η υπολοιπη μερα κυλησε οπως ολες οι αλλες. Ολη μερα μηνυματα , τηλεφωνα. Τιποτα δε με προετοιμασε για την επομενη μερα
    Παρασκευη πρωι ξυπναω κρυωμενη χαλια λαιμος και μυτη Δε μπορουσα να βγω οποτε του ειπα οτι μπορει να κανονισει με τους φιλους του γιατι το τελευταιο καιρο μου εκανε παραπονα οτι πνιγεται στο σπιτι με τους γονεις του .Το μεσημερι πηγε θαλασσα με τους φιλους του και εξαφανιστηκε για δυο ωρες γιατι επαιζε ρακετες με τους φιλους του.Οχι δε ζηλευα απλα οταν ενας ανθρωπος σεχει μαθει καθε δεκα λεπτα και μηνυμα λιγο σου φαινεται καπως να σε ξεχναει οταν ειναι με τους φιλους . Κιομως δε γκρινιαξα στιγμη
    Παει σπιτι ολα καλα μηνυματακια και τηλεφωνα παλι μου ειπε να βρεθουμε εστω και λιγο αλλα του εξηγησα πως καλυτερα να μη βρεθουμε και τον κολλησω Οποτε με ρωτησε αν θα με δει το σαββατο και του ειπα ναι ! Τοτε μου ειπε να μπω skype εστω να με δει γιατι του ελειπα . Και πως να του αρνηθω παρολο που ενιωθα χαλια και με πυρετο ? Ηταν το γιατρικο μου τον ειδα καμενο απο τον ηλιο χαμογελαστο που ειδε τους φιλους του και ενιωσα και εγω καλα που τον ειδα χαρουμενο Μου εκανε και αυτος διαφορα αστεια για να με κανει να γελασω μεσα στη μιζερια της γριπης μου Καποια στιγμη μου λεει μωρακι μου πνιγομαι μεσα στο σπιτι να παω μια βολτα με το αυτοκινητο και οταν κοιμηθουν οι γονεις σου να περασω να σε δω για λιγο ? Φυσικα του ειπα πηγαινε τη βολτιτσα σου και κατα τη 1 που θα κοιμηθουν περνα απο δω
    Οταν ξεκινησε τη βολτα του με πηρε τηλ και θυμαμαι ακομα το διαλογο μας . ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥΥ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΣΑΓΑΠΩΩΩΩΩ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ . Μεχρι εκεινη τη στιγμη ηταν ολα τοσο τελεια
    Εδω ξεκιναει το μαρτυριο μου Του εστειλα δυο μηνυματα δεν απαντουσε τον πηρα τηλ τιποτα Αρχησα να ανησυχω . του εστειλα ενα τελευταιο μηνυμα και απλα τον ρωτησα ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ? αυτο μ ενιαζε μονο ποτε δε πηρα απαντηση . το πρωι δε με πηρε τηλ να με ξυπνησει . Μπηκα στο facebook και ειδα πως ειχε μπει πριν μια ωρα αρα ηταν καλα αρα κατι αλλο συνεβει
    Τον πηρα τηλεφωνο παλι Μου ειπε οτι ειναι σενα χωριο μεναν ξαδερφο του Ποτε δε πηγαινε καπου χωρις να μου το πει . Ενιωσα κρυο αδιαφορια και την ανασα μου να κοβεται και οχι για καλο Δεν ειπα τιποτα .Απλα ρωτησα παλι .ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ? οχι μου απαντησε ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗ ΞΕΧΑΣΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ του ειπα ηρεμισε , πιστευω πως περνας μια φαση λογο αγχους επειδη τελειωνεις το φανταρικο σου , ολα καλα θα πανε μωρακι μου . ΟΧΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ , ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ , ΔΕ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΟ , ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ . του ειπα οτι ξερω τι μου αξιζει και μου προσφερει πραγματα ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΠΙΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ? ναι μωρακι μου ολα καλα θα πανε μονο ηρεμισε . ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΚΑΝΕΝΟΣ . δηλαδη θελεις να βρεθουμε για να μου πεις να χωρησουμε ? Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΗΤΑΝ Η ΕΞΗΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ? και η δικη μου απαντηση αφου πηρες την αποφαση σου δε χρειαζεται να συναντηθουμε αυτο που μολις ειπες ηταν πολυ σκληρο χτες με αγαπουσες και σημερα οχι ? απο μενα εισαι ελευθερος απλα σε παρακαλω πολυ μη με ξαναενοχλησεις ποτε . γεια !
    Ειμαι 26 χρονων ξερω πως θα το ξεπερασω μια μερα ξερω πως εχω πληγωθει αυτη τη στιγμη και γιαυτο γραφω εδω ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ?


    Evitaki , οταν ακους τοση αγαπη σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα ή περι φουσκας προκειται ή κανενας παρανοικος ζηλιαρης κρυβεται απο πισω.
    Αυτο ισχυει και για τον ανδρα και για την γυναικα




    Ξερω οτι θα σας ακουστει υπερβολικο αλλα δεν εκανα λαθη σαυτη τη σχεση... Δεν ειμαι η γυναικα που γκρινιαζει με το παραμικρο.Οποτε ηθελε να με δει του ελεγα ναι . Οποτε ηθελε να κανουμε σεξ...παντα μεσα...τον στηριζα στις επιλογες του... τον ακουγα... αλλα το πιο σημαντικο τον αγαπουσα....
    Εδω μαλλον τα εχεις μπερδεψει τα πραγματα , το να λες σε καποιον σε ολα ναι δεν ειναι αποδειξη αγαπης . Ειναι μαλλον αποδειξη οτι δεν εκτιμας πολυ τον εαυτο σου και οτι κανεις τα παντα για να γινεις αρεστη , ισως επειδη φοβασαι μην σε απορριψουν ? ισως επειδη εισαι ανασφαλης ?
    Ψαξε να βρεις τι σε εκανε να κολλησεις τοσο. Δεν γινεται να αγαπησες καποιον τοσο πολυ σε ενα μηνα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    evita ποσο καιρο τα ειχατε μεχρι να γινουν αυτες οι τελευταιες συζητησεις και να απομακρυνθειτε?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    150
    ενα μηνα τα ειχαμε...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    209
    Quote Originally Posted by evitaki View Post
    ενα μηνα τα ειχαμε...
    Μεσα σε έναν μονο μηνα προλάβατε να αγαπηθείτε τοσο πολύ βρε παιδια ..? ΑΥΤΗ είναι μια ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ιστορια αγαπης..!!
    Υποκλινομαι...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    253
    Quote Originally Posted by evitaki View Post
    ενα μηνα τα ειχαμε...
    μοιαζουμε evitaki..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    209
    Quote Originally Posted by giannis1990 View Post
    μοιαζουμε evitaki..
    Οο ... Μηπως εισαι εσυ γι'αυτον που μιλαει το εβιτακι..?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Με την πρωην του τι γινεται τωρα? Τα ξαναβρηκανε? Μιλανε, βγαινουνε?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    253
    Quote Originally Posted by Oedipuscomplex View Post
    Οο ... Μηπως εισαι εσυ γι'αυτον που μιλαει το εβιτακι..?
    χαχαχαχα οχι ρε.... απλα οταν νιωθω κατι εχω πολυ εντονα συναισθηματα αλλα πλεον 1)ζηλευω αλλα δεν λεω ναι σε ολα οπως παλια 2) δεν θαξεκινουσα κατι με μια κοπελα ποτε,αν ειχα στο μυαλο μου να επιστρεψω στην πρωην...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    150
    Quote Originally Posted by betelgeuse View Post
    Evitaki , οταν ακους τοση αγαπη σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα ή περι φουσκας προκειται ή κανενας παρανοικος ζηλιαρης κρυβεται απο πισω.
    Αυτο ισχυει και για τον ανδρα και για την γυναικα






    Εδω μαλλον τα εχεις μπερδεψει τα πραγματα , το να λες σε καποιον σε ολα ναι δεν ειναι αποδειξη αγαπης . Ειναι μαλλον αποδειξη οτι δεν εκτιμας πολυ τον εαυτο σου και οτι κανεις τα παντα για να γινεις αρεστη , ισως επειδη φοβασαι μην σε απορριψουν ? ισως επειδη εισαι ανασφαλης ?
    Ψαξε να βρεις τι σε εκανε να κολλησεις τοσο. Δεν γινεται να αγαπησες καποιον τοσο πολυ σε ενα μηνα.
    ναι δικιο εχεις και μαλλον ενθουσιαστηκα αρκετα...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    150
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Με την πρωην του τι γινεται τωρα? Τα ξαναβρηκανε? Μιλανε, βγαινουνε?
    δε ξερω τι εγινε,γιατι δε μιλαμε πλεον...υποθετω οτι θα τα ξαναβρηκαν και θα ειναι μαζι τωρα.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    150
    Quote Originally Posted by giannis1990 View Post
    χαχαχαχα οχι ρε.... απλα οταν νιωθω κατι εχω πολυ εντονα συναισθηματα αλλα πλεον 1)ζηλευω αλλα δεν λεω ναι σε ολα οπως παλια 2) δεν θαξεκινουσα κατι με μια κοπελα ποτε,αν ειχα στο μυαλο μου να επιστρεψω στην πρωην...
    Γιαννη δυστυχως δε σκεφτονται ολοι σαν εσενα...προφανως αυτος δεν ειχε προβλημα να κανει καινουρια σχεση χωρις πρωτα να εχει ξεκαθαρισει μεσα του

  15. #15
    Member
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    athens
    Posts
    87
    Κλασσικα σου πουλουσε παραμυθια για να καλυψει το κενο του και εσυ τον πιστεψες...Στο πρωτο τσακωμο με τη γκομενα περιμενε να σε ξαναενοχλησει...Σορρυ αλλα δε σε σεβαστηκε καθολου!!!

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Τελικα εχει ξεπερασει κανεις την αγχωδη διαταραχη;
    By Rainy in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 14-05-2014, 22:47
  2. δεν με αφηουν να βγαινω αργα
    By katerinaM in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 27-04-2011, 01:06
  3. εχει ξεπερασει ποτε κανεις την κοιν. φοβια?
    By chrissy in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 11-01-2010, 18:30
  4. αργα ή οχι??
    By Vgirl in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 71
    Last Post: 15-12-2009, 17:39
  5. Ναι,υπάρχει κάποιος που το έχει ξεπεράσει!
    By calcarea in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 11-05-2007, 01:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •